89387
PlayStation3
  • Jimanszky
    #38012
    Melyik játékról van szó?GTA?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a sex shopos részről beszélsz GTA4-ben?
  • Foxhound1980
    #38011
    Magam sem tudom hova tenni ezeket az adatokat. Ha az árat nézzük a 360 már olcsóbb. Passz.
  • Nexxuss
    #38010
    most te voltál primitív mert nem bírtad felfogni mit ír le. A topic legalább 70%-a érti ennek a poén tartalmát és jót derült most a gépek előtt. Szóval nem volt magaslabda.
  • Foxhound1980
    #38009
  • Chris Lowe
    #38008
    Fox: ezt a m?sfél éve tartowii sikert én sem értem...az a vicc, hogy kevesebb játék van rá és azok amik vannak is ?tlagban gyengébb pontsz?muak mint a 2 konkurensnél.Komolyan ki kellett volna dobni 1-2 évvel ezelott a Phantom konzolt ebbol kiindulva sikeres is lehetne.
  • 0ckH4M
    #38007
    Nem azért írtam, amit írtam, mert zavar, hogy postás leszel. Engem az zavar, hogy primitív vagy, és úgy éreztem, hogy magas labda le kell csapni ^^ Úgyhogy ne pattogj.
  • 0ckH4M
    #38006
    De finoman fogalmaztál ^^
  • Nexxuss
    #38005
    RESPECT
  • EmThor
    #38004
    a vadakat terelő juhász már biztos betelt ;)
  • Display
    #38003
    Tudna valaki ajánlani egy frankó monitort ami jó PS3-hoz? Köszi!
  • Papesz
    #38002
    Ez ott volt.
  • Foxhound1980
    #38001
    Sztem vmi sexuális segédeszkösz :D
  • gazgoblin
    #38000
    miazawii? valami tarsasjatek mint a monopoly?
  • Foxhound1980
    #37999
    Áprilisi NPD

    Nintendo Wii 714,200
    Nintendo DS 414,800
    PlayStation Portable 192,700
    Xbox 360 188,000
    PLAYSTATION 3 187,100
    PlayStation 2 124,400

    Komolyan mondom ez döbbenetes.... Kijött a Wii-re a GTA V vagy wtf??? Ez kész...
  • ballor
    #37998
    ÉN raktam bele egy 250-est és a kivett Hitachi-t beleraktam egy külső házba. Mi érdekel?
  • Demeter
    #37997
    Srácok vki használ külső vinyót PS3-hoz?

    Thx!
  • DanielT
    #37996
    Arról talán, hogy ki milyen okos, ne egy olyan kommentre tett válasz után beszélgessünk, amiben elég nyilvánvalóan nem veszed észre mi a helyzet...

  • 0ckH4M
    #37995
    Szóval postás leszel? Nem is tűnsz annál okosabbnak ^^
  • DanielT
    #37994
    Asszem postaforgalmi szakközepes karrierem csúcsára értem!

    Most jöttem haza ugyanis egy protokoll vacsoráról(borvacsora úgy, hogy kocsival kellett mennem... kurvajó, na mindegy legalább szagoltam), ahol többek közt a Magyar Posta elnöke is ott volt :D Naná, hogy a tegnapi agymenés után kezet fogtam vele, mint "kollégával" :DDDD

    Szóval így a csúcson abba is hagyom a dolgot :DDD

  • EmThor
    #37993
    konami dobszett

  • NEXUS6
    #37992
    Hu bakker, ezért 20 év kötél jár!
  • aabelus
    #37991
    nem lehet igaz hogy csak harmadszorra sikerult :)) na mind1 :p amugy hol van ez a gta4 teszt? kivancsi lennek,hogy melyik oldalon! :p (mert link nem volt,ha jol tudom)
  • Győri Devi
    #37990
    csak sikerült :D
  • aabelus
    #37989
  • aabelus
    #37988
    [IMG] :D bocs,ez mar tuti latszik: http://thor.mirtna.org/oddities/lookalikes/pics/niko-bellic-gta4-mahmoud-ahmadinejad-iran-president.jpg[/IMG]
  • Csabesz100
    #37987
    Köszi!

    Egy kérdésem lenne, nem tudom, hogy spoiler-e, de inkább abba teszem!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Derrick-et vagy Francis-t érdemes kinyírni?
  • aabelus
    #37986
    ezt lessétek!! :))
  • EmThor
    #37985
    konami rock revolution

    hiányzott nagyon... az új sh5 trailerek meg... :(
  • wordsworth
    #37984
    Van Isten :)
  • 5c0rp330n
    #37983
    Szemetek!
  • Fikusz
    #37982
    PS3-on alapból van böngésző, nemkell telepíteni feltétlen linux-ot... bár sajna még nem tökéletes(gondolok itt pl flash-ra és társira ugye..)
  • eilor
    #37981
    értem, köszi a választ!
  • Fikusz
    #37980
    Nna ez az overlord nekem bejön :D Tök jópofa :D
    Izé..honnét lehet majd megrendelni szerintetek?
  • OliApa
    #37979
    Kinyírtátok DanielT-t. . .
  • Evogordon
    #37978
    Az xbox az játék konzol nem szuperkompúter, tudsz rajta filmet, zenét lejátszani meg játszani..
    A PS3-ra tudsz linuxot telepíteni és arról tudsz netezni, de úgy tudom nem tökéletes ez a funkció...
  • eilor
    #37977
    azt elfelejtettem mondani, hogy a ps3at a játék mellett, legfőképpen netezésre, dvd filmek nézésre, audio cd-k hallgatására szeretném használni! ezeket tudja az xbox 360? BOCSÁNAT a hülye kérdésért! választ előre is köszönöm!!!
  • Prince of Máté
    #37976
    GTA 4 hibákat javít.
  • Győri Devi
    #37975
    én ma vittem végig a gta-t kezdjem mesélni? :D
  • Fikusz
    #37974
    Nagyon szépen köszönöm :)
  • Foxhound1980
    #37973
    "Az Achievementek különböző célok amelyeket a játékok készítői helyeznek el a szoftverben. Ezeket a játékosnak nem kötelező teljesítenie azonban amennyiben sikerül (minden achievementhez leírás tartozik, melyben kifejtik, mi-miért jár) egy felugró "Achievement Unlocked!" ikon tájékoztat róla és abban a pillantban bele is égeti a profilunkba. A LIVE! rendszerre csatlakozott játékosok achievementjeit azonnal archiválja a Microsoft a központi rendszeren és ezek után bárkinek megmutathatjuk Online mire is voltunk képesek az adott játékban. Az Achievementekkel együtt ún. "Gamerpoint" is jár (minden achievement más GP értékkel bír) ami kiemelt helyen szerepel minden játékos profiljában. Sok játékos sportot űz abból, hogy minél több ilyen célt érjen el, és még az átlagjátékosok is neki szoktak ülni szórakozásból egy-egy nehezebbnek. Az achievementek nehézsége széles skálán mozog, a könnyebb "Teljesítsd a gyakorló küldetést"-től (Ghost Recon Advanced Warfighter), egészen a "Nyerd meg a játékot anélkül, hogy egyszer is elrontanád"-ig (Prince of Persia Classic)."

    /Wiki/