89387
PlayStation3
  • 404error
    #29737
    [email protected]
    ez elvileg egy nemlétező cím küld erre remélem menni fogmár :S
  • EmThor
    #29736
    dehát ez már egy gmail es cím! milyen hotmailt írtál az előbb? oda kell küldenem a meghívót
  • 404error
    #29735
    [email protected]
    1000 kösz remélem ez eredményes lesz
  • EmThor
    #29734
    gmail-t elfogadja, adj címet küldök meghívót
  • 404error
    #29733
    nem tud valaki segíten hogyan tudok regisztrálni a playstation network re mert enélkül nem tudok online játszani , de regisztrálni nem tudok mert nem fogadja el a mailem (hotmail) meg semmt sem.. HELP
  • OliApa
    #29732
    a króm klasszul néz ki. bár a fekete nekem nagyon teccik, elegáns.
  • OliApa
    #29731
    Ez meg a végére a falra. Ráadásul olyan pléjsztésönös.
  • EmThor
    #29730
    leszedtem 2 hangsávos 400 megás dr house ripet (CREW), van mindkét hangsáv ps3-on, viszi rendesen!

    leszedtem csak magyar hangsávos 350 megás prison break ripet (tvtime) ezt meg fel se ismeri

    mindkettő xvid. szerintetek?
  • dante3
    #29729
    Vót má?
  • OliApa
    #29728
    Da-da-da-daaam!
  • OliApa
    #29727
    Hát, hogy milyen sz@rt is vettünk . . .
  • baggins
    #29726
    Ez hogy is jön a PS3 topikhoz???
  • OliApa
    #29725
    Valami ilyesmire gondoltam:
    persze USB-s csatlakozóval.
    Használ valaki vmi brutál hosszú USB kábelt?
  • OliApa
    #29724
    Lassan kész a PS3 szoba, de még kellene 1-2 dolog. Az USB kábel milyen hosszú lehet max.? Létezik USB-s fali csatlakozó? Praktikus lenne egy tápos USB HUB-ról elhozni a csatit védőcsatornában a szoba másik végébe, ahol a vezérlők lesznek.
  • NEXUS6
    #29723
    A szinglit még én sem vittem végig. A lopaxós részek nagyon jók, de amikor rambó módra ki kell csinálni egy mindíg újratermelődő hadsereget akkor az eléxar. A legtöbbször el kell bújni valahova, ha várni kell, ha meg valahova eljutni akkor uzsgyi árkon bokron. A 20. próbálkozásra úgy is összejön, hogy eljutsz a csekpontig.;)

    Szal ha a fiúk dolgoztak volna még 2-3 hónapot rajta (a multin is), akkor egy űber játék lenne. Sajna a jelenlegi felhozatalba így is a legjobb. Bár sok játék, részleteiben megelőzi.
  • Alien!
    #29722
    hát igen...sajna elég bugos a multi...connection error,server full,host ended game....pfff...vmikor 45 perc alatt 1 játék se sikerül,még privátba se...sztem az a majdnem 2 millió ember aki megvette,multizik is....
  • NEXUS6
    #29721
    Sajna egyelőre soxor maga a játék is le van tiltva!;(
  • SlickAdam
    #29720
    jó "reggelt" mindenkinek!
    a www.videogamesplus.ca oldalról rendelt már valaki? megbízható? ill. ezek ugye USA játékok (kanadainak tűnik:))?
    előre is kössz!
  • OliApa
    #29719
    oszt' majd letiltják a szervereken az extra opciót jól . . .
  • NEXUS6
    #29718
    A konzolstudioban 25 körül van az x-es változat. valszeg ez sem lesz olcsóbb. A turbó tűz viszont COD4-nél jól jönne!;)
  • SD456
    #29717
    Hi!

    Felmész ide és csinálsz egy random nevet, lakhelyet...stb
  • Alien!
    #29716
    jó sz×r a review.....marad a fragfx..sok gond amúgy sincs vele...
  • Wild007
    #29715
    Hello all, egy újabb kérdéssel fordulnék hozzátok. Hogy tok regizni a Ps store-ra? Addig lazán eljutok hogy Névmegadás satöbbi, de utána ami jön, hogy lakhely utca, ház szám meg posta kod nah ott vége nem tok sehogysem tovább lépni. Ugye mivel magyar nincs ezért csak Usa vagy Uk, Japan, ilyenek jöhetnek szóba, de sehogy nem jön össsze. Válasszotokat előre is köszi.
  • gazgoblin
    #29714
    hmm ez mar az box-hoz kiadott verzioban se volt jo..persze lehet hogy megoldottak a lassu valaszidot....

    itt a review
  • Foxhound1980
    #29713
    XFPS már több éves cucc, Sony-t csak most célozták be vele.
  • gazgoblin
    #29712
    meglatjuk..igeretesen hangzik
  • OliApa
    #29711
    hát a blu-ray miatt!
  • Alien!
    #29710
    egy másik fragfx alternatíva...megy tetszőleges egér-bill kombóval....a színét nemtom mi alapján álmodták meg...
  • EmThor
    #29709
    gondoltam :D lehet egyik hűtés
  • Zodd
    #29708
    Valószínűleg a hűtő ventillátor beidul rendesen, mivel eléggé terheli a procit, és a videó kártyát is mikor megjeleníti a molekulát.
  • gazgoblin
    #29707
    nabumm legfeljebb 8 het utan kapok egy zsir ujat nem pedig egy refurbished szart
  • Madu
    #29706
    Hali valaki tudna segíteni abban hogy az MLB2K7 be (baseball)hogy kell ütni?Futni, dobni már tudok meg az alap de elütni semmi esélyem sincs.
  • zottyantas
    #29705
    Most komolyan. Nem beszélek hülyeséget. Csak akartam tudni normális-e, mert eddig még nem hallottam. Gondolom a procihoz van köze mert azt dolgoztatja meg a Folding home.
  • Nexxuss
    #29704
    remélem a tied lesz a következő
  • gazgoblin
    #29703
    uristen egy hibas konzol...
  • ThugEdge
    #29702
    csak,hogy ne érezzétek má jól magatokat:)
  • gazgoblin
    #29701
    itt mindenki titkolja hogy van warez PS3-ra nehogy letoltsd eloluk az iso-kat
  • Arwenke
    #29700
    Ha PS3t veszel mondj le a warezrol ennyi.
  • andrew-san
    #29699
    Csatatér/terek valkűrje.
  • Alien!
    #29698
    zárjuk le annyival,hogy semmilyen warez nincs,még a ps2 backupok se mennek...ami
    fenn van a neten,az csak leszedett iso file a BD lemezről...semmi haszna sincs....