89387
PlayStation3
  • Sipee
    #41856
    ki melyik olyan fps-t ajánlaná amiben lehet offline is min. ketten gamelni?haze,esetleg az ea újonca a bad company(bár nemtom abba lehet e 2en),resistance(bár abba se tom:)ötletek?
  • Sund
    #41855
    ha nem sittes helyről veszed, tuti nem fogsz használtat kapni. Ezekben bízhatsz: 576, MM, Saturn, EW stb, platinumshop, uberkonzol.
  • DanielT
    #41854
    Nem, csak kicsit uncsi :)
  • eilor
    #41853
    értem! köszi a választ! nah ugye nem fáj hogy válaszoltál normálisan?
  • DanielT
    #41852
    Annyi van a gépből mint a szemét. Bárhol vehetsz bontatlant. Most 30 helyre el tudnék menni és venni. Feleslegesen parázol.
  • eilor
    #41851
    jó tudni!
  • eilor
    #41850
    de mind1 hogy kedves egy vagy sem!!!
    csak parázok hogy használt konzolt sóznak rám!!! és mivel igen nehezen szedtem össze rá a pénzt/kerestem meg nehéz munkával rá a pénzt, továbbá utazok érte kb 200 kmt! így nem szeretnék sz**ul járni!
    pont ez az hogy nem szeretném ha ki lenne bontva a dobot! én szeretném megtenni és akkor biztos lehetek benne hogy nem használtat adtak le nekem!!!
  • Gascoigne
    #41849
    Szerintem nekem is haldoklik az olvasófej, vagy csak koszos, nem tudom. Cod multi közben kifagyott a hang, aztán nem sikerült normálisan kilépnem, resetelnem kellett. Betöltöttem utána a Fifa-t, ott is elment a hang mecs közben, újabb reset. Aztán be sem olvasta a lemezt. Kiírta, azt a hibakódot, amit itt többeknek is. Gondoltam akkor most már tuti bedöglött, le is mentettem mindent. Most ott tartok, hogy hol normálisan működik (játszottam közben megint COD-ot, Fifa-t), hol kifagy a hang, hallom, hogy a lemezt próbálja olvasni. Valakinek esetleg vélemény, vagy tapasztalat, hogy vajon csak koszos a fej, vagy bedöglik? Mondjuk szerintem szerviz lesz belőle mindenkép, csak hát elég rosszul érintene két hónap a gép nélkül, pláne úgy, hogy még csak most érkezik meg a MGS4. :(
    Egyébként egy 60GB-os verzióról van szó.
  • DanielT
    #41848
    Te kezdted :D
  • eilor
    #41847
    vicces 1 srác vagy hahahahahaha
  • jaszy
    #41846
    Ahol jó az ár. Nem mindegy neked hogy kedves e az eladó vagy sem?
    Bolt, áru, fizetés. Ennyi.
    Egyébként nincs fóliázva a gép, csak be van tekerve vékony fehér "izébe"
    A gari miatt úgy is ki kell bontani, vagy már ki van bontva.

    Ha használt lenne az úgy is látszana rajta.
  • tarti19
    #41845
    Elcsakliztam egy helikoptert a BF-be és azzal szórtam az áldást:D amúgy valami iszonyat gáz a kontrolleres irányítás. :(
  • NEXUS6
    #41844
    Megaszpolyler MGS4 végigjáccás videjók!;)))

    (Na ezért már biztos bannolva leszek!)
  • Sippie
    #41843
    hát az pech... nekem a dvd filmeket rendesen lejátsza és "összefűzi". Már amelyiket hajlandó lejátszani
  • Nexxuss
    #41842
    CINGAYAAA!!!!
  • DanielT
    #41841
    A bontatlan gépek mindegyikén egy kis szivecske van kirakva Szumátrai patkánymajomszarból. Keresd ezeket.
  • tarti19
    #41840
    teljesen mindegy hol veszed, mert minedgyik bontatlan garis cucc, a játékokról meg annyi, hogy azok fóliázva vannak... persze ha használt játékot veszel, akkor megnézed karcos-e a bd és már eltudod dönteni, hogy megvszed vagy sem
  • Demeter
    #41839
    Igen vágom, hogy a "normál" DVD filmnek nem sok köze van magához az ISO-hoz. De ha magát az ISO-t kicsomagolom aztán a kapott VIDEO_TS-ben lévő VOB file-okat akarnám lejátszatni Tversity-n keresztül akkor a PS nem igazán "fűzi" össze a szétdarabolt VOB file-okat. Ebből kifolyólag csais egyesével játsza le azokat. Na ez itt a nagy probléma. Remélem érthető voltam......
  • eilor
    #41838
    újból... hátha valaki nem olvasta! de nekem nagy szükségem van, hogy minnél többen válaszoljanak!!
    ismét lenne 1-2-3 kérdésem:
    1, ki melyik boltot ajánlja, ahol megtudom venni a ps3amat?
    2, ki hol vette, és mit tapasztal az eladókal kapcsolatban (pl. mennyire volatk kedvesek, esteleg nem e akartak átverni, stb)??
    3. kinek milyen tapazstalata van felsorolt a boltokkal: konzostudió, platinumshop, überkonzol???
    előre is köszönöm a válaszokat!!!
  • eilor
    #41837
    okés köszi a választ! de mondjuk ha én megveszem a konzolt valamelyik pakkban (pl gta4 pakk) akkor az hogyan ismerem fel hogy bontatlan? egyszerűen le van rahasztva vagy fóliázva???
  • Istencsászár
    #41836
    GTA4 az eddigi egyik leg lenyűgözőbb ( asszem ez a helyes a szó rá ) gém teknóban... persze vannak hibái a grafikában is, de ez legfőkép a a hardwerek korlátai miatt van.
  • sirpalee
    #41835
    Jelenleg talán az mgs4, főleg összhatás és design tekintetében.
  • Laceee
    #41834
    az én magán véleményem az, hogy a GTA sorozat soha nem tartozott a legjobb grafikáju játékok közé
  • DanielT
    #41833
    Nem. A Blacksite.
  • tarti19
    #41832
    Ha neked eynni konzolod van és enyni pénzed ráadásul 23 éve tolod akkor miért teszel fel egy abszolute felesleges kérdést?
    Amúgy pedig nem a legszebb látványt nyújtja a GTA 4 egyik konzolon sem...
  • ballor
    #41831
    Nem.
  • Lambo fan
    #41830
    Halihó
    Szerintetek PS3-ra a GTA IV a legszebb grafikájú game, amit per pill megvehetek?
    Köszi.
  • Sippie
    #41829
    megnéztem az oldalakat, és úgy tűnik hogy az amerikai a magyar árakhoz képest igen olcsó, viszont néhány játéknál láttam (bár hatalmas nagy betűkkel ki van írva hogy "region free, works on all ps3"), hogy a leírásban az szerepel hogy USA version, ntsc meg ilyenek. Azokkal az itthoni gépen nem is lehet mit kezdeni?
  • Papesz
    #41828
    Az új játékokon PlayStation 3 feliratú fólia van.
  • sirpalee
    #41827
    Igen egyszerűbb lenne kiírni, hogy ps3-ra nincsen warez, akár akarod akár nem :) .
  • fsgh
    #41826
    :DDd hajrá:)
  • DanielT
    #41825
    BAN.
  • MaSzKa
    #41824
    WAREZ = azonnali BAN!


    ps3-re nincs is waresz
  • Jimanszky
    #41823
    Oléééé!!Én meg nemsokára végigviszem.Itt vagyok uccsó főellenségnél:).KELLEMES SZÓRAKOZÁST,MESTER!!!
  • bulleye
    #41822
    VAlaki tudna segíteni abban hogy a Pro streetet megvetttem elvittem 66%-ig aztán elkezdi betölteni és lefagy ,de csak ennél a játéknál ..EGY rendszerfrissítés megoldhatja a problémát ha nem pls segítsetek,,,,ty
  • tarti19
    #41821
    Resi 5 képecskék :) egy aranyos és egy morcos
  • tarti19
    #41820
    majd 1 hónap múlva meg már másik játékot várjuk észvesztően... :)
  • Scotty99
    #41819
    Akkor bizony el ne szakadj a gép mellől még akkor sem, ha ég a ház :)
  • HAF Rigel
    #41818
    1. Ps3mat az 576ban vettem , mert megjelenés napján mindenhol egy ára volt .
    2. Bementem , kértem oda adták .
    3. Most viszont mindett Platinumba veszek , Über is úgyanolyan jó , Konzolstudiot nem ismerem .
  • aabelus
    #41817