89387
PlayStation3
  • Nexxuss
    #31811
    elvileg de
  • aabelus
    #31810
    na,2.1-es a legujabb soft... ugy nem lehet frissiteni,hogy cd-re irom? mert nincs flash drive-om :(
  • gazgoblin
    #31809
    nem jatszottam veluk... :(


  • EmThor
    #31808
    előző részekkel játszottál? jók voltak?
  • gazgoblin
    #31807
    hat az remelhetoleg gyorsan kiderul a megjelenes utan...ezert nem akarom elorendelni
  • EmThor
    #31806
    ja bocs akkor a héten... na most a persona 3 FES csak USA-ban (ntsc) jön ki, és ebben töméntelen extra lesz, 576-ról idézve:

    "Az EU verzió nem a FES lesz,de tavasszal megjelenik az NTSC-s Persona 3 FES...s hogy miben több?Hú,rengeteg mindenben...
    Az eredeti játékhoz képest van 23-al több persona,fegyverkészítési lehetőség(szintézis),egy csomó bónusz ruha,Elizabeth questjei megduplázódtak,lehet randizni Aegissel és Elizabethel is,A Pawlonia Mallban használni lehet fejlesztésre a játéktermet,a Shrine-ban új lehetőség van fejlesztésre,vannak dialógusváltozások,Koromarut lehet sétálni vinni,a koleszban mindenkit meg lehet figyelni rejtett kamerával...s van egy lehetőség ami spoilerveszélyes,ezt nem árulom el.
    S ha ez nem lenne elég, van egy kiegészítő epizód,ami Az eredeti epizód után játszódik és Aégist lehet írányítani,kb plusz 25-30 óra játékidő...
    Hirtelen ennyi jutott eszembe...:))))"

    hát kösz... és még a pal verzió se biztos h megy a ps3-on, nem találtam kompatibilitási listán...

  • gazgoblin
    #31805


    amugy meg most penteken
  • daneelolivaw
    #31804
    erre nem tud senki? mert este csak fülhallgatóval lehet, hogy fel ne ébresszek senkit
  • aabelus
    #31803
    meg tudja nekem mondani valaki,hogy hanyas a legujabb system update? ja,es nincs arra lehetoseg,h a demot pc-re toltom,es aztan masolom ps3-ra? :-?
  • tibitoth
    #31802
    koszi a gartot. analog karos irannyitas nemkell hozza. szerintem az vagja majd haza a gammat. de szerencsere ki es bekapcsolhato lesz.
  • EmThor
    #31801
    így van, grat hozzá, és jön az analóg karos patch is szóval... jó kis game!
  • tibitoth
    #31800
    penteken raszantam magam es megvettem a lairt. eloszor nemertettem hogy mi vele a baj. minen ment 1re. az iranyitas mind a warhawkban. nemertem meg a mai napig mi bajuk volt az ertekeloknek? (360 vagy wii fanboj?) szerintem nagyon jo jatek. csodas grafika, zene, sztori. szerintem meg fantasztikusan is iranyithato.
  • EmThor
    #31799
    persona sorozatot ismeri valaki? persona 3 jövő héten jön ki EU-ban...
  • HAF Rigel
    #31798
    Hitman :) . Egyébként a Ghost Recon Advanced Warfigter 2
  • laaslow
    #31797
    Lopakodós,mesterlövész,Hitman-szerű gémet keresek,mit javasoltok?
  • HAF Rigel
    #31796
    WTCC nem lesz Ps3 ra , most vettem meg Pcre a Race 07 . jó lenne 32" es nagy tv nyomni , Ps3 miatt megszoktam :)
  • HAF Rigel
    #31795
    Én a G25 mindenkinek ajánlani tudom , főleg ha van PC és Ps2 Ps3 is a családban , mindegyikhez jó . És pl Ps3 játékokban még 911es kormány támogatást nem láttam .
  • Sir Quno Jedi
    #31794
    Ha akarok, akkor énekelek is hozzá... Igaz akkor sok lesz itt az öngyilkos...
  • Nexxuss
    #31793
    milyen munka az hogy zenét hallgatsz mellette? Én simán kirugnálak
  • Forrest Gump
    #31792
    Ez még a G25-nél is drágább, sajnos.:(
    Valamit muszáj lesz vennem, ha jön a GT5p. :)
  • OliApa
    #31791
    Hát persze, ki volt az utolsó? [URL=http://prohardver.hu/hir/a_microsoft_is_beleverte_a_maga_szoget_a_hd_dvd_koporsojaba.html]"A Microsoft is beleverte a maga szögét a HD DVD koporsójába"[/URL]
  • Foxhound1980
    #31790
    De mondjuk azt is számitásba kell venni, hogy ez egy fan mod. Valszeg ha az Epic keze lenne a dologban nem lenne ilyen problem.
  • Prince of Máté
    #31789
    Hidd el jobb az úgy!
    Így nincs az, hogy félrenyomod vagy elfelejted melyik mire van.
    Egyébként milyen alapművelet kell a kormányra?
    Nitro meg kézifék?
    Amit mindig használsz, az tuti belefér 2 gombba, amit meg csak ritkán (pl nézetváltás) azt meg beállítod a váltón lévő gombra.
  • Ombika
    #31788
    Detto ez a bajom nekem is,DFP-n imadtam,hogy kezre esett minden!!
  • HAF Rigel
    #31787
    Remélem rá lehet kalibrálni a seb válto konzol lévő gombokra.

    F1 ben rá lehetett .

    EGyébként a g25 egy dolgot hiányolok a kormányon kevés a 2 gomb szerintem.
    Az elötte lévő kormányaimon 6 legalább volt .
  • Ombika
    #31786
    Jogos,de az a par allitasi lehetoseg ami uj kormanyon lesz,jolenne G25-re is! :)
  • Foxhound1980
    #31785
    LOL

  • ballor
    #31784
    Nem én írtam, de átadom a szerzőnek.
    Reméljük lesz még ott tartalom.
  • OliApa
    #31783
    Gratula! Alapos munka.
  • Fikusz
    #31782
    /Panic!
  • EmThor
    #31781
    Phil Harrison (kopaszcsákó) otthagyta a SCE-t... :(

    menekül a süllyedő hajóról, hamarosan vége a ps-nek... :D

  • gazgoblin
    #31780
    Prodigy - Breath

  • Sir Quno Jedi
    #31779
    Kéremszépen ez nekem is itt figyel a pléjlistámban-e! Kiváló munkazene... :D
  • Fikusz
    #31778
    "Breathe with me, Breathe the pressure.
    Come play my game, I'll test ya,
    Psycho-somatic addict-insane.
    Come play my game, Inhale inhale.
    You're the victim.
    Come play my game!
    Exhale exhale exhale..."

    Ejj a régi szép idők..jó zenék :D
  • NEXUS6
    #31777
    Tegnap letöltöttem az UT3-hoz a legós dítmecses modot. Qrva buli!!!;)))

    Csak egy gond van vele, hogy úgy megfekteti a PS-t, hogy öröm nézni. Néhány helyen gyak póverpóint prezentációvá válik az egész. Pedig tök állat, hogy tele van szétbombázható legó épületekkel, miegymással.
    Szal egyre inkább az az érzésem, hogy az UT engine soha a büdös életben nem fog jól muzsikálni PS3-on, egyszerűen nem erre az architektúrára van kitalálva. Azért dúrva, mert a pl a Ratchet engine, meg kb 10X annyi objektumot akadás nélkül elkezelget, fizikával mindennel. Ráadásul még jobban is néz ki.
  • NEXUS6
    #31776
    Hát elég ellentmondásos a helyzet. Egyrészt amit a cikkben is írnak, hogy nem lesznek alternatív mezek a bézból játékban. Jó kérdés, hogy a két csík a tök fehér, vagy egyszínű mezen, meg a logo miért foglal el annyi helyet, hogy ne férne fel néhány 10 000 belőle a DVD-n. Ez nem formaegyes munkaruha, ahol még a segglyukukon is van egy cimke.;)

    Másrészt a mai gépek azért már kiba erősek számítási kapacitásban és ráadásul több magosak is. Egy bézból játéknál, meg azért szerintem 2 mag úgy nagyjából elboldogul azzal a marha összetett játékmenettel meg fizikával (1 ütő, meg 1 labda). Szal maradhat így is 1 mag matyizni, amit fel lehetne használni matematikai/procedurális textúrák számolására, azzal a földkerekség minden emberének külön mezt lehetne egy DVD-n tárolni;))). Már nem tudom melyik cég demózott egy ilyen technológiát, ami ráadásul az UT motorra is épült. A nagyon szép, esős, felhős, ködös kikötői scene texturája kb 100KB-ot foglalt el az 1-2 GB helyett!!!

    A Sony-éknál bizti nem térnek még át egy darabig, mert a BD lemezen van tároló kapacitás. Az X-meg kisebb számolási képességgel rendelkezik ehhez, náluk azért nem bizti hogy érdemes eröltetni.
  • Chris Lowe
    #31775
    A GT5p-ban szoktak feltenni videókat a GT TV-be?
    Még az lenne a kérdésem, hogy mennyire akadozik a netes játék alatt?
  • ballor
    #31774
    Hátha érdekel valakit: The Darkness végigjátszás
  • EmThor
    #31773
    nem leszek mert csak előrendelőknek jár és lóvétlanság van, fizu odébb van, lóvé meg másra kell, szal waiting

    (ps.: tarolt a no country.. nem rossz, akció, de semmi extra...)
  • Nexxuss
    #31772
    semmi cucc nem volt azóta. A HAZEnél volt az első komolyabb ilyen. De annak meg tudjuk mi lett a sorsa. Szóval rendeld meg és megtudjuk :-) Legyél már végre hasznára az emberiségnek :D