89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #33171
    Mikor jön ki ez a 2.20-as update?
  • EmThor
    #33170
    azért ennyire nem durva a graf, single-ben sok az üres rész, sima hómező, de hangulatos és az irányítás "életszagú", ad kihívást a játéknak.
  • EmThor
    #33169
    ennyire tetszett a film? bevallom volt hangulata, de... nem tom, megnézném még 1szer, de semmi xtra, gonosz jó volt :)

    live free or die hard jött ki hd-ban :D
  • Foxhound1980
    #33168
    Elkészült a konvertálás. Hát ez a program nagyon korrekt baxxus! :D Mega THX Alien.
  • EmThor
    #33167
    isten vagy, esek neki
  • mongoose80
    #33166
    ha felvehetek valakit partnernek cod4 miatt please írjon a fórumba!
  • Nexxuss
    #33165
    Condemned 2 a storeon. Tőccsétek nem vagyok otthon. Oszt mondjátok elfüstöl e tőle a gép:D
  • Jimanszky
    #33164
    Lost planetnek ilyen a grafja:OOOOO?
  • mongoose80
    #33163
    ha valaki tudna segíteni COD4-ben legyen szíves a cod4 fórumba írni!előre is köszi!
  • Foxhound1980
    #33162
    dark sector löncs video
  • Foxhound1980
    #33161
    Tudom, azt csinálom már évek óta. Csak leszedtem a No Country for Old Man BD ripet és ezt szeretném Ps3-mon is tárolni. USA-ban most jött ki a BD de nincs rajta hun.
  • Nexxuss
    #33160
    ez a város kurva jóóó!!! remélem nem lopják ki a postaládámból

    HD anyag: hogyhogy a DVD nem támogatja? Hát nem a terjedelmi korlát a baj? (ezt a részét nem vágom)
  • Foxhound1980
    #33159
    okés köszi!
  • EmThor
    #33158
    szerintem ki van zárva
  • EmThor
    #33157
    lostplanet multi map, trial point



    de van más pálya is :D

  • Foxhound1980
    #33156
    Na lehet megkapjuk végre az .srt kezelést!
  • EmThor
    #33155
    az kösz.

    vegyél kábelt, rakd ki képet tévére, 2 katt és nem kell szőrözni!!! :D
  • Alien!
    #33154
    szal,hogy kis rend legyen...sztem az mkv2vob a legjobb eddig megjelent program erre a célra.Magától felismeri ha esetleg transzkódolni kell(1080p,esetleg olyan h264 amit a ps3 nem fogadna el),bár egy-két 720-s filmnél írja,hogy transzkódolni kell,mégse szükséges,tehát néha téved..legegyszerűbb sample-t betenni neki először és azt csekkolni. Feliratot éget külső srt-ből is...Feliratos filmeknél mindíg transzkódol! Sajnos a régebbi verzióiban az mpeg2 transz sokkal jobb képet adott,mert nagyobb bitrátával számolt(15000-24000kbit),sajnos most a forrásfájl bitrátájára állítja magát,ami elég kotvány minőséget eredményez,mivel az mpeg2 sokkal szarabbul tömörít mint az mp4 azonos bitrátánál...Az xvid-nél meg ott van a 2gb-os korlát(amit állítólag a 2.20-as firmware el fog törölni)....A h264-es transzkódolás meg botrány lassú sajnos...

    hírtelen ennyi jutott eszembe.
  • Foxhound1980
    #33153
    Dark Sector
  • EmThor
    #33152
    condemned meg másik demot rebesgetnek mára, az amit Nexxuss előrendelt
  • EmThor
    #33151
    bocs, 2.20-as

    * The ability to copy PS3 Music and Photo playlists to a PSP system. We introduced the ability to create Music and Photo playlists on the PS3 in firmware update v2.0. Now you can easily export your playlists to your PSP.
    * You can now play DivX and WMV format files that are over 2 GB. In addition, you can now display subtitles when viewing DivX files.
    * Resume Play - begin playing a DVD or BD disc from the point where you previously stopped it, even if you eject the disc and insert a different movie or game.
    * Use your PSP as a remote control to play back your music files on your PS3 without turning on your TV.
    * The Internet browser now displays some web pages faster. In addition [Save Target] has been added as an option under file. This option lets you save a file that is linked to a web page to your PS3 hard drive or storage media.

  • Foxhound1980
    #33150
    transcodingban mi a legjobb x264??
  • EmThor
    #33149
    nekem a pc ki van kötve dvi-hdmi-vel a tévére... és nem kell órákat konvergálgatni, kicsapom 720p-be a képet és kész.

    gyertek lost planet multizni mer jó, single meg simán "epic" :)

    shopto-n is 20 font a gt5 nem? akkor mi a különbség? 24 font postával akkor, game meg 20+3, azaz 23 font postával...

    de amúgy is jön a 2.30-as FW BD live támogatással + DivX and WMV format videos that are larger than 2GB will be playable.... szóval hd divx is mehet
  • Alien!
    #33148
    sztem az dvd-re kódolja át az mkv-t.... nem marad hd tartalom.
  • Foxhound1980
    #33147
    Hát meglepődnék ha te mutatsz nekem HD felbontásu DVD file-t ami nem HD DVD persze. DVD eleve nem támogatja a HD felbontást, hogy maradna meg a HD anyag?
  • zsalesz
    #33146
    Bocsi, most nézem, hogy store. Ott még nem próbáltam...
  • Nexxuss
    #33145
    faszság. Mkv to DVD legyen. Az egyszerű és gyors. és a HD tartalom megmarad. Amúgy a magyar gugliba is írd be. Az animeaddict oldalán van pontos leírás hogy kell. Csak még nem volt energiám megvárni míg átrakja. Mivel 7-8 óra egy film a gépemen. De legylább működik és egyszerű. No de még mindig az MKV to DVD-t ajánalom.
  • zsalesz
    #33144
    Nekem is ilyen van. Gond nélkül vásárolok vele.
  • Spiderous
    #33143
    Melyik konzolbolt is ez?!:)
  • Foxhound1980
    #33142
    KATT
    A BD rip MKV, azt kell átforgatni.
  • szokal
    #33141
    Sziasztok.
    Próbált már valaki az OTP-s elektronikus számlacsomaghoz tartozó webkártyával vásárolni a store-ról? Mert nekem sehogy sem akarja elfogadni, a rendes kártyám adatait meg nem szívesen adnám meg.
    Köszi a válaszokat.
  • Nexxuss
    #33140
    ja várj megnézem:P BD to mkv ra nem ad ki gugli semmit? Mert DVD to mkv vagy vissza ad ki jó cuccokat.
  • Foxhound1980
    #33139
    Abban a progiban amit lentebb Alien barátunk belinkelt. BD ripet forgatok mp4-re.
  • Foxhound1980
    #33138
    Jah és a transcoding codek mi legyen?
  • Nexxuss
    #33137
    miben?
  • Foxhound1980
    #33136
    MKV átforgatásnál mit kell bepipálni az srt-hez?
  • Foxhound1980
    #33135
    Hosszú, sztem van vagy 14h.
  • Nexxuss
    #33134
    nabazmeg. Timeshift milyen hosszú? Mert éppen kurva olcsó:P
  • Foxhound1980
    #33133
    LOL
  • Nexxuss
    #33132
    én CLoud mestertől vettem meg. Nehogymá a multikat támogassam:D Báááár ha belegondolunk Ő is az... ADOD VISSZA PÉNZEM MOCSKOS MULTIS:D:D:D:D