89387
PlayStation3
  • DanielT
    #40575
    Áh, ne is mondd. Nem érte meg a fáradtságot amíg kibontottam a csomagot... elég gagyi a játék. Mindegy, most már itt marad, megy a többi mellé a dobozba.
  • Foxhound1980
    #40574
    Az szép... És mi az, hogy a cím elégtelen?
  • mcwolf
    #40573
    Nem. Belföldi csomag.
    Visszajött szétbarmolva, "cím elégtelen" matricával. Este vettem észre,hogy hoppá: Tok bennevan,de tök üres :-(
    Faterom vette át így, tehát még tenni sem lehet semmit,mivel bizonyítani nem tudom,hogy nem én bontottam fel.
  • mcwolf
    #40572
    Persze csak képletesen Te voltál!
    (vagy mégiscsak Te voltál álnéven????)
  • Foxhound1980
    #40571
    Külföldi rendelés?
  • Foxhound1980
    #40570
    LOL
  • mcwolf
    #40569
    DanielT:
    Add vissza a DIRT-ömet amit lenyúltál!!!!
    Tetves magyar posta!!!Levelen kívül mást nem küldök vele,az tuti!!!
  • Seth
    #40568
    Gondolom visszajátszáskor rászórnak egy halom effektet hogy szebbnek tűnjön a közeli képeken, lásd gran turismo
  • EmThor
    #40567
    még 1 hét
  • Foxhound1980
    #40566
    Kojima video interjú (IGN)
  • balljuggler
    #40565
    milyen tv-n tolod és milyen kábellel és milyen platformon?
  • Shelton
    #40564
    hi, szerintetek mitől lehet h a fifa 08-ba 1x teljesen szép színes a kép utána meg tök fakó lesz, meccs közben pl. fakó, de ha visszajátszás van megint színes utána persze megint eltűnnek a szép színek és ugyanígy fordítva...
  • musha
    #40563
    naná, nem kérdés, de egyszerre úgyis csak eggyel fogsz játszani te is gondolom :)
  • wordsworth
    #40562
    Nálam alap, hogy mindkettot megveszem :)
  • musha
    #40561
    hát videó alapján egy picivel nekem is a versus a szimpatikusabb, de a másikat sem vetném meg :)
  • Foxhound1980
    #40560
    Na még 7 nap.
  • wordsworth
    #40559
    Hát én most megnéztem a videókat.. és áá nocomment, :D A legnagyobb bajom az lesz, hogy melyiket kezdjem el. de video alapjan a tizenX kardos hercegnek nem kis feelingje van :)
  • Foxhound1980
    #40558
    LOL
  • Foxhound1980
    #40557
    Japánban esetleg kilökik idén bár sok esély még arra sem látok. Egyébként a SE biztosra csak egy játszható demót igért erre az évre, tél környékére.
  • NEXUS6
    #40556
    2K-XIII!;)))
  • musha
    #40555
    http://www.uberkonzol.hu/index.php?data[mid]=2&data[cat_id]=14
    ebben reménykedem (bocs, nem jól linkeli be, úgyhogy gyalogosan), meg ebben
    igaz, az 576 már dec-et ír, de Überék gondolom előbb behozzák az amerikai verziót
  • Foxhound1980
    #40554
    FFXIII november...Melyik évben? :D
  • Foxhound1980
    #40553
    Az az!!! Na az még egy baromi igéretes cucc!!!
  • wordsworth
    #40552
    Már november FF13? óóó ne :D Azthittem majd egy jó 7-8 honap mulva talan
  • zozo2001hu
    #40551
    Ha már Afrika, talán izgalmasabb lesz a vizilovaknál a FarCry2 és a Resi5 nemde? Bár tudom multi cím mindkettő, fúj így már nem is kell....
  • musha
    #40550
    meg FFXIII novemberben, meg LittleBigPlanet (nemtom mikor)
    nekem már ezek elegek lesznek a meglevőkkel (többek közt egy világbajnok Rock Band-del)
    mellesleg boxon és pécén is játszom (főleg mmokkal), már a felére sincs elég idő, pláne munka mellett...
  • sirpalee
    #40549
    A pszihós nyomozós nem a Heavy Rain?
  • sirpalee
    #40548
    Afrika augusztusban? Kit fog érdekelni mikot az LBP itt lesz szeptember környékén tán? Aztán miután végigvitte az ember az mgs4-et ott az mgo, és a bf:bc. Afrika süllyesztőbe fog kerülni.

    Annyira nem szép, és látványos amilyennek kéne lennie, és valljuk be őszintén, hosszútávon állatokat fényképezgetni iszonyú gyorsan beleunós.
  • NEXUS6
    #40547
    Ja, meg volt még két asszem címnélküli japó fejlesztés, valami pszihós nyomozós, meg nem tudom mi a másik.

    Viszont örvendezzünk, lesz Afrika augusztusban, szal lehet százzal gázzal vizilovakat fényképezni, egy életreszóló élmény lesz!;)))
    (Poén játéknak még elmenne, de hogy lassan semmi nem marad mellette így egy kicsit gáz)
  • NEXUS6
    #40546
    Álat volt a haverral multizni!;) Hiába volt egerem ő kontrollerrel is elvert, pedig azzal csapatot kijelölni maga volt a halál.

    Aztán PS2-őn a Age of Empires 2 valami dúrva volt (Jó kis M$ játék ugye!;)
  • zozo2001hu
    #40545
    Mi a baj a multi címekkel, miért baj az hogy PS3/XBOX360-ra párhuzamosan jelenik meg a legtöbb cucc? Sőt végre xbox360 exkluzív cuccok is jönnek PS3-ra hamarosan bioshock pl.
  • Foxhound1980
    #40544
    Pontosan erről van szó. Egyébként nagy a kuss az Infamousról is...
  • sirpalee
    #40543
    Én is szeressem, a szemét a kontrollerrel irányított rts-nek szól. Anni játszottam RA1-et konzolon (talán ps1 volt?), hát elég gáz volt.

    PEdig ott lenne a lehetőség egér és bill támogatásra ps3-on a RA3-ra.
  • NEXUS6
    #40542
    Én jelentem szeretek RTS-ezni, mert elég minden evő vagyok és néha jólesik egy kis stratégia a sok direkt akció után.
  • Alien!
    #40541
    egyébként énsem értem,persze szar ezt olvasni,de bazzz ezekhez a játékokhoz,se pénz se idő....kb 20-25 cím van amit idén megkéne venni,ezekből jópár olyan ami multiban is fasza....hát a világon nincs ennyi idő...red alert 3 nem hivatalos,ráadásul kit érdekel.....
  • tarti19
    #40540
    vannak még itt játékok, persze aki az életének tekinti a a játékok püfölését annak semmi sem lesz elég:)
    REsi 5-re azt mondanák hogy kanyec akkor se törnék össze csak nagyon sajnálnáma dolgot... de helyette lennének más játékok...szóval azért eza 3 cím nem egetrengető dolog
  • NEXUS6
    #40539
    Az a kettő legalább 3, egynapra kicsit sok nem!?
  • NEXUS6
    #40538
    Jó csak éppen miért lett sikeres a PS?
    Nem a MGS miatt, vagy a KZ miatt, vagy a Getaway miatt.
    Nem valamelyik miatt, ugyan is nem a vagyon, hanem az és-en lenne a hangsúly!!!!!!
    Színes exkluzív játékpaletta kell, ami az eddigi PS-eket jellemezte, mert különben odajutunk, mint a Nintendo, hogy van Marió, meg Zelda, oszt kész.
    Itt marad Snake, meg Ratchet?
  • sirpalee
    #40537
    Ja és ha minden jól megy, holnap BF:BC demo :) .

    Dani témához visszatérve, semmi gúnyolódás volt a kérdésfeltevésben, és semmi piszkálódás, egy normális válasz érkezhetett volna... De úgy néz ki túl sokat vártam tőled...
  • sirpalee
    #40536
    Most komolyan, ki akar rts-t konzolon játszani? Talán az endwar játszható lesz... De a többi szutyok szemét.