89387
PlayStation3
  • DanielT
    #38053
    Oké, akkor tisztázhatjuk, mert látom nem igen veszitek a poénokat. Nem vagyok 16 éves. K-rvára nem. Postás sem. Mindkettőtől igen messze állok...

    Mivel elég sokan nem értettétek ezt az egészet, azt gyanítom, hogy többen viszont ezen paraméterek közelében tanyázhatnak.
  • D0C
    #38052
    honnan ez a határtalan egoizmus? kicsit oszthatnál másoknak is, mert te láthatóan túlcsordulsz tőle.
    olyan nincs, hogy valaki ne szoruljon oktatásra, mindent tudó ember nem létezik, bármennyire is szereted magadat annak hinni.
    tényleg nem vagy egyébre képes, mint a ps3 fikázására és mások baszogatására.
  • wordsworth
    #38050
    Sokat érsz a 10 év múltaddal, ha sok embernek baszod itt a csőrét :)
  • sirpalee
    #38049
    "A szállítási költség 1.500 Ft és 2600 Ft között alakul, a megrendelt termékek súlyának és összegének függvényében, amit minden esetben a kiszállítást végző futárnak kell fizetni a megrendelt termékek árával együtt."

    Nézz körül hogy ahova el tudsz menni, mennyiből jön ki, és mennyiért adják. De ha jól emlékszem nem csak én hivatkoztam rájuk :)
  • Zodd
    #38048
    Már hat évesen fórumoztál? jeeeee XD
  • NEXUS6
    #38047
    Mé' neked meg van PS3-ad, vagy azt akarsz venni???
  • eilor
    #38046
    már rákerestem a neten! köszi még1szer!! :-)
  • DanielT
    #38045
    Ti nem veszitek észre magatokat srácok, bármilyen furcsán hangozhat ez nektek. 10 év SG fórum múlttal a hátam mögött én nem szorulok oktatásra.
  • Kandurex
    #38044
    mert, neked tán otthon vagy xbox360 és összehasonlítasz, és kompetens vagy a témában?

    nem?...nem!
  • Nexxuss
    #38043
    ehh mi ez a flame folyton? A topic egy kalap szar lenne ha néha nem lenne off benne :) Miért izgalmas azt olvasni, hogy vegyek PS3-at? Ne vegyek Ps3at? Segítsek? Mi jön ki? Vagy mi a retkes franról szól egy topic. Nem hírportál. Ha valakinek valami nem tetszik mehet máshova.
  • eilor
    #38042
    köszi a válszt de az merre van? nem a fővárosban lakom!
  • Chris Lowe
    #38041
    DanielT: Észrevehetnéd már magad! Idejossz azért, hogy pár ps3 tulajjal vitatkozz, érdemi infód sosincs csak a kotozkodés mindenkivel. Ez a topik pont nem errol szól.
  • sirpalee
    #38040
    konzolstudio, elég olcsó, és zsír újak. Bár a játékokért a szabvány magasabb árat kérik, de jó hely, segítőkészek, stb...
  • eilor
    #38039
    ha tudnátok olyan helyeket ajánlani ahol jó áron lehet kapni zsír új ps3at akkor az megköszöném!!! a választ előre köszönöm
  • sirpalee
    #38038
    Nyugi venni fogják még, pótolni kell a RROD-os példányokat
  • 5c0rp330n
    #38037
    2) Mario Kart Wii (Nintendo) - 1,120,000
  • Istencsászár
    #38036
    Konzol 2008. április
    1) Grand Theft Auto IV (Take 2, Xbox 360) - 1,850,000
    2) Mario Kart Wii (Nintendo) - 1,120,000
    3) Grand Theft Auto IV (Take 2, Playstation 3)
  • tarti19
    #38035
    látom akkor az x-es cimborák nagyon szegények lehetnek:D avagy gyengék :) elszállt az 1 év előny s marad a kullogás immáron
  • DanielT
    #38034
    Nem, hanem az egyes konzolok tulajdonosainak birtokában lévő tésztaszűrők össz-lyukszámánk közös négyzetgyökét.

    Könyörgöm, olyan emberek próbáljanak már engem is osztani, akik MINIMÁLISAN tisztában vannak a téma viszonyaival...
  • tarti19
    #38033
    ez mit takar? az eladott konzolokat április hónapban?
  • 5c0rp330n
    #38032
  • Foxhound1980
    #38031
    De ennyiért már ki lehet fogni mondjuk U-s Braviát 82cm-ben, Samsung LCD-t meg mindneképp, Fele ennyi válaszidővel, HDMi-vel, jobb kontraszttal, képjavitó funkcókkal stb. Szóval a mai LCD árak mellett 150k-t monitorra költeni nem feltétlen okos meggondolás. Régen mikor az LCD TV árak az egekben voltak alternatív megoldásnak jó húzás volt. Egyedüli kompromisszum a 720p mivolta de a játákokat tekintve mivel szinte midegyik sw-es upscalingelt cucc nincs nagy jelentősége.
  • NEXUS6
    #38030
    Olcsó 24 colos monitort már 100 ezer alatt kapsz. Elmondható, hogy a 100 fölöttiek képe a drágább gyártástechnológiának köszönhetően jobb, jobb betekintési szög, jobb színfelpontás. Méretben ez az a mérethatár ami már képes FullHD-t megjeleníteni.
    Az olcsóbbakban gyengébb minőségű TN panel van, aminek ugyan némileg jobb a válaszideje, de a szín felbontása messze elmarad egy CRT TV-hez képest, a betekintési szöge pedig csapnivaló, a fejed megmozdítására, már azt látod, hogy a képernyő bizonyos részei elsötétülnek kivilágosodnak. Persze ha ez a PC-nél sem zavar és ott is ilyen monitort használsz, akkor bizonyos szempontból pénzkidobás a kb 1.5X annyiba kerülő drágát venni.

    Egy Dell 2407 wfp-t használok, és kompromisszumok nélkül lehet szeretni, manapság 145 körül már megkapod. Ha tényleg jó monitort akarsz venni!;)
  • Chris Lowe
    #38029
    Zodd: igen HotShotGolf van a videogamesplus-ról rendeltem.
  • Nexxuss
    #38028
    na csitt legyen.
  • DanielT
    #38027
  • Zodd
    #38026
    Neked, az amerikai változat van meg Minna no golf ból?
  • EmThor
    #38025
    wii wii-fit el lesz akcijósan 90-ért, ebből 26ot ér a wii-fit
  • sirpalee
    #38024
    Működik már rendesen psn-en?

    De miért pont ma? :( Mire elindul a coop parti én kinn leszek a terepen, a semmi közepén kis cetliket zavargászva egy 50 négyzetkilométeresen terepen vasárnap délutánig :D .

    Vasárnap este gta coop?
  • mikuc
    #38023
    Én ilyet vettem hozzá: Samsung 2493 HM.
    Nagyon kircsi!
  • Jimanszky
    #38022
    Ma egy GTA coop parti?
  • gazgoblin
    #38021
    vicces oldal...igazi barom aki komolyan veszi...
  • Nexxuss
    #38020
  • Foxhound1980
    #38019
    Egyszer már megnézem jobban ezt az SDF oldalt. :)
  • Foxhound1980
    #38018
    Amúgy rá se ránts haver, majd mi megnevelünk.
  • gazgoblin
    #38017
    SDF is megmondta: a wii nem next gen konzol szoval tok mind1 mennyi fogy belole :DDD

  • Foxhound1980
    #38016
    4 hónapig volt nekem. Zeldát végigvittem (az miatt vettem) aztán görcsölés kb 2 hónapig utána lapát. Most nyomnám megint mert van Mario Galaxy meg NMH is pl de 2-3 játékért meg nem adok ki 50-60k-t. 20-at ér az a gép maximum, teljesen prevgen HW.
  • Chris Lowe
    #38015
    Leszedtem a kieget a golfhoz, a kettot kemény 2 dolcsiért. :) Mintha a japan store-on lenne +pálya is, remélem majd az is jon.
  • 0ckH4M
    #38014
    Jah, jó, jogos. Daniel-T utolsó mondatán átcsúszott a szemem.
  • Jimanszky
    #38013
    Verőfényes napot kollégák!Nem haragszom ám,de azért bekaphatjátokKicsit szar napom volt tegnap,sorry.Fox:Próbáltad már a Wii-t?