89387
PlayStation3
  • EmThor
    #46830
    lipcse, aug 20-24, GC

    Konami

    Games:
    - Pro evolution soccer 9
    - Silent hill coming home
    - Dancing stage
    - new games. (what and for what console is unclear)

    Stage show:
    - Hideo Kojima will talk about the future of Metal gear solid 4 and Metal gear online.
  • EmThor
    #46829
    last guy developer interjú videó 6 perc 500 mega, jpn store

    sírva fetrengtem, aszongya "dzsombi" (zombi) :D
  • EmThor
    #46828
    jelentkeztem a home bétára is
  • EmThor
    #46827
    JPN Store

    Games:

    The Last Guy Japan Premium - 500 yen
    Pixeljunk Eden - 900 yen
    Pixeljunk Eden Demo - free

    Add-ons:

    Soul Calibur IV music (17 songs) - 1500 yen for all songs or 100 yen each
    Soul Calibur IV custom parts 1 - 150 yen

    Videos:

    The Last Guy Japan Premium - "Hindustan Electronics Developer PV"
    Recommendation of The Last Guy Japan Premium
    Stranglehold
    Pixeljunk Eden

    Wallpapers/Themes:

    Home theme - free
    2x Phantasy Star Portable (PSP) - free
    2x Soul Calibur IV - Free
  • waspika
    #46826
    Kösz a választ. Akkor megnyugodtam.
  • predator0
    #46825
    Akkor nekem marad a PixelJunk Eden.
  • EmThor
    #46824
    eddig 3 tokyo-i pályát írtak, lehet h annyi meg egy bambi Washington DC-ről (nem tiszta h Washington benn van, vagy letölthető lesz)
  • predator0
    #46823
    Custom google map pályák nincsenek?
  • EmThor
    #46822


    kijött a last guy japánban, 500 yen, kb 750 forint, menük angolul vannak (play, options, tutorial), szövegek japánul, a hang meg... indiai :) nincs custom soundtrack vagy trophy támogatás.

    van egy hősöd és pályánként meghatározott számú embert kell az escape pontokba bevinni. az emberek vagy az utcán de gyakrabban az épületekben vannak (meg kell állni az épület mellett és kijönnek). van infrared mód, ilyenkor látod melyik épületben mennyi ember vár megmentésre, de nem látod a pályán a szörnyeket. ha belemész egy szörnybe game over. ha a tömegbe kap bele egy, az emberek bemenekülnek a házakba, akik ott voltak. kb. 4 féle ellenfél van. lehet zoomolni, van online ranglista.

  • Foxhound1980
    #46821
    Persze.
  • balljuggler
    #46820
    feliratot neked kezeli?
  • balljuggler
    #46819
    zgyan akkor mikor én..napra pontosan csak ő 2-3 órával később és a a szervízbe vitte júli 7...nekem tegnap a csaj aazt mondta h a héten vagy jövö 7e n megkapom...eree neki meg ezt mondták...pfff
  • Foxhound1980
    #46818
    Kérdés az MKV2VOB-al kapcsolatban! Megvan a konverzió, FAT-re vágva, 2 darabban a film. Miért van az, hogy számítógépen teljesen ok minden de PS3-mon játszva hangcsúszást vélek felfedezni.
  • predator0
    #46817
    Mikor adta be szervizre a gépet?
  • balljuggler
    #46816
    ps2true
    ma 6:08 #2612
    POFON!

    NA SZÓVAL!

    kEDDEN FELHÍVTAM ŐKET,HOGY MIÚJSÁG A GÉPEMEL. EZ REGGEL FÉL 10KOR VOLT. EGY KEDVES NŐI HANG AZT MONDTA HÍVJAM FÉL KETTÖKOR VISSZA ŐKET MERT A CSÁKÓ ÉPP NINCS. OK!

    FÉL KETTŐ! NEM VESZIK FEL MERT A BOMBARIADÓ MIATT AZT A RÉSZT IS KITELEPÍTETTÉK. POFON 1

    SZERDA REGGEL ISMÉT HÍVOM ŐKET. MOSTMÁR VAN A CSÁKÓ ,DE KÖZLI,HOGY A GYÁR AHOVÁ MEENEK A GÉPEK LEÁLLT MERT SZABADSÁGOLÁS VAN MÁSFÉL HÉTIG. HÍVJAM ŐKET KÉT HÉT MÚLVA AKKOR TALÁN LESZ VALAMI. POFON 2

    IGEN MIKOR ÁTVETTÉK A GÉPET FELÍRTÁK A 08-AT ,HOGY BENNE VAN. ILL A SORSZÁMÁT ÉN. DE LEHET A PAPÍRON IS RAJTA VAN. ÉS LE IS FÉNYKÉPEZTEM A SORSZÁMÁT.

    UGYHOGY ÚJABB KÉT HÉT PIHI.
    Ezt egy haverom írta egy fifa08-as topicban egy másik fórumon...
  • balljuggler
    #46815
    Zsír az uj avatar(ok) itt az oldalon!
  • predator0
    #46814
    Gametrailers-en három részes Ghostbusters developer walkthrough.
    A játék forgatókönyvét Dan Aykroyd és Harold Ramis írta, ahogy a filmekét is (ha sztoriban és humorban hozza a filmek színvonalát, akkor rossz már nem lehet). A sztori a második részhez képest három évvel folytatódik. A játékhoz az eredeti szereplők adják a hangokat (mondjuk én kiskoromban csak szinkronosan láttam a filmeket, szóval azzal jobban azonosulnék). Fejleszthető kütyük, szellemadatbázis, Trophy support, fizika jónak tűnik. Nekem kell :)
    Érdekesség: Akit nem érdekli a játék, de röhögni akar egy kicsit, az kezdje egyből a harmadik résszel, és nézze a háttérben a fiával Wii-ző néger fazont (ez a "Nintendo simply brings more smileys to more faces" életérzés?)
  • wordsworth
    #46813
    Hali!
    Nem a témához vág :) Singstarhoz gondolom USA storerol vettel dolgokat, amihez USA Singstar kellett nem?
  • Sutekh
    #46812
    Csak a Ratchet hülyült meg. Régen ezt úgy oldották meg, hogy letörölték a Ratchet demot, és máris felismerte a tárhelyet.
  • waspika
    #46811
    Sziasztok!

    Volt már valakinek olyan, hogy a gép pl 12gigát m utat szabad helynek, de a rachet 498 megája nem megy fel, mert azt írja, hogy tele van a vinyó.
    Ez eddig ok (bár számomra meglepő), de!
    A PSN-ről akár mit le tudok húzni, pl 1,5 gigás demót is és nem rinyál, hogy nincs hely.
    Most akkor, hogy is van ez??? Nem szeretném leformázni a gépet, mert van rajta 7 giga singstar meg rock band letöltés. 8 gigás usb hátterem meg nincs, ezért nem fogok venni meg le se szeretném újból húzni ezt a csekély 7 gigát (nem szárnyal a netem), mert ugye elvileg még van 12 giga helyem.

    Valaki tud valami okosat mondani (csak a Rachet hülyült meg)?
  • EmThor
    #46810
    neogafon van fenn ferrari trophy tévés fotó, majd megkeresi
  • Csabesz100
    #46808
    Akkor nem én vagyok a vak és nem találom! Köszi!
  • Alien!
    #46800
    értelemszerűen sokkal szebb mint a ps2...viszont az lcd-hez képest rengeteg részlet elveszik!!!
  • HAF Rigel
    #46799
    Nem sikerült kikapcsolni , de ha elrontok valami akkor kilpek a játékbol aztán vissza :) :) :) :)

    Majd fotózok egypárat , de grafikailag rendben van ,az Ai ami egy kicsit buta , vagyis nem jó védi az íveket. Bemegy belső ívre aztán külsőn elmegyek mellette , de egyébként jó .
  • kosta
    #46798
    síkképcsőves tv-n is szép képet ad a a ps3?valahol azt ovlastam azon olyan mintha ps2-vel játszanék
  • tarti19
    #46797
    10K egy Bd olvasófej? Az nagyon baréáti, megmondom őszintén
  • Jimanszky
    #46796
    Tudnál linkelni képeket a Ferrari Challenge-ről?Amiket te csinálsz.
  • Csabesz100
    #46795
    Nem tudod, hogy a Ferrari Challenge-ben hol lehet kikapcsolni az autosave-et? Már kerestem mindenhol, de nem találom. Vagy nem is lehet kikapcsolni?
  • HAF Rigel
    #46794
    Akinek lejárt a gari és behal az olvasófej az egy 10esből tudja cserélni és nem kell 2 honapot várni rá.
  • predator0
    #46793
    Köszi, megtaláltam én is. Látom lehet külön olvasófejet is kapni :D
  • HAF Rigel
    #46792
    De ott van oldalt /ps3 menü és ott a szervizalkatrész meg a szerviz
  • predator0
    #46791
    Amúgy most megnéztem a szervizlistájukat, de ps3-t nem találtam benne, viszont a ps2 kétszer szerepel, az első az original a másik a slim, nem? Nem vagyok valami nagy szakértő.
  • predator0
    #46790
    Sima porszívóval nem lehet kifújni, szívni (persze nem orkán, háztetőletépős fokozattal)? Ha talpra állítom és kiszedem a vincsit, akkor nem hullik ki belőle a gány, vagy onnan kiporszívózni a port? Ha tudja valaki jelentkezzen :D
  • HAF Rigel
    #46789
    Találtam egy másik helyet ahol van fejcsere 10.000 ért és gép tisztitás is.


    Konzolszerviz

    Itt van 2 utcára , egyszer voltam is bennt ha jol emlékszem , azt tervezem hogy lehet hogy kitisztittatom a ps3mat .
  • Norbi7
    #46788
    Köszi a választ.
    A többiektől pedig bocs az off-ért.
  • JohnnySmith
    #46787
    (újra üzemeltetem a banner forgatót mert nem tudok választani, ígyhát az összes bent van újra)
    ui:
    Ragaszkodjunk a PS3 témához mert nem akarok nagyon törölgetni ha nem muszáj...
  • balljuggler
    #46786
    Na FOX...
    Az enyém már kész is lett....
    A gépem meg valószinüleg jövö héten jön vissza...
  • Ombika
    #46785
    Manapsag mar wi-fi minden router,tehat azokon van kabeles is!!! En Linksys-t ajanlok neked!! BEuzemelese 1 percet vesz igenybe,ha koveted a ps3 internet menujet!!
  • Norbi7
    #46784
    Sziasztok!
    Routert szeretnék venni. kábelest vagy wifi-set ajánlotok PS3-hoz? lassabb lesz a netem a PS3-on ha nem kábeles?
    és kell valamire figyelnem vásárlásnál, valamilyen fontos paraméter?
    ja és ha meglesz akkor még kérnék egy kis segítséget a beüzemeléshez is!
    köszönöm a választ előre is.
  • Display
    #46783
    Main features in system software update version 2.42

    * The playback quality of some PLAYSTATION 3 and PlayStation format software has been improved.