89387
PlayStation3
  • sirpalee
    #40175
    Engem a TF2 érdekel :) , felvettelek.

    Tényleg innen hányan TF2znek?
  • EmThor
    #40174
    Héten megjelenő játékok
    Mert PS játékosnak lenni jó

    US Games

    * GRID
    * Kung Fu Panda
    * The Bourne Conspiracy
    * Lego Indiana Jones
    * Incredible Hulk

    EU Games

    * Lego Indiana Jones
    * Dragon Ball Z: Burst Limit

    Asian Games

    * Dragon Ball Z: Burst Limit
    * FIFA Street 3
  • EmThor
    #40173
    wmv-t nem tudtam ps böngészőjével letölteni, megpróbálom újra
  • HAF Rigel
    #40172
    Szép dráma , 108 hozászolás ez igen , egy kicsit visszagörgetem aztán réjöttem nem kell elolvasni , hisz csak flame 1000el. Köszönyük Emese megoldottuk ezt a problámát is .
  • Okami Amaterasu
    #40171
    üdv ps3-as gamerek!
    ismerösöket keresek közös játékra!
    Team Fortress 2 PsN Id.:Adr-Undefeated(ebben elég jó játékosnak számitok már)
    Call of Duty 4 PsN Id.:Undefeated_HUN(ebben kezdö vagyok még)
  • HUNMarcus
    #40170
    a headseten keresztül csak a beszélgetést hallani vagy a játék hangjait is?
  • Scotty99
    #40169
    Nem tudjátok véletlenül, hogy mennyi lehet a postaköltség USA-ból? Mert egy haverom jelenleg kinnt él, és tudna olcsón szerezni játékokat, és amilyen kedves, még meg is venné nekem :)
  • Foxhound1980
    #40168
    Resi5 video HD-ban
  • sirpalee
    #40167
    Nem is az a baj, hogy gyors-e vagy sem, mert alapvetően jó lenne a ps3 linuxra, ha nem ilyen kevés ram lenne... Mennyit ér el a 256 rendszerramból? 200-at?

    Itt alapban fut egy opera az 100k, 2 vs2008 az 2x40k és még kismillió egyéb program...

    Viszont egy dologra jó (amire én is be fogom vetni), letöltő egységnek, belepakolni egy 250-es vinyót, linux, rá a torrent. Bőven kevesebbet fogyaszt mint a PC-m és főleg halkabb.
  • tarti19
    #40166
    :)
  • NEXUS6
    #40165
    Hidd el, sajnos a jót kiba könnyen megszokja az ember!:D

    Sajna a PS3 Linux az hát izé, elég snasz. Bár ha belegondolok, hogy a munkahelyi gépem is néha percekig csak magába mélyed akkor nem is olyan lassú.;)
  • tarti19
    #40164
    én mióta visszavetteam pc-t azóta nem használoam linuxot ps3 alól:) pedig nem votl az annyira rossz csak teljesen szokatlan:D
    na meg hát ha 24"-t 50 centiről esetleg hátradőlve 1 méterről nézel azért még mindig hatalmas a cucc nekem még a 19"-es is nagy...elég nehezen esek ki belőle:D
  • NEXUS6
    #40163
    Amúgy én rengeteget használom számítógép moncsinak is a Linux alatt PS3-on, most is arról írok, mert kényelmesebb netezni, mint a gyik saját böngészővel.
    Szal a számítógépezés is új magasságokba tud emelkedni egy ilyen monitorral.;)))
    (Az öcséd le fogja nyúlni!!!!;)))
  • tarti19
    #40162
    ph-s teszt ez szerintem mindent elárul a monitorról és ahoyg írtad tényleg ők is írják a tn+film panelek szemmel látható fejlődését
  • tarti19
    #40161
    Tiulajdonképpen onnan indultam ki, hogy egyedül nézek áltláaban minednt vagy játszom esetleg öcsémellen fifázom... PC-hez ugyebár kell egy monitor ami msot van is de a ps3-hoz nincs semmim -->> így kezdődött majd jött ez a full hd monitor relatív megfizethető áron ami 60cm-es képátlóval rendelkezik így egyből PC és PS3 is kapóra jön megjelenítők szempontjából... Mivel 1 hónap még odbb van nincs kizárva , hogy akár egy másik monitor kerül ki győztesként
  • NEXUS6
    #40160
    Kb annyiért mint a PS3-at!;)
    Nekem még 160 volt. De ez a típus azóta se ment 140 alá sajna, pedig nagyon tudnám ajánlani. Eszméletlen szép színei vannak, és nagyon jó a betekintési szöge is, szinte egyáltalán nem sötétedik.

    Néztem a multkor az edigitalban ezt a 2493-at és annak is egész jó képe van. Sokkal jobb mint a régi olcsóbb samu 24"-osoknak (245B asszem). Pedig TN film technológiásak, de látszik a fejlődés! Szal lehet, hogy ma már én is inkább azt választanám.
  • NEXUS6
    #40159
    Utánanéztem és úgy tűnik, hogy mégiscsak tudja. (Usermanual)
    Normal image size módban, a bemeneti jel arányait jeleníti meg.
  • DanielT
    #40158
    Érdekes végkövetkeztetés :DDD
  • tarti19
    #40157
    extrem digital az egyik legolcsóbb és itt meg 140k ez? az komolytalan:( én amikor vettema 931Bf-t akkor 53k volt a SAturnba 65k nagyot nevettem:D:D
  • tarti19
    #40156
    én szeirntem 2493-t veszek most olvastam róla ph-n tesztet és nagyon meggyőzött köszönöm ezt Nexusnak meg DAnielT-nek akik nélkül nem jutottam volan el idág hogy full hd monitor:) aranyos:)
    Igaz sajnos így csak július leején tudom megvenni , de nem bánom:)
  • sirpalee
    #40155
    samsung 2693hm

    Vegyél ilyet, ha minden jól megy ilyen lesz a birtokomban pár napon belül, csak én ipon-nál veszem most akciósan 121e.

    Röhejes árai vannak az edigitalnak...
  • DanielT
    #40154
    Kispályás stílusod neked van barátom, mert minden hozzászólásodban személyeskedsz velem, úgyhogy be is fejeztem. Puszi.
  • tarti19
    #40153
    megkérdezzük a boxos kollégát akinek van ilyen monitorja az extremről:)
    Nexus te mennyiért vetted a DEll moncsidat?
  • Chris Lowe
    #40152
    Azért kiderülnek a dolgok....
    Az amcsi és ezenfelül regionfree magyar nyelvü kiadványok átszámítva jóval olcsóbbak mint akár angolhonban. Asszem ez elég érv...de nem is ez a lényeg hanem ez
    Te írtad:
    "a bluray filmeket a büdös életben nem látod rajta magyar felirattal vagy hanggal a régiókód miatt"
    Ezt magyarázd meg mert ez így B*ROMSÁG ne mellébeszéljél itt vazze! Mert én erre válaszoltam.

    1-2 éve még rohadt sok fullHD készülék csak 1080i-t tudott, ergo nem volt 'p' tehát ez volt rajta a csúcs. Valszeg erre mondják, hogy jobban jártál volna ha itt, most csöndben maradsz. Egyébként meg itt is mellébeszéltél mivel én ezért írtam a hsz-t:
    Figyelem DanielT "roppant elmés, okos" hsz-e:
    "Az 1080i a világ legnagyobb hülyesége, elmebeteg aki beállítja, illetve nem ért hozzá"

    Amúgy meg a legtöbb psnetwork játék fullHD felbontású és van pár lemezes is ahogy Nexus is írta. Persze nem ez a tendencia, de a hsz-em lényege nem is erröl szólt hanem arról a kispályás stilusról amit te itt előadsz.
    Csókolom.
  • NEXUS6
    #40151
    Én is moncsin használom, és kis szobába ahol amúgy is max egy 50 cm-es Tv-t használ az ember bőven jó. És azért csak megvan a FullHD megjelenítés!;)
    Bár ez 2 méternél messzebb már nem biztos, hogy kijön.
  • tarti19
    #40150
    megtaláltam én ezt is csak elsőre a nagyot néztem a 26"-t:) végül is 100K full hd hdmi hangszórók... monitornak si működik 24" nem is pici 60cm de ez ugyebár 50-100cm távlatból hihi Lehet most nagyon meggyőztél engem:D
  • DanielT
    #40149
    Utánanéztem, úgy tűnik nem tudja.
  • NEXUS6
    #40148
    Tessék már kicsit utána nézni!;)
  • tarti19
    #40147
    és te a ps3-t mire kötöd? Amúgy lehet elgondolkodom ezean történeten, hogy egy hasonló monitorra beruházok... 100k-ba van mára kisebbik de külföldről a nagyobb is simán bejön s mivel samunak van nemzetközi szervízközpontja így ha jól tudom PEsten bármikor legariztathatom... mert akkor teljesen felesleges 1 tv-t és egy monitort tartani...
  • NEXUS6
    #40146
    Nyugi lehet, hogy van rajta olyan mód, amivel nem nyújtja meg a képet, ennyi pénzért már szoktak bele rakni!
  • NEXUS6
    #40145
    Akkor stipistop én nyertem, mert az enyém meg 24"-os.;)))

    Dell 2407WFP
  • DanielT
    #40144
    Zseniális... 120 sor itt is hibádzik... undorító amit a gyártók művelnek.
  • tarti19
    #40143
    jah persze ez sajnos nálunk 120k alatt nem kapható :( Ez Magyarország...
  • tarti19
    #40142
    full hd mioncsi a samutól
    90k? aztaQva
  • tarti19
    #40141
    Szerintem nekem egy monitor is megfelelne a min a pc-met tudom "baszogatni" :) és a ps3-as stuffok is elfutnak tv tuner meg tényleg manapság nem pénz... szal azt akármikor beszerezhetek, még nem tudom... manapság 110K-ba egészen pofás és 106cm-es LCD tv-t kapsz már...
    amúgy full egyedül használom a témát... :) meglássuk csak most nincs sok dellám max 70k-m erre a dologra :) háhá :(
  • DanielT
    #40140
    Pontos típus? ;)
  • DanielT
    #40139
    Samsung Le23r82B Hdready Tv a becses neve :D
  • NEXUS6
    #40138
    Persze, gyere át és megnézheted!;)
  • NEXUS6
    #40137
    Te figyu, neked hogyhívják a megjelenítődet, amit használsz?;)
  • DanielT
    #40136
    Mutatsz nekem egy fullhd moncsit?