89387
PlayStation3
  • EmThor
    #38575
    szerintem csak ki akarják próbálni az epizódos terjesztést, ő szempontjukból érthető.

    de 10$ lesz egy fejezet, az meg 1 óra game-t nem ér... 10-12 fejezettel kifizeted 2 játék árát.
  • Nexxuss
    #38574
    most tudod vagy nem tudod??? miazhogy állítólag?!?!?!?! ne flamejjé itt légyzíves, mert az itteni emberek nem szeretik.
  • Nexxuss
    #38573
    nem-nem. 1 hete adták aközleményt, hogy PSN cím lesz. Komolyan hülyék ezek. Nem így kéne felfuttatni a PSN-t...
  • EmThor
    #38572
    állítólag japánban
  • Foxhound1980
    #38571
    Amiből demo is van?? Az lemezes gém lesz nem?
  • EmThor
    #38570
    kezdem rosszul érezni magam mert tetszett a haze demo :) viccen kívül, lehet a játékosok felkapják. a single rész döntő, pár nap múlva kiderül mennyit ér. (nekem speciel 25 font és a kurva conan-t se tudják 30nál lejjebb küldeni!)
  • EmThor
    #38569
    na úgy néz ki nyáron jön és csak PSN-en a Siren
  • EmThor
    #38568
    7p 30mp install, 4 giga

  • sirpalee
    #38567
    Én sem igazán... Az egyesével állítgatás még oké, de a routerem max 16 előre beállított port forwardingot visz (hogy miért ne kérdezzetek).

    Nem hálózatos it-s vagyok, hanem shader programozó... Ez nekem magas
  • aabelus
    #38566
    ja,es holnap este hajra Manchester United! :D
  • aabelus
    #38565
    en mindig olvasom a forumot,de csak ritkan irok. amugy nekem tetszettek fox irasai a Haze-zel kapcsolatban,nem beszelt hulyeseget. (attol fuggetlenul mondom ezt,hogy nekem tetszik a haze -> igaz,cod4-et nem jatszottam,szoval nincs osszehasonlitasi alapom)... de ha nagyon sok penzem lenne,meg is vennem... igy varok es aztan majd! elobb jojjon a hdtv!
  • Nexxuss
    #38564
    e.bay
  • Gascoigne
    #38563
    Na végre megvan az LCD TV-m is, este linkelek képet, így már azért jobban néznek ki a játékok. Egyszer már kérdeztem, de most lesz csak aktuális, hol érdemes venni FragFX-et?
  • Foxhound1980
    #38562
    Sztem teljesen félreérted de mindegy. Az, hogy effektív elmondom a véleményem egy játékról ami láthatóan bukó senkit nem bántok meg. Senkinek nem a gyereke, párja a stuff. Egy fórumozót sem támadtam vagy akár negatív személyeskedést sem folytattam senki ellen. Ez egy fórum... Továbbá, már ne haragudj de talán elsőként közöltem, hogy az IGN geci értékelést adott és nem normálisak. Kb 3x leirtam, hogy Haze nem lesz szar pusztán egy átlagos stuff ami részemről 7 pontot megér. ha ez sértő bárkinek a személyére az komoly szövegértelmezési gondokkal küzd. Topik fele kb itt van msn-ben... Biztos bárkit akár a legcsekélyebb módon is szándékomban állna megbántani...
    De legyen, akit megbántottam a Haze véleményemmel elnézést kérek.
  • Sund
    #38561
    De Te majdnem mindent megveszel Rigel. :)
  • Jimanszky
    #38560
    GTA4 tényleg nem ér hibátlan 10-est.Az autó-motor hangok például nagyon idegesítőek.Attól függetlenül jó játék,csak az irányítás még mindig nem az igazi számomra.
  • HAF Rigel
    #38559
    Fox nagyon ellenséges vagy mindenkivel aki Haze akar venni. Nem értem miért ?
    Neked nem jött be , ez már tudjuk aztán ennyi . De kérlek ne ess neki mindenkinek akit esetleg még érdekel . Hidd el a 4 pont annyira tulzás mint a GTA4 re hibátlan 10 pontot adni . Egyik sem fedi a valóságot . És én pl meg fogom venni , mert a story is érdekel , nekem bejön neked nem ennyi.
  • Kratos86
    #38558
    Routeren bekapcsoltam az upnp-t , PS3-on az Internet Connection Settingsen belül azt írja ki az upnp-re hogy enabled,de mikor Connection tesztet csinálok akkor meg azt írja ki rá hogy Not Available
    Hogy is kel PS3-on beállítani az upnp-t?
    Ezeket a network beállításokat nem vágom...
  • Jimanszky
    #38557
    Lesz rajta egy haze akciófilm is.Támad a nektár!!Fél BD extra tartalom!Vegyék-vigyék!!!GT-n 9/10-ből:DDD
  • Nexxuss
    #38556
    2 BD-lesz nem is hallottad? ami képet emthor felrakott az a warez.
  • Foxhound1980
    #38555
    6 multi pálya, nem sok az kicsit?? Kész..:DDD Biztos nem fért rá az anyag BD-re, lehet ezért is kellett alacsony felbontásban dolgozni. LOL
  • sirpalee
    #38554
    A routernek a dhcp forwarding részében kéne... vagy bekapcsolod az upnp kompatibilitást a routeren és a ps3-on, és akkor elvileg engedélyeznie kell a kimenő portokat. Mindjárt ki is próbálom...
  • Kratos86
    #38553
    Nem értem ezt a port beállítást! Légyszi segíts!
    Ilyeneket ír hogy Service Name, Start Port, End Port, Server IP Address
    Külön nem is találtam olyat hogy UDP illetve TCP port beállítás!
    Rohadt router
  • Jimanszky
    #38552
    Készül a Lair 2-Süsü visszatér címmel:DD
  • Jimanszky
    #38551
    Mindenki kidőlt?Csak én szedek egyedül azt?:DD
  • NEXUS6
    #38550
    Hát 6 multi pálya az elég kevés, de mondjuk a COD4 sem bír sokkal több használhatóval.
    A botok vegyítése a játékosokkal, az viszont jól hangzik. Azt írja nagyok a pályák 16 emberre is. Én mondjuk az ilyen leselkedős, kempelős, becserkészőset jobban szeretem, mint az esek-kelek/lövök-halok stílusú minipályákat.

    Szal igen, nem tökéletes, nem sok színű, de a hibái/hiányosságai is jobban teccenek, mintha más utat választanak. Az UT3 és e közül valszeg ezt választanám, pedig az UT3 azért nem 5 meg 6 pontokat kapott. Ráadásul ott amit eladnak offline sztorimódnak az vérlázító.
    Szal ennyit a tiztelt újságírók pártatlanságátról!
    Mi a faxomért kell ezt a savazást csinálni, mondja már meg valaki!?
    ;(
  • Smuge
    #38549
    Igen emlékeztem valamire csak nem tudtam hol láttam, meg nem is találtam meg. Köszi mégegyszer!
  • Jimanszky
    #38548
    na!Megyünk feljebb:DD
  • Jimanszky
    #38547
    Szívesen
  • SlickAdam
    #38546
    Itt 6.5-öt kapott a Haze...
  • Norbi7
    #38545
    köszike
  • Jimanszky
    #38544
    Semmi
  • Norbi7
    #38543
    Helló!
    van valami lényeges különbség illetve előny\hátrány a GTA4 1-es és 2-es régiója között?
    köszike előre is!!!
  • sirpalee
    #38542
    Már postoltam egyszer, de akkor mégegyszer

    In order to play GTA IV via the PS3 network you will need to open the following ports on your router or modem:

    UDP ports:

    6672, 28900

    TCP ports:

    8001, 27900

    For access to the Playstation Network the following ports are used:

    TCP ports:

    80 HTTP, 8080 HTTP, 443 HTTPS, 5223 JABBER, 3478, 3479, 3480

    UDP ports

    3478, 3479


    Írtam mail-t a supportnak és pár napon belül válaszoltak.
  • Smuge
    #38541
    Megvan valahol hogy milyen portokat? Sehol nem találok semmi értelmeset neten.
  • EmThor
    #38540
    hk-ban már kapható, gamespot fórumára írt egy srác, aszongya semmi extra, nem kiemelkedő, de jó
  • sirpalee
    #38539
    Át kell írányítani jópár portot ha routeren keresztül használod.
  • Smuge
    #38538
    GTA4 multit probáltátok a napokban? Iszonyat gáz az egész, állandoan ledobál a játék azzal az üzenettel hogy megszakadt a kapcsolat a játékosokkal , nem indul el, PS networkrol is mindig kidob mondván hogy elvesztette a kapcsolatot. Másnál nem történnek hasonlók? Kezd már nagyon elegem lenni az egészből.
  • Kandurex
    #38537
    "themselves" ez mondjuk eleve gyanús :/ mondjuk, ha megveszed onnan már nincs visszaút, a fejlesztő, meg a kiadó dörzsöli a kezét,...szóval hihető lenne a rinya, ha az a válasz, hogy várjuk meg a többi kritikát...de nem :/ (az Olasz ismeretlen review -ot meg hagyjuk)
  • Foxhound1980
    #38536
    Ha a Haze 4.5 akkor a Blackshit 2. Idióták ezek.