89387
PlayStation3
  • brodix
    #29697
    HI!
    Olvasgattam itt arról,hogy csak Blu-ray-re lehet kiírni.
    TÉVES!
    Torrent-en nézegettem PS3 játékokat,és láttam Virtua Fighter-t 3.94 Gb.
    Virtua Tennis 4. vmennyi.
    Le is töltöttem a Fightert,kiírtam,de csak a video résznél volt kiírva,hogy bent van egy DVD lemez.
    Egyébként iso-ban volt.
  • tomijee
    #29696
    NFS Pro, meg Genji cserébe Cod4 ? valaki ilyen üzletbe beszálna?
  • Papesz
    #29695
    Hi all!

  • Alien!
    #29694
    lelopni már letudják,kiszednek ezt azt,videók kisebb bitrátán,stb....csak még nem megyen....
  • tomijee
    #29693
    az már csak a kisebbik dolog hogy dupla rétegűre te hogy írsz játékot mikor ezek bluray os lemezek.. de biztos van vlaami spéci tömöritőd:D
  • Alien!
    #29692
    :) állítólag minden 4. lemez sikerül csak....:) egyet még próbáljá......:)
  • ballor
    #29691
    Nincs semmi, nyugodj bele. Vedd meg a játékot és az tutti lesz.
  • Wild007
    #29690
    Nem arra gondoltam Valami Hack vagy chip vagy valami. Kaptam olyan választ is a kérdésemre hogy írjam ki Alcohol 120-al és majd menni fog, hát vagy 3 duplarétegüt vágtam el vele mert nem jött be egyik sem:S
  • Yoda001
    #29689
    tudok törést, én töröm a gépet kalapáccsal,kell?
  • gazgoblin
    #29688
  • SlickAdam
    #29687
    nekem is olyan, kicsit sípolós magasabb frekvenciás hang.
  • EmThor
    #29686
    éledezik az a skynet, éledezik... az enyém pár millimétert már mintha meg is mozdult volna az éjszaka alatt!!
  • Wild007
    #29685
    Csá all, olyan kérdésem lenne, hogy tud valaki valamilyen törést, vagy bármit ps3-ra??? Mert van jónéhány játék ami nagyon kéne, de hát ugye a pénztárca nem bírja sokáig. Most pl megvan a CoD4 ps3-ra gépen, de sokat nem érek vele mert a ps nem játsza le ugyebár a másolt game-t. előre is köszi!!
  • zottyantas
    #29684
    Elkezdtem foldong home-ozni és van egy olyan kérdésem, hogy nektek is más hangot ad ki közbe a gép, mint amúgy? Mintha sípolna halkan.
  • EmThor
    #29683
    kihalt fajta, már csak múzeumokban találni elvétve
  • H Tony
    #29682
    Magyar női konzolos wan? Mert még nem találkoztam olyannal
  • Inquisitor
    #29681
    Dómo Arigató Gozaimaszu Gazgoblin-San!
  • EmThor
    #29680
    megint feltörték a ps3-at
  • gazgoblin
    #29679

    van ra 3 honapod
  • EmThor
    #29678
    mekkora jó ez a GH 3 :D
  • Inquisitor
    #29677
    Ehhh, de vaksi vagyok, ott van az oldalon a japán megjelenés 2008.04.28.
    Vajh kijön még idén az EU verzió?
  • Inquisitor
    #29676
    "Valkyrie of the battlefield"

    Szerintem ennek nincs még angol címe, mert hol a Csataterek Valkürje, hol meg Valküria Csatatere a címe. (Valószinüleg utóbbi a helyes, mert a játok oldala meg a URL=http://valkyria.jp/]http://valkyria.jp/[/URL] címet visseli.

    Szóval m ikor jön ki a "Valkyrie of the Battlefield: Gallian Chronicles" vagy "Battlefield of Valyria" japán, és mikor az EU verziója? Ezer éve nem volt kezemben Stratégia/RPG, pláne nem körökre osztott harccal.

  • Nexxuss
    #29675
    jó hangulata van a Jerichonak. Egyszerü agyatlan lövölde, de jó hangulattal meg stílussal. Ennyi -)
    Orange boxot én sem bántam meg, pedig engem is rá kellett beszélni. Mondjuk a sztereo hang nagyon ciki.
  • Kufii
    #29674
    Sziasztok
    Tudnátok nekem segíteni honnan tudnék rendelni FragFx-et?
    Előre is köszi
  • Zodd
    #29673
    Próbáljál ujabb verziót szerezni a média szerverből:
    Én a TVersity-t használom az már tudja :)
  • EmThor
    #29672
    vagy írjon üzit hánytol mehet a coop
  • EmThor
    #29671
    nyakamba a gitár... :) mikor jár le a foldingod?

    guns 'n' roses-ig nyomhatjuk mediumba :D
  • Angyisz
    #29670
    miért van az ha DivX-et kiírok lemezre vagy ráteszem pendrive-ra akkol lejátsza a PS, de a mediaserveren keresztül akarom megnyitni akkor ismeretlen formátum üzenetet kapok
  • EmThor
    #29669
    állítólag jön a home után az interaktív XMB... ugye mindenki látta a különvéleményt? :D
  • Yoda001
    #29668
    hamár coopnál tartunk,akkor valaki megmondja,melyik játékokba van?
  • SlickAdam
    #29667
    Kb olyan, mint amit a demo mutatott. Gyilok ezerrel, normális graf, nem világmegváltó, de pl nekem tetszett.

    (ha valakinek kéne, az enyim eladó)
  • baggins
    #29666
    Namostakkormivan? Rá voltam indulva erre a játékra, erre (itt és máshol) mindenki lebeszélt róla. Most akkó' jó vagy sem? Mert a demoért a mai napig odáig vagyok.

    Ui: Jó ez az Orange Box, nem bántam meg.
  • Nexxuss
    #29665
    Jericho[#eljen Clive tesó tud hangulatot csinálni!
  • tyrant71
    #29664
    délután emthor-al nyomok coop-ot, este tolhatjuk
  • SD456
    #29663
    Hi all!

    Nekem tetszik a Turok, habár a régi tényleg jobb volt, és nehezebb is. De azért jó lett szerintem.
  • Foxhound1980
    #29662
    Jericho jobban megfogott engem. Valahogy jobban tettszik, talán ötletesebb is.
  • Geeb
    #29661
    Senkinek semmi ötlete?
  • baggins
    #29660
    HAHAHAHA!! :D
    Ma este nem játszunk együtt egyet? Vagy akár délután?
  • baggins
    #29659
    Nekem nagyon bejött. Ahogy a Jericho is.
  • Foxhound1980
    #29658
    Na megvolt ma reggel a Turok próba. Hogy is mondjam, semmi különös. Szimpla tucat fps. Kicsit olyan érzésem van vele kapcsolatban mint a Jerichoval. Elnyomkodja az ember de igazág szerint üres. Grafikával különösebb bajom nem volt de ettöl függetlenül látszik, hogy nagyon gyengén van meghajtva az Unreal motor. Játszhatósággal sem volt gondom. Jó a dual weapon, jók a késelések, jól lehet bújkálni, a nyíl is megfelelöen használható, 1 lövés - 1 halál. A szinkron amit Nexxxus irt hát tényleg vicces, legfőképp a meleg hangú "szonofabics", ezen el is nevettem magam gyak közben. Dinóharc elég brutál de gyakorlatilag jó időzitéssel és mozgással végigkéselhető a gém, nem gyengén leegyszerüsítve a harcot. Ami igazán zavart az az őskövület checkpoint rendszer. Nem értem miért nem lehet bárhol menteni 2008-ban?! (mentségére legyen mondva, a menüben ott a save opció, kérdés, hogy fog müködni a fullban) A zenék bejöttek, nagyon halovány Turok1 utánérzésem volt a demó ezen szegmensét illetően. DualShock3 nem ráz a demóban. Csalodás e? A demót tekintve Az! Vitathatatlanul. Egyszerüen képtelenek megismételni az első Turokot.

    Egyelőre 7/10