89387
PlayStation3
  • JGTC
    #33491
    Pici segítség kellene, a nick nevemet hol tudom megváltoztatni? Már minden mást megtaláltam csak azt nem. Ty!
  • Sund
    #33490
    vagy FEAR CTF multi. én 2005 tele óta nyomom.
  • mrzsul
    #33489
    Vagy Call of Duty 4. Na az brutál multiban is , singleben is, mindenben. És várd csak ki a GT5 Prologue szervereket. Na az is király lessz!!!!
  • Papesz
    #33488
    Age Of Empires 2. Én speciel 8 éve játszom.
  • Nexxuss
    #33487
    keress egy barátnőt. Aztán még egyet és a multi is le lesz tudva
  • NEXUS6
    #33486
    Amőba.

    A multija utolérhetetlen!;)

    És csak egy kockásfüzet kell hozzá!;)))
  • HUNMarcus
    #33485
    lécci mondjatok pár játékot amivel jo sokáig lehet játszani,vagy a multija rohadt jo
  • Nexxuss
    #33484
    ha csak negyedik lettem volna énis futnék!
  • cloud.strife
    #33483
    F1-em van még 2db fóliás 5.990.-ért. :)
  • cloud.strife
    #33482
    Mivel mentetek ti az Eiger-en 1:19-et? Én Cappuchinoval mentem annyit a GTHD-be, azzal is csak 4-ik voltam a világranglistán... :)

    (elfut)
  • HAF Rigel
    #33481
    Mert ha pl 9000ft lesz az új akkor nem adhatod 13ezerért ahogyan most sok hirdetés fent van a Játékaim.hu . 1-3 ezerrel olcsobnak kell lennie külömben a boltban veszem meg .
  • simirizsa
    #33480
    Miért is ?:D
  • HAF Rigel
    #33479
    oké de ha olcsobb lesz az új akkor a használt ára is le fog menni . erre gondoltam a Játékaim .hu már 8000ft ért láttam lair .
  • EmThor
    #33478
    ott a pont
  • Foxhound1980
    #33477
    Ezek a címek már most is elérhetőek 5-7k közt itthon.
  • EmThor
    #33476
    ja, F1 25 font most game-en, szóval.... :\
  • HAF Rigel
    #33475
    Lair ilyen olcsó lesz akkor lehet hogy megveszem ez olyan 10ezer körül ár nem?
  • EmThor
    #33474
    EURÓPAI JÁTÉK ÁRCSÖKKENÉS, THX SCEE

    40€ lesz, csak nem tudni mikortól... az mennyi? 20 font, vagy ? forint?
    folklore + f1 nem rossz!

    - Resistance
    - Genji
    - F1
    - MotorStorm
    - Heavenly Sword
    - Lair
    - Folklore
    - Ridge Racer 7
  • EmThor
    #33473
    ifjú padawan, hamarosan szintet lépsz :D
  • EmThor
    #33472
    régen beregeltem de mióta van netem itthon azóta használom igazán
  • HAF Rigel
    #33471
    neked van már kis koronád , de majd nekem is lesz :):)
  • EmThor
    #33470
    nem szar :]

    150x25-ös nem? az nagyobb, látom VIP vagy Te is
  • HAF Rigel
    #33469
    Na új logot kreáltattam az aranykezű Logo Masterkel (ezuton köszi mégegszer).
    Benne van a Gt5 (F2007 kép onnan van ) és a Forma1 aés azon belül a Ferrari.
    Azért a régi logot is elmentettem .
  • EmThor
    #33468
    sírok!! :]

  • EmThor
    #33467
    sírvaröhögős
  • gazgoblin
    #33466
    hat az egyenlore csak bronzon van meg szoval passz...viszont most mar lehet tuningolni a gepet ugyhogy lehet nekimegyek megint
  • HAF Rigel
    #33465
    Ha még forditva lenne a pélya akkor , de igy hogy felfelé azok a sikánok . Nem tudom milyen auto kellene ide . Az volt a lényeg megvan a S event . Most lehet gyülyteni a f2007 re meg az F40 re . Aztán jöhet a többi . Mire megjeleni a teljes játék meglesz az összes autó .
  • Smuge
    #33464
    sokat dumáltok , igyekezzetek már azzal az F2007-el aztán adjátok mentést :)
  • DanielT
    #33463
    Naja, kb ilyen időt tudtam én is menni. A vicc, hogy 1:13 kellene, de még a gép sem megy annyit F430-as Ferrarival vagy a Skyline-al...
  • Nexxuss
    #33462
    te még játszol vele?
  • HAF Rigel
    #33461
    1.19 ha jol emlékszem , Bronz kupa lett belőle , de megvan a S event.
  • DanielT
    #33460
    Mennyi időt futottál az A classban az M3 as BMW-vel Eigerben?
  • Foxhound1980
    #33459
    Befejeztem a DMC-t, ez volt részemről az utolsó rész a sorozatban. 12. pályától egy szánalom az egész úgy ahogy van. Simán adhattak volna alcímet a stuffnak mint pl Devil May Cry 4: Déjà vu, az SE kiadásnak meg DMC4: Replay Edition. a Játék feléig maximálisan élveztem, ott kellett volna abbahagyni. Óriási csalódás.
  • gazgoblin
    #33458
    penzszerzes:

    S class s-9-es event (daytona korpalya) max 4,5 perc 32,500 piiiz

    amugy miutan unlockolod az S-t utana az ABC classban is tudod allitgatni az autokat ami megkonnyitheti azokat amiket nem tudtal gold-ra megcsinalni...
  • HAF Rigel
    #33457
    Ez nagyon jó hír, mert azt hittem csak A event van . És elkezdtem összeszedni a Ferrarikat 599 és 430 már megvan .
    Milyen a eventes autot vegyek a japó és a Ami részhez mert az eventből már csak azok a futamok vannak hátra ?
    Ja a Gt5 topicban is írtam a leggyorsabb pénzszerzés a A classban az első futam amit 599esel 4,20 körül fejezek be . Ha van valakinek jobb akkor írja le .

    Grafikár egyébként döbbentes a belső nézet . A pilota fülkében megy körbe az árnyék . Ahogy körözöl , ha neki csattansz a falnak a pilóta keze megremeg . Nagyon tetszik .
  • JohnnySmith
    #33456
    S class-t nem is láttam ez jó hír... :D
    Gyári iventeket csinálgatom ahogy tudom.... minden autót nem akarok megvenni csak a szükségesek vannak meg, meg amit nyertem.
    Alfa 147, Honda Integra, Subaru WRX 07, Suzuki capuccino,Daihatsu OFC,Nissan GTR 07,Mitsu Evo IX
    Kb ennyi van (ezek jutottak eszembe...)
  • gazgoblin
    #33455
    hat ha meg az Aclass hatravan akkor meg jon majd az S class is mert ha megcsinalod az A,B,C osztalyt akkor unlockol az S is

    ott mar lehet allitgatni az autokat is...

    ja meg ne felejtsuk el a dealership menupont alatti event-oket gyartonkent...

    (valahogy csak elleszunk az online-ig :DD )
  • ballor
    #33454
    Ezt ismerem, néztem.
  • cloud.strife
    #33453
    xpress.hu
  • Zodd
    #33452
    Ha média server kell itt van egy PC-re:
    tversity