89387
PlayStation3
  • marcinger
    #46782
    Vettem egy új 127cmes Panasonic plazma tvt. Ti milyen 7.1es hangfalszetett ajánlotok a ps3hoz? És hogy tudom rákötni a ps3at ha az hdmivel van a tvre kötve?
  • kuzmi
    #46781
    hello!
    én ps3-on játszom a pes 2008-al, és az online móddal lenne problémám...az lenne a gondom, hogy amikor belépek akkor csak 3 felhasználó profil van, de van olyan amit már nem használok...ki akarom törölni, de nem tudom, hogy hol kell...többet pedig 3nál nem tudok csinálni...mit csináljak?
    köszi a segítséget előre is...
  • cloud.strife
    #46780
    Trophy frissítéseket hol nézzem? Cégenként, játékonként, vagy van vhol lista? Nem találok semmi konkrétat.
    Uncharted, MGS4, stb mikor lesz Trophy-s?
  • EmThor
    #46779
    ps2 játékokat visszafele.

    sg.hu elég rég bejön, java script error hibát meg el kell nyomni
  • Csabesz100
    #46778
    Köszi! Hátha lesz belőle itthon is!
  • cloud.strife
    #46777
    Jelenleg semmi hivatalos info nincs a W4500 széria felől. Mivel nem kérték a rendelési tervet.
  • cloud.strife
    #46776
    És mit támogat? :D
  • HAF Rigel
    #46775
    régen nem ment az sg.hu nem jelenitette meg , de biztos javitották :)
  • EmThor
    #46774
    eddig is jó volt az sg. támogatás javítás a 2.42
  • Csabesz100
    #46773
    Megtaláltam. 40w4500 lesz és szeptembertől lehet kapni. Azt esetleg tudod, hogy nálunk is kapható lesz vagy csak külföldön?
  • Csabesz100
    #46772
    Tegnap már megkérdeztem, de lehet átsiklottál véletlenül a kérdésen. A 40w4000-nek úgy olvastam, hogy lesz 100Hz-es változata is. Nem tudod, hogy mikor jelenik meg?
  • cloud.strife
    #46771
    2.42-be mi az ujitas?

    Ja es csak nekem uj, hogy PS3-rol muxik az sg.hu forum?
  • EmThor
    #46770
    Uncharted

    47 ingame bónusz volt eddig - ilyen treasure, 47 trófea lesz, dettó.

    nem lesz retroaktív, TÖRÖLNI KELL A MENTÉST és új játékot kezdeni. 46 átlagos és 1 platinum trófea lesz, más nem lesz az update-ben.
  • EmThor
    #46769
    tudom :) csak a képet nem lehetett kihagyni a poszter meg fura.

    2.42 tölthető :)

    warhawk nincs platinumon, btw platinum doboz szkenn akit érdekel cdgalaxis.hu-n talál
  • Foxhound1980
    #46768
    18 fontok a Platinumok GAME-en
  • Foxhound1980
    #46767
    Quantic Dream? Fahrenheit?,E3 2006? Dereng valami? :)
  • Sippie
    #46766
    ha lenne boxom, énse tudnám

    #46765
  • EmThor
    #46765
    :D

  • EmThor
    #46764
    nem tudja (warez box)

  • Sippie
    #46763
    a maradék % wii-re veszi?
  • Foxhound1980
    #46762
    Mindkét verzióban meglesz mindkét hős :) (DLC-k formájában lesznek elérhetőek)
  • Foxhound1980
    #46761
    Egyébként ezek a nem egész 720p-s múvik (tehát 1280x578-ak) 4GB alattiak lesznek MKV2VOB-os átforgatás után, X264-es codeckkel, transcodinggal.
  • EmThor
    #46760
    a GAF :)

    Which version of Soul Calibur 4 are you buying (or did you buy)?
    Playstation 3 (Vader) 321 46.66%
    Xbox 360 (Yoda) 217 31.54%

  • Foxhound1980
    #46759
    Szépek ezek is, pláne a 2.
  • Foxhound1980
    #46758
    WD MyBook külső vinyóra fel lehet másolni 4GB-nál nagyobb állományt, hogy a Ps3 lejátsza?
  • EmThor
    #46757
    szerintem alap. szerintem 130$. szerintem :)

  • EmThor
    #46756


  • EmThor
    #46755
    bocs, szóval Rigel

    Ferrari Challenge Trofeo Pirelli - Trophy Support

    + a letölthető pályák közt lesz állítólag Monaco & HUNGARORING is!! tök jó, hogy sok F1-es pálya is benne van :)
  • HAF Rigel
    #46754
    El tudom képzelni , hogy az Ami Ps3 más, és ezért nem javítható euban hivatalosan. mert gondolom nincs alkatrész sem.

    Ja és szánom bánom , de megy a gépem .
  • HAF Rigel
    #46753
    Nem HAF , hanem Rigel így egyszerűen. HAf azért volt mert az Americans Army klánom neme volt , és akkor még nem volt központi AA.hu oldal , így a klánok sg topicban tárgyaltak . Megváltoztatni nem tudom így maradt a HAF.

    Hol olvastad a FC trófea rendszeréről ?
  • EmThor
    #46752
    nekem is van CivRev-em, örülök, hogy jópáratoknak is megvan ez a kiváló játék (pontosabban pont 1 pár embernek) :D

    HAF-ot meg továbbra is irígyeljük a Ferrari Challenge miatt :)
    kövi fizum elfog menni másra fene vigye, pedig már az orange box is csak 7500ft O_O
  • 0ckH4M
    #46751
    Kicsit off topic, most veszek HD TV-t leendő Ps3-hoz, és lusta vagyok átfúrni a falat a tv antenna miatt. Nem tud valaki olyan eszközt amibe bedugom a sima coax kábelt, amin jön a kábel tv, és ez egy adóval és vevővel rádió hullámmá alakítja a jelet? Guglival nem igazán találtam semmit, lehet hogy rosszul kerestem rá.
  • Arwenke
    #46750
    Csak ha bele egeted a filmbe. Estleg Tsmuxer es akkor tobb hang es valszthato felirat is van, rendes BD tud csinalni, viszont ha nem 16:9 a film vagyis alul felul fekte csik van azt nem tudja sajna kezelni es szar lesz.
  • Arwenke
    #46749
    Be sajna, hogy a gorcs essen bele.:)
  • Arwenke
    #46748
    Szerintem a gari miatt jobban jarsz ha itthon veszed meg.
  • juventino7
    #46747
    Amerikaban akarok PS3at venni ezert megkerdeztem emailben a Sony Hun-t hogy tudom e nalunk szervizeltetni szukseg eseten. Azt irtak hogy amerikai modellekre nem jar garancia ott(nem is ezt kerdeztem) mert azok masfele hardverelemekkel vannak felszerelve es nincs nekik raktaron az adott cuccbol? Ez igaz vagy csak finoman megmondtak hogy mennyek a francba mert nem naluk veszek? En csak arra vagyok kivancsi hogy ha meghibasodna akkor Magyarorszagon hogy tudnam eljuttatni szervizbe. Vagy ha hibas akkor mehet a levesbe a gep? Mert ha igen akkor lehet megis otthon veszem meg itt csak a gameket veszem meg vagy veszek jo sokat olcson otthon meg eladom es akkor meg jol is jovok ki.
  • balljuggler
    #46746
    na...
    mkv formátumot nem játszik le a gép. Át kell konvertálni előtte mkv2vob-al (vagy GotSent-el).....feliratot kezeli??????????
  • item
    #46745
    Enyim még mindig menne ha az a k villám nem kopogott volna be.

    Ezért félek 40 est venni inkább csinálják meg a drágaszágomat nekem ő kell..
  • balljuggler
    #46744
    Nyissak 1 fejes topic-ot?
    hahahahahhaha...enyém még 2-3 hét és megjön
  • balljuggler
    #46743
    kerekedik a dolog...
    akinek meg még jo a gépe az szégellje össze-vissza magát....