89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #38535
    A teszt egyértelmüen fals, viszont ha majd jön a többi review kifog tűnni, hogy tucattermékkel van dolgunk. 7 körüli lesz az átlaga.
    A devteam meg inkább arról beszéljen miért 576P a natívja a cuccnak... Nevetséges
  • EmThor
    #38534
    5.0-t kapott a DTS hangsávra a cucc... besírok. biztos a junoszty tévéjén nézte

    2 hónap, tehát olyan augusztus körülre úgyis lemegy 8-9 ezerre az ára, annyit megér
  • EmThor
    #38533
    nya: valahol olvastam, hogy a HAZE nem csak időleges exkluzív, hanem all-time.

    fejlesztő válasza az IGN review-ra: ""My thoughts are "Owch". No, wait - MEGAowch," wrote Yescombe. "Haze has had mixed reviews, but even GoldenEye got a 4/10 when it first came out. With a 9/10 in the Italian PSM, and an extremely positive review in Famitsu, we're looking forward to people playing Haze and making a judgment for themselves.""

    a blacksite 6.2-t kapott, a turning point nevű sz@rkupac meg 5 pontot. tehát itt vmi nagyon nem stimmel.

    itt a buzerant aki tesztelte:


    itt meg a meleg barátja a jeffmiller
  • Jimanszky
    #38532
    Na akkor ez se lesz meg ugyanis nekem nem tud a kosaramba ugrani,max ha neten beleugrik a virtuálisba:DD
  • Jimanszky
    #38531
    Szeva!!!Tetsdzik,csak tudod nem bíztam Movietyme-ban és megvettem valakitől,közben megjött Philiből.:DDValaki csak elviszi..
  • Foxhound1980
    #38530
    IGN azért elég gecinek tűnik mindentől függetlenül. 4.5 az nagyon szar. Legalább 6.....
  • EmThor
    #38529
    pedig szép sárga,
    szinte leugrik a pócró a kosárba



  • EmThor
    #38528
    reggelt.

    8668 volt a viking, fél órája adták fel
  • Nexxuss
    #38527
    Na mivan Jiimmmii. Eladod a GTA4-et? miért? Akkor nem csak nekem nem tetszik az irányítás?
  • Jimanszky
    #38526
    Ez a 4,5 pont vicc.Kb 4,5 pontot ér a Medievil még Ps3-on is:DDVagy a Syphon Filter
  • Foxhound1980
    #38525
    LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
    NECTAR POWAAAAA
  • Zodd
    #38524
    Ez a 4.5 akkor lehetne reális ha valamire is adnának 1 (0) pontot.
  • DanielT
    #38523
    7 pont? Amikor a 10 a mindent überelő egetrengető, műfajt alázó alkotás? 3 ponttal érne kevesebbet mint az elérhető legtöbb? EZ A KOMMERSZ SZAR?

    Nane.
  • Nexxuss
    #38522
    a LAIR-nek legalább volt jó grafikája. A HAZE-nek milye van? Hát egyenlőre kurvára semmije. Ja de egy KORN videoklippje...
  • Kandurex
    #38521
    én is ezen a fránya vikingen gondolkozok :/ majd mondjál véleményt jól, ha megjön!
  • NEXUS6
    #38520
    Ez a 4,5 megint olyan Lair effektus érzését kelti bennem.
    5 alatti pontot nem az átlagos, hanem a valamiért játszhatatlan progik kapnak jobb helyen. A IGN most megint elindítja a lavinát, és a világnak az istenért nem lehet elmondani, hogy ez ugyan nem egy űberszupi játék, hanem csak átlagos, de játszható játék, 7 pont körül.

    A demótól nem estem hanyatt, de nem volt rosszabb mint egy Darksector, a coop meg nagyon buli. Ha van egy átlagos sztori, amit haverokkal végig tudok nyomni, és aztán azt értékeli a progi, az azért már is messze több, mint amit pl az űberszuper COD4 ad ilyen szempontból.
  • Jimanszky
    #38519
    Mondom,hogy jó lesz a Haze
  • mrzsul
    #38518
    Vagy úgy. Köszi az infót!!!
  • NEXUS6
    #38517
    Hát hogy tellik az idő, és hogy amortizálódik, értékteledik minden!;) Tavaly novemberben is megjelent egy sci-fi játék felskálázott grafikával, hiányos AI-val meg 1-4 coop játékos móddal, meg 16-fős multival, de az még 10 pontot kapott!;)))
  • NEXUS6
    #38516
    Abból semmi, mert 50 milkót az exkluzív letölthető tartalmakért fizetett!;)
  • mrzsul
    #38515
    looool ez durva
  • mrzsul
    #38514
    Csá abból mi igaz hogy a Microsoft 50 000 000t fizetett a Rockstarnak a GTA X360 exkluzivitásáért????
  • sirpalee
    #38513
    tessék megnézni

    mgs jóság
  • Seth
    #38512
    Mega Teszt :D Ennyit még én is leírok 5 perc alatt, az orrommal :) Bár úgy tűnik nem ér még ennyit sem a nagy Haze, too bad
  • Nexxuss
    #38511
    tudjátok min röhögnék? hogy anno multinak indult, azt ps3 lett belőle. szóval milyen enne ha fél év múlva megjelenne egy 360-as build tökéletes grafikával? akkor szerintem lehet föld alá rakni a gépet:D:D:D
  • Alien!
    #38510
    jaja...mondjuk azért az látszik,hogy ez multiplatformként is szar lenne...
  • Nexxuss
    #38509
    ez ennyi...az első igazi pofon a PS3nak.
  • Alien!
    #38508
    Haze IGN 4,5/10 .....pffff......ha ez igaz,akkor a free radical-nal komoly gondok vannak,vagy a elszállt felettük az idő.
  • SlickAdam
    #38507
    Volt már? HAZE Review (IGN) ...:(
  • EmThor
    #38506
    lehet nem lesz rossz ez a haze. gondoljunk bele a lázadók harcába, fasza nektár ellenes cuccaikra, csak bek@rnak egy nectar gránátot és minden katona megőrül tőle... gondolhattuk ezt addig, még 4 elit Mantel kommadós besétált a képbe egy-egy egészséges adag nektárral és lemészárolta a maradék spanyol ajkú ellenállást #evil#
  • Foxhound1980
    #38505
    HAze mega teszt!
    Életemben nem hallottam az oldalról..LOL
  • EmThor
    #38504
    na még 1 óra faxom és semmi hír... leülök echochrome-ozni...
  • Foxhound1980
    #38503
    Rámférne egy ilyen de inkább maradok a pizzánál és a fat bodybuildingnél. LOL
  • EmThor
    #38502
    :D délután sötétített szobában, feltekert hanggal is jó lesz ez.

    addig is a sikergép wii, ezt játsszátok!

    "és most nyald meg a könyököd"
  • Foxhound1980
    #38501
    Aha elég jó. Bár a grafiktól nem dobtam hátast de a parahangulat meglesz az biztos. Nappal talán nekiállok
  • EmThor
    #38500
    take.

    ez a dead space trailer az egyetlen idei ígéretes horror. bocs silent hill :\
    szal hangulat az van, remélem trophy is lesz. trophy-whore-ság rulez :]
  • Foxhound1980
    #38499
    Dead Space trailer
  • Foxhound1980
    #38498
    Aha, megnéztem. Nem rossz tényleg. Mondjuk most semmi affinitásom nem lenne hozzá de majd megnézem 360-on, havernak asszem úgy is kell. Az tettszik benne, hogy szépen mozgatja a nagy tömegeket meg ahogy kihallatszik a tesztből nem is rövid.
  • EmThor
    #38497
    pc-s total war készítőitől, 3 évig dolgoztak rajta, nem tökéletes, de fun + véres, holnap remélem egy black + gyűrűk ura harmadkor

    szerk: éjszakai műszak rulez :D
  • Foxhound1980
    #38496
    Aha köszi, ilesmire gondoltam. Na majd véleményezd a cuccot, fotó is jöhet. Azt sem tudom mi az a gém :D Mingyá ráguglizok.
    Szerk: Viking Review