89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #45861
    Új Afrika trailer (720p)
  • balljuggler
    #45860
    mekkora flash lenne ha véletlenül a 40gb-s gépem helyett egy 60-ast kapnék vissza????!!!
    akkor legalább vinné a ps2-es lemezekeet is!
    Páran kérdezték itt hogy lehet-e olyan hogy a ps3 40gb-s vigye a ps2-es lemezeket....(köztük én is)
    Na...akkor:
    Szerintem a Sanyiék ne nagyon kísérletezzenek ilyenekkel.Mert vagy adták volna ki ugy a ps3-t hogy vigye az összes tipus az elődje lemezeit...vagy (ide valami csunya szöveget akartam irni...)
    Ne is erőlködjenek a közeljövőben Sanyikámék ilyennel, mert nem igazán tudják ezt és az ilyenfajta dolgokat megvalósítani!!!
    Kidobják a 2.40 fw-t, pár embernek tönkremegy a gépe miatta ....aztán visszavonják és rá 1 hétre kidobják a 2.41.et....
    És pár ember már panaszkodott itt és máshol is hogy kifagy a cumó(2.41) és nem mindig jön be gamma közben a manóóó(menü)
    Ez uton is üzenem Sanyikáéknak,hogy inkább 100x gondolják meg mit akarnak minthogy kidobjanak valami xart...
    Ja....Sanyi-s dolgozó mondta h a BD gyerek cipőben jár még, de nem is jár hanem tipeg-topog csak...szvsz a dvd a legmegbízhetóbb mint optikai meghajto.
    Tehát gyerekek még 1-2-3 év és normális meghajtókat is kapunk a pénzünkért.DE...és ez a fontos az apróbetűs rész a szövegemben,még mielőtt bárki is megköveznei:
    NEM bántam meg hogy Sanyiék gépét választottam...nekem nem kell Bill Gecóék gépe,de ha kellene is akkor is csak másodhegedűs lenne a "fekete gyöngy" mellett..
  • balljuggler
    #45859
    Nah...most olvastam az egyik fórumon hogy a csávó visszakapta a ps-t amit elvitt megjavíttatni és napra pontosan 1 honapra rá...
    Ja....és vakondos ujat kapott ... nem ám gagyi xart....apám ez az élet:)
  • Foxhound1980
    #45858
    Nem bizony.
  • daneelolivaw
    #45857
    üdv!
    tudom,hogy le van írva a faq-ban,dehát az nem most készült, szóval azt szeretném megtudni,hogy a system update-ekkel nem lehetséges,hogy 40 gigás verzióval is lehet már futtatni ps2es játékokat?
  • quack
    #45856
    köszi szépen a gyors választ
    mondjuk hülye vagyok, most wikipédián megnézve, oda is le van írva pont ez: "The console has a universal power unit built in which makes a 120 V PlayStation 3 suitable in a 240 V region."
  • aabelus
    #45855
    szerdan megyek pestre,ha valakit erdekel: graw2+motorstorm+pes2008 =19k ft. bocs a reklamert :D amugy csere is erdekel.
  • Super DANTE
    #45854
    Ezt a DVD lejátszónak álcázott "kukát" az idei CES-en mutatták be, de azóta forgalmazzák is?
  • Foxhound1980
    #45853
    Tudtommal minden PS3 multitápos ami 110-240V-ot jelent. Nekem japán gépem van, mezei 200 forintos csati átalakítóval megy a gép.
  • Sippie
    #45852
    jaj ezt láttam... r2d2-s webcam... mókás dolgok
  • quack
    #45851
    sziasztok, ezzel az ntsc témával kapcsolatban nekem is lenne egy kérdésem. Én most kaptam egy PS3-at USA-bol, de mivel ott más az áramerősség és a gép hátuljára is csak 120V van írva, ezért nem működne egy sima konnektor átalakítóval (? nem mertem kipróbálni)
    Ilyesmi kell nekem? Gondolom az a 100W mindenképp kevés mert úgy tudom a PS3 kurvasokat (~380W) fogyaszt...
  • Demeter
    #45850
    Srácok volna egy kérdésem. Mitől van az, hogy a system infóban megnézem akkor a 60GB-os PS3 már alapból 55/ el indul a 60 helyett? Továbbá ha összeadok mindent ami a gépen van (demók, gémek, mentések, installok, zenék, filmek stb..) akkor simán hibádzik több mint 10GB! Ennek mi lehet a magyarázata?? Létezik, hogy a gépen van vmi rejtett file/fileok amiről nem tudnék??!!
  • wordsworth
    #45849
    nc
  • Csabesz100
    #45848
    Ezt nézzétek meg!!!
  • Wild007
    #45847
    Helló mindenki! Minap a Store-ra feldobták ezt a videót :POP, aztán barátnőmnek nagyon bejött a zene ami a game alatt megy. NEM tudja valaki ennek a szának az előadóját és címét? Eléggé kellene pls!!! Köszi előre is! További jó gamelést!
  • Sippie
    #45846
    érdekes videó az eyetoy jövőjéről
  • flamerPUG
    #45845
    értem, köszönöm a választ! :) sokat segítettél vele, zt hittem hogy a ps3-as játékok özül is csak az NTSC kodú fog menni rajta :) ez jo hir !
  • tarti19
    #45844
    Űdapöcköolöd a 2. padot is az megfelelő csapathoz
  • vezérszuszu
    #45843
    Hali!
    Megvettem a 2. kontrollert is a géphez!
    Kérdésem az lenne, hogy Fifa08-ban hogy tudunk ketten nyomni neten meccseket?
    Köszi!
  • Foxhound1980
    #45842
    PS3 játékot az összes régiót indítani fogja. PS2-t illetve a filmeket illetően csak az USA NTSC PS2 játékokat illetve 1-es régiókódú filmeket fogja lejátszani. Divx-ek, HD ripek fognak menni.
  • flamerPUG
    #45841
    Sziasztok!
    lenne egy pár kérdésem, remélem segitetek, és nem az lesz a válasz hogy olvass vissza hatszáznegyvenkét oldalt :)
    Tehát adodott a lehetöség, hogy tudnék venni amerikábol olcson egy gépet, viszont mielött belevágnék, szeretnék tudakozodni. Azt tudom hogy a kinti gép az NTSC európai szabvány meg PAL, végülis ez anyira nem zaklat fel, max kintröl venném a játékokat is. Az lenne a kérdésem, hogy a régi psx és ps2-es játékok normálisan futnak a ps3-on? természetesen eredetire gondolok! Megéri kinti gépet venni olcsón? relative minden olcsobb amerikábol mintha az ember itt venné meg, max másfél hetet kell várni amig megérkezik... Tv-m birja, teszteltem egy NTSC-s ps2vel, ugyhogy abbol nemlenne gond :)
  • vgaben
    #45840
    Nem tudom volt-e már: LBP
  • Foxhound1980
    #45839
    Teljes mértékig használja vajon a GE-t? Tehát pl Pesten is lehet majd futkorászni benne?
  • DarkSector
    #45838
    Mié ez ingyenjáték lesz?
  • Yoda001
    #45837
    unatkozás ellen jó..
  • DarkSector
    #45836
    ATYA... ÚR... ISTEN...

    Én szeretem a Japán játékokat, mert sok egyedi ötletük van, de most túl messzire mentek!!!
    Mire nem jó a Google Earth?!?
  • Sippie
    #45835
    The last guy - első gameplay
    érdekes
  • Foxhound1980
    #45834
    Nagyon jó ez a program.
  • aabelus
    #45833
    nincs mit
  • Foxhound1980
    #45832
    Köszi
  • aabelus
    #45831
    AVIAddXSub
  • Foxhound1980
    #45830
    Félve kérdem, mert már 100x le lett írva. Mi is az a progi amivel az srt-t beletudjuk égetni az avikba? (nem az mkv2vob)
  • tarti19
    #45829
    Fox Úr abbóól a kényelmes székből nem ér írogatni:D:D:D
  • aabelus
    #45828
    iron man demo kozben nem akar bejonni az xmb,olyan mintha regi fw-em lenne
  • aabelus
    #45827
    az nem rossz :p en is kb 6000 ftért venném meg a haze-t,mert annyit meger. de ha nem talalok annyiert,akkor nem veszem meg.
  • Foxhound1980
    #45826
    Nem kapott kiemelkedően szar pontokat, 1-2 magazin szállt el csak. Sony fansite-ok, és az OPM-ek sem adtak rá átlag 6 pontnál többet, ami teljesen reális is. Én biztos, hogy megveszem majd ebayről jó olcsóért. Ma egyébként éppen sikerült egy Unchartedet kihalásznom, 5800 hufért cakk-pakk.
  • aabelus
    #45825
    jobban belegondolva en is de tenyleg nem ilyen review-okat erdemelt. (amugy nem fogom megvenni)
  • Foxhound1980
    #45824
    Kétlem :)
  • aabelus
    #45823
    dehogyis nem csucsgrafika,de szerintem jo. ha jott volna a sok 9/10 vagy 10/10 review akkor a haze mindenkinek tetszene,meg DanielT-nek is
  • Foxhound1980
    #45822
    Nincs baj vele csak közel prevgen stuff.