89387
PlayStation3
  • Papesz
    #31851
    Valószínűleg szürkeimport, hivatalosan soha sem forgalmazták nálunk. Viszont ha tényleg lehet kapni, a feketézés azért fura az MM részéről.
  • tomijee
    #31850
    nem azért mondom..de 20.án rendeltem ebayen DualShock3mat HongKong ból 59$ ért potával együtt 10e pár száz FT-ért és ma már itt is volt.
  • Alien!
    #31849
    naja...de ezek a resi képek 3000p-sek......pffff.....arra jók,hogy lehessen látni a részleteket...
  • Foxhound1980
    #31848
    Kib@xott jó lett a Lost. Aki birja a sorozatot el fog csöppeni az fix. A legjobb filmes gém eddig.
  • EmThor
    #31847
  • EmThor
    #31846
    - sony BD update: május június körül

    - resi 2 még elkél a finomítás - nagyított képek (a hivatalosak sem voltak 720p asszem)


    - új ps home képek!

    - májusban jön a haze!!! ps3 exkluzív (gondolom fél évig)

    - 04.15 (gta4 előtt :) 55$ dualshock 3, USA összehasonlítás kedvéért, kinn 60$ egy teljes áru game, tehát itthon 15-17 körül lesz, mint a sima sixaxis szerintem

    - dmc4 csajok

  • EmThor
    #31845
    én neked hiszek!
  • HAF Rigel
    #31844
    még is pont szombaton láttam a westendben a MMben

  • Papesz
    #31843
    Most sincs, nemhogy két év múlva. Hivatalosan sohasem forgalmazták Magyarországon.
  • HAF Rigel
    #31842
    Nem a kis karokra értettem hanem a motion senzorra , ha nincs kedvem előszedni a kormányt én a kis karokkal játszok , egyik a gáz/fék a másik meg a jobb /bal . Viszont a mozgásérzékelés az nagyon sokat csúszik , és nem lehet vele pontosan irányítani .
  • ballor
    #31841
    Nincs kormányom.
  • HAF Rigel
    #31840
    szerintem késik az érzékelés és nagyon kicsi az írányító hogy kényelmes legyen .
  • aabelus
    #31839
    koszi szepen a valaszt,megtalaltam :) nekem is jobban bejon a "hagyomanyos"...
  • ballor
    #31838
    Az F1-ben az "F" beállítással kormányozni tudsz.
    Meg kell szokni úgy vezetni, nekem a GT4 után a bal gomba jobban bejön.
  • JohnnySmith
    #31837
    Én a game.co.uk-ról szoktam... de van még sok jó hasonló oldal.
  • kolbi870315
    #31836
    Ja..még1.. külföldről honnan érdemes rendelni?
  • kolbi870315
    #31835
    Hali. Olyan kérdésem lenne, hogy van olyan billentyű és egér ami normálisan működik a játékoknál?
  • aabelus
    #31834
    koszi :p es a f1?

    ja,es a virtua tennis-t lehet offlineban tolni?
  • ballor
    #31833
    Szerintem a Resiben nem kell külön bekapcsolni.
    Amikor rádtámad egy zombi, akkor le tudod magadról rázni.
  • aabelus
    #31832
    nem tudjatok,hogy a motion sensor-t az f1-ben es resistance-ban hogyan lehet bekapcsolni,es mire hasznalhatok ezekben a jatekokban? :-?
  • EmThor
    #31831
    dead space okt 31. eu & usa + trailer
  • DanielT
    #31830
    Nálunk nem fog elmúlni... Media Marktban és társaiban még 2 év múlva is 60.000 ért lesz a polcon :DD Ők hisznek benne! :DD
  • ballor
    #31829
    Ezt árulják 8 film hozzáadásával?
    Vagy az asztalikat? Valami 20-30eFt körül hallottam 5-8 filmmel.
    Én adnék érte annyit.
  • OliApa
    #31828
    [URL=http://www.hoc.hu/index.php?p=news&y=15822]"Így múlik el a világ dicsősége!"[/URL] Immár bagóért:

  • EmThor
    #31827
    USA változatban annyi az extra, hogy...

    na szal értitek. de az ntsc változat... itthon PS2-ben tuti nem megy. és úgy tudom ntsc ps2 játék nem megy pal ps3-ban sem :(

    ja, eu változat olyan 10 ropi, most jön ki pénteken
  • Sund
    #31826
    de hát az amazonról vagy ebayről csak meg lehet rendelni majd, nem? Így is meg fog állni bőven egy itthoni ps3 játék ára alatt.

    Most egy kicsit felcsigáztatok, lehet h be kéne dobni a kosárkába a sima persona 3-at. Oszt angliából idehozzák.
  • EmThor
    #31825
    aha-aha ez az a persona 3, tavalyi év jrpg-je!

    tehát: japánban kiadták, a nép szerette, ezért kiadták a FES változatot, külön is meg teljes játékkal is -> iszonyat sok extra!

    usa-ban kiadták és most ott is kiadják a FES változatot.

    EU: most jön ki először és csak a sima változat, esély nincs nagyon a FES-re... tehát no PAL verzió :(
  • Sund
    #31824
    ERRŐL a Persona 3-ról beszélgettek?
  • Sir Quno Jedi
    #31823
    fincsiiii
  • NEXUS6
    #31822
    Na hál istennek a SEGA-nak megjött az esze és jön a Valkyrie of Battlefield Amcsiba meg Eu-ba is valamikor ősz tájékán!

    LINK

    Már megijedtem, hogy ebben az évben értelmes RPG nélkül maradunk (bár ugye ez inkább stratégia, vagy mi), mert ugye a FFXIII. sem tudható mikor esik be valójában, de inkább csak jövőre.
  • Rena11
    #31821
    szia nekem ugyan ez a tv-m van és érthetetlen okból nincs rajta fülhallgató kimenet amit hátul látsz az bemenet amt bedugs az a tv-n szól ennyi ott soha nem fog szólni a füles
  • NEXUS6
    #31820
    ;D

    Hát én a tv sorozattól sem voltam oda-meg vissza. Fárasztó volt, ahogy minden részben szinte soha nem derült ki semmi, de majdnem. Ez egy Tv sorozatban még elmegy, de a játéknak nem árt, ha története van. A feszült unalomra nem lehet játékot alapozni.
  • EmThor
    #31819
    kósza pletyka, gameren írta vmi illetékes...

    kotaku írja a lost-ról (boxos verzió): "If this is what Ubisoft reckons being a survivor on a mysterious island would be like, I'd prefer to have died in the crash."

    :D szal én megnézem pécén
  • HAF Rigel
    #31818
    Van valami infod még róla?
    De jó lenne , magyar store , updetek , pénz költés , csak egy álom
  • EmThor
    #31817
    amúgy írtam már h állítólag Londonban már készül a magyar store?
  • EmThor
    #31816
    európa nem létezik és mi annak is a balkánabbik felén lakunk :(
  • zottyantas
    #31815
    Köszönöm a választ. Igazából nem ps-hez kéne, de erre rá lehet kötni úgy a dvd-t, hogy a dts is megszólaljon?
  • tyrant71
    #31814
    Bemenetek:
    * 6 RCA csatlakozó 5.1 csatornás DVD lejátszóhoz
    * 3 pár RCA csatlakozó 2 csatornás DVD lejátszóhoz, TV-hez, HIFI toronyhoz, CD Lejátszóhoz...

    ide hogy dugod be az optikai kábelt?

  • dante3
    #31813
    link
  • zottyantas
    #31812
    Ajánljatok már valami hangfalszettet, ami jó és nem drága. Persze minden relatív, de a 40 az már sok lenne:) Kis szobába kéne testvéremnek, akinek nem nagyok az igényei:)