89387
PlayStation3
  • Freeeee
    #34491
    Sziasztok!

    Mostanában szándékozom PS3-at venni,és azt hallottam hogy a 40gigás gépek nem túl megbizhatóak. Ez igaz,vagy csak rémhir?

    Köszönöm
  • bertino
    #34490
    20k-ért vettem tavaly :)
    igaz PH4n, de bontatlan németből hozott volt.
    1 év Logitech garival.
  • Nexxuss
    #34489
    amúgy a szintek befolyásolnak valamit multiban? Vagy csak arcoskodás?
  • Nexxuss
    #34488
    beteg állat amúgy láttam hogy kettedik vagy grat
  • fsgh
    #34487
    nem is a helyigénnyel van a baj hanem hogy tudom-e kényelmesen használni álvány nélkül...
  • Yoda001
    #34486
    hmm, én a napokban tervezem 24k-ért a DFP-t, remélem nem csalódok, mindenhol csak a jót hallom ;)
  • EmThor
    #34485
    legalább ennek kevesebb hely kell mint egy g25-nek. ez most 25-30 körül van, májusban jön az új logitech force gt 40k körü, azt még várd meg szerintem. detto filózok, majd kiderül ;)

    Nexxuss: ez még csak a single, és ha mondjuk normal-ban megvan az összes target mark, jöhet az új kari multiba + single-be. megyek is fel tolom picit, magyarok közt 2. helyre csúsztam vissza az országos ranglistán ;)
  • fsgh
    #34484
    erősen gondolkozom egy Logitech Driving Force Pro kormányon...:) Valakinek van ilyene? Vélemény róla?:)

    amúgy még azon rágodom hogy hogy tudnám használni...szal nincs hozzá álványom meg ilyesmi...
  • mikuc
    #34483
    A jatekaim.hu most van GOTY kiadás, 14500.- pénz.
  • Nexxuss
    #34482
    na megbaszaréntottam a GreenEye-t. Élvezetes csata volt. Tényleg klasszikus játékokat idézi. Mondjuk aki ezt lenyomja legnehezebb fokozaton az nem teljesen normális szerintem
  • Nexxuss
    #34481
    hát hogy tartalmazza a kiegészítőt.
  • waspika
    #34480
    49 eft. Postával együtt. Kicsit húzós, de megérte. Aki szereti a gh-kat annak különösen ajánlott. A számok b*szott jók. Simán leveri az eddigi gh-kat. Igaz ez más stílust képvisel. Aki a gh-n edződött (mint én) simán hardon kezdheti a gitár részt. Minden további nélkül tolom az 5 csillagokat.
    A dob már más tészta, szokni kell, egyenlőre k nehéznek tűnik, úgyhogy most gitárral nyomom.
    Letölthető tartalom meg iszonyat nagy mennyiség. fennt van a store-on vagy 70 szám.
    Ezért is vettem meg az usa verziót, hogy le tudjam tölteni a számokat. Nehogy az legyen, hogy itt a játék csak az angol store-ról nem tudok hozzá letölteni semmit.
  • bertino
    #34479
    főleg PS3ra... de lassan PCre is.
  • EmThor
    #34478
    az a baj nem tudom mivel tud többet a goty edition. amúgy jó játék nagyon, pc-n játszottam vele!

    konzolon mért lett divat h esik szét a kép?! hello, paradise, devil may cry, tökjó. megmondom én: basznak programozni!
  • Silverford
    #34477
    Az alap Oblivion megér kb 5300 Ft-ot mert kb ennyibe lenne megrendelni a movityme-ról.Vagy a GOTY változat dupla áron?
  • EmThor
    #34476
    maj' nyáron mikor a haze-t 10 fontért dobálják utánad a golden compass mellett, akkor talán :)
  • Nexxuss
    #34475
    nyomjuk mi még ezt ollájn akkor aztán majd jókat rötyögök a headsetben rajtad "neúgy kiccsákó mert ez nem Gétéanégy, meg nem is emgées"

    komolyra fordítva tényleg remélem hogy jó lesz a hangulata, mert eddig nekem bejön. El ne basszák még ennél is jobban.
  • Foxhound1980
    #34474
    Na jah, valszeg erre számit a kiadó is.
  • Nexxuss
    #34473
    "ismételten kéretik elolvasni a 34468-as komment első sorát" (klasszikust vagy pontosan vagy sehogy)

    Mondjuk szerintem GTA4 meg MGS4 közé pont befér:)
  • Foxhound1980
    #34472
    Nex, jó lesz ez ne aggódj, GOTY! :D
  • Foxhound1980
    #34471
    Nézd, hogy tisztán értsd: ez a gém egy fos.
  • Nexxuss
    #34470
    ismételten kéretik elolvasni a 34468-as komment első sorát
  • Foxhound1980
    #34469
    Mondjuk én meg sem veszem ott kezdődik ezáltal kétlem, hogy megtettszene. :D GTA4, MGS4 közt ez a gém nálam életképtelen. Talán július fele megnézem ha épp nem lesz semmi egyik gépen sem.
  • Nexxuss
    #34468
    nem mondták még nektek, hogy a hajnali füvezés és unicumozás árt az egészségnek és jobban roncsolja az agysejteket?
    amúgy tényleg sokan mondják, hogy jellegtelen, de nekem meg pont nem. Mert van egy kis cyber beütése a katonák miatt, meg egy ilyen totalitárius világuralom. Csípem az ilyen témákat. Mondjuk persze a fullban fog kiderülni minden. Az is lehet, hogy én csalódok, nektek meg tetszeni fog :) Bár akkor atomot robbantok az uborkánál.
  • Foxhound1980
    #34467
    Nekem egy bajom van vele, teljesen jellegtelen. Egyszerüen vérgagyi a design.
  • EmThor
    #34466
    resistance szebb
    gagyi mexikómaság (spanyol ellenállók rulez)
    esik szét a kép - 2008-at írunk
  • Nexxuss
    #34465
    faszántos lesz még mindig úgy gondolom
  • Foxhound1980
    #34464
    2k8/2k9-ben már több lesz mondjuk mint 360-ra.
  • EmThor
    #34463
    továbbra is fenntartom, hogy kevés az exkluzív cím ps-re, nagyon kevés.
  • EmThor
    #34462
    reggelt

    ez a nem mindegy b+ :D
  • Foxhound1980
    #34461
    HAZE GT preview
  • Nexxuss
    #34460
    amúgy ez tényleg jó kérdés...mi a 10 giga az installon. És honnan? :D
  • Foxhound1980
    #34459
    Kihagyták a dump fájlokat :D
  • Foxhound1980
    #34458
    Az okés de! 1. nem ismerem ezt a lapot ami publikálta 2. az elsődleges platform a 360 volt. Egyébként az összes video a 360-as buildból volt. Mindegy, 2-3 héten belül már kint lesz mindenhol a teszt.
  • Chris Lowe
    #34457
    Nem értem ezt a GTA4-et...a box verzióra hogy a fenébe fért rá 10+gb. Mert ugye a ps3-as ennyit tol fel a vinyóra. Boxon tudtommal nincs blu-ray...
  • Nexxuss
    #34456
    jesszusom kiez?
  • Foxhound1980
    #34455
    Most nézem, hogy SG-n a csillagok olyanok mintha 4-es szintü körözésem lenne :D
  • SlickAdam
    #34454
    sztem igaz. plusz a kiegészítésben le is szögezi a koma, hogy nem ps3 fanboy, szal ...
  • Foxhound1980
    #34453
    Igen pozitívnak tűnik a PS3 verza, bizzunk benne igaz is.
  • SlickAdam
    #34452
    egy kis GTAIV review!