89387
PlayStation3
  • SlickAdam
    #42455
    és meg is nyerted? :D
    wii-d is van? (vagy lesz) :P
  • DanielT
    #42454
    :)

    Egyáltalán nem nézek DVD filmet, szóval nekem médiaplayernek sem jó.

    Ezt a fanboy besorolást el kellene felejteni, legalábbis velem kapcsolatban. Minden konzolom volt, van és lesz is.

    Egy kis érdekesség a topig hörgő részének.

    Csekkoljátok a dátumot... mikor


    Fotosop meg egyéb bekiáltós balfaszok kíméljenek.
  • HAF Rigel
    #42453
    Pedig kb ennyi ami a gépben van. Nem hiszem hogy akkora ugrás lesz mint ps1 és ps2 nél volt tapasztalható , szerintem max 10 -15% lehet jobb a játékélmény .
    És ráadásul nagyon sok pénz ha tényleg minőségit akarsz alkotni, Sok kiadó fejlesztő egyszerűen nem engetheti meg magánnak ezért multit fejleszt ami meg nem lehet annyira jó mint az Exclusív cím ,
  • Jimanszky
    #42452
    Nagyon jók a pontszámok,e nem hiszem h "csak" ennyire futja a Ps3 erejéből.Vagy nagyon optimista vagyok?:)
  • Jimanszky
    #42451
    Üdv!Ugyanezt mondtam,hogy kellene egy vágott átvezető videók összefűzve MGS1,2,3,4 meg a külön kiadásokból.Ha minden igaz találtam egyet valahol,de senki se seedeli:(Pedig az MGS1 lenne az:(.Dani!Basszus tartsd már meg a gépet!!Ha nincs épp játék akkor nézz azon dvd-t,sokkal szebb felskálázva mint 576p-ben és ne mondd h nincs igazam!Dádá lesz.Gondold át,de tényleg.Attól még nem leszel Ps3 fanboy h megtartod.Csak egy baráti jótanács;))
  • sirpalee
    #42450
  • baggins
    #42449
    Véleményem a MGS4-ről.
    Biztos lesz itt hujjogás meg kételkedés az értékelést látva, de őszintén szólva nem érdekel. Ez a játék ennyit ér, ha fáj is egyeseknek. Tökéletes, igazi remekmű. Nem találtam benne hibát, pedg őszintén szólva erősen "HC MG rajongónak" érzem magam...
  • SlickAdam
    #42448
    pedig azt hittem csinálsz egy Daniel féle MGS4 PS3 vs XBOX360 comparsion-t!
  • DanielT
    #42447
    Az a baj, hogy ahogy az előző részei, ez is teljesen hidegen hagy. Már írtam, hogy kellene belőle egy "Csak átvezetők HD-ben" kiadás, azt talán megnézném mint filmet, a játékmenet nem jön be.
  • DanielT
    #42446
    Jah eladom, ha nincs más. Eddig Uncharted, GT5P kötött le, közel s távol nem érdekel más. Veszítek, de nem nagyon érdekel, belefér. Inkább mint hogy nézegessem érintetlenül a gépet.
  • NEXUS6
    #42445
    Hát azért az MGS is megér egy misét.
    Nagyon jó játék, bár asszem valami hiperrailista virtuális szuperorgarmuzt várt mindenki a marketing után. Ehelyett "csak" a világ legjobb tps kalandjátéka, ahol a sztori a lényeg és nem az, hogy akár úgy nyírod ki az ellenség tereprájóját, hogy mondjuk leereszted a levegőt a gumikból.
  • SlickAdam
    #42444
    te amikor bekattansz és "veszek gépet hogy megmutassam szarabb a GTA ps3-on" akciót hajtasz végre, utána el is adod egyből a gépet vagy mi? mennyit vesztesz egy ilyenen? ne mondd hogy semmit.:D
  • DanielT
    #42443
    Nem volt annyira jó, mert lecserélték a szakácsot... minden jónak vége szakad, pedig olyanokat kajáltunk ott, hogy napokig nem bírtunk mozogni :D

    A KZ2 pedig biztos iszonyatosan durva lesz, valószínű be kell újítanom megint egy gépet a végigjátszás idejére.
  • NEXUS6
    #42442
    Tök mindegy minek nevezzük pre-alfának, vagy aminek te javaslod, amikor így is veri a korábban a játékról kiadott "pre-rend" videót.;DDD
    Szal nem tudom miért ebbe kötsz bele.

    Egészségedre! finom volt az ebéd?;D
  • zottyantas
    #42441
    Mondjuk a cikk az MGS4 után is azt kell mondjam, hogy abszolút nem érdekel
  • eilor
    #42440
    igazat adok... csak azért voltam kissé ideges, húúú ez nem is jó szó rá hanem azt mondanám, hogy szomorú, mert nem hívtak fel hogy mi a helyzet!! és számomra agodalomra adott okot! nah de a lényeg, hogy felhívtam őket és azt mondták, hogy holnap megkapom! csak azt nem tudták megmondani, hogy délelőtt vagy délután, mondjuk ez már annyira nem fontos, a lényeg hogy holnap már zuzhatok! :-D
  • Foxhound1980
    #42439
    GT-n Don King és Hulk review-k.
  • NEXUS6
    #42438
    Hát csak 2 hozzáfűzni valóm lenne.

    Az egyik az, hogy a gamestarban legjobb tudomásom szerint a mai napig max X360-as konzolgámák vannak tesztelve, szal nem értem miért olyan levelet választanak a hónap levelévé, ami nem vág nekik profilba. Hacsak nem fanbolykodni akarnak.

    A másik, meg, hogy ez is egy nézőpont a PS3-ról. Gyak a nehezen programozhatóság című városi leganda kibontása. Egy szinten persze igaz, és az is igaz amit pl Newell is mondott, felesleges a PS3 architektúra megtanulása, főleg ha alapvetően eltérő platformokra fejleszt az emberke és csak hébe hóba esik be egy PS3 projekt.
    Másrészt ha eltekíntünk attól a trendttől, ami a PC és az X360 architektúrát is jellemzi (erős, több általános célú maggal rendelkező CPU + erős a CPU tehermentesítésére maximálisan alkalmas flexibilis GPU) akkor a PS3 esetében egy autós példával élve látunk egy kicsi sportkocsit, bivaly erős motorral sajnos elég kicsi csomagtérrel és ugye a legnagyobb gond, hogy nem is 95/98-as benzinnel megy.
    Ha így nézzük akkor az X360-as télleg jobb, ha meg úgy akkor lehet hogy a PS3 lenne a nyerő, de jó pilóta és spec üzemanyag kell hozzá, és sajna általános forgalomban lehet, hogy jobban járunk egy szép fehér-zöld, jó kis légkondival rendelkező hatalmas piros féklámpás X360-as egyterűvel, aminek a sűrű meghibásodása ellenére még a szervízhálózata is jobb.
  • DanielT
    #42437
    A Pre alpha státusz jelentésének nézz utána, aztán próbáld értelmezni a leírtakat. Elmegyek kajálni, mire visszajövök remélem jutsz valamire :)
  • Alien!
    #42436
    sokeszedvan. Kategóriákkal?!??!? minek??? ebben az állapotában is ver mindent....ráadásul a guirella bevallottan a cod4-et akarja űberelni,ami külön jópont.
  • HAF Rigel
    #42435
    Bocsi hogy ezt mondom , de minek rinyálsz itt 30 hozzászoláson keresztül, közben lehet hogy elküldték amit rendeltél. Nem egyszerübb felhívni a boltot ? Szemtől szembe . Mint Forumon hergelni magad ? Az eladóval is az a legkorrektebb ha szemtől szembe mondod a problémádat mint telesírsz egy forumot ahol ő nem tud védekezni. Szép magyar szokás ha meg tényleg elküldték akkor elintézed egy Bocsi ideges voltam sablon szöveggel.
    De hát ez a Magyar vásárlói szokás .

  • HAF Rigel
    #42434
    Nem a Cellt nem a Ps3hoz tervezték. Még régen a Chip magazinban olvastam róla . Azt hiszem IBM fejlesztés a Cell amibe aztán beleszállt több cég is.
  • DanielT
    #42433
    Pre-alpha :) Az :) Újabb sunnyantós marketing fogás, azt sugallva, hogy ennél a végleges kategóriákkal durvább lesz.
  • Alien!
    #42432
    A cikk nagyjából okés,a Sony mindíg is erős volt marketingben(lsd Emotion Engine),és ha ki is derült egy-két ferdítés,az összes gép sikeres lett,és máig az is..De nekem elég annyi amennyit a Killzone 2 pre-alpha gameplay videóiban láttam,és a levél innentől kezdve számomra ÉRTELMÉT VESZTI.
  • fsgh
    #42431
    jaja nekem is tetszik:) Überkonzolnál láttam.
  • sirpalee
    #42430
    nyóccezer csak? Mert teccik :)
  • sirpalee
    #42429
    Nem, csak sony mondogatja...
  • tibitoth
    #42428
    wow. mgs 5dik akt. abnormalis a harc a 4edik vegen. aki eljutott oda tudja mirol beszellek. :O :)))
  • fsgh
    #42427
    valakinek van ilyen lyen távirányítója a péeshármához? elég jól néz ki:)


    8ezerért már utáad dobják:D
  • DanielT
    #42426
    Mintttállat
  • wordsworth
    #42425
    Nadon-nadon?
  • DanielT
    #42424
    Igen. Egyértelműen igen.
  • wordsworth
    #42423
    Mellesleg Daniel te szeretsz minket nem?
  • DanielT
    #42422
    A Sony szerint igen.
  • Foxhound1980
    #42421
    Igen, komolyabb sokkal.
  • tom840224
    #42420
    a cell-t nem direkt a PS3-hoz tervezték ?
  • wordsworth
    #42419
    inkabb, ahogy kinyitnak :)
  • eilor
    #42418
    okés megírom! még nem hívtaksz'al hamarosan odacsörgök
  • Zodd
    #42417
    Ennek a cikknek nagyon sok értelme nem volt, az RSX-ről mondottakon kívül.
    Az meg kit érdekel, hogy nem veszik a Devkitet, az max a Sony-nak fáj.
    Fejlesztőknek meg úgyis meg kell venni.
    A Cell-el kapcsolatban meg egyáltalán nincs igaza. A fejlesztők valószínűleg nincsenek hozzászokva, hogy ennyi mindent kell optimalizálni, hogy a program rendesen fusson.
  • DanielT
    #42416
    Kiválóan összefoglalta.