89387
PlayStation3
  • HUNMarcus
    #41896
    véleményeket szeretnék ERRE az erősítőre, PS3-hoz szeretném kötni
  • Prince of Máté
    #41895
    Ár/érték kategóriában verhetetlen az biztos!
  • HAF Rigel
    #41894
    Lehet hogy azért mert ez egy másik játék egy másik gépen ?
  • sirpalee
    #41893
    Nem a kontroller zsonglőrségről van szó, (a sprint spec nagyon zavaró) hanem arról hogy nem lehet manuálisan megadni mit láttál, nincsen commander hogy parancsokat adjon ki a csapatoknak stb... Amit bf2-ben nagyon jó volt.
  • lowdog
    #41892
    szia

    kösz hogy hülyének nézel :) de nem jól tudod.

    a PS2 memóriakártyáról rá tudom rakni USB-re uLaunchelf-fel a fájlokat.
    magukat a fájlokat rá tudom másolni a PS3 merevlemezére, de innentől nem történik semmi, úgy tudom át kell konvertálni másik (PSV?) formátumba őket, de csak olyan programot találtam ami a másik irányba végzi a konverziót, tehát PS3-on tárolt PS2 mentéseket lehet visszamásolni a PS2-re (más kérdés hogy ennek van-e értelme)

    hadd zárjam én is idézettel :)
    "ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna-e?"
  • PoisonChihuahua
    #41891
    Nekem is olyan van! A legkirályabb hangfal a világon.... (na jó azért nem, de nekem nagyon bejön)
  • SlickAdam
    #41890
    "you must think first... before you move"
    mégis, hogyan tennéd rá psp-re vagy usb drive-ra, ha ps3-ra se tudod? valamivel csak be kell olvastatni a mem.karit, ehhez tudtommal kell az adapter...
  • lowdog
    #41889
    Sziasztok!

    lehetséges a PS2 mentéseket a PS3-ra másolni a "hivatalos" sony adapter nélkül, USB drive vagy PSP használatával?

    előre is kosz!
  • Zodd
    #41888
    Egyes hírek szerint az első napon világszerte 1.3Mdb kelt el az MGS4-ből.
    Vajon ez mennyire dobhatta meg a hardver eladásokat?
  • Prince of Máté
    #41887
    Látom neked is Genius SW-3600-as hangszóród van, hogyan kötötted rá a PS3-ra? (erősítőre?)
  • wordsworth
    #41886
    Szerintem BF irányítása nem nehéz, de a sprint rohadtul zavar speciel... A másik meg a sniper, hogy pontosan becélzod, van amikor meghal, de van amikor 3-4 lövés is kell :D
  • Silverford
    #41885
    Akkor te kontroller zsonglőr vagy. Nekem lehetne egyszerűbb is, hogy picit gyorsabban tudjak dolgokat elérni.
  • sirpalee
    #41884
    Egyszerűbb bad company irányítás?

    Már így is néha zavaróan buta az irányítása a battlefield 2-höz képest.
  • jaszy
    #41883
    Ja így értem....
  • Silverford
    #41882
    Ha az irányítás egyszerűségét is átvennék a COD4-ből akkor a Bad Company is nagyon sokat pörögne nálam multiban.
  • eilor
    #41881
    mert az "én városomban" nem igazán kapni alapgépet! legközelebb Pécsen van az 576ban kb. 117ezerért (gta4 pakk), míg ugyanez a platinumba vagy a konzólstuidóban kb. 100ezer! útiköltség: pécsre: 1500-2500 (autóval), pestre: 3000-5000 (vonattal) tehát: kb. megspórolok 15ezret, amiből mondjuk veszek még 1 játékot!hát ezért kell felutaznom pestre ami tőlünk kb 200kmre van!!!
  • NEXUS6
    #41880
    Az eredeti nekem is teccett és amikor a demót beraktam elég jónak találtam ezt is, csak aztán belegondoltam, hogy manapság mi a szint, és akkor már olyan retronak tűnik az egész. Persze én nem nézem le azokat sem aki pl oda van a szoci autókért, csak ugye már egy sima szuzuki is fényévekre van egy Skoda Rapid-tól. ;)))
  • NEXUS6
    #41879
    Vannak finomságok, amiben a COD4 verhetetlen, de én feladtam amikor fél év után sem tudtak az online problémákon javítani. Nem sok minden kellett volna, csak pl hogy a lobby-ban írja ki a többiek pingjét, meg ilyenek, mert benn csücsül az ember néhány percig, aztán ha nem esik szét az elején a játék akkor még az esetek felében simán kiderül, hogy játszhatatlanul xar a ping.
    Általános volt, főleg ha összejött egy nagyobb csapat a klánbol különböző net kapcsolatokkal, akkor akár 1-2 óráig nem is játszottunk, csak ki be lépkedtünk a lobbykba, mert max a játék indulásakor szétesett az egész!!!
    Ebből a szempontból már a BF demo is többet nyújt.;)))
  • sirpalee
    #41878
    Nekem tetszik a kvék vársz, bár én szerettem az enemy territoryt, kissé árcádos de jó csapatmunkára ösztönző játék. A QW is ugyanezt tudja, és nyakonöntve egy jó kis fejlődési rendszerrel stb...

    Bár én PC-n nyomtam, szóval konzolon nemtom...

    De ma megvettem TF2-t steamen, hogy kipróbáljam. Hát nagyságrendekkel jobb PC-n, egy halom pálya, sok-sok extra, jobb irányítás, stb... És persze itt vannak emberek, 900 szervernél leállítottam a keresést. PSN-en örültem ha volt 5vs5.
  • Alien!
    #41877
    jó lesz ez én azt mondom...A Cod4 is jó,de ez igazából hent,főleg a kisebb pályákon...BF inkább taktika,és jóval élethűbb harc,bár például a fedezékbebújás,vagy a lövedék becsapódásának szimulációja sztem gyengébb...szal mind2 zseniális a maga kategóriájában,ezért se értem azokat a fejlesztőket/kiadót aki ilyen felhozatal mellett eladhatónak lát egy Quake wars-t.......pfejjj....
  • NEXUS6
    #41876
    A kvék varsz ha egy éve jön ki, akkor azt mondom elmegy, bár az eredeti wolfeinsteiines enemy territorry-hoz képest szinte zéró játékmenet beli újítás van. Vannak ugyan járművek, de azok mint a játékautók úgy közlekednek. Fizika, szétlőhető tereptárgyak zéró. A sznájperes részt is elbaxták, mert ha távcsőbe nézel egy moslék képet látsz, és az ellenfelek meg gyorsabban rohangálnak mint Fifi a tacskó a játszótéren, szal esélyed sincs lelőni őket.;)

    Szal ma ez nagyon gyengus.
  • NEXUS6
    #41875
    Pedig a COD eszméletlenül jól játszható FragFX-szel, az összes többi játék a nyomába sem érhet, illetve most már a BF.

    Amúgy szerintem a BF sokkal összetetteb, nem csak kiscsoportos harc folyik, legalább 2 csoportra kell a demo pályán is osztani a csapatot. Az egyik lefogja az ellenfelet/örzi az aranyat a másik meg támad.

    Aztán ha védő vagy az első, hogy betámadsz a bázisra és kinyírod a tüzérséget, mert az ellen az első pályát nem fogod tudni tartani. Ha támadó vagy akkor a legtöbb helyen ha nem szemböl lövöd azt a házat ahol az arany van, hanem hátulról, akkor 10 lövésből szinte megvan, de az minimum 2-3 betörést jelent.
    Szal eléggé kell taktikázni, jelenleg még viszont jobbára mindenki baromkodik, mert ugye nincs kint a játék. De ha összejön a csapat akkor így is nagyon élvezetes!;)))

    A COD4-ben is be lehetett kapcsolni a hardkór módot, frendlifájerrel meg miegymással és ott azért gyorsabban leszeded a saját játékost mint itt. Az viszont tényleg idegesítő sokszor a BF-ben, hogy vagy 10 lövedék kell az ellenbe amíg fekszik.
  • tarti19
    #41874
    én sokszor nem találtam az ellent sajna, szal volt, hogy 5 percig szaladtam , hogy egy ellen aztán lelőjjön:)
  • Alien!
    #41873
    naja...van még mit javítani,de a hangulat,az atmoszféra az egészen ritka...meg az,hogy a helyszínek porig rombolhatóak....Itt tényleg működik a hangok utáni tájékozódás...ahogy észrevettem,itt még a hang terjedési sebessége is rendben van,tényleg olyan mint egy hadszintér....
  • tarti19
    #41872
    na igen:( mondom mi a fene érted mellélövök és csak megsérül sőt vaolt hogy semmi... mondom ez vicc:( AZtán tankot 2 lövésből sem sikerült kilőni? hmmm viszont az jó szerintem, hogy nem lehet csak úgy eszeveszett egyszemélyes akciókba belemenni , mert elég csúnyán lemészárolnak:) Sniper az kuka körülbelül felső testen lövöma fickót meg mág párat aztán nem halnak meg... jah persze
  • Alien!
    #41871
    nálam nem...192 óra cod4-ezés után totál ráállt a kezem a kontrollerre....még a fragfx-et sem izzítom be...bár bf-el még nemis próbáltam....

    btw a BF-ben két dolog idegesít igazán mostanában,az egyik,hogy relatív egyformák az emberek és soxor félreérthetően jelennek meg a nevek egy-egy nagyobb tömeghentnél,ergo mivel a saját társamat nem akarom lelőni,nem kezdem el sorozni,de persze kiderül,hogy az igazából egy ellenfél,és lemészárol..Meghát soxor a saját csapattársaim mészárolnak le/ütnek el...a másik pedig,hogy a gránátvetővel közelharcban pontosan kell eltalálni az ellenfelet,mert nemelég csak a
    közelébe lőni,pedig hát.....
  • tarti19
    #41870
    meg minden gépet dobozból vesznek ki... szal:)
    Szerintetek most úgy 6k-t egy ratchet CLank 7,5k-t egy Assasin Creed, Euro 08 6,5k-t meg egy mgs4 13k körül jó vétel lenne majd? vagy vegyek inkább egy vga karit 35k-ba?
  • Nexxuss
    #41869
    És emiatt nálam mindkét game eleje és vége tök fasza. De tényleg az tetszik. De közepe halál unalmas akármennyire is szép. Azért vittem csak át azokat a részeket szerintem mert nem volt mivel játszani :)
  • Nexxuss
    #41868
    persze hogy hülye:) Szerintem szar:) Azért szar, mert a pályák rövidek, és csak azért tart annyi ideig végigmenni rajtuk, mert 4-5 hullamámban jönnek csomószor a dögök. Ezt rühelltem az Uncahrtedban is, hogy 20 perce állok egy kibaszott fedezék mögött és csak lövök. 1-2x poén ez persze, de hosszú távon vontatott...
  • jaszy
    #41867
    Mért kell 200Km ert utazni egy gépért?
    Szinte minden városban kapható. Lehet pesten olcsóbb de 200km er költsége sem kevés.
    Nekem konzol boltom van és ismerek pár boltost de az tuti hogy használt gépet senki sem ad el újnak.
    1 az hogy látszik rajta, 2 pedig arra nem tudna 1 év garit adni, így észrevennéd vagy így vagy úgy.


    Más:

    No a héten szétkaptunk egy 3. ast. :)
    4 hónapos 40GB os volt és megállt benne a fej.
    Nem volt garija, kintröl lett hozva.
  • tarti19
    #41866
    Én azért egy jó órát elszórakoztam vele:P Amúgy a BF-be a kontroller nagyon sokat húz negítavan nálam:( amúgy kifejezetten élvezetes főleg eyg helikopterrel szántani az ellenfelet:):D az überbaszottkirályásg volt:D
  • baggins
    #41865
    Sok sikert. Nincs könnyű dolgod. :)
  • Alien!
    #41864
    quake wars demo nemegészen 1,5 percig ment a gépben,aztán uninstall....egy okádék a többihez képest...Talán annyi közös van a BF-el,hogy mindkettő fps....

    BF viszont leszámítva a kisebb hibáit,zseniális...
  • Jimanszky
    #41863
    MGS4 kivégezve.Még keresem a szavakat..
  • Sund
    #41862
    Kíváncsi lennék a ti véleményetekre is, nálam a Battlefield oda-vissza megverte a Quake Wars-t. Bárcsak kijönne pc-re is, és akkor célozni is tudnék. :/
  • baggins
    #41861
    Én is így vltam vele, a sztori az első. Egyébként premier játéknak a naked pont megfelelő nehézség szvsz.

    Nexxuss: nemisszarhülyevagyteee?
  • eilor
    #41860
    köszi az infot!
  • eilor
    #41859
    értem
  • Nexxuss
    #41858
    resistance-ban van offline coop. Végigvittem haverral. Egyedül játszva egy kalap szar a single szerintem, de coopban máris faszántos.
  • DanielT
    #41857
    Egyébként Ps3-ból nehéz használtat eladni, mert ha csak egyszer is finoman letörli az ember egy puha ronggyal, már úgy néz ki mint amit telibehánytak ha fény felé fordítja az ember. Ez valami beépített védelem lehet.