89387
PlayStation3
  • dante3
    #30982
    Az arany csavaroknak van valami jelentősége, mert pár darab még nincs meg, tudom, hogy hol van, de nem sikerül felvenni őket!?
  • Foxhound1980
    #30981
    Ratchetben továbbjutottál?
  • HAF Rigel
    #30980
    ÁÁÁÁÁÁÁÁ ez a DMC4 nagyon durva , elinditottam és csak néztem olya mint egy film , amiben lehet játszani . Eddig ezt a müfajt nem szerettem egyetlen előző résszel sem játszottam , de ez nagyon letaglozott . A zene a grafika minden tényleg a szorakozásért van . Most már csak időt kérek , mert tegnap is wow Raid volt 24h ig aztán 2 óra Rachet és még másfél orát szorakoztam DMC4 el
  • Forrest Gump
    #30979
    Ah tényleg, sorry a figyelmetlenségemért és köszi.
  • NEXUS6
    #30978
    Khmm....

    A FAQ-ban ott a válasz!
    ;)))
  • waspika
    #30977
    Sziasztok!

    A turoknak milyen a multija?? Uncharted-et akarom lecserélni egy jó multis játékra. Eddig a COd4, UT3, RFOM, Motorstorm és warhawk van meg.
    Esetleg tudtok még valami ajánlani (burnout nem érdekel).

    köszi
  • Forrest Gump
    #30976
    Kellene egy kis help.
    Ma rákötöttem a ps3-t egy 2407 WFP-HC moncsira. HDMI-DVI kapcsolattal.
    A problémám az lenne, hogy ha beteszek egy írt vagy akár egy gyári dvd-t, a PS3 rögtön a beolvasás után leállítja a jelet. Elöször a felskálázásra gyanakodtam hogy ott nem stimmel vmi, ezt írja amikor az upscalet beakarom állítani: When displaying video through component or D-terminal connectors, DVD-ROMs and copyright-protected DVD-Rs / DVD-RWs will not be upscaled.
    De ha kikapcsolom az upscalet akkor is ez történik, leáll a jel. Utána teljesen ki kell kapcsolnom a PS+t, hogy újra tudjak vele akármit is csinálni.
    A játékokat beolvassa egyből, és a vinyón lévő videókat is lejátsza.
    Mi lehet ez szerintetek? Válaszokat előre is köszi!
  • OliApa
    #30975
    Megjott az EoJ! Csucstech. Gratula a Sonynak!
  • Gascoigne
    #30974
    Thx!
  • Foxhound1980
    #30973
    OTP Visa Electron gond nélkül megy.
  • Gascoigne
    #30972
    Ok, köszi. Bocs, csak még soha nem vásároltam neten, sőt sehol, kártyával. :)
  • Gascoigne
    #30971
    Az amerikain, csak ott van fent a Bowling. De kipróbáltam, a németen sem fogadta el.
  • Csabesz100
    #30970
    Dombornyomott kártyát csináltass!
  • ballor
    #30969
    na jó, de melyik Store nem fogadja?
    én úgy tudom, hogy jó az Electron
  • Gascoigne
    #30968
    Ti milyen kártyával szoktatok vásárolni Playstation Store-on? Nekem csak CIB Visa Electronom van, azt nem fogadja el. Úgy hogy másik kártyát fogok csináltatni.
  • zozo2001hu
    #30967
    Megjött a múlt hét csütörtökön megrendelt DMC4-em, este install indul! :)
  • Prince of Máté
    #30966
    erősítőn is be kell állítani a hangkimenetet!
  • Balli
    #30965
    A sound beallitasoknal pepipaltam a DTS hangzast (rajta kivul meg ketto stereo automatan be van allitva amit nem lehet kiloni) de csaknem 5.1-ben szolnak a jatekok
    Lehet az erositot kellene allitgatni...
  • Ray Z
    #30964
    Énis egy kérdés: PS3-on van valami olyasmi mint pc-n a Team Speak, tehát hogy játéktól függetlenül tudok beszélni a haverommal?
  • Forrest Gump
    #30963
    Egy kérdés: a PS3 az AV kimenetén is kiadja 720p, 1080i, 1080p jelet vagy csak hdmi-n?
  • Alien!
    #30962
    én egy Nokia BH-203 -ast hajtok...Kifejezetten ajánlom,mert 10 órát bír,és ami fontos,hogy töltés közben is működik!!!!! Ez nagyon ritka,ha esetleg lemerül játék közben,nincs gond.....Kb 10ezer.
  • Csabesz100
    #30961
    Eladó egy FragFX Ps3-hoz. Új, 1x lett kipróbálva (5 perc). 16eFt szállítási költséggel. Ha valakit érdekel priv-t írjon!
  • EmThor
    #30960
    lehet cserélem ninja gaidenem, prostreet vagy utIII a lehetőség, multival annyit nem jáccok, prostreet meg burnout után visszalépés... vagy nem?
  • HAF Rigel
    #30959
    Állítolag a srác utolsó páldányát vettem meg amit haza vitt kiprobálni. Szerdán jön a következő adag. 15 db már eladtak , ami nem rossz mennyiség , ja és Eu nem ami változat , bár a szerdai pack Usa lesz ha jól tudom.

    És még ami infot hallotam hogy Army of Two lesz 3hét múlva , azt is meg szeretném szerezni , így nem veszek GT5P csak amerikait , félek a neten nem fognak együtt menni japó és Usa .
  • simirizsa
    #30958
    Rohadjanak meg engem nem hivtak fel
  • Yoda001
    #30957
    ápr 29
  • manuta83
    #30956
    GTA 4 az mikorra várható?Vidók jok...de rem nem jobb lesz mint az SA(bár az se volt rossz..)THX!cs
  • Prince of Máté
    #30955
    2009 év vége.
    Tehát 2010 körül..
  • mcwolf
    #30954
    Nem akarlak elkeseríteni, de a God of war 3 pletykák szerint csak jövőre jelenik meg:-((((
  • HAF Rigel
    #30953
    Na most értem vissza a platinum shopból , itt nyitottak tölünk 5 percre egy boltot budán és mi van nálam , igen igen a 24 perces instalálos "szar" game. Ha haza érek megnézem milyen , 22 perc alatt legalább átveszem a sztorit , mert én az első részekkel nem is játszottam .
  • mis10
    #30952
    nem tudja valaki ,hogy mikor jelenik meg a god of war 3 mert nekem a 2 meg az 1 nagyon megteccet??
  • ballor
    #30951
    Nem jobb ezeknél egy USB-s Logitech, amin mikrofon is van? Igaz kábeles, de nem lehet rossz. Használ ilyet valaki? 250/350-es a típusszámuk.
  • SlickAdam
    #30950
    És ez vajon jó-e?
  • JohnnySmith
    #30949
    jaja Warhawk-hoz elég jó fülse van állítólag...
  • Foxhound1980
    #30948
    Haze Eu Május 15.
  • OliApa
    #30947
    Warhawk . . .
  • SlickAdam
    #30946
    emberkék! tudnátok ajánlani nekem valami jó kis bluetooth headset-et normális áron? illetve egy boltot is hozzá (online)!
    kösszike!:D
  • JohnnySmith
    #30945
    A ps3 systemben állítsad.... a sound option-nél
  • Balli
    #30944
    A COD4 hangja nem tud 5.1-ben szolni? Most vettem egy erositot amelyet csatlakoztattam optikai kabellel a PS3-hoz, de csak stereoban szol.
    A jatek beallitasanal meg nem volt olyan lehetoseg, hogy kivalasszam az 5.1-et.
  • JohnnySmith
    #30943
    zsír