89387
PlayStation3
  • VRSDM
    #34331
    most nézem a weboldalát. 16 player online . micsoda újítások...
  • VRSDM
    #34330
    szimulátor? guminyom nélkül? nanemár :] am. kiváncsi lennék hogy hány szinten méri akár csak a gumi hőmérsékletét az engine.
  • Sund
    #34329
    Há ma béraktam a GT5-öt, és nem tom miről beszéltek. Rece? Sivár környezet? Én még ilyen autós játékkal nem játszottam, utoljára a c64-es Pit Stopnál éreztem: a grafikával tökéletesen meg vagyok elégedve. Másoknak itt be is lehet fejezni a szimulátorgyártást.
  • mrzsul
    #34328
    GT5 prologue!!! Mégis törni fognak az autók!!!!! http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=186046
  • mrzsul
    #34327
    Jah jah!!! Star Warsot a népnek meg PS3-at
  • fsgh
    #34326


    nekem többeközt ez volt a system seller még a nyáron!!:D Isten lesz ez a játék!!!!
  • Kraptor
    #34325
    Magyar ribik jobbak....:)
  • Foxhound1980
    #34324
    Jah nem rossz bár megmondom őszintén nagyon már nem mozgat meg a dolog. Túl erős a mezőny.
  • Nexxuss
    #34323
  • EmThor
    #34322
    my eyes, my eyes :D

    ősszel
  • NEXUS6
    #34321
    Kúlcsár ez a Homály!;)))
    Remélem a multimóka is vandál lesz.
  • fsgh
    #34320
    Dark sectort már árulja valaki a jatekaim.hu-n...
  • Jimanszky
    #34319
    Gametrailers videókon sokkal simábban fut.Ezeken akadozik.Akkor most mi a stájsz?
  • JohnnySmith
    #34318
    Elfér a bannerek között, majd leszedem ha már lesz store vagymegszűnik az oldal :)
  • Foxhound1980
    #34317
    3 Haze video
  • Foxhound1980
    #34316
    Mert már lefutott az ügy, a signálást zárták.
  • Wild007
    #34315
    Hello emberek. Ahányszór erre tévedek mindig olvasgatom a fórumot, és itt fent a "Nincs warez ha....." felirat felett ott van a Playstation Store-t magyarországnak. Nah szóval azt nem értem hogy mért nem lehet aláírni ezt a Petíciót már lassan egy hónapja ? Összegyültek az aláírások vagy mi? Nah mind1 azért reménykedek hogy nekünk Magyaroknak lesz Store
    További szép estét!
  • NEXUS6
    #34314
    Nem értem miért vagytok ilyen kegyetlenek, elszakítanátok a barátnőket egymástól, ráadásul kedvenc játékszerüktől is (a csajszi azt nézi, hogy ez 6 tengelyes, vagy már a vibris kontroller-e), szal én befogadnám az egész kompániát. (Legalább végre rendesen ki lenne takarítva a kecóban;)))
  • neonguy
    #34313
    sziasztok..
    tegnap vegre sikerult fognom egy magyar BurnOut jatekost onlineban, aki jatszik vele az nyugotan kuldjon egy msgt .. neonguy nevre. jo lenne osszejonne egy kis csapat.
    koszi!
  • Nexxuss
    #34312
    Melyik vagy Te?
  • JohnnySmith
    #34311
    Középső kettőt kérem (géppel együtt)
  • Foxhound1980
    #34310
    Jobbról az első 2-t kérem.
  • EmThor
    #34309


  • NEXUS6
    #34308
    THX :)
  • JohnnySmith
    #34307
    OFC :)
  • NEXUS6
    #34306
    Hgrrrrr....[irigy].;)
  • csabush
    #34305
    És akkor hogy osztom a netet neki? Lehet olyat psen mint gépen, hogy a hálókarinak fix ipje van, és a net meg külön dinamikust használ? Mert most úgy van, hogy a ps3 ipje az amit a net oszt neki.
  • NEXUS6
    #34304
    De ugye, ha nekem is meglesz, akkor azért 1 üzi erejéig én is eldicsekedhetek!?;)
  • SlickAdam
    #34303
    az IGN már végigtolta a MGS4-et!
  • JohnnySmith
    #34302
    ..... van topikja
  • item
    #34301
    Na egy ilyen gép igaziból, asszem remegnék mint a kocsonya mikor kiszálnék belőle..
  • NEXUS6
    #34300
    Bakker mennyi volt!?
    Hol tudtad kipróbálni?

    Jaaa GT5P!;)))
  • Angyisz
    #34299
    "nem tudom bekonfigolni a TVersityt, mert nem fix IP-s a ps3"

    Adj neki fix IP-t, mennyiből tart. Pedig a TVersity eléggé kézenfekvő. Mindig kiírogatni lemezre sem megoldás.
  • item
    #34298
    Vettem tegnap egy Chevrolet Corvette Z06 / Tuned gépet , nagyon dúúrva,még 3 ba is rakja a seggét ja és 344 et megy végre
  • Foxhound1980
    #34297
    Na, jó lett! :) Elkezdtem ma én is. Elég jól sikerült, bár ahogy irtad innen-onnan van összelopkodva az egész. GOW+Resi ami nekem élből beugrott. Ami viszont nagyon nem tettszik, hogy fegyverek dns kódosok és egy idő után be..arnak és, hogy a dobópengét meg nem lehet lockolni ellenfelekre (legalább is nem tudtam).
  • csabush
    #34296
    Szevasztok!

    MP4-es HD filmet szeretnék nézni a ps3on, de ez a PS3Portal nem működik rendesen, nem tudom lementeni vele a cuccokat. Mivel nincs 4gbnál nagyobb pendriveom, így azzal sem tudom átmenteni. Ha dvdre kiírom Videos mappába belerakva az .mp4 kiterjesztésű filet, akkor felismeri majd? Kösz előre is. (Media megosztás nem működik nálam valami miatt, nem tudom bekonfigolni a TVersityt, mert nem fix IP-s a ps3)
  • item
    #34295
    Szavazzunk rá, hajrá hajrá...
  • Nexxuss
    #34294
    INGYEN PS3-AT MINDENKINEK!!!!
  • OliApa
    #34293
    Akkor Rá szavazok.
  • Nexxuss
    #34292
    Zsákos küldtem privit.