89387
PlayStation3
  • Alien!
    #36572
    ne félj....én controllerrel nyomom,pedig december óta van fragfx-em...de vhogy mégsem jött be...annyira nem pontos mint a pc-s egér,és bár nagyon furcsán hangzik,de controller sokkal kézreállóbb(persze nem az elején)...
  • Jimanszky
    #36571
    Hááát..ööö.izééé.:S.PC-n toltam végig.Igazából félek egy kicsit a joyos irányítástól.Pedig a Resistance-t is azzal toltam végig.Valahogy sokkal jobb az egér+bill kombo.Esetleg,ha valakinek lenne COD 4 cserére,érdekelne!Játékaim cserére:Army of two,Warhawk,Ratchet,Forma 1/tok nélkül/.Gondoltam hátha..
  • OliApa
    #36570
    Ember! Még nincs meg?!
  • Jimanszky
    #36569
    Egyre jobban úgy érzem,hogy be kell szereznem a COD 4-et..
  • Alien!
    #36568
    Haze demózás után bepattintottam a Cod4-et,ami elsőre feltünt az a tűéles grafika(pedig sztem hasonló felbontás,egyikse 720p),illetve a sokkal gyorsabb játékmenet....az első 3 percben beleszédültem a multizásban......Egyébként a COd4 nem akad,csak extrém helyzetekben,füstbomba + 8-10 embernyi tömegharc,úgyhogy én tartom azt,hogy nálam ez az első igazán nextgen fps,és sajnos valószínű a KZ2-ig ez is marad..merahogy nézem senki mégcsak megközelíteni se tudja,nemhogy lemásolni,vagy jobbat csinálni...sorra vérezeznek el a kiszemelt multicímek....sztem a következő a Bad Company lesz,sajnos.....úgyhogy marad a COd4 multi még elég sokáig.
  • Nexxuss
    #36567
    When the Time begans...There was...THE CUBE (by Optimus Prime) ennyit tudok rátok mondani
  • Jimanszky
    #36566
    Vajon a jövőben hány játékba fogják berakni az egér+bill. támogatást??..Jó lenne,ha FPS-eknél minél többe;))
  • Jimanszky
    #36565
    Összességében nekem tetszik a Haze demója.de azért még megvárok majd egy review-t GT-n,ha kijön a teljes.Van egy olyan érzésem,hogy a végleges verzió szebb lesz.Hiszen ez egy kezdeti/közép kezdeti/stádiumban lévő demo.Szerintem ez ott pihent pár hónapja a fejlesztőknél.Ti hogyan látjátok?
    Viszont az elég nagy szó egy FPS-nél,hogy abszolút nem akad.Nekem ugyan nincs meg PS3-ra a COD 4/PC-n toltam végig/,de a leírásokból láttam,hogy az se akad,folyamatos.Szerintem ezen a 2 játékon kívül nincs más ami ne akadna/FPS/
  • Foxhound1980
    #36564
    Lesz egy PS2 kompatibilitásra mutató banner majd itt fönt. Reményeim szerint hamarosan...
  • OliApa
    #36563
    Nem baj. Úgyis mozog a konyhaasztal, ha megérkezik, fóliásan alárakom. . .
  • Foxhound1980
    #36562
    Megy rajta gond nélkül.
  • OliApa
    #36561
    PS3 eredmények és tervek. ---> katt ide
  • Demeter
    #36560
    Srácok vki próbálta már a GoW 2-t PS3-on? Igazából az érdekelne, hogy vajon elmegy e rajta.
  • Foxhound1980
    #36559
    De bexarás amúgy, hogy ezt éjjel kell megbeszélni...Senki nem beteg kocka ugye...LOL

    Na majd holnap RE
  • Foxhound1980
    #36558
    Az a baj nem vágom mi a gondod. De most frankón pedig nem vagy sík annyira. Mikor qrvagyorsan mész a mosás zavar?

    Szerk: Az van, mindkét verzióban amúgy.
  • Foxhound1980
    #36557
    Az 720p, csak azért. Amúgy furcsa mert hiába az alacsonyabb felbontású renderelés PS3-mon, nem túlzottan látszik a külömbség. Legalábbis a comparsion videókból az jött le, itthon még nem néztem össze.
  • Kraptor
    #36556
    Kekeszen nicns ennyi bloom és élesebb is az egész, sajna...
  • NEXUS6
    #36555
    Állj!
    Nem azt mondtam, hogy akkor legyen ennek is KZ2 szintű grafikája, meg nosza lehessen szétlőni mindent. Hanem, hogy a rendelkezésre álló lehetőségekkel, erőforrásokkal szerintem rosszul gazdálkodtak.
    Nekem egyszerűen fárasztó, homályos, és ki sem lehet kapcsolni, pedig vagy 20%-ot biztos lassít a megjelenítésen ez a xar extra fényesség.
    Elbaxták, nem tudják 720p ben lerenderelni a képet? OK, nincs itt semmi gond, de nem kell ez a púder a szemre!
  • Foxhound1980
    #36554
    Semmi, 2 hónapja Undyingoztam (de csak azért mert épp pangás volt konzolfronton) :)
  • Foxhound1980
    #36553
    Nekem csak pár év HC PC korszakom volt, aztán beleuntam, a VGA karik vételébe meg abba, hogy nagyon kevés volt a minőségi only PC gém ami érdekelt. Most pl mást se lehet hallani a PC-s tábortól, hogy rínak a GTA-ért... Elég kiábrándító.
  • sirpalee
    #36552
    Nem tudom mi a bajod, ha valaki egy régi játékkal játszik. Akkoriban mikor kijött kimaradt az életemből, és most bepótolom.
  • sirpalee
    #36551
    Még persze hogy pc-n nőttem fel :)
  • Foxhound1980
    #36550
    Kövezés elmarad de sajna az engine-t illetően nincs igazad. Szakmai berkekben is nagyon elismert gém. A legösszetettebb motor amit valaha csináltak. Másik, ha Te ezt a GTA-t nem tekinted komoly előrelépésnek akkor baromi keveset játszhattál vele. Olyan komplexitás jellemzi amit eddig, soha semmiben nem láttunk ilyen szinten. Oldalakon át sorolhatnám a fícsőröket amik jellemzik az egész sandbox világot amit alkottak. Ez a gém nem arról szól mint a "nextgen" játékok 90%-a, hogy csinálunk egy grafikai vagy akár fizikai upgrade-et és kész a gém. Itt nextgen szintre emelték azt az összetettséget az interakciót amire eddig a fejlsztők nem voltak képesek. Pontosabban sok hasonló dolgot láthattunk már a nextgen játékokban de iylen töményen ennyi pozitív és új dolgot egyben nem. Továbbá, könyörgöm, hogy a picsába, már elnézést tudtok egy FPS-t!!! Csőjátékot, ha tettszik ha nem, egy komplett városszimulációhoz hasonlítani?! Nincs a Ps3-ban 3 Cell meg 5 RSX 8GB rammal, hogy teszem azt Uncharted grafikát tegyen ki a gép csak városi mértékekkel, lehetetlen.
  • NEXUS6
    #36549
    Indepence War az Isteeen!;)
    Hogy mennyire hiányzik már egy jó kis űrlövölde PS-re!!!!
    Hol a kiba francban van a Colony Wars sorozat????

  • NEXUS6
    #36548
    ;)
    Nem xar, csak egy 10 pontos játéknak ne ilyen legyen már a grafikája (minőségben), meg pl az autóvezetők ugyan olyan hülyék maradtak, meg 2 óra alatt találkoztam 3-4 beakadásos buggal, meg ilyenekkel. Nincs ezzel semmi gond: 9 pont, egy jó játék, de nem ez az évszázad játéka, mint amiről a hájp is szólt!!!
    Marketing szempontból persze, de a játékosnak nem bizti.

    Közelharc is tök jó.;) Tapadjatok rá a rugás gombra és a csákó még késsel sem fog hozzád érni! C64-nél a Kung-Fu-nál, meg a SFII-nél álapodtunk meg, hogy nincs alacsony rugás, mert akkor soxor végig lehetett nyomni a meccset minden erőfeszítés nélkül. Hát itt kapunk egy kis nosztalgiát.;)
    Soroljam még?;)
  • Foxhound1980
    #36547
    Outsider, biztos PC-n nőtt fel. :))
  • Foxhound1980
    #36546
    Ülj le fiam egyes. Amúgy sok sikert hozzá...:D nem baj, hogy már 2008 van...
  • wordsworth
    #36545
    Panasonic TVről nem tudtok semmi infot, hogy mennyire komp. ps3-al? mert a multkori kollega akinek gondja volt az eltunt :/
  • EmThor
    #36544
    szar gta, én eladnám a helyedben, mi már túladtunk rajta
  • NEXUS6
    #36543
    Á csak bedurrant az agyam.
    Többek között az ilyenekért:
    Ma megjön a GTA4, juhé, az utcában az összes madarat megfogom;D
    Gép elintdít, Linux kikapcs 5 perc, amíg újra bútol.
    Gta indít, pecs letölt, 10 perc, nembaj szendvics megesz.
    Gta indít, installál, 6 darab ari képet váltogat, 14X (számoltam) nyalókás csaj azért már kicsit uncsi. Asszem a Namco lenyúlta azt a szabadalmat, hogy töltés közben lehet játszani, így ez jutott nekünk, meg a dögunalom zene, de én vagyok a zakkant, hogy végig hallgatom/nézem.
    Install vége, játék elkezdődik. Hát mit mondja nem estem le a székről.
    Szép meg összetett, de kövezzetek meg, a GFX-et eccerűen elbaxták!
    Én amúgy is ki nem állhatom a bloom effectet, na hát itt orrba szájba kapom. Ráadásul ez egy elég erőforrás igényes dolog, szal azt nem értem miért nem lehetett csak simán a grafika, még ha alacsonyabb felbontásban is. A COD4 is felskálázott, de ott ehhez képest tűéles az 1080p, itt meg egy hígfos.
    Sebesség persze néha alábhagy, gyak akad, mint PC-n. Szal be a menübe, nézzük mit lehet kikapcsolni, mint PC-n. Szal ugrik a GPS, meg az ilyen bolondságok, valamit talán segít, de legalább a lelkiismeretemet megnyugtatom. Közben fényerő, kontraszt, telítettség játszadozás, hogy a homálytól ne follyon ki a szemem.

    Ja gémpléj: hát mit mondgyak, izé, asszem játszottam a SA-val néhány órácskát, most merje valaki azt mondani, hogy mostaztán valami hűdefasza nagy előre lépés van! Nem azért mert nem rossz, egyik GTA-sem. De nekem marhára az a fíling, hogy kaptunk egy tényleg jó, GTA-t az új konzolra és ennyi.
    10 pont?
    Kac kac!;)))
    9, talán, jóindulattal, meg hogy mást ne sértsek meg.

    Én szerencsére a fagyást megúsztam. Szal elleszek ezzel a GTA-val, mert télleg jó poén, de messze nem érzem felhőtlennek a dolgot.:(
  • sirpalee
    #36542
    Sixaxis-ra megjegyzés, haverom van itt és játszik gta4-el : Jópofa de ezt nem játékra találták ki
  • 0ckH4M
    #36541
    Az rohadt jó volt :-)
  • sirpalee
    #36540
    Ha crysis-en kívül semmit sem tudsz mondani, akkor ásd el magad jó mélyre...

    Én most pl independence war 2-vel játszok :)
  • 0ckH4M
    #36539
    Én tudnám mondani a Starcraft2-t ami majd jön. Amúgy elméletileg lesz majd Crysis Ps3-ra is, de Far Cry 2 biztosan.
  • Foxhound1980
    #36538
    Na most olvastam vissza a topikot, nem értettem, hogy Rigel mester miért mondta, hogy már mondta, hogy megvan a GTA SE nekem is, nem figyeltem, :D Na, másik. Nex most komolyan PC vételben gondolkozol mert nincs (???) PS3-ra játék?? Most nem azért de úgy mégis minek kellene lennie, és most ezt halál komolyan kérdem. Eltolták a KZ2-t, abszolut várható volt. A multicimek már egyszinten vannak, legalábbis nagyon jók a portok. Itt a GTA4, jön ez a fostéria Haze is, 1 hó és MGS4, volt GT5P. Jön a nyár, szeptember Resistence, MS2, plusz multik. Szóval mindent mondanék csak azt nem, hogy nincs játék vagy, hogy nem lesz. PC-n mivel játszanál? Frankón 1 cimet nem tudnék mondani azon a platformon a Crysis-on kívűl...
  • sirpalee
    #36537
    Na ez a mai este kimarad nekem, az nvidia 6100 go driverek közbeszóltak :( .
  • Foxhound1980
    #36536
    GTA IV 1. hét, 6 millió darab.. ANYÁD! :DD
  • Győri Devi
    #36535
    abban is benne vagyok :)
    kéne vennem egy routert mert nevetséges hogy ide meg oda dugdusom az ethernet kábelt... :D
  • sirpalee
    #36534
    Szintúgy, én is csak a coop miatt, no meg a hangulat miatt :) .
  • sirpalee
    #36533
    Ha létrehozol egy meccset, beállíthatsz privát helyeket ahova csak az általad meghívott emberek léphetnek be, ugyanúgy ahogy gta4-ben is.

    Tényleg valaki próbálta a emghívást a patch után? Lehetne egy gta4 parti is :) .