89387
PlayStation3
  • brodix
    #30461
    Én most próbáltam,de azt írja,hogy Unsupported data.
    Azt,hogy AVI file,én is úgy értettem,hogy a kiterjesztése,csak most így irtam,nem kell bunkózni.
  • EmThor
    #30460
    ja demo-ba is volt, bach, stb :D

    multira kivi vagyok, kanadai 1#-es régiójú verzióm van
  • Angyisz
    #30459
    Mi az az avi file ? Az avi csak a kiterjesztése, a kódolása pl. lehet DivX vagy Xvid stb. erre meg már az utólsó firmware óta "re lett véve a gép". Csak vissza kéne ólvasni, vagy esetleg kipróbálni, nem ?
  • brodix
    #30458
    hi!
    nem lehet rávenni a gépet arra,hogy lejátsza az avi file-okat?
  • Foxhound1980
    #30457
    Criterion nagyon odab@szott ezzel most. Látvány, versenyek, zenék, fizika, hangulat Eszméletlen. Poén: Ha mozdulatlanul hagyjátok a joyt, kimegy a kamera kocsiból, szépiára vált a kép és komolyzene indul... Kész
  • EmThor
    #30456
    ja tetszik, fura hogy ekkora a város
  • Foxhound1980
    #30455
    Embertelen lett a Burnout...
  • baggins
    #30454
    X-esek tudnak warezolni, "minek akkor az eredeti játék"?
  • JohnnySmith
    #30453
    Na jól megnézlek :)
  • HAF Rigel
    #30452
    Na megvan a 19. játékom :):) Burnout Paradise . feltünhet hogy nem 21.ik de közben a Játékaim.hu eladtam 2 db abból lett ez :):) .
  • HAF Rigel
    #30451
    Láttátok a játékaim.hu hogy a legtöbb embernek megvan játék top 5 minden platformot beleszámítva .
    1. Motorstrom. 51db
    2. Resistance 41db
    3. Assasi Creed ps3 verzió 33db.
    4. Forza Motorsport 2 30db.
    5. Uncharted : 28db

    Szoval itt nagy a ps3 uralom , vagy xboxosok nem regelnek ide .
  • Hober Mallow
    #30450
    áhh megvan feki ez bejött átálítottam és működik kössszzzyy:)
  • EmThor
    #30449
    EU

    * Devil May Cry 4 demo (free)
    * MX Vs ATV Untamed demo (free)
    * Fade to Black PS1 game (£3.49/€4.99)
    * Motorhead PS1 game (£3.49/€4.99)
    * Theme Hospital PS1 game (£3.49/€4.99)
    * PixelJunk Monsters trailer (free)
  • ballor
    #30448
    Ma beszereztem a Jericho és az Assassin's Creed mulatságokat. Remélem jó lesz.
  • EmThor
    #30447
    az anime 12 rész volt, közepesnél kicsit jobb :S de én már megrendeltem :)
  • feki25
    #30446
    Szerintem a régi SD kábel madzagot használja erre a célra, külön hangfalrendszerre úgy lehet kikötni.Legalábbis nálam úgy van.
  • ballor
    #30445
    De mire kötötted rá? Monitorra? A moncsi DVI-n nincs hang.
  • feki25
    #30444
    Szia!
    Ugye azt tudod, hogy a PS3 hang kimenetét is be kell állítani a menüben?
    Ha megvolt akkor sry.
  • Hober Mallow
    #30443
    Vki segítsen pliizzz vettem egy DVI-HDMI kábelt a kép gyönyörű de nincs hang,,és elvileg a régi 3 db piros fehér sárgából kikell huznoma sárgát és kellene jönnia hangnak de nemjön akárhova dugom be micsináljak??
  • Nexxuss
    #30442
    hát max az ár a gáz. Mert Making of nem érdekel, anime meg csak 4 rész...ergó ízelítő. Digital ARtbook. Ergo nem lapozgathatod. Ost-t remélem egyedül, hogy külön CD-n lesz és akkor lesz értelme. Ha a játék lemezén lesz, akkor annak sem :) A lényeg a fém doboz.
  • Papesz
    #30441
    Bárhol meg tudod nézni. Az 1080-nál (egyelőre) nincs feljebb, közvetlenül alatta meg csak a 720 van. Ami 1080 megjelenítőképes az Full HD, ami csak 720, az meg nem. Ilyen egyszerű.
  • Hober Mallow
    #30440
    Vki tud helpelni elakadtam egy küldiben a resistance-ban,az istenért se tudok rájönni mit kell csinálni, aki tud segíteni irjon:D Előre is köszi
  • Yoda001
    #30439
    ha küldenek egy levelet a megadott mail cimre akkor a r* visszaküld egy levelet :) szal még nem is a rendőrség... :D
  • Chris Lowe
    #30438
    Termeszetesen koaxon nem jon at a digitalis jel. Ujra kell kabelezni. Kabelszolgaltatonal optikain fog jonni a jel, vagy muholdrol es akkor kapsz egy set top boxot amin lesz hdmi csati.
    Sajna a legtobb kabelszolgaltato most koaxon kuldi a jelet, ezeknek at kell allniuk.
  • zottyantas
    #30437
    Vagy van olyan kábel aminek van nem csak komponens van a végén hanem rca is, azaz 5 dugó van a végén?
  • Foxhound1980
    #30436
    Tuti, sztem már izzanak a vonalak...:D
    Szerk: Elvégre amerikában plakátoltak...:D
  • SlickAdam
    #30435
    majd a végén betelefonál valaki a 911-re, hogy látott hasonló ürgét az utcán...:D
  • Foxhound1980
    #30434
    New Yorkot megszórták pár plakáttal...
  • zottyantas
    #30433
    Na és akkor hang hogy lesz, mert nincs olyan kütyüje az illetőnek, amibe az optikait tudná dugni és gondolom a komponens ugyanoda megy a ps2-be mint a scart(márhogy a ps-be menő része) és úgy tudom a komponens nem tud hangot leadni a tv-nek.
  • item
    #30432
    500e ft
  • SD456
    #30431
    Hi all!

    Egy jó Full HD-s Bravia mennyibe kerül? Most a jó alatt azt értem, hogy a PS3 képe szép.
  • Zodd
    #30430
    Melyik szabványban? Hol van az a szabvány? Linket kérek...
  • Papesz
    #30429
    Fikusznak van igaza alább, hiszen Full HD-nak az 1080 soros megjelenítést hívják, ez van a szabványban. Hogy interlaced vagy progressive az megint más téma, magához a felbontáshoz ennek nincs köze. A tévcsatornák 1080i-ben fognak szórni nálunk is a, a BR filmek viszont 1080p-ben nézhetők, de mindkettő Full HD. A tévéken lévő HD Ready címke azt jelenti, hogy MINIMUM 720 soros megjelenítésre képes a készülék, amire már leskálázható az 1080-as jel. Viszont a leskálázott 1080 már nem Full HD.
  • Chris Lowe
    #30428
    Komponens kábel jóval szebb képet ad.
  • Chris Lowe
    #30427
    Ballornak igaza van és akkor mégegyszer egyszerübben:

    A fullHD a felbontást jelöli, tehát ha egy 1920×1080-as megjelenítőn 1080i vagy 1080p-s műsor megy akkor az fullHD mivel minden eggyes pixelt használ a kijelzőn ez a két mód. Ha 1366×768-as a kijelző akkor az 1080i leskáláz és nem fullHD. Ilyenkor sok esetben még rosszabb is mint a 720p ami 1280×720pixelt dob ki. Plazma esetében a 720p is leskáláz, mert ott csak 1024 sort jelenít meg(42collnál).

    Még valami: a tv-műsorszórás Mo-n a legtöbb esetben 1080i lesz, ergo fullHD (azaz mégegyszer )1920×1080-ban küldik a jelet. (amcsiban a legtöbb hd adás szintén 1080i-s mpeg2 tömörítéssel és Angliában is ezt preferálják)
    Amúgy most olvastam a tavasszal induló HD-HBO füzetét amin a legtöbb műsor szintén 1080i-s fullHD lesz dolby5.1 hanggal.

    Szóval lehet nyüstölni a kábelszolgáltatót a digitális átállásra....
  • Okami Amaterasu
    #30426

    az eu-s dmc 4 ce-be télleg csak artbook lesz csak azért mert az usásba lesz making of dvd soundtrack, valamint a dmc anime 1. 4 része itt meg csak artbook?
  • ballor
    #30425
    Sokaknál a "tudja fogadni" is full HD-t jelent, pedig nem az.
    Most itt a médiában van CRT-tv, amire a HD ready van írva.
    Tudja fogadni a jelet, ki is rakja, de nem 1366-ban.

    A moncsidon is egy 4 megás képet meg tudsz nézni, de nem az 1:1-ben.
  • item
    #30424
    Pl az új LG/Pana/Philips/Samsung Tv-k tudják az 1080P jelet kezelni mégsem jelenti azt hogy Full HD-s lenne. Sőt van már olyan ami az 1080P/24 et is tudja és még mindig 1366x768 as panel lakik benne.
  • ballor
    #30423
    A legjobb képet komponens kábellel érsz el (Y/Pb/Pr).
  • zottyantas
    #30422
    Valaki nem tudja lehet-e szebb képet kicsikarni a ps2-ből egy lcd tv-re kötve, ha nem scarttal kötik rá?