89387
PlayStation3
  • tyrant71
    #29217
    ezt már beszoptam az elején a motorstorm addon-al
    azóta nem veszek EU játékhoz semmit az USA store-ról
  • brodix
    #29216
    HI!
    Ahhoz,hogy Dolby True Digital hangzású BD filmet lehessen nézni,egyszerűen csak 7.1-es hangfal rendszer kell,vagy vmilyen spéci 7.1-es hangfal rendszer?
  • HAF Rigel
    #29215
    nekem csak az eu -angol storból letöltött látszik a downloads listán .
    De csak a free , mert a pénzest persze nem lehet letölteni
  • EmThor
    #29214
    Store

    hong-kong: lost planet ps3 trailer, új psp game, meg van ingyen sok hd videó, fullos csajokkal :D

    japán: go! sports skydive 800 Yen, prostreet és stuntman videók, lost planet trailer, új motorstorm pakk
  • EmThor
    #29213
    Guitar hero

    usa acc-ról leszedtem a we three kings című számot, de nem látom a downloads menüben, angol acc-al...
  • zottyantas
    #29212
    MGS4 Sony exclúúzíív
  • zottyantas
    #29211
    Mai updateről nem tudtok valamit?
  • OliApa
    #29210
    De akkor még ennyire sem menne a rovására, ha nem fagyna jól?
  • baggins
    #29209
    Szerintem sem. Mivel szinte minden másodk bokornál automatikusan ment, csak vissza kell tölteni a játékot és kész.
  • farrrrkas
    #29208
    sziasztok. olvastam valahol egy linket ami valami ps3 TV oldal ami csak psről megy.. nem tudjátok mi a cím?? asszem lehet tv-t nézni neten vagy mi?? hallotatok róla??
  • Yoda001
    #29207
    kösz a választ mindenkinek..akkor asszem meglesz :)
  • Chris Lowe
    #29206
    Nekem minden játékkilépés után leugrik a netről és újra be kell lépni. 100-hogy ez routerhiba, valszeg be kéne állítani, mert néha összeakad a wifis pc-vel is. Abszolút nem értek hozzá wifis linksys routerem van, de a ps-be zsinorón megy a cucc.
    Aztán pl. az AC frissitésnél amikor beléptem a játékba és a program kilép a frissités miatt akkor nem töltötte le, mert ugye egyből leugrott a netről, ha viszont router nélkül megy a madzag a ps3-ba akkor letöltötte. Kiváncsiságból megnéztem más játék után sem lép ki ha így kapja a netet. Mondjuk annyira nem zavaró(bár jó lenne ha valakinek lenne ötlete a megoldásra), ha ps3 lemezt cserélek újra kapcsolódom.
  • Chris Lowe
    #29205
    Cáfolnám. Nekem nem fagy és az akadás sem olyan zavaró, persze az van. Karácsony óta van meg, egyből ment rá a frissités, valószinü ez oldotta meg a problémát.
  • Nexxuss
    #29204
    teljesen fakultatív. Van akinek nem is fagyott. Nekem volt hogy lefagyott 1 órán belül 2szer, utána meg semmi. A játszhatóság rovására szerintem nem ment ettől függetlenül.
  • baggins
    #29203
    Nekem átlag óránként egyszer beállt, mint a gerely.
  • Yoda001
    #29202
    azt megértem,viszont ez a fagyás milyen időközönként van? :D vagy mikor?
  • Nexxuss
    #29201
    pontosítsunk. Nem akad játék közben. Kivéve mikor felmászol egy torony tetjére és először benézed a környéket. ott kicsit rángat:-)
  • baggins
    #29200
    Nem akad, csak fagy.
  • baggins
    #29199
    Ezt akartam én is linkelni. Kedvenc bunyós játékom, a kedvenc filmem szereplőivel. De azt hiszem, most mi jártunk jobban, a SC3-ban ugye a balfasz Heihachi volt benne, bezzeg az X-esben Spawn, a GC-sben Link. De most a PS3 kapja Darth Vadert!!!! YESSSSSS!!!! :D
  • Yoda001
    #29198
    ac télleg akad és fagy?
  • tomy8614
    #29197
    én azt várom, hogy a skypeot dobják bele a ps3ba, hamár a PSP-kbe beleteszik. gondolom ha megegyeztek a skypeal a pspről akkor szóba került a ps3 is:)
  • tomijee
    #29196
    ez a játékok alatt elérhető xmb már télleg hiányzik okos a sony hogy hallgat a vevőire
  • Animefox
    #29195
    Nekem is Wifi van, de mostanában nem nagyon dob le, főleg eddig játék közben egyáltalán nem....
  • Nexxuss
    #29194
    Soul Calibur 4
  • ballor
    #29193
    az az érdekes, hogy csak simán loginolok a profilomra és néha benézek a store-ba, kilépek játék, és kidob

    próbálgatni fogom még a DI524-et
  • Zodd
    #29192
    Engem is szokott dobálni valszeg a wifi, mert a média szerverem is ugyanezt teszi néha. Pedig csak pár méterre van tőle a ruter.
  • senki
    #29191
    PlayStation 3: XMB elérés játék közben

    JÁTÉKOK.hu

    Ezzel a hírrel itt még nem találkoztam.
  • ballor
    #29190
    Titeket szokott kidobni a hálóról? Velem mostanában elég gyakram megesik, pedig nem is multiban nyomtam. A WiFi-m miatt lenne ez?
  • Nexxuss
    #29189
    CTF Face:-)
  • mikuc
    #29188
    Ok. Nekem bejön. :-)
  • Foxhound1980
    #29187
    Vader és Yoda a SC4-ben!!! :D

    (thx Hardwired)
  • Adi
    #29186
    Régi UT a sima milyen király is volt. Kedvenc pályám amikor kint vagy az űrbe és két torony van egymással szembe amit két út kött össze! Isten király volt! Kiváncsi leszek az UT3-ra.. Boxon egyenlőre még nincs!:(
  • Adi
    #29185
    Tejföl, Narunom?:O
    Ti mit csináltok itt? Azt hittem ti hardcore X360-sok vagytok?:)
    Mi történt? Áttértetek a "sötét" oldalra?:D
  • baggins
    #29184
    Ez lehet a gond. Taktikai fps-ekben én is jobb vagyok, az UT3-ban lényegében szitává lyugattak az első online meccseimen.
  • Yoda001
    #29183
    felveszlek holnap jó? milyen a motorstorm?
  • mikuc
    #29182
    Megleptem magam én is egy PS3-al.Én most Motorstormozok.
    Akinek van kedve az nyugodtan felvehet a barátok listájára.
    Köszi
  • EmThor
    #29181
    nyomtuk gitár híró-t haverral, ő gitár, én kontroller-coop :D nem rossz
  • SD456
    #29180
    Én úgy hallotam egyszer, hogy 15 és fél perc... De ez nem biztos. Ez a töltési mód spéci
  • tomijee
    #29179
    elöbb néztem rádugtam joyt pcre egyből felisrte hogy ps3 joy usb hid aztán joy elkezd villogni mint amikor ps3 ra kötöm és tölti néztem fel is tölti szal ha kivan kapcsolva ps és nincs kedved útána úgy játszani hogy vezeték ott zavarog addig pcre kell kötni:D:D (pff ha ha hülyeség fájan..:D ) amugy mennyi idő alatt töltödik fel nincs erre valahol adat?
  • zozo2001hu
    #29178
    Skacok, nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem ez a pOrtal is nagyon bejött, szuper jó gamma lett lehet agyalni benne ezerrel.