89387
PlayStation3
  • drot
    #39535
    vki help nemtok netezni ps3mamom csak a ps3 kezdőlapja jön be az amikor benyomom a browsert semmi se jön be mindegyikre azt írja h search no result pedig united kingdomos storeom van meg letudok tölteni mindent csak nemjön be a net plz help
  • sith7
    #39534
    Köszönöm a válaszokat mindenkinek
  • Foxhound1980
    #39533
    Stafflistet nézem a GTA-ban... :D
  • waspika
    #39532
    Én anno utánanéztem ennek a feltöltő kártyának. Japoban és USAban természetesen létezik (asszem ázsiában is). Európa kihagyva. És nem is tervezik a bevezetését.

    Szal bassz*k meg. Megint le vagyunk szarva (mármint a kelet eu országok).
  • SD456
    #39531
    Hehe, tesóm acc jával írtam :D Mind1
  • Simaji
    #39530
    Hi all!

    Na úgy döntöttem veszek egy Viking Battle for Asgard ot, végig viszem aztán cserélem valamire. Jól néz ki a videók alapján. Lehet utána jöhet egy Uncharted
  • Nexxuss
    #39529
    már miért negatív kampány? az nincs. Csak egyszerüen NEM HOZZA AZT A CUCC AMIT VÁRTAK TŐLE. Én most írok róla majd tesztet....
  • HAF Rigel
    #39528
    Helyzetjelentés .

    Kezdem a Gridel , mert tegnap este csak azt nyomtam.
    Meg kell köveznem magam , mert amilyen ellenséges voltam vele , annyira jót szorakoztam tegnap .
    Vasárnap még a demoban probálgattam a dolgokat , és ott is az EU versenyekkel volt nagyobb bajom, ( BMW 320I WTTC verseny , mivel megvan a Race és a Race07 így volt összehasonlitó alap) mert nagyon nem úgy münködik
    az hogy a kamnyarok elött fékezel és nyormálisan a fék ontokon , mint az GT5 ben vagy az F1 ben . Itt néha beveszed a kanyart néha nem . Legjobban ez zavart a játékban .
    Aztán jött a végleges változat , név megmarad rekordok dölnek , Pl ha olyan időt mész akkor nem PR ( personal record ) hanem WR (wordl Record) ír ki . Gondolom azért sikerült , mert még nem jelent meg a játék és ki az a mazoista aki egy kis csotrogány formula autoval neki meg a SPAi pályának :):) . Grafika tetszetős , a hangok füstők nagyon jók , a fizika , háát itt vannak problémáim , mert ez egy arcad autós játék , nem fél szimulátor mint a Gt5 vagy a F1 . Ha igy közelited meg a játékot tetszeni fog, ha szimulátorra vársz akkor csalodás .
    Egyébként az Usa ( Musclec carok ) és a Japán (Drit) viadalokon nem is zavar annyira Az Eu pálya versenyek azokon igen .
    Egy idő után lett csapatom ( nagyon kuul , mindent be tudok állitani a szineket a rajtszámot a szponzorokat mindent ) . Ami tetszett pl szponzorok felvehetsz X szponzort ,de mindegyiknek van követelése pl mindig 5 legyél , nem törd össze az autót . ha ezeket teljesited akkor + pánz kapsz . Egyszóval ez a része nagyon magával ragadott .
    Egyszer belépek és egy video fogad Lemas 24 órás verseny , egy Gt2 porche nyergében indulhattam is 25 percet kellet menni , de közben be is sötétedett , nagyon hangulatos volt.
    Nálam az értékelés 9/10.

    Haze , na rá tegnap és tegnapelött nem jutott ídőm. Alapvetően nem tetszik ez a vita danielT és Nexxus6 között . Egyiknek megvan a program a másiknak nincs , mégis az az okosabb aki nem is probálta csak egy nyavajás demot . Azért lnkeltem a képeket hogy lássátok nem csúnya a haze grafikálya vannak helyek ahol gyengébb (egyszerübb) és vannak ahol szemet gyönyörködtető . A játékmenet rendben van , a sztori jó . nem 9/10 játék de 7.5 -8.0 között simán megérdemel . Viszont a Platinumos srác is mondta hogy érzik a negativ kampány hatását az eladásokban , mert a Gridből első nap eladtak 20 körül , addig a haze egy hét alatt produkált 15 db körül ami egy ilyen játéknál elég kevés . Ennél jobbat érdermel , mert jó lövöldözős játék . Nem 4.5 ös. ez biztos .
  • Zodd
    #39527
    Ez most az európai store ra vonatkozik? Mert a Japánon meg úgy tudom az Amerikai store on is van ilyen kártya.
  • Shenlong
    #39526
    Az XBOX Live feltőltőkártyhoz hasonló kártya, a fizetős tartalmak letöltéséhez.
  • Istencsászár
    #39525
    PLAYSTATION Network Card?

    Ez mit takar? vagy az amire gondolok?
  • Foxhound1980
    #39524
    76k? az igen :DDD
  • Shenlong
    #39523
    Sony Pletykasarok

    - A Resident Evil 5 novemberben jön, állítólag. A hivatalos websiteon feltűnt egy gyanús visszaszámláló óra is. Ki tudja, talán a május 31.-i új trailerből kiderül valami.

    - Pár amerikai boltban feltűnt a PLAYSTATION Network Card, legalább is a polcon lévő cimkéken ez állt, a kártyáknak még nyoma sem volt. De ezek szerint hamarosan jönnek, 20 és 50 dolláros áron.

    - Sony egy "Transformer" kontrolleren dolgozik, ami tetszés szerint "hajtogatható", hogy tökéletes legyen például egy FPS-hez is.

    - A Sony videószolgáltatása ez E3-al egy időben startol el.

    Gamer Planet
  • EmThor
    #39522
    engem az zavar h nem tudok játszani vele és csak emiatt nem fogok wii-t venni, ennyi.

    amúgy meg 76.000 haze-t adtak el eddig világszerte
  • Foxhound1980
    #39521
    Talán mert már gyerekjáték rá a fejlesztés, és rohadt sok gép elvan adva? Egyébként lehet eladásokban óriási bukta lesz...
  • Jimanszky
    #39520
    Persze,már tolom is PC-n!!Csak kicsit fura az eleje...
  • EmThor
    #39519
    fatal frame 4 wii-re

    MIÉRT CSAK KOCSOG WII????
  • EmThor
    #39518
    most nézem én is, besírtam :D
  • Foxhound1980
    #39517
    Criss Angeltől tanult biztos a srác..:D
  • EmThor
    #39516
    mit gondolsz, költünk trabantra, ha van merdzsó is? :D
  • SlickAdam
    #39515
    a fenéket. az a hangyafasznyi amivel jobb lehet az X-es, az nem számottevő. MM-ban alaposan szemügyre vettem az X-es verziót és nem találtam szebbnek, sőt a színek nekem jobban bejönnek PS-en. egál véleményem szerint. cikkek is egálra hozzák ki érdekesmód, csak az ilyen Balkán Fanatikok, mint DanielT foglalkoznak ezzel a marhasággal. most azzal hogy benyögik ide, hogy bezony jobb az X-es, attól nekem(ünk) rosszul kéne éreznünk magunkat?
  • DanielT
    #39514
    Nnnnnnna. Örülök, hogy letisztult a kép :)
  • 5c0rp330n
    #39513
    nemá. mé?
  • zozo2001hu
    #39512
    Ja most már vágom bocsi! Totál félreértettem én a 0665-ös mászkálós videót hasonlítottam össze a 0684-es helikopteressel!

    Ismét megnézve most már koppant, hogy akkor a recésebb lenne a ps3-as stuff?
  • sirpalee
    #39511
    Ugye az orange box úton van? :)
  • Sund
    #39510

    Army of Two eladó 7000! (vagy csere Vikingre)

    személyes átvétel Budapesten vagy posta (a pk. az árban benne van)
  • Jimanszky
    #39509
    GTA 4-em eladva!!
  • sirpalee
    #39508
    Vegyél egy HD capture kártyát, szedd be pc-re, és ugyanolyan tömörítéssel pakold be egymás mellé a cuccokat. Gondolom nem okoz nehézséget, ha így csinálsz összehsonlítást (ahogy jobb helyeken, lásd mint GT), utána spammelhetsz nyugodtan itt, addig csitt
  • dieselG
    #39507
    Jimanszky! Privi ment!
  • DanielT
    #39506
    LOL. Nem egy megjelenítő??? Szerinted hány tévém van amin felvettem? Le sincs állítva a kamera miközben váltok a kimenetek között, hallhatod, hogy zörgök a távirányítóval amikor elsötétül a kép...

    Meg mi az, hogy nem egy jelenet? Nincs 2 ugyanolyan jelenet a játék során. Nyomtam mindkettőn egy new gamet, azonnal kisétáltam jobbra a partra és ott mozogtam. Persze, hogy nem ugyanazok a kocsik jönnek.

    Többet egy kurva szót nem vesztegetek a témára, olyan mintha egy atomfizikus magyarázna egy levelibéka családnak...

    (remélem ezt a hasonlatot is sikerül mindenkinek félreértelmezni)
  • ztahity
    #39505
    hello! a demok ingyenesek. a routerre annyi gepet lehet kötni, amennyi ethernet csatlakozo van rajta, il. ha wireles router, akkor többet is.
  • HUNMarcus
    #39504
    1. igen ingyenes
    2. ha a router el tudja osztani, sztem minden gond nelkül
  • sith7
    #39503
    Sziasztok

    2 kérdésem lenne:
    1. a PS store - ból a demókat ingyen lehet letölteni ?
    2. ha a pc egy router - re van dugva + egy laptop, akkor a router - re ráköthetem a ps3 - at is, és azon keresztül is lehet netezni / letölteni ?

  • Foxhound1980
    #39502
    Elöző részeket gondolom még nem toltad, hogy ilyet feltételezel :D
  • Jimanszky
    #39501
    Gratulálok kolléga;)!!!!
  • wordsworth
    #39500
    Nah lassan megyek megvenni a ps3-at :) Konzolvilagban veszem asszem.
  • zozo2001hu
    #39499
    Megnéztem a Dani által készített xbox vs. ps3 gta iv videókat, DE nem egy jelenetet hasonlíthattunk össze, valamint nekem úgy tűnt, hogy a megjelenítők sem voltak egyformák (más típus/technológia, más felbontás), úgy hogy annyira nem mérvadó ez szvsz. Amiket a GT szokott csinálni összehasonlító videókat sokszor egymás mellett egyidőben szemlélhető azonos videó részletekkel, azok jobbak, de még ott is lehetnek problémák.
  • Jimanszky
    #39498
    Mondjuk ha feldobnám pendrájvra?
  • Alien!
    #39497
    egyelőre a review-k nem ezt mondják...

    gamepronál a tesztelő eldobta a haját....:)
  • Zodd
    #39496
    A CIV rev.-et valaki meg fogja venni?
    Majd érdekelne róla a véleménye, mert én erősen hajlok feléje.
    Nekem tetszik, hogy felgyorsult. (pl.: nem minden körben kell megadni az alakulat mozgását, hanem elég az útvonal)