89387
PlayStation3
  • tarti19
    #38414
    nekem is adhatnátok kölcsön játékot adok én si kölcsön:D Pesten bármikor:D
    itt a piros hol a piros?:D
  • Jimanszky
    #38413
    Jött egy kósza hír gameren vkinek az ismerőse kint dolgozik angliában programozóként és ő látta a végleges verzát és azt mondta nagyon jól néz ki meg jó lesz.Igaz őa demót nem látta,szóval nem tudja összehasonlítani.Nem tudom h igaz e,de lehet benne vmi..
  • tarti19
    #38412
    na ez az a játék ami ütni fogja mókába a gta 4-t:) így kimerem jelenteni:D multi része a wii-vel fog versengeni:D
  • Foxhound1980
    #38411
    Kedvenc topikom!
  • Kratos86
    #38410
    Akkor idáig 2-ből 2 játék nem jött be neked amit kölcsönadtam
    Nehéz eltalálni az ízlésed hallod..
  • Jimanszky
    #38409
    Haze nagyon jó.Majd meglepődtök:D.Na de tényleg,szerintem szebb lesz.Majd a review-ból kiderül.Ezt érzem a demó óta.Nem igaz h ekkore hype-ja van és ennyire gagyi.Tuti nem!
  • Nexxuss
    #38408
    igazad van. Tuti jó lesz. Fox hülye.
  • Jimanszky
    #38407
    Szia!Fuuu te!!Ez a játék nagyon nem nekem való.Viszont egy KZ-t megnéznék;))vagy egy God of War-t.
  • Foxhound1980
    #38406
    :DDD Most dőltem fel ...:DD
  • tarti19
    #38405
    nah srácok az volna itt a kérdés, hogy elküldtem a psp-re a pénzt szal ugrott KOjima és a New York-i Central PArk mókája legalább 1 hónappal... :) :(
    szerintetek? ÜSd üsd vagy üsd?:D Látom mesélő szerepkörbe jól érzű igen intuitív és egyben fantáziadús DanielnagyT is kedvett kapott egy kultúrált kommunikációs csatorna széleskörű elterjedéséhez eme nagyszerű topikban...:D
  • Nexxuss
    #38404
    szevaassz! HAZE milyen?
  • Jimanszky
    #38403
    Van egyolyan érzésem,hogy a grafikája szebb lesz,mint a demóban,mert szerintem az még nincs felskálázva.Most dobálhattokJókedvem vaaan
  • Kratos86
    #38402
    Szeva Jim! Obliviont végigvitted már?
  • Foxhound1980
    #38401
    Jó, hogy jöttél! LOL
  • Foxhound1980
    #38400
    Az biztos. Ők nagyon vágják a témát az Inszomniás fiúkkal egyetemben. De az is furcsa egyébként, hogy elöbbi 1 címet tudott összekalapálni addig utóbbi a 3.-at jelenteti meg pár hónapon belül.
  • Kratos86
    #38399
    Szerintem a Crash 3 volt a legjobb a sorozatok közül még PS-en!
    Amit nagyon sajnáltam például ha már a sorozatoknál tartunk hogy a Parasite Eve-nek nem lett folytatása még PS2-re sem,pedig ha Square-ből indulok ki akkor a Final Fantasy mellett az is megállná a helyét!
  • Jimanszky
    #38398
    Megvettem egy használt MGS 2-t 2,5k-ba.Kíváncsian várom..
  • Jimanszky
    #38397
    Kapcsford!!!haze-t nem szidni,nagyon jó lesz!!Én már tolom a véglegest,kaptam fejlesztői gépet.Pöpec nagyon,csak azért mondjuk teafőző funkciót is bele építhettek volnaÜSD-SÜSD!!
  • tarti19
    #38396
    pedig nem olyan para:D jól lehet mókázni a gémben:D
    AMúgy sziasztok
  • Kratos86
    #38395
    Hát ha tartják azt a színvonalat amit az Uncharted-nél elértek akkor a következő részekkel sem lesz gond szerintem!
  • Prince of Máté
    #38394
    Ja, valami Crash Mutant hunting, de az is olyan szar lesz, mint a Crash of the titans
  • Prince of Máté
    #38393
    Igen
  • Foxhound1980
    #38392
    Crash-t a PS2 korszakban már nem ők hegesztették. PS1 - Crash sorozat, PS2 - Jak sorozat, PS3 - Uncharted sorozat.
  • Kratos86
    #38391
    Jah tényleg az is! Crash-ről olvastam hogy lesz PS3-ra is, Jak and Daxter folytatásnak is örülnék.
  • Foxhound1980
    #38390
    Jak and Dexter is az ő nevükhöz fűzödik pl.
  • Kratos86
    #38389
    Programozói hozzáállás kérdése hogy milyen lesz a játék kinézete!
    Azok akik az Uncharted-et vagy a GT5P-t csinálták miért tudtak olyan jo grafikát csinálni és akik a Haze-t csinálták azok mért nem?
    Meglepődtem anno mikor megtudtam hogy a Naughty Dog csinálta az Uncharted-et! Ha jol emlékszek akkor a PS illetve később PS2-es korszakban a Crash sorozatot is ők csinálták ugye?
  • Noitulover
    #38388
    Egyéb : kicsit off de szerintem mások is tudnák értékelni ennek a palinak a gondolat futtatásait , zseniális ( wii párti de ettől eltekintev érdekesnek találtam)
    http://www.youtube.com/user/moviebob
  • EmThor
    #38387
    na, szánom magam elfele a viking-re, sima meg a fémdobozos is u.annyiba kerül, amúgy semmi különbség a 2 között, gondolom az utóbbit vennétek ti is :D

  • Foxhound1980
    #38386
    A Rare azóta haldoklik (számomra meghalt mondjuk, főleg az új Banjo után...) mióta az N elengedte.
  • sirpalee
    #38385
    Arra nem gondoltok hogy béna f... és nem képesek többre? Azért a COD4 is bőven szebben fut...

    Timesplitters sem volt akkora durranás (goldeneye persze ismert volt)
  • Foxhound1980
    #38384
    Én nem akarok magyarázkodni, annyira ismerhetsz, magasról szarok a PS3-ra meg a Sony-ra. Egyébként sztem ez X-es fejlesztés volt... De tök mindegy, a Free Radicalnak egyelőre fogalma sincs ezek szerint, hogy milyennek is kellene lenni technikailag egy 2008-ban megjelenő fps-nek. Évekkel el van maradva a cucc.
  • DanielT
    #38383
    Igen, próbáltam a demót. Ne arra fogjuk, hogy PS2 fejlesztésnek indult, mert ez simán nem igaz. Annyira nem szar. És semmi nem is utal rá, azon kívül, hogy jó lenne ezt hinni és ezzel magyarázni.

  • Foxhound1980
    #38382
    Na mindegy, jövő héten release. Lehet megveszem azt 2 nap múlva, miután végigvittem nyomom is tovább.
  • Foxhound1980
    #38381
    Félreértések elkerülése végett no problem, poénra van véve adolog mielött vki besértődne.
  • Nexxuss
    #38380
    Jim b*zmeg te meg hol vagy ilyenkor??!?!
  • Foxhound1980
    #38379
    :DDD
  • Nexxuss
    #38378
    ÜSD-ÜSD-ÜSD
  • Foxhound1980
    #38377
    Dani Te meg a faxomé kötsz bele mindenbe. LOL Nem a felbontásról van szó hanem maga az egész motorról, kipróbáltad a demót? Itt nem csak res kérdésekről van szó, az egész olyan mint vmi fiókban maradt prevgen cucc.
  • Nexxuss
    #38376
    akkor miért szar? MOND KI NYUGODTAN
  • DanielT
    #38375
    Ahogy a GTA is egy régi prevgen fejlesztés nem? Meg a Dark Sector, meg a többi SubHD felbontású anyag...

    A HAZE full nextgen fejlesztés.