89387
PlayStation3
  • DanielT
    #42495
    Egy eredeti Pac-man gép.
  • Seth
    #42494
    az a sárga bigyó a snes mögött micsoda?
  • DanielT
    #42493
    Szinte nem létezik olyan gép amit ne ismernék saját kézből.
  • DanielT
    #42492
    Saját fotó, Deep barátom gyűjteménye. Természetesen ami gép nincs ott az is volt/lett.
  • DanielT
    #42491
    Öööö, ezt hadd döntsem el én, de köszi a segítséget :) Kicsit más a hozzáállásom a konzolokhoz mint itt a többségnek, jóval mélyebben benne vagyok az iparág dolgaiban és nem ott tartok, hogy összekuporgattam egy gépre és nyalogatom a sarokban és döntenem kell, hogy ez vagy az.

    Há'ennyi :)
  • balljuggler
    #42490
    Grt a géphez!!!
  • Sippie
    #42489
    storeozás letöltés nekem is megy, de a játékok már nem. Ha testeled az internet connection-t akkor neked type2-őt ír?
  • tothsanyi18
    #42488
    na bocsi már meg is oldódott...
  • tothsanyi18
    #42487
    van egy kis gondom
    beraktam a gran turismo 5-öt ami frissítette a ps-t
    újraindította magát és utánna kiír valamit csak egy ok gomb van ott de nem lehet rá menni.
  • tarti19
    #42486
    én nem tudom egy isma mezei repotec routerem van amin még port forwaldolni sem kellett és mindent visz :) lehet nagy máker vagyok:)
  • Sippie
    #42485
    a netet az Itt látható címen próbáltam meg megcsinálni, és ezen a linken elvileg azt mondja hogyan lehet type3-at type2-vé varázsolni, meg is csináltam, ehhez képest maradtam type3
  • Sippie
    #42484
    tele van a tököm már a ps3 net beállítással. olyan a routerem hogy be lehet kapcsolni az UPnP-t, ezt meg is tettem, ehhez képest a ps3 folyamatosan not availablenak írja. Beállítottam a megfelelő port mappingokat is, mégis type3 a NAT. Bad companyval tudok multis játékba csatlakozni, de a GTA4-nél már állandóan ledob, burnout paradise sem tudott csatlakozni, többet egyelőre nem próbáltam. Szóval mi a gond?
  • NEXUS6
    #42483
    Bocs, hogy ezt kell mondanom, de kegyetlen proletár őszinteséggel meg kell vallanom, hogy úgy láccik a péjes3 és te nem egymásnak teremtődtetek. Ilyenkor már asszem érdemes lenne elgondolkodni egy abszolút és végleges szakításon. Hidd el a környezetednek(nekünk) sem leányálom elviselni ezt az örlődést!;)

    Én is azt mondom hagyd a francba ezt a péjest, és úgy gondolom ebben a fórum is teljes melszélességgel támogat!;)
  • tarti19
    #42482
    Iagzából nem érdekel... a lényeg, hogy én csipázoma SOnyt volt ps2-m 2-m most 3-m és azt kell mondaom a Sony ha most most nem is nyert annyit mint eddig , de így is minden idők legjobb konzolja nála van...
    Az meg nagyon nem érdekel, hogy ez vagy az a játék szabad szemmel játék közbe javarészt alig vehető észre ... szóval megmaradoka ps3-nál , akinek meg nem tetszik az ne járjon át a ps3 topikba...
  • sirpalee
    #42481
    Izé mármint 2-vel fentebbi embernek ment :)
  • sirpalee
    #42480
    Burnout Paradise.
  • Nexxuss
    #42479
  • Nexxuss
    #42478
    ööö mondj egyet mert én hírtelen egyet sem tudok:)
  • Jimanszky
    #42477
    Bocsánat ügyvéd úr,hallgatom a felperest
  • tarti19
    #42476
    azért van olyan játék ami szebb ps3-ra mint boxra, amúgy meg az élményt alig rombolja a két konzol közrti grafikai különbség...
  • Nexxuss
    #42475
    nekem nem kell köszi
  • Jimanszky
    #42474
    Eladó játékok!!
    Ratchet 8000
    Warhawk 5000
    Mindkét játék karcmentes,pöpec állapotban!!!!
    Gondoltam ide is beírom,mert sokan érdeklődtek már innen:)
  • aabelus
    #42473
    amugy elgondolkodtam en is egy Wii beszerzesen,mivel a ps3-ra ha sok jatekot akarok jatszani,a penztarcam nem birja,es na.. wii.. de ha ilyen 1 szar,akkor inkabb nem veszem. gondolom 1 honapig lenne csak erdekes... (vagy meg kevesebbig). csak mar kezd elegem lenni,hogy ennyit kernek 1 jatekert..
  • DanielT
    #42472
    Persze, hogy veszik, mert mindenki beszopja, hogy új élmény, meg fú leköveti a mozdulatokat, teniszezek otthon stb. Baromság. Megy a szekrény aljára pár nap múlva. Ami jó játék van rajta az nem használja ki a szar irányítást, hanem sima Gamecube átirat. Zelda, Metroid, Mario Galaxyhoz is alig kell, tök felesleges.
  • Sund
    #42471
    de még mindig veszik a gépet mind a cukrot, nem? Vhogy nem áll össze nekem, biztos érzelmi alapon vásárolnak. Na mindegy, elnézést az OFF-ért.
  • Foxhound1980
    #42470
    Megjött az MGS4 fülesem, majd kipóbálnám valakivel. Nekem úgy tűnik teljesen ok egyébként.
  • sirpalee
    #42469
    jaja :)

    MGS1-ben is jópofa volt a kis japán csaj kiáltása :)
  • daneszbaby
    #42468
    Jah hát aki megteheti
  • DanielT
    #42467
    Kalap szar az egész. Csak így tömören.
  • Sund
    #42466
    és most hogy látod a Wii helyzetét? mert sok felől hallottam, hogy sok átlagos mellett, mostanság nem jelenik nagy név. Szal ha kijátszom a Zelda, Metroid, SM,+ 2-3 másik címet, van még valami?
  • Foxhound1980
    #42465
    Dettó :D Zeldára egy percet nem bírtam várni :D
  • Jimanszky
    #42464
    Mondjuk mindegy,mert amint látom biztos van sok pénzed/Nem akarok a pénztársádban turkálni,csak a jelek szerint/Akkor meg a döntés a tied!
  • Jimanszky
    #42463
    MGS-es Otacon kiáltás??:D;))Ez tetszik;))
  • DanielT
    #42462
    Megmondom én mikor fogom megtartani a gépet:

    1. Ha elérhetőek rajta egyidőben a következő címek: Uncharted 1-2, Gran Turismo 5 full, Killzone 2, God of War 3 és +2 értelmes exkluzív cím még.

    2. Szebbek lesznek rajta a multiplatformok mint 360-on.

    Bármelyik feltétel teljesül már elég indok.
  • sirpalee
    #42461
    Jim, Jiiiiiiiiim, Jiiiiiiiiiiiiiiim
  • Jimanszky
    #42460
    Mission 1:Meggyőzni Danielt,hogy ne adja el állandóan a Ps3-at.
    Mission:Impossible?!...

    Please wait!
    Loading...
  • Jimanszky
    #42459
    Tudod h értettem a fanboyságot;))
  • DanielT
    #42458
    Tök jó megvenni és kibontani egy gépet nem? :) A legjobb része a dolognak.
  • Alien!
    #42457
    btw...ha ennyire megteheted mi a f*szért zavar ha áll benne a pénz?!? minek kell egy gépet 3x megvenni?!?!? eladni,aztán megint venni?!? utánajárni,hírdetni,eladni megvenni,és legfőképpen pénzt bukni...ráadásul ezt még hangoztatod is....
  • DanielT
    #42456
    Az enyém volt az utolsó licit, aztán levették az aukciót a mocskok. Aztán rá pár napra teszteltem egy japán gépet és rájöttem, hogy igencsak ráér a vásárlás...

    Wii?

    Európai premier napján megvettem: