89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #31022
    Ok
  • HAF Rigel
    #31021
    soha nem torrenteztem , Így nekem mondhatod mi az a torrent, soha senkit nem szeretném hogy az én gépemről töltsön vagy akármi .
  • HAF Rigel
    #31020
    az én sima DMC4 is EU-volt , a platinumban vettem tegnap . Lehet hogy van Eu kapcsolata , vagy kimegy érte :):) . A mai világban minden lehetséges .
  • HAF Rigel
    #31019
    azért megprobálód a szervizt vagy cserélik egyből ? Mert azt írtad hogy számla nélkül volt , ha jól emlékszem . Nem lehet hogy csak ki kell tisztitani , PC ez sokszor segít :):) egy alapos porszívózás , vagy lemez fej tisztítás ?
  • Foxhound1980
    #31018
    Van hozzá torrent.
  • Foxhound1980
    #31017
    Hát az érdekes mert Platinum veszi fel a rendeléseket, mi több már beszéltem is velük és minden ok.
  • HAF Rigel
    #31016
    Figyi a sound tracket nem tudod valahogy elküldeni , tegnap este a Zene volt az egyik dolog ami nagyon megfogott. az elején 2 is megnéztem a játék elötti részt annyira bejött az egész .
  • tyrant71
    #31015
    nem olvsta a lemezeket
  • EmThor
    #31014
    én írtam, de copyztam utána sok helyre mer' leizzadtam amíg megkomponáltam :D

    sajna törik az a műanyag pöcök mondom baszod letöröm másikat is. eu verzióba meg keményfedeles könyvecskét nyomták be alá, csoda h törik?!

    mondták überkonzolba is h nem szállítanak eu-ba speckó gta-t.... külföldről meg nagy a csomag és nehéz, nem tudom mi lesz
  • Foxhound1980
    #31013
    Ezt most te irtad vagy copyztad? Csak mert olyan szépen egyben van a post :D
  • EmThor
    #31012
    Devil May Cry 4 - Collectors Editon

    ma vettem át az Überkonzoltól a példányomat, köszi érte! Ez az USA kiadás, és teljesen más a tartalma az európai gyűjtőváltozattól. az egész fémdoboz egy műanyag tokban van, ebből kell kicsúsztatni azt, melyen elöl Nero, hátul Dante látható, a szokásos szöveg a műanyag tokon van, a fémdobozon csak a kép, gyönyörű! a doboz és a tok között volt az egyik bónusz lemez, ezen a DMC anime első 4 része, interjú, cutscene-ek + előzetesek láthatóak.

    kinyitva a fémtokot a játék lemeze fogad a lenyűgöző belső borító mellett, a kézikönyvet és a másik bónusz lemezt (hogyan készült, extra hátterek, 5 db számból álló soundtrack) tartó egyik kapocs sajna letörött, de ez nem egyedi probléma, és nem is olyan, melyet egy kis pillanatragasztó nem oldana meg: nem probléma! a játék lemezét elsőre kicsit nehéz kivenni, de valójában egyszerűen kijön, hazaérek ki is próbálom.

    csak ajánlani tudom, hátha valamelyikőtök kifogja az egyik példányt a 100 közül, melyet az egyik készítő dedikált!
  • HAF Rigel
    #31011
    lassan nekem is lejár a gari , már 23ikán vettem , de eddig semmi gond , egykét fagyáson kivül , de pl AC eddig egyszer sem fagyott , pedig most elővettem és játszok vele .

    Egyébként mi történt pontosan leírnád ?
  • EmThor
    #31010
    ugyanilyen tévém van

    tökéletes rajta a ps3!! (kacsa-audio.hu itt vettem hdmi-hdmi kábelt)


    TYRANT: szerintem megéri
  • Foxhound1980
    #31009
    Má mé gyulladt volna ki?
  • Foxhound1980
    #31008
    Egyértelmü. Vagy próbáld úgy megb@sztatani mint múltkor.
  • NEXUS6
    #31007
    Nebaxki!

    Mi a gondja??? Kigyulladt?
  • NEXUS6
    #31006
    Asszem Europában fejlesztik!;)))
  • np
    #31005
    Sziasztok!
    A jövő héten én is veszek egy ps3-at. Van otthon egy panasonic TH-42pv70-es plazma tv-m szerintetek ezen milyenek lesznek a játékok? Csak azért kérdezem mivel ez a tv csak 1024*768-as felbontású. Hdmi kábellal fogom majd összekötni a tv-vel. Akinek van ilyen vagy ehhez hasonló tv-je leírhatná, hogy milyen?
  • tyrant71
    #31004
    mit tegyek?

    beszart a 60GB-os gépem, garancia nincs
    becseréljem igy egy 40GB-os gépre + 20k-t kapok?
  • Sund
    #31003
    igen.

    home egyelőre még nincs.
  • HAF Rigel
    #31002
    Ha sony japán fejlesztőinél dolgoznál akkor egy titkos szerverről . Viccet félretéve a HOME még nem jelent meg
  • zozo2001hu
    #31001
    DMC4 magyar nyelvű háttértörténet leírás nincs fent valahol véletlenül? Tegnap beletoltam én is 2.5 órát, 3 küldetést végigcsináltam, leírta szegénykém a 20 perces install alatt az elején a sztorit, de egyrészt mást csináltam addig, másrészt meg nekem eléggé magas volt az az angolság sajna. Szóval a háttértörténetet szereplőket nem vágom most még. :(
  • mis10
    #31000
    ja és még egy a playstation homet hol lehet letölteni a storeról?
    előre is kösz mindent
  • mis10
    #30999
    hogy ha mind a 3 playstaton stora regisztrálok (japán,amerikai,angol) akkor egyenként megtudom nézni mindegyiknek a tartalmát?
  • Foxhound1980
    #30998
    LOL
  • tomy8614
    #30997
    az semmi, nekem 6db eoj boosterpack meg egy játék volt amit hajlandóak voltak egyben elküldeni... 7db-al már nem ment. 2 hete még a 12 kártya + játék sem volt akadály
  • Foxhound1980
    #30996
    Ja és fuck GAME.
  • Foxhound1980
    #30995
    GAME nem küldi ide a GTA SE kiadást!
    Másfél órája kaptam 3db cancel mailt.
    Csomagonként túllépik az 1KG-mot, Platinumshopot lehet izzitani! 21900,. huf az USA kiadás.
  • JGTC
    #30994
    Ty!!! Erre gondoltam én is csak nem tudtam újat csinálni, mind1 próbálkozok valahogy csak megoldom...
  • Petyus_
    #30993
    Csinálni kell egy új felhasználót szerintem, vagy inkább hármat, egy angolt, egy amerikait és egy japánt.
  • HAF Rigel
    #30992
    csinálsz egy másik master accot , sub accnál nem lehet országot álliatni
  • JGTC
    #30991
    Hi.
    Lenne egy olyan kérdésem, hogy ha PS Network-ra regeltem Hungary ország megjelöléssel, akkor hol tudom ezt megváltoztatni? Mert gondolom ez miatt nem enged fel Ps Store-ba. Már arra is gondoltam h csinálok egy tök új accountot de valami miatt az sem ment...
    Biztos volt itt már feldobva ez a kérdés párszor, de nem szeretnék visszaolvasni pár száz postot! Köszi a segítséget előre is!
  • OliApa
    #30990
    Sic transit gloria mundi!
  • Petyus_
    #30989
    Lehetséges, 10-es, 11-es Media Playerben kell beállítani a media share-t Windows esetén. De Linux/Mac is biztos tudja. =)
  • EmThor
    #30988
    nem egyszerűbb, ha a pécéd kikötöd a tévére? kevesebb áram fogy,mintha még a ps is menne
  • lowdog
    #30987
    erről van valakinek tapasztalata?
  • Attila 007
    #30986
    Sziasztok. Érdeklődni szeretnék, hog lehetséges e PC ről STREAMELNI filmeket a PS3 am segítségével a TV re, és ha igen hogyan és milyen oprendszerrel tehetem? Válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm.
  • HAF Rigel
    #30985
    Köszi igen , az volt a baj hogy a csempészel beszéltem de nem mentem az ürhajóhoz , azota már beletettem vagy 4 órát .
  • dante3
    #30984
    Aha, amúgy az árusoknál már lőszeren kívül semmit nem lehet venni, azt hittem lesz 100%-os páncél is!
  • Foxhound1980
    #30983
    Én sem szedtem össze mindent 100%-ban, meg gondolom újrajátszási bónuszba kavar be.