89387
PlayStation3
  • Jimanszky
    #36612
    36602-es hsz-re valaki
  • Nexxuss
    #36611
  • Foxhound1980
    #36610
    Nem fogják elküldeni a kormányt. 1kg-nál nagyobb csomagot nem küldenek külföldre.
  • 0ckH4M
    #36609
    Ha külföldi oldalról rendelek (pl. Game.co.uk) egy nagyobb csomagot (GT5P + kormány 63 angol font postaköltséggel együtt) Akkor megvámoltatják, vagy valami hasonló?
  • Jimanszky
    #36608
    Pedig nem is drágahejj!!4500 havonta,igaz ebből csak 4et tudnak biztosra garantálni,tehát az alá nem eshet soha.Még 15 alá se esett eddig:).Ezért nem kell semmi hűségnyilatkozatot aláírni.
  • Jimanszky
    #36607
    Biztos feltűnt nektek,hogy mostanában sokat írok a fórumra.Most meló nélkül vagyok remélhetőleg szeptemberig,most jobban ki tudom élvezni a szabadságot
  • Foxhound1980
    #36606
    Sztem ilyen sávszélnél ami neked van qrvára mindegy melyik a megbízható...:D Negyedének örülnék.
  • Jimanszky
    #36605
    Szerintem nem,de jó ha van,úgy élvezetesebb:)
  • sirpalee
    #36604
    A szombati haze-hez kötelező a headset? :)
  • Jimanszky
    #36603
    Most mért adataim:19,7/18,4
    speedtest.net.vagy melyik a legmegbízhatóbb?
  • Jimanszky
    #36602
    na jó,a feltöltés átlagban 19,de a letöltés az 19,5-20:).Egy kérdés:ha én barinőmmel szeretnék majd veletek Haze-ezni,akkor azt mi tudnánk egy gépről?
  • Foxhound1980
    #36601
    Úristen... :D
  • Foxhound1980
    #36600
    Na okés csak a host miatt kérdem.
  • Istencsászár
    #36599
    Nemrossz, de minden videó ugyan arról szól:D kicsit már unalmas, ha most jönne még üthetne is egy picit ( bár ezek elég rossz minőségű videók ), de minden megvan benne ami a háborús feelinghez kell... de még szűk egy év a megjelenésig...
  • Zodd
    #36598
    Úgy látom a Panasonic-os úriember nem nagyon ért a PS3-hoz:
    "
    Elméletileg ezt a védelmet a PS3-nak fel kellene oldania, ha eredeti játékot futtat rajta a felhasználó
    "
    Nincs rajta nem eredeti játék.
  • Jimanszky
    #36597
    Én is jövök EmThor úr!!
  • Jimanszky
    #36596
    20/20 digikábel
  • Nexxuss
    #36595
    a faszt. most szednek rólam torrenten 800K-val
  • Nexxuss
    #36594
    nekem. asszem 10/3-as a vonalam.
  • Alien!
    #36593
    20/3 nekem...elvileg kb stabil 380k
  • EmThor
    #36592
    10\512 :(
  • Foxhound1980
    #36591
    Kinek van itt erős uploadja?
  • EmThor
    #36590
    KILLZONE 2 überbüntetés
  • EmThor
    #36589
    jójó, persze, annyi kell csak, hogy mondjuk szombat 18 óra pontban és akkor a coop-ban keresni a ps3 id-jét a hostnak
  • Jinchuu
    #36588
    Ha van esetleg még hely, én is beszállnék abba a coop próbába szombaton. :)
  • EmThor
    #36587
    új haze ss, élesebb! :)
  • Nexxuss
    #36586
    sosem értettem az ilyen filmes átiratoknak a lényegét. Főleg mikor az emberek a story fontosságáról pampognak. Itt a Story minden elemét előre tudod. akkor meg mi a fasz értelme van?
  • Nexxuss
    #36585
    csak ne lenne fostalicska kihalt a játék.
  • EmThor
    #36584
    Új gyűrűk ura játék ősszel, pc, box, ps, 8 player online, 4 player coop akár osztott képernyőn, kampány + online, a gyűrűk ura fő csatái, 150 ellen a képernyőn, pandemic studio (sw: battlefront)

  • EmThor
    #36583
    fémdobozos Viking & Condemned 2, 30font a GAME-nél. (10.800 ft kb postával)

  • Nexxuss
    #36582
    fél óra? Ilyen bénán játszol?
  • EmThor
    #36581
    ma reggel felkeltem 6kor, bekapcsoltam gépet, csak letölteni haze demo-t, én hülye meg rajtahagytam a ps-en a takaróját O_O 3 órát ment így mire észrevettem, de még a venti se pörgött fel :)
  • EmThor
    #36580
    pc-re iron man 2.3 giga :)
  • Foxhound1980
    #36579
    Na jah. Mondjuk aki nagyon benne van a COD-ban annak talán érdemes, de bill+egér kombót lecserélni joy-ra nem tudom mennyire éri meg.
  • Alien!
    #36578
    cheaterek nélkül értelemszerűen...illetve talán a feelinget,hogy itt nem gépfüggő az ügyességed...
  • Foxhound1980
    #36577
    Túl sok értelmét nem látom PC-s high COD4 után beszerezni a PS3-mast, ugyan azt kapod.
  • EmThor
    #36576
    OK, csak egy fél óra érted, letesztelni milyen a mikrofon, milyenek így az ellenfelek, stb.
  • Foxhound1980
    #36575
    Szombat este mehet egy coop részemről.
  • EmThor
    #36574
    nekem tetszik a HAZE, lehet kövezni :)

    amennyi szar a grafika (szargagyi textúrák, eltűnő ellenfelek, DE 6xAA, fasza effektek, legyen 6-7\10, így a vélhetően tavalyi-esetleg idén tavaszi demo alapján), a hangok viszont überdurvák! Fox, Neked is z-5500-asod van, nekem utóbbi időben sikerült jól belőni a mély-magas hang arányt, felküldtem a cuccot, élvezet hallgatni ahogy nyomom be magamba a NECTAR-t :) szóval na, ez bizony odab@sz, ahogy a könnyű irányítás(!), a design (bár még mindig csőpálya..) és a 4 player coop, na ott már lehet izzadni, főleg ha nincs valami díszf@sz, aki előrerohan mindig! resistance motoros HAZE lett volna a jó :\

    próbáljuk ki mikrofonnal, szombat?!
  • Kecso76
    #36573
    Szia W!ordsworth!

    Ezt a levelet kaptam a PANASONIC-tól, ha még érdekel a dolog!

    Tisztelt Kecskés Tamás Úr!


    Köszönjük, hogy Panasonic terméket választott. Elnézést, hogy egy kicsit megkésett a válaszom, látom, hogy két levelet is írt nekünk. Megpróbálok mindkettőre válaszolni ebben az e-mailemben.


    A TX-32LE7PA típusú LCD elméletileg együtt képes működni a PS3 konzollal, bár a gyakorlatban még nem próbáltuk ki. A HDMI bemenete 1.3-as verziójú és képes a 720p, 1080i és az 1080p szabványú nagyfelbontású videó jelek fogadására. Komponens bemenete is kezelei a nagyfelbontású jeleket az 1080p kivételével.

    Arra gyanakszunk, hogy a HDCP (High Definition Content Protection) védelem akadályozza a PS3 képének megjelenítését. Más márkájú HDTV-k egyes típusaiban elképzelhető, hogy még ez a védelem nem lett integrálva és ezért engedélyezik a megjelenítést.

    Elméletileg ezt a védelmet a PS3-nak fel kellene oldania, ha eredeti játékot futtat rajta a felhasználó.

    Jó lenne kipróbálni a TV HDMI bemenetét más eszközökkel is például DVD lejátszóval/felvevővel a felkonvertálás alkalmazásával, Bluray lejátszóval vagy HD kamerával. Erre a központi szerviznek lehetősége van. Kérem, vegye fel a kapcsolatot velük, ők a helyszínre is ki tudnak menni. Esetleg az is a probléma megoldásához vezetne, ha bevinné a PS3 készülékét a központi szervizbe és ott egy javított tesztelési fázis alatt lévő készülékkel kipróbálnák.

    Elérhetőség:
    Név: VideoPart Kft.
    Cím: 1116 Budapest, Kalotaszeg u. 28.
    Tel.: 06 1 206 08 60

    Kérem, ha van rá lehetősége, küldjön egy vagy két fotót a jelenségről. Ha nem hibáról van szó, hanem inkompatibilitásról, akkor felveszem a kapcsolatot a gyárral.