89387
PlayStation3
  • Istencsászár
    #38374
    Ps3 sem bírja azér lett ilyen:)
  • Nexxuss
    #38373
    ez az rúgjál belém egyet még Te is. Kiben bízzon az ember ha már a saját testvérében sem tud
  • Nexxuss
    #38372
    ezt akkor sem bírja bevenni a gyomrom...
  • EmThor
    #38371
  • Foxhound1980
    #38370
    A natívja 576p, softosan küldi fel a gép 720p-re. Szerk: ez is pl egy árulkodó jel, hogy ez egy régebbi prevgen fejlesztés.
  • EmThor
    #38369
    a haze úgy néz ki 576p-ben fut... azaz ps2 :D
  • HUNMarcus
    #38368
    köccc
  • Foxhound1980
    #38367
    1: nem.
    2. attól függ, hogy küldi a seller. Átlag másfél hét egyébként.
    Szerk: USA másfél hét, EU 1 héten belül szvsz.
  • HUNMarcus
    #38366
    aki szokott e-bay-ről rendelni ahhoz szól a kérdés:
    -magyar posta rátesz még vami összeget?
    -megjelenéstől számítva milyen gyorsan hozzák ki?

    BF:Bad Company-t szeretnék rendelni innen
  • Foxhound1980
    #38365
    Sztem meg elküldte őket a picsába, lásd alpári hangnem LOOOL
  • Kratos86
    #38364
    Nem tudom mi történhetett azt nem írják! Biztos valaki rendeléskor észrevett valami hibát csak nem vállalta fel a nevét! Azért arra kíváncsi lettem volna hogy mit kapott volna ajándékba!
  • Foxhound1980
    #38363
    LOL ezt mire föl, mi történt?
  • Kratos86
    #38362
    Überkonzol kiírás :

    KÖSZÖNJÜK KEDVES (NÉV: 1wqerwwerteertz,VÁROS:rtwertwert,EMAIL: [email protected]) MEGRENDELŐNKNEK, AMIÉRT FELHÍVTA FIGYELMÜNKET EGY HIBÁRA , MELY RENDELÉSKOR MERÜL FEL AZ OLDALON! TERMÉSZETESEN A HIBÁT JAVÍTANI FOGJUK ! MÉG 1X KÖSZÖNJÜK NEKED ! KÁR HOGY CSAK AZ ALPÁRI STÍLUST VÁLLALTAD FEL , A NEVED NEM, PEDIG AJÁNDÉKOT ADTUNK VOLNA !!!

  • Foxhound1980
    #38361
    5 infóa Haze-ről.

    Ebből kettő ami ér is valamit: 8 féle multi mód, 8-10h szingli kampány -> szintén egy átlagos dolog.
  • Foxhound1980
    #38360
    Én tisztában vagyok a COD4 hibáival, gyakorlatilag ugyan azon több éves script motort alkalmazzák mint az első résznél. Csak éppen az egész stuff egy adrenalinbomba, kimagasló rendezéssel, eddig soha nem tapasztalt dramaturgiai megoldásokkal, és első osztályú grafikkal. Már az előzetes videók alapján mindenki összefosta magát, kijött és ütött. Namost itt a Haze és a játékosok 80-90%-a úgy reagálja le, hogy "plusz egy fps". ezt nem én találom ki, ez tény. Akkor azért valami csak nincs rendben az anyaggal. Valamiért csak nem mozgatja meg a játékosok jelentős részét. Egy szerencséje van, hogy nincs most a piacon új sajátszemszögű lövölde, igazi kurrensgen fejlesztésű. Egyébként kérdezném, miböl gondolod, hogy a COD4 multiját felül fogja múlni? Vannak infók skill rendszerekről, rangokról, fegyver és karakter upgrade-ekről?
  • NEXUS6
    #38359
    Nos ha úgy nézzük a COD4 is átlagos tucatjáték, egyetlen elemét találták el nagyon, és az maga a harc valósághű intenzitása.
    Ehhez képest viszont minden más elemében alul teljesít. Az offline elég rövid elnagyolt és agyonszkriptelt, ami űbernehéz szinten jön elő igazán. Ott ugyanis olyan dúrva a sebzés, hogy taktikázni kéne, de taktikázni, igazán komoly harcászati megoldásokat pont a zéró AI miatt nem tudsz alkalmazni. Hiszen ha még nem értél el bizonyos pontra nem történik semmi, ha meg ott vagy akkor a nyakadba esik a FÁK országainak teljes hadserege, a baráti arab fegyveres erőkkel megerősítve, akik ráadásul újratermelődnek egész addig, amíg a missön tájm le nem tellik, vagy a köv csekpontig el nem jutsz, mert utána felszívódnak.
    Gratula!;)))) Hidd el a Haze is max csak ennyire lesz rossz, a demo alapján.

    Az online bizonyos aspektusokból, már most jobb. Amúgy nem azt mondom, hogy a multiplatfrmossága miatt agyonhájpolt COD4-et eladásokban lenyomja, hanem hogy a PS3-on nyomuló FPS fanok lehet, hogy egyöntetűen áttérnek a HAZE-re, csupán mert unják már azt az egy tucat pályát, és az online játék gyötrelmeit, amit a COD4 tud nyújtani. Én sem azt mondom, hogy agydurrantó szuperjáték, hanem hogy egy olyan átgondolt, ésszerű kompromisszum, ami a piacon levő más lövöldék fölé helyezheti.
  • Sippie
    #38358
    Oké köszi! Nekem a legegyszerűbb megoldás is megfelel, wireless se kell, semmi extra, csak működjön a PS3-al a net :)
  • sirpalee
    #38357
    Veszel egy 5ezer forintos asus routert és tökéletesen megosztja a netet, minden gond nélkül. Ha wifi-t akarsz az persze más téma...
  • Sippie
    #38356
    Üdv! ha minden igaz, hamarosan egy PS3 boldog tulajdonosa leszek.
    A következő lenne a kérdésem. Értelemszerűen szeretnék rá netet, de chellom van, és jelenleg nincs se routerem, se switchem se semmi ilyesmi. Ha a PC-re, és ps3-ra is szeretnék netet, akkor router kell gondolom, és az lenne a kérdésem hogy kinek mi a tapasztalata ezen a téren, melyek routerek biztosan működnek, és melyek nem?
  • Prince of Máté
    #38355
    Kinéztem magamnak egy ilyen TV-t: Samsung LE-26S81
    66 centis sima HD ready, tökéletes számomra, a mostani 19-es Fujitsu LCD-m helyére lenne, szal erről menne a gép (meg később a PS3)
    Most a MM-ben 90ezer, részletre 10*9k 0%THM-mel.
    Nézegettem, legolcsóbb helyen is 100-> fölött van.
    Szerintetek megéri? Nem ismerem a Samsungokat, Sonyt szeretnék, de akkor nem kell oda ahol gépezek, sőt még ez is nagy.
    Fél méterről nem nagy ez a képméret?
  • Foxhound1980
    #38354
    Tényleg Nex GOW2-t kipörgetted már? Majd kellene mert nyomnék GTA levezetésként MGS4 elött...
  • Foxhound1980
    #38353
    Na a GOW2 nekem is megvan, az odabax még igy is.
  • EmThor
    #38352
    felskálázással god of war 1-2 nem volt szar éppen :D

    csak gta mellé most kell valami, ilyenkor szoktam ps2 cuccokat keresgélni, amik nagyobb címek voltak csak ugye konzol hiányában kimaradtak
  • EmThor
    #38351
    thx, újonnan ennyi
  • Foxhound1980
    #38350
    Az a gond igazság szerint, hogy nagyon kevés az a PS2 cím ami "jól" mutat LCD-n. Megszokta a szemünk a jót!
  • Foxhound1980
    #38349
    PS2 gémeket fórumokról kell venni 2-3k-ért, nem 5... Blacket láttam vmelik nap 3k-ért asszem.
  • Micsu
    #38348
    "Ami viszont sokkal merészebbnek hat, hogy nem lesz semmilyen lemezmeghajtó benne. Ennek az az oka, hogy terveik szerint akkorra olyan mértékben meg fog nőni az internet sávszélessége szerte a világon, hogy nemcsak, hogy szükségtelenné, de nevetségessé is válnak az adathordozó lemezek. Ezek szerint minden bizonnyal nem fog tovább tartani bejelentkezni egy online boltba és letölteni a kívánt játékot, mint a gépbe helyezni egy (vagy nagyobb valószínűséggel több) sérülékeny lemezt. Jóval elrugaszkodottabb már azon elképzelés, hogy még merevlemezre sem lesz szükség, egyszerűen interneten keresztül érkezik a tartalom, folyamatosan játék közben."

    haha, ezek csak japánban akarnak eladni?
  • EmThor
    #38347
    köszönöm a válaszokat, most olvasom, hogy a ps3-as kompatibilitással gondok vannak O_O (random teleport, random stuck)

    lehet hogy lord of the rings: third age lesz belőle :) vagy mind2. azt bánom, hogy ps2-es game-k közül, itt figyel a yakuza 1 a polcomon és a temetéses pálya után még mindig fagy. persze usa 80 gigás gépen penge :(
  • Foxhound1980
    #38346
    Na a Black az olyan apukám, hogy bexarsz behugyozol....
  • Foxhound1980
    #38345
    Aha, persze. :D Szép történet lenne ha ez a játék lenyomná a COD4-et...Sztem ezt még magad sem hiszed el függetlenül attól, hogy Sony cím ergó csak jó lehet LOL. :DD Amit egyelőre tudunk az a coop megléte, ennyivel több a COD4-nél, minden másban messze alulmúlja azt az alkotást. A multi részről meg majd akkor lehet nyilatkozni ha kint van a stuff. Ha volt eszük arra gyúrtak rá mert a single kampánynak esélye nincs a piacon lévő komolyabb anyagokkal szemben. Másik, azt hiszem félreérthető voltam. Én nem fikázom illetve nem tartom reménytelenek a stuffok hanem közel semmisnek veszem. Már rég bizonyitani kellett volna, akkor sem lenne nagy szám az anyag ha natív 720p lenne. Minimális egyediséget hordoz csak magában, szürkeegér. Ez az upscalingelt 576p meg egyenesen szánalom, mi több nevetséges. Nem ez lesz az a játék ami megboostolja a PS3 eladásokat illetve bármilyen zavart keltene az FPS-ek erőterében. Jön pl egy Bad Company, Far Cry 2, Resistance 2. Érdemes egyébként, ha már dzsungel környezetről van szó és említésre került a FC2, megnézi a objekteket és azok interakcióját, gyakorlatilag 0 az interakció és a rombolhatóság, MGS3 szinten van. De mindegy én nem vitatkozom a Haze-ről a továbbiakban, számomra átlagon aluli tucattermék. Kívánom, hogy tévedjek.
  • Seth
    #38344
    PS2-n olyan grafot nyomat ,az állam keresgéltem néha. Nagyon jó game
  • EmThor
    #38343
    ps2-es Black-el játszott itt vki? nekem a killzone 1 is bejött, ezt a black-et meg 5 ropiért galaxisban leltem...
  • tibitoth
    #38342
    itt le7seges de szerintem draga. hogy szinkron e azt nemtudom. megkell nezned a film leirasanal hogy mien nyelven vannak rajta.
    http://www.dvdedice.cz/blu-ray-filmy/
  • EmThor
    #38341
    fatal internia kizárólag store-on fog kijönni :D

    gyűjtemények szépek

    jericho megvolt pc-n, thx
  • Nexxuss
    #38340
    kő Jericho fém szójjá, mert most ippeg kell a lóvé:)
  • mrzsul
    #38339
    Hali!! Hol lehet rendelni BD filmet szinkronossat??? Ja és szlovákiai vagyok szal ha rendelek leküldik ide is???
  • NEXUS6
    #38338
    Épp azt számolgattuk a haverral, hogy mióta nyomjuk a COD4-et, és már ugye egy fél éve nem jött ki olyan anyag, ami a közelébe lenne.
    Na de a Haze ugye. Hát márpedig ez a gáma messze nem lesz olyan rossz, bár abban igazad lehet, hogy FPS buziknak (pl nekem;D) készült, de már most látszik 1-2 olyan dolog, amiben a COD4 elött van. És ha az online multi átlagban ráver arra, akkor függetlenül attól, hogy milyen a grafika, vagy a felbontás minősége ez a gáme simán elviheti a pálmát, mert a COD4-ben fél év alatt nem sokat csináltak! Van néhány új pálya és itt kifújt, ebből a felére mondom, hogy nagyon jó, a többi meg csak töltelék, fél nap alatt meg lehet tervezni, pláne, hogy eleve az off-line játékból vették.

    Ha ebben lesz normális power-up rendszer, meg fegyverek, meg normálisan választható szobák, akkor rögtön sokkal jobb lesz mint a COD4, mert hogy ott ezek hiányoznak.

    Amúgy tök csendben most jön ki az Quake wars:Enemy Territory. A RtCW:ET-vel rengeteget nyomtam PC-n, és ha a multit nézzük a COD4 azt éppen hogy megveri. Szal nem reménytelen a helyzet annyira.
  • tibitoth
    #38337
    szep gyujtemeny. gratula. a starwars legon goldolkozom. de ameddig nemviszek vegig 1 gammat addig nemszokok ujjat venni. hule szokas :) ajanlod amugy? vegigvitted?
  • tibitoth
    #38336
    siren nem elado :) megvan mind2. 1ik kedvenc jatekom. :)
  • Seth
    #38335
    360-ra már rég kijött, az is egy nagy rakás szar lett, ez vmi EX alcímű javított változat lesz, de nem fog azon már segíteni :D