89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #30622
  • EmThor
    #30621
    superbowl 23:30-tól sport 1-en, szünetben guitar hero .D
  • Petyus_
    #30620
    VG+ cucc nálam még soha nem állt meg a vámon, magánszemély küldi a 2$ értékű "child's toy"-t. =)

    Ja bocs, de egyszer. Nagyon régen egy GC-s Soul Calibur 2 kb. egy hónap alatt ért ide, de azóta sosem jártam így.

    Találtam egyébként egy movietyme.com nevű oldalt. Ismeri valaki? Nagyon ígéretes, vannak PS3 játékok is, 30 GBP a legmagasabb ár, szállítással együtt. Ezek is kanadaiak szerintem, a bolt-szoftver ugyanaz, mint a VG+-nak. Egyelőre egy T2 BR filmet rendeltem próbaként, remélem beválik.
  • EmThor
    #30619
    burnoutban ha takedown-olsz, az ellenfél mugshotjait ki lehet mentei file-ba :) + ha te nyersz azt a képet is :) (verseny, ilyesmi)
  • DanielT
    #30618
    Ventillátortechnikában meg minimum 1000 évre :DD
  • NEXUS6
    #30617
    Hát van ilyen technology, csak azt az ?lom miatt rég betiltották. Ezért mondom, hogy az X360 10 évre van gyártástechnológiában lemaradva a PS3 -hoz képest!!!;)))
  • fittyfene
    #30616
    Jobban élnek és keresnek mint mi és még olcsóbb is náluk a PS3+játék:
    Japán konzolhelyzet
  • Foxhound1980
    #30615
    Sokkal jobb gyártástechnikára van szükség, hogy a forrasztási pontok elviseljék az extrém höingadozást.
  • zozo2001hu
    #30614
    Tegnap meg ma kicsit demóztam (leszedtem pár újabb demót és csekkoltam őket):

    Turok - nem rossz grafika, de valahogy nem fogott meg igazán,
    The CLUB - jó gyors engine, de agyatlanság, számomra zavaró ez a nézőpont és arcade stílus
    Devil May Cry 4 - na ez megfogott viszont, jó hangulat, csodálatos grafika, irányítás rendben, tavasszal beszerzem majd valszeg!
  • testerlnx
    #30613
    De amúgy a forrasztással és a szerelés minőségével volt a gond, nem? Szóval nem muszáj a hűtésfok javításával orvosolni, elég ha olyananyaggal forrasztják ami huzamosabb ideig tűri a 60fokos lehülést.
  • testerlnx
    #30612
    Szoktam, és ha megáll a vámon akkor akár egy hónap. Különben meg 4-6 munkanap. Mondjuk ez igaz a playasia-ra is csak onnan nem lehet PS3-as game-et hozatni :( Angliából 3-5 munkanap onnan nem állt még vámon csomagom, viszont általában drágább (game.net).
  • simirizsa
    #30611
    Arra van a diszgráfiás papir :D
  • Foxhound1980
    #30610
    LOL
  • Papesz
    #30609
    A magyartanárok szerintem agyvérzést kapnának ettől a mondattól...
  • simirizsa
    #30608
    15 évesen valszeg nőt az van szoba kéne de jöhet az új szerzemény is :D
  • Foxhound1980
    #30607
    Az még csak egy dolog, hogy ronda de ráadásul semmi egyediséget nem tud felmutatni, jellegtelen az egész. Olyan mint vmi elb@szott budget kategóriás R6 Vegas klón.
  • Nexxuss
    #30606
    qrva ronda nem? :D pedig a menü zenéje tök kira.
  • Foxhound1980
    #30605
    Megnéztem...Bátor a kiadó, bár nyilván minimális volt a költségvetése a stuffnak :D
  • Foxhound1980
    #30604
    Na majd megnézem, thx.
  • Alien!
    #30603
    valszeg a Conflict: Denied Ops lesz az....én próbáltam,elég vegyes a kép...Coop-ban lehet jó móka lesz....Akadnak szép helyszínek,nagyon jó a katonánk mozgása,fasza a DS3 támogatása...Persze mint minden multis cím,ez is szaggat mint állat,vsync-el,és gyakorlatilag mint minden katonai fps,a COD4 után ez is elvérzik.... sajnos nagyon magasan van a léc....
  • fsgh
    #30602
    csere?:)
  • DarkCDI
    #30601
    burnout paradise vadi uj folias elado 14000 penz
  • Foxhound1980
    #30600
    Ezt az oldalt sztem inkább a PS3-mas közönség látogatja. Nézd meg G365-ön a X360 játékok adás-vétele topikot. legalább 3x nagyobb a pörgés mint a PS3 játék adás vételében pl. Az az oldal hiába lett multiplatform, a törzsközönség túlnyomó része 360-as.
  • Foxhound1980
    #30599
    Itt van pár kód
  • HAF Rigel
    #30598
    rigel77
  • fsgh
    #30597
    mi a neved a játékaim.hu-n?
  • HAF Rigel
    #30596
    még mindig megdöbbenek a statisztikán
    10 címből 7 ps3 as .
    bár igaz xbox360 magyarországon a warezről szól , Mélységes tiszteletem a kivételnek , akiknek lehetőségük lenne warezolni de nem teszik .
  • HAF Rigel
    #30595
    Na ismét elérte a 20 db a gyüjteményem. A játékaim. hu ról vettem egy Rachetet . Közben eladtam a Armored Core 4 igy csak 3000 ftben volt a csere . Nagyon jó az oldal . Az eladások is rendben mennek.
    Foxhound1980 nem tudod mi a F1 kocsinak a kodja a BP ben ?
  • Foxhound1980
    #30594
    Szedek valami fps demót Store-ról, érdems megnézni vagy szemét?
  • Foxhound1980
    #30593
    Az enyém hibátlan, gyakorlatilag még egy fagyásom sem volt pedig a fos széria. Meg lett csinálva a hűtés, több óra után is langyos a gép. Viszont zajos mint állat

    (Sör, okés. Csak az utóbbi 1-2 hónapban nagyon sok szolgálatom volt, nem sok időm volt szabad, vmelik nap majd összefuthatunk)
  • NEXUS6
    #30592
    Na ja, ha belegondolok, nincs is olyan ismerősöm akinek ne ment volna tönkre.
    A tiéd most hogy van?

    Amúgy valamikor a héten már naggyon kijárna nekünk egy sörözés! Neked mia a véleményed erről?;)
  • Foxhound1980
    #30591
    Nem birok betelni a Paradise-al. Elöbb csináltam egy közel félmillós stunt kört :D
  • Foxhound1980
    #30590
    Eladod. Nem jó az emuláció. Esetleg próbáld meg, hogy az átvezető videót elnyomod, hátha továbbtölti a gémet.
  • Foxhound1980
    #30589
    Sztem ez a 10% csak PR. A fos szériára mondtak 30-at, ami a valós statisztikát nézve 80% volt... Most mondanak 10%-ot, jó lesz az 50-nek is...
  • Okami Amaterasu
    #30588
    kicsit off de beirom vettem egy God of War 2-t még októberbe de közbe lett ps3mam igy poénból csak most fogtam neki aztán ugy a game 1/3-dánál a barbár boss battle után kifagy a game,irtam akitöl vettem de azt mondja nem foglalkozik vele..mit tehetnék az ügy érdekébe?
  • NEXUS6
    #30587
    Szívesen! Csak még annyit, hogy a cikkben szereplő Falcon nevű széria azóta megjelent, nincs benne lényegesen új alap lap és a GPU is maradt a régi 90nm-es, ráadásul a hűtőt sem cserélték ki. Az egyéb gyártástechnikai finomításoknak köszönhetően is viszont csökkent a meghibásodási ráta, ami így kb 10%. De ugye még csak kb 4 hónapja vannak forgalomban.

    Még ebben az évben várható a kisebb csíkszélességű GPU-val szerelt változat, ami talán végre megoldja a gép gondjait.
  • HAF Rigel
    #30586
    1096 ember írta alá a peticiót , lehet tudni róla valamit hogy mikor beszélnek a Sony Magyarországgal ?
  • andrispapa
    #30585
    Hali!

    Ez a videogamesplus megbízható? Rendelt már valaki? Kb emmny idő alatt hozzák ki?
  • OliApa
    #30584
    A JYSK-ben, éppen akciós volt: 34.700.- ---> 17.350.- Jó masszív, a látszat ellenére dögnehéz.
  • OliApa
    #30583
    Gyertek! Szívesen látok bárkit! Ma csülökpörkölt lesz (ronyggyáfőzve, hogy leugorjon a csontról) főttkrumplival és meleg kenyérrel a szomszédos pékségből. Desszertnek Somlói G . . .