89387
PlayStation3
  • zozo2001hu
    #40535
    Komolyan nem értem egyesek rinyálását ps3-al kapcsolatban, bejelentettek 2 projekt törlést, de könyörgöm szabályos "dömping" van nagyon jó játékokból, nagyon erős tavaszi/nyári szezon van és még hol van a karácsony, nem is lehet győzni szinte anyagilag a sok gammát. Minden hónapban el lehet költeni simán 12-14e ft-ot egy ütős címre, amivel akár hónapokig lehet játszani, mi a fene probléma van ezzel???
  • tarti19
    #40534
    jaj hagyjátok már ezeak címek semmit se hoznaka ps3 konyhájára... ez egyszerűen üzletpolitika így kellen néznia dolgokat. mondjuk én innen egyik játékot se vártam a Gateway az életre megutáltatta magát velem
  • Foxhound1980
    #40533
    Relax, jövő héten MGS! :D
  • NEXUS6
    #40532
    Na jó, a részemről itt fejeztem be!;(

    Kell valakinek egy 1 éves 60GB-s PS3?
  • NEXUS6
    #40531
    Várd ki a végét!;)

    A múlt évben azt mondták, hogy minden hónapban fognak valami olyan játékokkal kapcsolatos bejelentést tenni, ami heves érzelmeket vált ki az emberekből!;)))

    Persze senki nem gondolta, hogy így értik.

    Komolyan mondom, nekem már gyomoridegem van, amikor felmegyek a N4G-re, hogy ugyan már megint mi a faxomat baxtak el.
    Pl. QW:ET természetesen szintén rondább PS-en, mégha a játékmenet lehet, hogy kicsit jobb.
  • Alien!
    #40530
    sztem csak tolják őket,túl nagy nevek ahhoz,hogy egyszerűen csak töröljék....nagy valószínűséggel mindenki a kz2-öt heggeszti....mondjuk ha így van,nemtudom minek kell ezt nagydobra verni.delay
    oszt kész....
  • Shenlong
    #40529
    Azért ez már sok: EA cancels Red Alert 3 for PS3
  • wordsworth
    #40528
    Hát ha azt bejelentenek, hogy na emberek nem lesz final fantasy, mar menne is apronetre a gép :P (najo nem)
  • Foxhound1980
    #40527
    Nem tudom de tényleg ez nagyon szopás. Az egyik legjobban várt játékom alól húzták ki a szőnyeget. És érted még az sincs, hogy multi lesz vagy vissza a tervező asztalra mint a Splinter. Semmi, kuka. Illetve leállították a fejlesztést, namost az kb azt jelenti, hogy kuka.
  • NEXUS6
    #40526
    Tisztára azt csinálják mint ami a magyar gazdaságpolitikát jellemzi. Van egy alulteljesítő rendszer, de nem tápolják, hanem még költségcsökkentenek, csak hogy ne legyen akkora bukta.

    Hát pont így lesz hatalmas bukta, ha egy szar rendszert nem járatsz akkor ugyan kevesebb veszteséget termel, de akkor meg minek!

    Persze majd a Hóm elviszi a hátán az egész bótot!;)
    Nos izé szal addig rendben van, hogy a PS3 nem csak játékgép, de azért izé valami játékot nem akarnak kiadni rá, vagy mostmár csak Tv-zni meg Linuxozni fogunk rajta?
  • Foxhound1980
    #40525
    Top Spin 3 HD preview
  • Foxhound1980
    #40524
    Egyértelműen anyagi forráshiány miatt dobták őket. Mivel a 1st party címek inkább bukó, jobb esetben nullszaldóra jöttek ki a kasszáknál. (kivétel ez alól a MS-Resi páros) Egyébként az hírlik, hogy a csapatot átírányították más Sony projektre. (Szvsz KZ2) Másik, a cirkusz a London studió körül már tavaly kezdődött mikor nagy leépítések voltak.
  • NEXUS6
    #40523
    Leállás meg késleltetés között van különbség azért.
    Na most ha egyszer lemodellezték volna a várost, attól kezdve könnyebb teletömni mindenféle extrákkal, alküldikkel a progit. Viszont egy olyan elég lineáris proginak, mint az előző részek voltak valóban luxus lett volna ekkora erőfeszítés.
    Szal előrébb kellett volna lépni. Ehelyett inkább leállították.
  • NEXUS6
    #40522
    Hurrá!
    Ma is megkaptuk a napi rendes gyomorszájba vágást.;(

    Csak így tovább Sanyika, mondd szépen: totálszelfdisztráksön!

    Kíváncsi vagyok, hogy mi a faxomat lehet még elbaltázni ebben az évben! Lesz egyáltalán valami normális saját fejlesztés?
  • Foxhound1980
    #40521
    Motorstorm az baromi jó lett de kb annyira van közel a promó renderhez mint Makó, Jeruzsálemhez. :D
  • tarti19
    #40520
    Ember én reggel 6-tól este 6-ig melózom:( szal auguisztus 5-én legkorábban sajnos nem érek haza előbb hétköznap:D azután azért mert kilépek innen:D
  • Chris Lowe
    #40519
    Ez a Getaway/ED leállítás nekem kicsit mellébeszélésnek tűnik. Inkább arról lehet szó, hogy amikor 2005-ös e3-on bemutatták az első képeket Londonról akkor azt hitték, hogy azt a grafot lazán tudják hozni 1-2 év alatt. Közben meg nem és ezért állították le. Persze tudom a Motorstorm-ot szinte kihozták olyanra, mint az első videón 1 év alatt(cserébe rövid volt, kevés pálya stb.) és a Killzone is alakul csak kicsikét lassan. Én anno 2005-ben is azon problémáztam, hogy ilyen szintü grafikához rohadt sok idő kell, nem fognak 1-2 év alatt elkészülni. A getaway-ben Londont kellett volna ilyen szinten lemodellezni...képtelenség most-ma...ehhez valamilyen új programozási technika kell, vagy eszméletlen sok grafikus az meg pénz. A polyphony mondta, hogy egy autó lemodellezése mennyi időt veszt igénybe, ebböl kiindulva egyértelmű a Getaway leállás.
  • balljuggler
    #40518
    Csak a labdát figyeldd majd....háhá...most megy a szájkarate mindkettőnk részéről....de holnap 4kor legyél fenn msnen és lessz magyar zászlód is!okssaAAA?
  • balljuggler
    #40517
    [IMG]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/h1gCue8bCQg&hl=en"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/h1gCue8bCQg&hl=en" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="344"></embed></object>[/IMG]
  • balljuggler
    #40516
  • tarti19
    #40515
    remélem nincs harag amúgy... Lehet kicsit én is elbalfaszkodtam ezrét elnézést is tőled, viszont lesz itt olyan varázslat , hogy 3 nap múlva sem tudod álom vagy valóság:) magyar zászlót akarok...:D
  • balljuggler
    #40514
    fogalmazhatunk ugy is h semmi esélyed
  • balljuggler
    #40513
    akár...de asszem a csillagokat is levarázsolom neked mert a speckóm a rabóna illetve a rainbow
  • balljuggler
    #40512
    fogjuk fel ugy hogy másra kellett a pénz!mert igaz a mondás pénzt csak is kizárólag pénzből lehet csinálni(HOME)$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
  • tarti19
    #40511
    jah értem az más... akkor msákor így lesz:D péntek, szombat nagy fifa party?
  • balljuggler
    #40510
    wazzeg....megkapom az üzit messengerben mert be van állítva nnekem h akkor is megkapjam...
  • balljuggler
    #40509
    Mondjuk laptopot tudnak csinálni mert kis pénzből is tudtak masszív kis gépet csinálni...már ha ugyanarról a cégrő beszélünk persze itt konzolos berkekben
  • SlickAdam
    #40508
    na ez örök kérdés marad...:D
  • Foxhound1980
    #40507
    Engem igen...:( nagyon sajnálom a Getaway-t. Alig van crime gém a piacon erre törlik ezt az ígértes címet. Ez a játék volt az egyik fő döntésem a PS3 mellett.
  • Papesz
    #40506
    Teljesen egyetértek, hatalmas kár mindkettőért.
  • tarti19
    #40505
    nem :( mert itt és máshol is kisakkoztuk hogy nagyon undorító képet adna rajta mivel a nem tudná megjeleníteni rendesen a dolgot... ÍRtam volna jneked messengeren csak este sosem vagy fent én emg csake ste vagyok fent sajnos:(Ű
  • Nexxuss
    #40504
    csak az a kérdés, miért Drivert írtam?:D:D:D:D:D:
  • SlickAdam
    #40503
    engem valahogy nem érdekel egyik cím se...
  • Nexxuss
    #40502
    Sony törölte a Drivert és az 8 dayst!!

    na és erre mit mondanak a nagy fanboyok?:D:D:D Mert ez ciki :(
    és ne merjen senki elküldeni anyámba mert csalódott vagyok...MERT EZ KIBASZÁS VELÜNK!!!! FUCK SONY!
  • Nexxuss
    #40501
    oda van írva, hogy PS3on is szar:P Szal nyugika Emthorka a flameléssel:D:D
  • balljuggler
    #40500
    most akkor nem is kell a 22"???
  • Istencsászár
    #40499
    Demoja igen:D, nekem nincs meg, de játszottam vele... számomra egy rally létezik az RBR minden más árkéd szemét, kár hogy nincs a láthatáron egy nextgen szintű komolyabb alkotás:(
  • tarti19
    #40498
    sziasztok:D
    Megrenedltem a full HD monitort:) péntek vagy szombat... kíváncsi leszek rá:)
  • balljuggler
    #40497
    és megvan még?
  • Istencsászár
    #40496
    Colin egy fokkal jobb szvsz.