89387
PlayStation3
  • Arwenke
    #34371
    Mennyibe kerult?
  • Foxhound1980
    #34370
    Mit vettél?
  • Nexxuss
    #34369
    másfél hét alatt megjött a movietyme-os rendelés. Pontosabban 2 hét, de húsvét előtti pénteken adtam fel a rendelést, és húsvét utáni kedden postázták. Fincsi
  • waspika
    #34368
    Meg van a ROCK BAND!!!
    :)
  • Chris Lowe
    #34367
    Zodd: igen én játszom vele, nagyon baba. Olvass vissza írtam róla pár sort.
  • Zodd
    #34366
    Valaki már játszik itthon az Everybody Golf (world tour)-al?
    Milyen az online funkció?
    Nemsokára én is tervezem megvételét csak még várni kell 1-2 hetet sajna :(.
  • NEXUS6
    #34365
    Áááá, már megint elfelejtettem!;)))
  • NEXUS6
    #34364
    Ja monnyuk én mindent leszoktam venni elég alapra, hogy előjöjjön a valós vezetési élmény. Amúgy szerintem a legjobb köridőket is ekkor lehet összehozni.

    Amíg nem jön meg a GT5P-m, addig a TouristTrophit nyomom, ami ugye GT csak mocis verzióban. Ha az ember nem segelte be a pályát akkor bizony itt is vagy lemarad, vagy bukik mint Tónika.
    Szerintem elég jól visszaadja a motoros fílinget, ha kiesel a ritmusból akkor nem az igazi, de vannak jó pillanatai. Ha hibázol akkor soxor csinál olyat a moci, mint a valóságban, pl beszitál, vagy kipörög a hátsó kerék, meg ilyenek.

    Autós játékok közül is, merem azt mondani, hogy a GT5-nél van a legjobban lemodellezve az út és egy virtuális jármű kapcsolata.
  • OliApa
    #34363
    Majd kaptok Johnnytól, ha itt GT5-öztök!
  • gazgoblin
    #34362
  • Angyisz
    #34361
    Szimulátor ?!

    Ha úgy viselkednének a verdák a játékban mint az életben egy combosabb 300 LE feletti géppel elektronikus segédeszközök nélkül egy normális kört nem tudnál megtenni. Aki ment már izmosabb verdával vagy próbálta a csúsztatást az tudja miről beszélek. Nem ahhoz kell tudás, hogy megcsúsztasd hanem hogy abból a csúszásból ki is tudjál jöni normálisan.

    A GT5 az arany középút, de egy picit inkább az arcade felé hajlik. Sírnak itt sokan hogy nincs az autós gammáknak szimulátor hatása, közben kontrollerel a kezében nyomja, összes elektronikus segítség bekapcsolva + automata váltó.... és sír hogy hát nem SZIMULÁTOR. Mennyé má'........
  • NEXUS6
    #34360
    Torrente rulez!;D

  • Wild007
    #34359
    OK köszi az információt Chris Lowe !
  • Alien!
    #34358
    jaja...de csak a belső vinyónál működik ez!
  • Foxhound1980
    #34357
    :D Torrente az egyik legnagyobb tanár!
  • Chris Lowe
    #34356
    Wild007: A settings alatt a téma menupontnál keresd a letoltott témákat.
  • Nexxuss
    #34355
    ooo el is felejtettem hogy milyen jó az új FW. Onnan folytatja a filmet ahol abbahagyja:)" Torrente én micsináljak? öö dobj 1-2 felest vagy....vagy menj a faszomba":)
  • NEXUS6
    #34354
    Vérprofi repszimet csak nagyon kevesen engedhetnek meg maguknak, pedig az tényleg jó szórakozás lehet, fullra műszerezett fülkével, meg hidraulikus mozgatással.;)))
    Amúgy a legtöbb harci repszimuból meg hiányzik a bevetés tervezés. Az előre legyártott küldetésekkor meg simán bevisznek a légvédelmi rakéták zónáiba, csak hogy izgalmasabb legyen a küldi.

    A FS meg hasonló szobaszimek, meg sokszor olyanban szőröznek, ami adott szinten tökre elhanyagolható, nem az a lényeg. Gyak egy navigációs gyakorló program, de azért ugye a repülésnek általában nem az jelenti a szépségét!

    Vérprofinak kikiáltott F1 szimuk dettó, azért Alonzóból, aki egy jó pilóta nem nézem ki, hogy azon morfondírozik végig, hogy amikor 4-esben 6500-as fordulaton 73%-os max nyomatéknál az optimálishoz képest 11%-kal nagyobb az üzemanyagfogyasztás, akkor vajon a 23. vagy a 25. körig fog a benzin tartani. Egyszerűen nyomja neki mint a meszes. És egy jó pár emberből álló team tolja a segge alá a kocsit, és mondja neki: Na Alonzó most gyere ki.

    Ezt a teamet manapság simán eljácchatja a gép, mert döntsük el szimu, vagy menedzser progit akarunk csinálni.
    És ilyen szempontból a GT még mindíg inkább szimu, mint a manager katyvaszok.
  • EmThor
    #34353
    megeszi a skynet. és hízik. mindenki meneküljööön! :D
  • Wild007
    #34352
    Hali mindenki. Olyan kérdésem lenne hogy amit a ps net böngészőjével leszedek fájlt ( pl: .rar-t) az hova tűnik ??? Mert találtam egy oldalt ahonnan le lehet tölteni ps3-hoz témákat, letöltöm rákérdez hogy merevlemezre stb. Lementi és nem tom hol van. Valaki válaszolja meg légyszi KÖszönöm!!
  • Tibor
    #34351
    Innen rendeld elő:
    videogamesplus.ca
  • Alien!
    #34350
    meghát az igazi szimulátort jóval kevesebben élveznék igazán...ez olyan mint a vérprofi repszimek...
  • NEXUS6
    #34349
    Hát tökéletes szimu csak egy van, a Zélet maga!;)))
    Keréknyom/gumihőmérséklet/fékbetét kopás stb. ide, vagy oda, szerintem egy ilyen gámánál az egyetlen fokmérő, hogy mennyire érzed azt, hogy tényleg autót vezetsz, vagy csak mintha a F1-et néznéd az RTL-klubon.
    Ilyen szempontból a GT5P-nek egyelőre nincs vetélytársa.
  • EmThor
    #34348
    EU-s passz, remélem!

    nem értem mért van mindenki úgy ráizgulva erre a SW témára...
  • szokal
    #34347
    Na ezt a Force Unleashed dolgot már én is nagyon várom, csak az a meglepő, hogy milyen drága az előrendelése is. Ez 50 font, a GTA IV. meg csak 40 font a game.co-n.
    Hát igen, Lucas bácsi nagyra értékeli a SW brandet.
  • Tibor
    #34346
    Köszi, de lesz EU-s is, nem?
  • Sund
    #34345
    "....az effajta elfogult, meggondolatlan írások"

    ugye nem baj, hogy a magam nevében azt nyilatkozok amit helyesnek gondolok. Te meggondolatlannak tartod, én pedig szubjektív véleménynek.
  • Foxhound1980
    #34344
    USA/EU előrendelők kupont kapnak majd a betahoz.
  • Nexxuss
    #34343
    kispolák Röjtökmuzsalyon?:D
  • EmThor
    #34342
    kisautót, kisvárosban :P
  • EmThor
    #34341
    MGS open beta - hogyan szerezzek kódot

    japán store kell hozzá + japán lesz ez is
  • Nexxuss
    #34340
    hol vezetsz?.) Mit vezecc?:)
  • EmThor
    #34339
    leszedtem archívból újra japó gt5 demót, 720p plazmán, 1080p fogadott jellel recerengeteg, de ma pl. vezettem is (friss jogsis vatyok :D) egy kicsit és után a gt télleg annak tűnt amilyennek mondják: valósághű! emiatt lehet télleg megéri az a kormány! kb olyan mint gitár híró gitár nélkül :D

    ja, engem akarnak átverni, vagy ti is kaptatok SCEE-től kérdőívet?
    kattintok a kérdőívhez
  • mrzsul
    #34338
    Szimulátort akartok???? Akkor ott van a Live for speed, meg persze a Richard Burns Rallyt se hagyjátok ki. De a GT5 nagyon ott van. Pl. én ha túlságosan szimuláció a játék, olyat utálok, de a GT5 pont bevan lőve úgy ahogy kell. Nemmondom hogy hibátlan, persze mindenben van hiba, miért is ne lenne???? Akkor nemlehetne GT7 meg GT8. Vmit mindíg kell nekik javítani. MOst pl. annyira elég a GT5 Prologue hogy majdnem biztos az év legjobb autós játéka lessz a hibáival együtt.
  • csabush
    #34337
    Utoljára írok ezzel a tmával kapcsolatban: PS3nál ha fixre rakom az IP-t akkor megy a media server, de nincs net, mert az felhaszneves, és automatice osztja az ipt. Ha a netnek engedek, akkor nincs media server. Nem lehet valahogy együtt a kettőt? Nincs router, switch van csak, ha nincs más megoldás csak a router, akkor így marad:D Kösz előre is!
  • VRSDM
    #34336
    nem fikáztam, tényleg elismerésem, bár csak videók alapján ítélek de tény hogy jó játék nagyon... csak ilyen " legjobb szimulátor " stb. címeket ne akarjunk ráerőszakolni. ennyit kértem csak :]
  • fsgh
    #34335
    semmi se tökéletes...mindenben lehet hibát találni...de minek?? Nekem pl bejön a GT:) 100%-os :P na jó nem mert az ütközések nagyon röhejesek de a többi jó:)
  • VRSDM
    #34334
    Idézet, a "#34329"-es hozzászólásból.
    "Másoknak itt be is lehet fejezni a szimulátorgyártást"

    csak azért felborzolják a hátamat, az effajta elfogult, meggondolatlan írások. Hozzá nem értők meg el is hiszik.
  • fsgh
    #34333
    bazeg ne arra legyél kiváncsi üj le aztán játszál!! Ha bejön bejön ha nem nem...
  • csabush
    #34332
    A gt5 soha nem volt full szim... Nem is mondta soha senki, arra ott a többi pc-s cím.