89387
PlayStation3
  • ballor
    #33451
    BR lemez van valakinek eladó?
    Tud valaki jó beszerzési forrást?
    Az jó lenne, ha magyar felirat azért lenne.
  • OliApa
    #33450
    Hihetetlen! Nézzétek meg a videót! (64 db PS3 Cell processzor irányítja a robotkutyát . . . )
  • JohnnySmith
    #33449
    Én várom a netes kihívást!!! ;)
    Amúgy kormánnyal (DFP) egyszerűen fenomenális, segítségek nélkül (OFC).
    Nekem még hátra van A-s jogsi... aztán össze kell szednem a 2milla kreditet F2007-re :D
  • Forrest Gump
    #33448
    #33445-re ment!:)
  • Forrest Gump
    #33447
    Ugye g25-el tesztelted?
    Csak azért kérdezem, mert többször említetted már, hogy neked van az is.
    Valamit még írj légyszi a gameről, olyan jó olvasni!
  • EmThor
    #33446
    örülök, hogy jó lett a gt5 !! :)

    Condemned 2

    3. nekifutás, sötét szoba, fejhallgató (igen, z-5500 oldalán ott a füles bemenet).
    háááát ugyanúgy megakad script előtt, a kutya amelyik elfut, beragadt a lenti folyósóban, megállt az animáció, egyet ütöttem rá oszt összeesett. de meglett a 2 respond, a 3 sonic agybizélő device meg a 3 tv! hangok nagyon jók az para. meg gyűlölöm ha mögém dob be ellenfelet! >:[
    végén megöltem 3 rács mögül kirohanó fazont -egyik karja rongybabának hála egyik kiságyba félig fennakadt- azt ott mászkáltam, egy idő után kiírta, hogy a ceiling-en verjem szét az izéket... mondom biztos. szóval elmegy. max ha olcsóbb lesz vagy használtan.
  • HAF Rigel
    #33445
    Villám jelentés GT5p

    Megvan Az első FERRARIM 430 spider . Megvan a C , és B eventek , a A ből még 3 hiányzik. A játék gyönyörű , 1* 1* azért láttam egy egy röccenést , de nem vészes . Egyébként tökéletes GT játék , aki játszott az előddel annak minden egyből érthető lesz , Irányitás jó , Nem szimulátor , nem is Arcade . olyan mint a Gt4 ben volt . Az ellenfelek néha hibáznak , még az első is az utolsó körben elrontott egy kanyart , igy nyeretem :):) Pályák szépek , de még nem kezdtem el scannelni eddig a pénzre utaztam . Online Off egyenlőre , az majd 28után .

    Na szép estét nektek .
  • Foxhound1980
    #33444
    Simpsons RROD
  • grayfox
    #33443
    Burnout Paradise +
    Army of Two (1x volt a gépben)
    20k
    1 hetesek kb.
  • Prince of Máté
    #33442
    Egy kicsit off, de valaki belinkelte a platinum shopot.
    Nézeggetem, nagyon jók az árak, szerintetek az igaz, hogy már van PSP-re a GoW náluk?
    LiNk
  • Foxhound1980
    #33441
    Jó lesz ez a Darksector, bár az látszik, hogy a srácok nagyon sok Resi4-et toltak, ami nem feltétlenül baj persze.
  • Wild007
    #33440
    Köszi az infót Silverford !!
  • Prince of Máté
    #33439
    Xbox jelkép lett az RROD
  • Foxhound1980
    #33438
    Dark Sector 1. 15 perc, PS3 verza.
  • Foxhound1980
    #33437
    Na, DMC-t továbvittem 10 perc relax után
  • Foxhound1980
    #33436
    Jól néz ki. ebay-en lesz vagy 3k dodó.
  • EmThor
    #33435
    lesz 500 darabos limitált xbox360, gta4 témában, only online rendelés. vki már vicces volt :\

  • Silverford
    #33434
    http://manuals.playstation.net/document/hu/ps3/current/settings/connectdlna.html
  • Wild007
    #33433
    Hali mindenki, újra megkérdezném hogy a media server-t hogy kell beállítani a ps-n? Vagy az mire jó egyáltalán? Mert nálam be van kapcsolva de nem talál szerót. Légyszi segítsetek.
  • Foxhound1980
    #33432
    Kibaxtam a gépből, nembirtam tovább.
  • Foxhound1980
    #33431
    :D
  • aabelus
    #33430
    javier bardem megerdemelte az oscart! :)
  • Foxhound1980
    #33429
    :D
  • Foxhound1980
    #33428
    Dante erdős rész egy vicc. Az hagyján, hogy már a 2. helyszin amin már jártam Neroval de, hogy így elhúzni a game időt, hogy köcsög portalkapuk ide-oda dobálják az embert.... Áhh
  • grayfox
    #33427
    épp most néztkük meg a no country for old men-t :D
    nézem a csávót az elején.. mondom honnan ismerős ez ;)
  • Foxhound1980
    #33426
    Nem tettszenek. Sőt, Nero idegkirohanásai kifejezetten zavarnak. Kb azt érzem mint a GC-s MGS TTS esetében. Túlspirázott, hatásvadásznak ható de inkább fárasztó átvezetők.
  • EmThor
    #33425
    pózerség és beszólás rulez :D
  • Nexxuss
    #33424
    elestél biciklivel??? Mávi videók? Kurvajóóók az átvezetők. NEmbaj még túl fiatal vagy azért::D:D:D:D
  • Foxhound1980
    #33423
    12. küldit kéne kezdenem DMC-ben, hagyom most kicsit. Elfáradt a kezem a sok nyomkodásban :D Jó lett a gém egyébként viszont az átvezetőek kicsit fárasztanak, nagyon művi.
  • DanielT
    #33422
    Nem kicsit. Viszont a fullban biztos nem lesz gáz. Csak lenne már itt. Az a baj, hogy simán 2009 karácsonyát is el tudom képzelni, vagy akár még később. :((
  • EmThor
    #33421
    gt5 london video
    télleg kicsit szétesik a kép, faxom :\
  • Nexxuss
    #33420
    rusnya ez! király:D Nembaj játszunk vele azé:)
    MGS-t meg már mindneki tudja
  • EmThor
    #33419
    apropó, japán store-on 600 yen a metal gear solid 1 !!!
  • EmThor
    #33418
    10. küldit kezdem lost planetben, 9ó 30p-nél tartok, ebben benne van minden újrakezdés, kalandozás a hómezőn, stb. :)

    minden pálya végén boss, de olyan bogármonszták vannak, hogy beszartok!
    az a baj x-en télleg szebb a cucc, több az effekt, megdobja a játékot, nem értem mért szartak a portra :(

  • fsgh
    #33417
    jól néz ki:o

    erről jut eszembe! Ps3-ra Matrix gammát a népnek!:D
  • Foxhound1980
    #33416
    Olyan kodekkel lett rippelve amit nem támgat a PS3.
  • np
    #33415
    Sziasztok!
    Nem tudja valaki, az miért lehet, hogy a szökés 2. évadjának divx-es változatából jópár részét nem játszik le. Azt írja ki, hogy The data type is not supported.
  • Foxhound1980
    #33414
    Én is azon tolom. Illetve most jegelem. DMC4 fut most.
  • Foxhound1980
    #33413
    Majd ha lesz magyar felirattal megrendelem. thx.
  • Nexxuss
    #33412
    Foximaxi a No Country bluray Regió mentes. Csak nincs rajta gondolom magyar felirat. Ergo megrendelheted ha nagyon akarod. Movietymeon jó occsó.