89387
PlayStation3
  • EmThor
    #39575
    PRINCE OF PERSIA TEASER bebüntet mindent

    de ez most ingame? mert sokkal képregényszerűbbek voltak a képek, azok nem tetszettek, ez a video igen, de gyanús h nem ingame :\
  • EmThor
    #39574
    ps3



  • fsgh
    #39573
    jelen:DD

    kontrolerrel is felbaszott hogy csúszik össze vissza...kormánnyal még szarabb:D
  • Foxhound1980
    #39572
    Van HD változata is.
  • fsgh
    #39571
    a harmadik megvevős lesz:)
  • EmThor
    #39570
    kormánnyal ha valaki próbála a gridet majd írjon :D
  • EmThor
    #39569
    brothers in arms xbox trailer !!!!4444négy!!4
  • EmThor
    #39568
    2K-nál azt ígérik, hogy új élmény lesz a bioshock azoknak, akik ps3-on találkoznak vele először, ill. már látták más platformokon; patch-k + dlc-k + még kitalálnak 1-2 dolgot
  • EmThor
    #39567




  • EmThor
    #39566
    20 fontért nem viszi senki az unreal tournament 3-at? :D
  • Foxhound1980
    #39565
    Majd nézd meg a Drake-et, ott sztem be is f.sol.
  • wordsworth
    #39564
    Hát ettől a graftól lehidalok... hozzá kell szoknom a konzolhoz :D nagyon komoly gta4 ^^
  • Foxhound1980
    #39563
    PSX Extreme 5.5 PSM UK 7.2. Én spec, bár még sajna nincs meg a látottak alapaján 7.5-re tenném, igaz a lowres rendering miatt 1-et levonnék mert az pofátlanság már 2008-ban. Szóval szvsz a 6.5-7 közeli pontok úgy fedhetik a valóságot. Ahogy hallom a demóban meg a legótvarabb részt sikerült beletenni, úgy mint a Drake-nél.
  • NEXUS6
    #39562
    Mondjuk a PS3fanbolyék most adtak a Haze-ra 6.5 de ebből 1 mínusz pont legalább a hype miatti bünti.
    Szövegben az írják, hogy korrekt jó játék, minden van benne, ami kell csak sajnos semmiben nem nyújt kiemelkedőt, valamire rá kellett volna gyúrni.
  • gazgoblin
    #39561


    szanalom neha ez a pontrendszeresdi...
  • Foxhound1980
    #39560
    360-on jobb (ennél a játéknál a jobb az, hogy kevésbé fos) lett a Blackshit egyébként szóval, hogy több azzal nincs baj. Pontszámhoz: 6+ atyaúristen...:D ha nagyon-nagyon lágyszivű akarok vele lenni akkor max 3, komolyan.
  • NEXUS6
    #39559
    6.2 (PS3 természetesen), 6.4 (X360 természetesen).

    LOL

    IGN=hogy csináljunk magunkból a csúcson hülyét!
  • Prince of Máté
    #39558
    Na csak nem bírtad ki!
    Gratula hozzá, ha tehetném már rohannék is érte...
    Gondolom a 40 gigás verziód van, mennyiért vetted?
  • Foxhound1980
    #39557
    Alapvetően a FPS szegmens nagyon telített, itt a Haze csak középszerü tud lenni de akkor sem ilyen 4-4-5-ök. 4.5 basszus az már komoly jászhatósági problémákkal kiadott hulladék, bughalmaz de azért el lehet nyomkodni. Nincs gondom az IGN 4.5-ével csak akkor ne adjanak a Blackshitre majd ugyan ennyit, vagy ennyit (már nem is tudom mit kapott) mert ha ez 4.5 akkor az minden túlzás nélkül 1.
  • Foxhound1980
    #39556
    Sőt hát a Blacksite messze szarabb, az egy külön tanulmány...:D
  • NEXUS6
    #39555
    Mi kéne ahhoz, hogy a HAZE 9-10-es játék legyen:
    Igazi 720p, felskálázott 1080p felbontás minimum.
    Kicsit több fegyver, talán több fajta karakter, meg izé.... más nem igazán.

    Néhány 9 pontos gamenak sokkal gagyibb a története, xarabb multija, kezelhetősége, meg ilyenek. Szal ez tényleg egy kökemény 7-8 közötti game, és bizony amikor a fickó el kezdte fejtegetni 2 küldi között, hogy miért zombi az aki nem használ nektárt, de kiszolgáltatja magát a természet ősanya természetes drogjainak, aki meg nektárt nyomat az tudatosan dönt, akkor el kezdtem a játékra figyelni és bizony ennek azért van olyan, hogy MONDANIVALÓ!
    Bezony!
    Sajnos ezt nem nagyon találjuk az értékelési szempontok között.

    Amúgy szerintem nem véleletlen, hogy már sokadik PS3 exkluzív progit rántja le a média a sárga földig. Azt nem mondom meg, hogy szerintem miért. Mindenki alkossa meg a saját összeesküvés elméletét, én is azt tettem;)
  • aabelus
    #39554
    hat ja.. akkor veszek toluk.. olcsobban adjak,mint mas a hasznaltat,elkepeszto! :D Kar,hogy a lego sw nem EA,nekem most arra faj a fogam :D
  • DanielT
    #39553
    Ahogy érzed.
  • EmThor
    #39552
    vedd meg tőlük, ilyen olcsón bontatlan és emberi nyelvű cuccot nem szerzel máshonnan, az tuti
  • aabelus
    #39551
    hat jo vasarokat... de szeretnek meg jobbakat.. :D nem tudom honnan szerzik,de 6ezerbe is adjak.
  • EmThor
    #39550
    szerintem nyúlják valahonnan :D
  • aabelus
    #39549
    nem tudjatok honnan lehet ilyen olcson beszerezni ezeket?
  • EmThor
    #39548
    akkor jó vásárokat tudsz csinálni
  • aabelus
    #39547
    en erdelyben elek,es egy par roman gyermek olyan aron ad bontatlan EA ps3 jatekokat,hogy beszarok. Es mindnek magyar+cseh a kezikonyve. a jatek angol. minden EA jatek kevesebb mint 7 ezer ft,es BONTATLAN!
  • EmThor
    #39546
    bioshock sajtóközlemény, 2008 október

    zsúfolt lesz az ősz :\
  • EmThor
    #39545
    ráadásul a demo alapján az irányítás vmi nagyon jól el van találva, hiába nem lehet állítani a kontroller érzékenyéségét, itt a rutin megmutatkozott, nagyon jól lehet célozni!
  • HAF Rigel
    #39544
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁCCCCCCCSSSSSSI ne mond ,hogy a haze szar , mert akkor tökön lövöm , magam. Csúnya , szerintem nem , bár én játszok a játékkal nem buzi pixeleket keresek hogy fanboyokna bizonygassam az igazam hogy milyen szar.
    Szerintem simán egy szinten van a elmult 4-5 honap FPSeivel . Army of Two, Conflict, Dark Sector, Turok , Blackside 51. stb stb . Nekem a sztori is jobban tetszik , ezért biztos lágyabb szívű vagyok , de azok a képek amiket TVről löttem és belinkeltem , NEM CSÚNYÁK . Mint ahogy itt 3-4 ember ezt terjeszti itt a forumon , a DEMO alapján. Talán a megjelenéssel volt gond , ez tavaly nyár végén jön ki , nagyobbat szolt volna , Igy GTA4 MGS4 között el fog veszni , kár érte . De ettől még egy kellemesen jácható JÓ játék . Az hogy ti xbxo360verő akármit vártatok amit a boxosok orra alá tudtok dugni és nem az lett erről nem tehetük, viszont most jobban bejön a játék mint a 10 pontos GTA4 ami Grafikailag az induló zonában CSÚNYA ÉS CAKKOS , hogy a f***** kapott 10/10et . grafikára max 8at adtam volna az eddig látottak alapján.
  • EmThor
    #39543
    akciók a GAME.co.uk-n

    Unreal Tournament III PS3 ÚJ - 20 font ez kb 7-8 ropi postával O_O

    Lost ÚJ - 15 font O_O

    Oblivion Game of the Year Edition ÚJ - 30 font (basszák szájba reggel 33 fontért rendeltem be)

    Jericho ÚJ - 18 font (ennyit a hülyének is megér)

    Lego Star Wars komplett ÚJ - 25 font

    Vegas 2 ÚJ - 30 font

    Dark Sector ÚJ - 30 font
  • EmThor
    #39542
    grat
  • wordsworth
    #39541
    ÉÉÉÉS megvan a ps3 :D most rakom össze, de már a faszom kivan ettől a melegtől :)
  • EmThor
    #39540
    viking

    azért pár grafikai meg árnyék hibák vannak, amúgy most végeztem az első szigettel (normal), olyan 5-6 óra volt. ez nem god of war, ez nem conan, itt 1-2 ütés egy ellenfél, gyógyíthatsz + 1-2 extra rúnát (tüzes sebzés) nyomhatsz a kardodra és kész. kombók egyszerűek (L1 + négyzet, L1 + 2xnégyzet, stb.).

    2. sziget még nagyobb mint az első, olyan 30%-al kb. s ez jó! első pálya végén nagy tömegcsata, sárkánybevetés, miniboss, még előtte lopakodós küldi. nem rossz ez, el lehet vele szórakozni. 8.5\10







  • EmThor
    #39539
    meg ne szakadjon a szívem
  • DanielT
    #39538
    Nem kellene. Sőt, sajnálom, hogy ez a helyzet. Eddig ide be sem raktam a videót meg a hasonlító képeket, pont, hogy ne essen szarul senkinek. Most szokás szerint reakcióként tettem be egy valótalán állítás megcáfolására. Vissza lehet nézni.
  • Seth
    #39537
    Valóban, én kevesebbet adnék neki, ha csak a demo alapján kéne ítélnem, annyira snassz volt a lövöldözés benne, de ez valószínű csak a demo hibája, pont egy ilyen játékélményből üres részt raktak bele.
  • baggins
    #39536
    A demo alapján sem 4.5. Aki ezt mondja, az hülye.