89387
PlayStation3
  • simirizsa
    #31345
    Általába ilyenkor rájuk kell írni és mindjárt közbe járnak az érdekedben :D (Tapasztalat)
  • Norbi7
    #31344
    Na akkor vagyunk egy páran. én február 8.-án rendeltem egy Burnout-ot és hát nekem sem jött még meg, de ha még nektek sem, akkor én még várhatok bőven. remélem azért megfog jönni, ha nem akkor ez már összeesküvés!
  • evid
    #31343
    Én február 5-én rendeltem onnan COD4-et de még nem jött meg. A Game.co.uk-től (igaz, hogy drágább) 3 nap alatt meg szokott jönni.
  • NEXUS6
    #31342
    Ez mindenkinél így van!;)

    Én rögtön az elején a rendszer frissítéssel tököltem 2 órát, de ha először beálitom a netet, ami nálam 5 perc volt, akkor egyből megcsinálja. Aztán amikor ráraktam amonitorra akkor bexartam, hogy nincs hang, de aztán rájöttem, hogy vissza kell állítani, hogy az A/V kimenetet használja. Aztán amikor beraktam az első DVD filmet akkor elment a kép. Na gondoltam így jártam, a HDCP letiltott, de aztán kiderült, hogy csak 1080i-ben akarta elindítani, amit a monitor HDMI-n keresztül nem fogad.

    Szal nyugodj meg xopni fogsz!;)
  • HotPants
    #31341
    Nemtom miért de van bennem egy olyan baljós előérzet hogy amint meglesz a PS+ első összeszereléskor vmi nem fog működni :S:S Vagy a tv-vel lesz baj vagy nemtom :S:S félek.. Vagy majd vmit utólag kell beszereznem hozzá.
  • ballor
    #31340
    ps2-t veszel 20-ért :)
    és "zsebben" átviszed magaddal a másik szobába, ha ott akarod nyomni
  • HotPants
    #31339
    Nahh mind1 én jobban járnék a 60 gigással mert akarok ps2 játékokkal is játszani.
  • zsalesz
    #31338
    Köszi.
  • HotPants
    #31337
    és az mit fog tartalmazni? Nem uncharted lesz benne alapból?
  • simirizsa
    #31336
    Hát ha találsz akor olyan 130 körül inkább várd meg az új packot :D
  • HotPants
    #31335
    Ott ott hát igen hajnalban meg megtartottuk a ballagást, voltunk mint az oroszok.. Tod hogy megy ez mindenkitől 10e a zsebbe aztán úgy boldog az ember.. :D:D Szal nem tudni hol lehet olssón beszerezni starter packot?
  • ballor
    #31334
    Az jó, és tegnap óta még a pénz is összejött rá.
    Nagyon ott vagy a szeren.
  • HotPants
    #31333
    Jah jah tegnap éjjel érettségiztem.. Baxott könnyű volt xD Most irány a Pesti tudományegyetem :D
  • ballor
    #31332
    Na, megcsináltad az érettségit?
  • HotPants
    #31331
    nem tudja itt valaki hogy a PS3 Starter Pack-ot hol lehet viszonylag olcsón beszerezni?
  • UNREG
    #31330
    "Meg tudná valaki mondani, hogy a GT5P támogatja, a logitech driving force ex kormányt?"

    Persze, hogy támogatja.

    "Take Control -- Fully compatible with the new DualShock 3 controller, as well as Logitech's Driving ForceTM, Driving ForceTM EX, Driving ForceTM Pro, and G25 Racing Wheel controllers."

    innen

  • HotPants
    #31329
    Brothers In Arms - Hells HIgway? Mi a véleményed róla? Nem csúnya mi?
  • Nexxuss
    #31328
    nem rossz. Csak nem kalandjáték. Ahhoz sajnos semmi köze. Gondolom 20 chapter van a játékban. Most vagyok a 13nál. Nem akadtam el, és gondolkodnom sem kellett. Csak lőni végig. Ha ezt mondja valaki nekem, hogy akció game akkor arra készülök és annak tuti jó. De én egy vérbeli kalandjátékra vártam :-( Ennek ahhoz köze nincs. Mondjuk attól még jó, de csalódott vagyok.
  • HotPants
    #31327
    pedig mindenki nagyon oda van érte, de sztem is nagyon eltúlozzák a dolgokat..
  • Nexxuss
    #31326
    Uncahrted: 13 chapter. Eddig csak lőttem. Hát télleg 80-85%nál nem ér többet.
  • HotPants
    #31325
    lehetne nekem is egy kérdésem.. Tom hogy ti nem nagy PC-sek vagytok meg én sem igazán de van aki tolt itt jó sokat half life 2 episode one-al Pc-n és tudna segíteni?
  • Okami Amaterasu
    #31324
    hi Magyaroszág ps 3-mas társadalma!lenne vmi amiben segitség kellene!
    hogy lehetne akár USA vagy Us storeon bankártyával fizetni,Visa Electronic kártyám van.(próbálkozásaim ellenére mindig problémázik vmin a network).
    válaszaitokért elöre is thx.
    Üdv.
    ui.:Team Fortress 2 nyomja vki?:P
  • mikuc
    #31323
    Uncharted
  • HotPants
    #31322
    Aham értem de tényleg elég olcsó.. És te mit rendeltél most utoljára?
  • mikuc
    #31321
    Én február 04-én rendeltem de még nem jött meg. :-(
    Remélem a jövöhéten megjön.
    Bankártyával lehet fizetni. Amikor megrendeled akkor levonják a pénzt az általad megadott bankkártyáról és postázzák. A postán meg átveszed.
    Általában ezeken a helyeken bankkártyával lehet fizetni vagy esetleg paypal.
  • HotPants
    #31320
    Azt hogy érted hogy csomagokat külön küldik? És csak kizárólag bankkártyával lehet?
  • Tibor
    #31319
    Bankkártyával előre, 15 napon belül, csomagokat külön küldik, nekem jön 2 BD film onnan.
  • Csabesz100
    #31318
    Az zsír! Rendeltél már onnan? Megbízhatóak? Mennyi idő alatt jön meg? Fizetés kártyával vagy itthon a postásnak? Köszi
  • mikuc
    #31317
    A movietyme-n benne van az árba a szállitási költség is.
  • Csabesz100
    #31316
    Olyan 350-355 között. Attól függ, hogy melyik bank.
  • HotPants
    #31315
    Köszike és egy Font az mennyi HUf?
  • Csabesz100
    #31314
    Igen, Font.
  • HotPants
    #31313
    meg a www.movietyme.com-on mi az a pénznem ami a játékok után van? Nem vágom.. Font akar lenni?
  • Csabesz100
    #31312
    A www.movietyme.com-on és a game.co.uk-ról mennyi a szállítási költség?
  • HotPants
    #31311
    nah majd mindjárt összehasonlítom..
  • mikuc
    #31310
    Szerintem a www.movietyme.com olcsóbb. De annyira azért nem merültem bele az árakba.
  • HotPants
    #31309
    Elder Scrolls IV: Oblivion 7 100 Ft.. az nem semmi.. vagy mindenhol ilyen "olcsók" a játékok?
  • HotPants
    #31308
    Nah újravisszatértem és egy kanadai címet hoztam nektek.. Tényleg olcsók a játékok.. Assasins Creed 10e.. Az azért nem semmi.. a cím-->
    http://www.videogamesplus.ca
  • zsalesz
    #31307
    Meg tudná valaki mondani, hogy a GT5P támogatja, a logitech driving force ex kormányt?
    Fontos lenne.
    Üdv.
  • testerlnx
    #31306
    A playasia-t lehúznám mert a SONY tevékenysége miatt nem küldenek régión kívül (pl EU) sony terméket.

    SONY tevékenysége: bezártak egy pár webshop-ot emiatt, nesze neked régiómentesség!