89387
PlayStation3
  • zottyantas
    #30582
    Nexus és fittyfene köszi a válaszokat
  • JohnnySmith
    #30581
    A széket hol vetted és mennyibe került? (az enyém megadta magát most újat kell nézzek, és elég strapabírónak tűnik a tiéd)
  • fsgh
    #30580
    hol laksz? megyünk :DDDd
  • OliApa
    #30579
    Nem semmi!
  • OliApa
    #30578
    Na. Itt a TYC.
  • EmThor
    #30577
    japán, holografikus nessie, 15 m -> azt hiszem a sony tud valamit

    youtube - kötelező
  • EmThor
    #30576
    conflict denied ops demo coop online vki?
  • Elveon
    #30575
    GTA 4 reklámkampány!
  • EmThor
    #30574
    thx
  • fsgh
    #30573
    max cserébe:D

    Ninja Gaiden,Ultimate Aliance,Resistance,Virtual Fighter vagy esetleg még a Forma1-re:)
  • Smuge
    #30572
    Senkit nem érdekel OrangeBox (PAL-os!) ?:)
  • fsgh
    #30571
    nézegetem a játékaim.hu forumát aztán tele van sg-s nevekkel:DDd ha nincs ott 5 akkor egysem:)
  • Alien!
    #30570
    :) COD4 clan név hack Tegnap játék közben ezen agyaltunk,hogy hogy a fenébe csinálták egyesek.....
  • OliApa
    #30569
    Készen lett késő estére a "TYC" (Távoli Yrányító Cözpont) is!
  • OliApa
    #30568
    Nőt v. szobát?
  • OliApa
    #30566
    ahhoz ilyen asszony is kell ám!
  • Foxhound1980
    #30565
    Bárhol L1+R1.
  • testerlnx
    #30564
    Talán rendelj pl a videgamesplus.ca -ról vagy, a jatekaim.hu-n cserélj.
  • EmThor
    #30563
    egvűlasztunk, minden tulaj ilyen szobát kap :)
  • item
    #30562
    Jó kis szoba
  • simirizsa
    #30561
    Hát gratul hozzá én is iylet szeretnék :D
  • fsgh
    #30560
    komoly ez a Játékaim.hu :O Regeltem is:P
  • fittyfene
    #30559
    Talán ez segít:
    Ráncfelvarrás
  • fsgh
    #30558
    komoly térkép:O Meg kéne venni az Uncharted-ot meg a Burnout-ot is de 30ezer csak 2 játékra:Ssss
  • OliApa
    #30557
    nagyon rendes asszonyom van! azt mondta, itt 1 szoba, csinalj vele azt, amit akarsz! Ez lett belole.
  • NEXUS6
    #30556
    Én úgy hallottam, hogy ugyan továbbra is bexarós de már csak 10% eséllyel.
  • simirizsa
    #30555
    Te se aprozod el :D
  • EmThor
    #30554
  • EmThor
    #30553
    itt van balra lent a versenypálya



    nyersz versenyt online, fejed babérkoszorúval berakja többieknek :D
  • zottyantas
    #30552
    VAlaki segítsen már. Tegnap kérdeztem valamit a xbox topicba, de nem válaszoltak. Gondolom itt is tudtok valamit róla. "Valaki mondja már meg igaz-e, hogy kijavították az x-box 360 hibáját és már van olyan széria, ami nem hibásodik meg, azaz nem olyan eséllyel vagy valami ilyesmi bár szerintem értitek a kérdést. Valami arcade-ról hallottam" remélem ebből valaki kihémozza mit akarok. A lényeg az lenne, hogy van-e már tényleg jó x-box ami nem szarik be.
  • OliApa
    #30551
    Na. Lassan készen lesz a PlaySation szoba! Még néhány kábelt el kell dugni, oszt' jóvan.

  • fittyfene
    #30550
    Nálunk lesz ilyen:?
    Akció
  • EmThor
    #30549
    nexxuss pont feljövök erre eltűnsz burnoutról
  • NEXUS6
    #30548
    Ha elolvassátok a szoveget akkor kiderül, hogy csak az oldal egyik grafikusának szállt el az agya. Semmi ilyenről nincs szó. Egyelőre ott tartunk, hogy a PS3 eredetileg bemutatott dobozába talán már beférne a cuccos, ami ugye olyan 1/4-del kissebb volt (térfogatilag) mint a mostani.
  • Angyisz
    #30547
    Na akkor ,hogy tiszta legyen: "i" = interlaced azaz váltottsoros képmegjelenítés. A készülék elöször az 1-3-5-7-9.....1079 sorokat maj a 2-4-6-8....1080 sorokat jeleníti meg. Ellenben a "p"= progressive képmegjelenítési technológia folyamatosan 1-2-3-4-5.....1080 jeleníti meg a sorokat így élesebb tisztább "recementes" kép érhető el. Pl. váltottsoros feldolgozásnál egy átlós egyenes vonal nagyítva egy lépcsőnek tűnik, míg progressive jelnél szabályos egyenes vonal. Remélem segítettem .
  • HAF Rigel
    #30546
    De azért azt nem szabad elfelejteni hogy a next gen konzol next gen hőterhet is hozott magával , és azt nem lehet csak úgy csökkenteni , nézz meg egy 8800gtx nem véletelnül 2 hely kell neki a hütés miatt . Vagy alul lehet tervezni és úgy jársz mint a BOX360. Szerintem a leckét mind a 2 gép gyártó megtanulta egy életre .
  • EmThor
    #30545
    én a yakuza 1-et most vettem meg, kár h nincs rajta japán hang... :)
  • Prince of Máté
    #30544
    Szerintem is csúnyább mint a sima, de egy otthoni konzolnál nem nagyon érdekel a külső, úgy is a vitrinben lesz :D
    A hűtésről:
    Biztos megoldják majd, ha a PS2-nél megtudták akkor itt is!
  • Nexxuss
    #30543
    8000 pénz postával a GAME-n a Darkness.
  • HAF Rigel
    #30542
    Szerintem hamisak a képek , túl korai lenne . És az a vékony dobozban hogy oldják meg a hő elvezetését , Tudom 45nanométer meg ilyenek , de nem tudom elképzelni hogy ennyire le lehesen venni a ütést . Viszont remélem tanultak az xbox360 hütési hibájából és egyik cég sem követi el mégegyszer ezt a hibát .