89387
PlayStation3
  • Angyisz
    #29257
    Na mai negatív és pozitív tapasztalat, említek benne pár cégnevet de nem bántani akarom vele őket. (Ha nem tetszik úgyis törli valaki)

    Két játék az áldozat persze PS3-ra. Az egyik az F1 tavaly december 10.-e tájékán cheapboy-tól rendeltem egyet azért tőle mert még a PS2-es korszakomból sokmindent hoztam tőle jó áron és főként gyorsan küldte a cuccokat. Visszatérve a lényegre tehát 10.-e körül megrendeltem felhívtam a figyelmét hogy karácsonyig meg kéne jönnie mivel magamat lepném meg vele pontosabban csak leptem volna. 20.-án felhívom, hogy biztos meglesz-e a játék merthát 1 munkanap van karácsonyig, erre közli velem hogy ne haragudjak de elfelejtette a rendelést. Kösz. aztán múlthét szerda, mondom szia kéne egy Colin Dirt de mondom ne úgy mint az F1-et persze azt mondja 3-4 nap és itt van, ma felhívom 7 munkanappal a rendelés után azt a választ kapom, hogy még hozzájuk sem érkezett meg. kösz. Cheapboy törölve a telefonból.
    Aztán amin felhúztam magam, na mondom az egyik autónknak ami pesten közlekedik napi szinten útba esik az Europark és a Dunaplaza is mivel mindkét helyen van 576 így majd beküldöm valamelyikbe de előtte felhívom őket van-e Colin, válasz: NINCS. kösz. Sebeaj itt Kecskeméten is van 576 hívom őket válasz: NINCS. kösz. Aztán már csak sorolom Euronics Kecskemét 3 üzlet NINCS, Sony Cenrum Kecskemét volt de NINCS, Euronics Cegléd 2 üzlet NINCS. Na le is tettem róla hétvégén nem lesz Dirt. És most jön a nap pozitívuma, mondom a kollégának kimegyek az Auchan-ba valami flamót venni így 12 felé és megnézem egyúttal van-e Dirt Éééés bazz VAN !!! nem 1 de nem is kettő 4 db sorakozott a polcon, már csak 3 .
    Összegezve lehet, hogy az Auchanban kellett volna kezdeni, de ki a f*sz gondolná, hogy azok a cégek akik erre (is) vannak szakosodva nem tudnak tartani belőle legalább 1 darabot és ha netán az elfogyna rendelni helyette egy másikat, hihetetlen....

    Ja a hosszért bocs, kis Péntek délutáni olvasnivaló .
  • OliApa
    #29256
    a másodperc tizedrészeiről van szó, de érzékelhető. a frag fx-hez viszont 3 m-es kábel jár!
  • Angyisz
    #29255
    "a PS3 Kontrollerén is jól megfigyelhető"

    Hát érdekes, Én 4 évig nyomtam PS1-en 7 évig PS2-n és kb. 3 hónapja PS3-on nyomom, de nem érzem hogy késne vagy lassabb lenne a vezeték nélküli kontroller. De lehet, hogy elvakultam a látványtól és fel sem tűnik.
  • OliApa
    #29254
    nem láttam én sem bt-os példányt belőle. a vezeték nélküli kontroller érezhetően lassúbb. nézz meg pl. egy egeret. de a PS3 Kontrollerén is jól megfigyelhető.
  • HAF Rigel
    #29253
    én még egy rendelési listában sem láttam a Bluetooth os verziót .
  • Csabesz100
    #29252
    Nem tudod, hogy bluetooth-osat lehet-e valahol kapni? Nem hiszem, hogy észre lehet venni, hogy lassabb a vezeték nélküli. Vagy igen?
  • OliApa
    #29251
    vezetekes de nekem csak ez jo, mert gyorsabb es henteleskor nem lehet gatyázni!
  • Csabesz100
    #29250
    Olvastam, hogy van vezetékes és Bluetooth-os változat is, de eddig még sehol sem láttam, hogy oda lett volna írva, hogy Bluetooth. Lehet egyáltalán olyat kapni? Amit Te rendeltél az milyen?
  • zozo2001hu
    #29249
    The making of turok video pt. 1.:

    http://www.gametrailers.com/player/29574.html

    Egyébként ez a játék még akár jó is lehet, valahol kezd megtetszeni. :)
  • OliApa
    #29248
    A Gamer365-ről rendeltem DarkCDI kollégától, 15.500.- HUF-ért szállítással együtt. Pl.:
  • Angyisz
    #29247
    Nekem EU-s verzió van, aszthiszem (Itthon vettem 576-ban)
  • tibitoth
    #29246
    olvasta mar valaki? ez a veg... http://kotaku.com/343616/universal-no-longer-hd+dvd-exclusive-bound
  • baggins
    #29245
    Milyen verziótok van? Mert az amcsihoz megérkezett a második frissítés is, amíg az EU-hoz asszem még nem. De lehet, hogy nincs igazam, ennek felettébb örülnék.
  • Alien!
    #29244
    vmi volt tegnap mert nekem éjjel kb 20 percig csak ment a download settings felirat,viszont utána már léptünk is játékokba.....
  • Angyisz
    #29243
    Hali !

    Lehet, hogy benéztem tegnap este valamit, de nekem úgy tűnik, hogy frissült a COD4-em. Igazából az tünt fel, hogy nem kell várni fél órát mire berak egy szobába illetve a "Team Hardcore" lehetőség megszünt és lett helyette "Hardcore Search And Destroy" és "Hardcore Team Deathmatch"
  • Csabesz100
    #29242
    A FragFX-et honnan rendelted és mennyibe fáj? Lehet, hogy beújítok én is egyet, mert nem áll rá a kezem a joy-ra, amikor "meg kell menteni a világot"! :-)
  • OliApa
    #29241
    Nekem van egy, de csak netre használom, mert semmi nem támogatja. (ill. most már tudjuk, hogy az UT3 igen:)) Viszont: tegnap feladták postára a Frag FX-et beeeee!
  • Csabesz100
    #29240
    Köszi, megnézem, hogy milyen.
  • Csabesz100
    #29239
    Na, ez nem is tűnik olyan rossznak. Köszi a segítséget. Utána járok a dolognak, lehet, hogy ez lesz a tökéletes megoldás. Van valakinek valamilyen tapasztalata az eszközzel kapcsolatban?
  • OliApa
    #29238
    Plz, olvass lejjebb, képet is tettem fel! Vagy:
  • EmThor
    #29237
    Games/Demos:
    - Crash Bandicoot 2 (PS1) - $5.99
    - Mesmerize: Distort
    - Kane and Lynch Demo
    - Super Stardust HD Demo and Update*

    Downloadable Content:
    Folklore DLC
    - “The Alchemist” pack
    -”The Origin of Belgae” pack

    NFS: Prostreet DLC
    - Bugatti Veyron 16.4
    - McLaren F1

    Rock Band
    - Interstate Love Song - Stone Temple Pilots
    - Die, All Right! - The Hives
    - Number of the Beast - Iron Maiden

    Trailers:
    - Burnout Paradise “Guns N’ Roses” Trailer
    - First Sunday
    - Spiderwick Chronicles (Trailer 2)
  • HAF Rigel
    #29236
    Nem eddig csak az Ut3 támogatja a bill egér kombot , mert úgye ez egy konzol ahol az emberkék már megtanultak kozolon játszani fps , legalábbis ezt gondolhatják a program írok , sajna . Én Fragfx el oldottam meg a dolgot
  • Alien!
    #29235
    ha ennyire rajta vagy a témát vegyél egy fragfx-et

    Ez minden játékkal működik,cod4-el tökéletes.....
  • Csabesz100
    #29234
    Ja, oké! :-) Köszi a segítséget!
  • Csabesz100
    #29233
    Köszi! A Call of Duty 4 vagy a Medal of Honor nem tudod, hogy támogatja-e? Csak úgy lenne értelme megvenni, ha tudnám is használni ilyen játékokhoz! :-)
  • tomy8614
    #29232
    azért írtam mert ps3hoz használom, azt nem tudom hogy pchez is jó-e :D
  • droidjunk
    #29231
    Ha jót akarsz, akkor az ilyen kompakt rendszereket messziről elkerülöd. Ezen tökmindegy, hogy 5.1, 7.1, vagy 112.1 szól, és az is, hogy TrueHD vagy egy alja mp3. Ha rendes hifit akarsz, akkor rendes hifit keress, ne pedig olcsó egybeműanyag szarokat (már elnézést a szóhasználatért.)

    Én perpill sztereó rendszert használok, Denon 2x50 erősítő, 2 álló Infinity hangfallal; amit nézek, az úgy szól, ahogy kell; nem idegesíteném magamat zörgő fröccsöntött kacatokkal.

    Jótanács a végére: mielőtt bármit megveszel, próbáld ki, és próbálj ki 2x-3x drágább cuccokat is, hogy halljad, mi a különbség.
  • JohnnySmith
    #29230
    UT asszem támogatja.
  • Csabesz100
    #29229
    Köszi a segítséget. Ez a bill/egér jó ps3-hoz is? Bocs az értetlenkedésért. :-)
    Ja, melyik játék támogat egyébként bill/egér kombinációt? Elsősorban FPS-re gondolok.
  • EmThor
    #29228
    köszi Rigel + Tyrant -> látom ma toltad rendesen a cuccot :)

    jó lenne egy live féle gamer tag akármi, lehetne látni ki, mivel, mennyit, hogy ...
  • baggins
    #29227
    Sztem ezt hiába mindod Papesznek. Mellesleg igaza is van. Ha már angolul köszönünk, annak ellenére, hogy magyarok vagyunk, akkor ne variáljuk a szavakat.
  • tomy8614
    #29226
    Uncharted nem támogat billentyűzetet és egeret, de szerintem nem is lenne jó nem kontrollerrel játszani.

    Ha valaki billentyűzet / egér kombóban gondolkozik akkor én ezt ajánlom:
    http://edigital.hu/product.php?productid=29735&cat=392&page=1#
    tökéletesen műxik XMB-ben és linux alatt is, vezeték nélküli, adnak az egérhez 4 aksis elemet, a vevője tölt 2-t, az egér lézeres és teljesen olyan a kialakítása mint a logitech mx1000esemnek
  • SD456
    #29225
    Bocsánat. De ezen van optikai bemenet? Mert az oldalán nincs leírva milyen bemenetek vannak rajta.
  • gazgoblin
    #29224
    multatok is van vagy csak szimplan kotekedsz?

    orulj inkabb hogy koszont...

    (ugy koszon ahogy tud)

    bekevan
  • Papesz
    #29223
    Hy all!

    Könyörgöm, vagy nézd meg a közvetlenül alattad elterpeszkedő hozzászólásban, vagy kérdezd meg az angoltanárodtól, hogy hogyan kell helyesen leírni.
  • tyrant71
    #29222
    szerinted ennyiért jó valamire?
  • SD456
    #29221
    Hy all!

    Valaki tud olyan 5.1-es hangfalat mondani ami olyan 20-25e forint körüli árban van és van rajta optika bemenet?
  • Csabesz100
    #29220
    Hi!

    Van valakinek Logitech Cordless MediaBoard Pro billentyűzete ps3-hoz?
    Milyen egeret érdemes mellé venni?
    Az Uncharted nem tudjátok, hogy támogatja-e a billentyűzetet és az egeret?

    Köszi
  • brodix
    #29219
    Ja,és nem vok csóri,de 100k-t nem akarok rákölteni,inkább akkor maradok 5.1-nél,meg fejhalgatónál.
  • brodix
    #29218
    Ja,és ez képes lenne rá?