89387
PlayStation3
  • testerlnx
    #31305
    playasia, videgamesplus.ca, game.net, gameplay.co.uk, jatekaim.hu, konzoljatek.extra.hu, ebay:offerhouse

    Azért van egy pár, és van, hogy akcióznak, pl az Eternal Sonata 20GBP+3GBP(posta).
  • Sund
    #31304
    van ott valami stabil forrásod? odhatnál egy linket igazán. :)
  • testerlnx
    #31303
    Ezt ehiszem, de még nincs itt a pack, és szerintem is van 10k a használt ára szállítási költség nélkül.
  • HAF Rigel
    #31302
    Uncharted és a Ranchet ár a béka feneke alá fog esni ahogy elkezd jöni a pack , amihez ezt a 2 játékot adják. Már most 10k körül lehet venni használtan .
  • SD456
    #31301
    Hi!

    És megbízható az Ebay-ről rendelni? Mert most nézegettem GH3-at meg RockBand-ot
  • simirizsa
    #31300
    Akkor ték :D
  • testerlnx
    #31299
    De nem is rólad volt szó, hanem a kanadai kapcsolatról :D
  • fsgh
    #31298
    :DDDDd
  • simirizsa
    #31297
    Láttom olvasással vanak még gondok
  • fsgh
    #31296
    aha szal bankártyás...
  • waspika
    #31295
    Bocs fsgh-nak ment az üzi.
  • fsgh
    #31294
    ha postán jön akkor hogy fizetek előre? Elöszőr én küldöm el a pénzt?
  • waspika
    #31293
    Nem. Először levonják a kártyádról. Utána kapod meg a cuccot.Max 1 hét alatt itt van. Eddig mindig minden ideért.
  • balljuggler
    #31292
    Akkor szolj haverodnak h jöhet a lista...bár nemsok reményt fűzök a dologhoz...1 próbát megér..
  • DanielT
    #31291
    Nem. Előre fizetsz.
  • fsgh
    #31290
    az ebay-en akkor postai utánvétellel megy a dolog? szal megveszem valakitől aztán feladja és jön postán fizetek és ennyi?
  • fsgh
    #31289
    akkor szerencséd van:)
  • waspika
    #31288
    Rendeljetek ebay-ról. Én rendszeresen onnan rendelek. 10500 ft egy játék postával (fóliás). Ez a max ár és a legújabb gamék.
  • simirizsa
    #31287
    Most nem fogom bizonyitgatni ha haverom nagy menyiségbe tudná hozni megmondanám kit hol kell keresni de Media Marketbendolgozik és gyakorlatilag az ottani árúk feléért tudja elhozni
  • balljuggler
    #31286
    Nagyon durva!!!Nekem is ilyen kell...de mánnnnn!AZ is kamu?V tényleg léttezik?
  • EmThor
    #31285
  • EmThor
    #31284
    VÉGE

    a toshiba dobta a hd-dvd-t!
  • balljuggler
    #31283
    Ja...simán!nekem meg jövő héten hoza a távol keleti rokon a PS4-t-állítólog 8magos proci megy 120GB RAM...XXXXXXXXXXDDDDDDDDD
  • EmThor
    #31282
  • vgaben
    #31281
    Persze, hogy kamu.
    Ezidáig percenként nyomta a hozzászólásokat most meg eltünt,illetve csak nem írt semmit.
  • balljuggler
    #31280
    Én meg betársulnék az tuti....szórakozás meg még pénzkeresés is...
  • balljuggler
    #31279
    Jaja..Addig meg ott vannak a jo kis játékcserélősdi dolgok, vagy beszéd után csere-bere..vagy kemények leszünk és megvesszük 12-19eFt-ért a gammákat...Nem szeretem a nagy kamukat...kicsi még elmegy poén szinten!
  • SlickAdam
    #31278
    amcsiban minden játék 60-70 dollár, ami minimum 10-11000 ft, na még erre rájön posta, szal.... ha 8-ért lenne vhol új játék, az k**vaisten, hogy nyitnék egy vállalkozást.:D
  • testerlnx
    #31277
    Gondoltam, amúgy egyet értek veled, ha látok vhol egy akciótmég szólni is szoktam. De szerintem ez simán kamu, csak a kiváncsiság kedvéért kérdeztem. 8k-ért újonnan Uncharted-et szerezni igen érdekes dolog. Talán majd fél egy év múlva... Még használtan is 10k legalább az ára.
  • Nexxuss
    #31276
    japánt?:P én azt kérdeztem :-)
  • balljuggler
    #31275
    Na most akkor kamu vagy sem ez az egész történet?
  • balljuggler
    #31274
    Ja!Csabesznak igaza van...Segítsük 1mást!Mert ugye a fórum is arról szol hogy megosszuk 1mással a tudásunk illetve nemtudásunk..ikszdééé!!!Én csak pár napja vagyok fen mert nemrég vettem PS3-t de már most rengeteget tanultam!Segítőkészek és msn-n is elmagyarázták ha elakadtam valahol..
  • Csabesz100
    #31273
    testerlnx! Nem neked szántam, csak a Te hozzászólásodat egészítettem ki!
  • balljuggler
    #31272
    Hali!Mi a Tma?Honnan vannak a játékok?Lista van?Origi?REMÉLEM!!ÍRJ!
  • Csabesz100
    #31271
    Nem csak Téged érdekelne, hanem szerintem a többi fórumlátogatót is! Azért van a fórum, hogy megosszuk egymással a tapasztalatokat és ha valami jó dolog van (pl. olcsó játék), akkor abban is segítsünk egymásnak! Nem kell itt húzni a többieket, hogy titok, meg ilyenek. Ha nem akarod megosztani, akkor ne is írd le, vagy ha már leírtad, akkor tedd közzé. Biztos volt/van/lesz olyan, amiben mi is tudunk segíteni és gondolom nem esne jól, ha a feltett kérdésed megválaszolatlanul maradna. Vagy, ha meg is válaszolják, akkor annyit, hogy gyere rá magadtól! Nem bántásnak szántam, csak gondoltam leírom, hogy én hogy vélekedek az ilyenről!
  • testerlnx
    #31270
    Engem is érdekelne. (már ha igaz, és nem csak simirzsa-ra próbálsz tromfolni...)
  • Sir Quno Jedi
    #31269
    Gyerekek! Ki kéne venni a php-s bannert, mert egyeseknél nem megy böngészőből az oldal így! Képek maradhatnak, meg a linkek is, de legyen TISZTA! Köszönöm!
  • HotPants
    #31268
    Miért nem rendelsz netről?
  • HotPants
    #31267
    titok bleeeee :P:P
  • simirizsa
    #31266
    Mondjuk sajna csak azt tom megveni ami a Media Markba van :D