89387
PlayStation3
  • predator0
    #47244

    Én is csináltam egyet, nem vagyok egy PhotoShop zseni:

  • Foxhound1980
    #47243
    Na, hol? :D
  • Foxhound1980
    #47242
    Thx
  • NEXUS6
    #47241
  • NEXUS6
    #47240
    Meg van a banner!;D

  • np
    #47239
    Egy kis segitség a szinkron rátételéhez a filmre http://hdready.extra.hu/
  • tarti19
    #47238
    ez finom:P
  • Jimanszky
    #47237
    Mikor jön GT5P-hez patch?Állítólag volt ilyenről szó,hogy törésmodell meg mi egy más.
  • Jimanszky
    #47236
    Állítólag nehéz és körülményes szinkront rárakni.Kérdezd Alien-t,ő tudja,de állítólag tényleg hosszadalmas,kissé bonyolult.
  • Jimanszky
    #47235
    ÁÁÁszta mindenit!!!Még hogy a Ps3 nem tud Crysis szintű grafikát..olyat nem is,csak sokkal jobbra is képes
  • Foxhound1980
    #47234
    Kérdés! Van egy BD rip ami angol nyelű de van hozzá külön fájlként hun szinkron. Mit kell csinálni, hogy az MKV2VOB kódolás a magyar hangot tegye bele?
  • Foxhound1980
    #47233
    RE5 HD direct feed gameplay

    thx Zephyr
  • tarti19
    #47232
    Szia engem érdekel a távirnyító 4k-ba:)
  • Chris Lowe
    #47231
    No akkor csak sikerül pontot tenni a dolog végére! Tehát akkor kijelenthetjük, hogy mégsem jó megfogalmazás a "megbukott a mozgásérzékelés" irásod.
    Köszöntem!
  • Jimanszky
    #47230
    Engem nem győzött meg,meg amúgyse férne be a szobámba egy 42"<:D.Majd akkor lesz igazi HD,ha nem csak szép lesz a kép,mint most,hanem tűéles is lesz:).Számomra ez jelenti a HD-t.(National Geographic Channel HD,Eurosport HD,egyelőre/
  • bertino
    #47229
    mi kellene sg topicban fejlécben benne van.
  • NEXUS6
    #47228
    Höhö ez valóban Rigelnek ment, a 47208-ra csak mellényomtam!;)

    Tényleg miért nem lehet teflonon regisztrálni vipre, megyünk balkánba vagy mivanmá!!!????
  • bertino
    #47227
    :DDDDDDDDDDDDDddd
  • NEXUS6
    #47226
    Jaja, ahogy mondod valami ilyen monumentálisat kéne alkotni!;DDD
    A Hold helyett lehetne egy RRoD gyűrű, benne pedig egy Magyar Posta logo.

    De persze lenne egy szígórorúan komoly szupertitkos változat is, ahol a Hold helyett az a kör alakú PS gomb lenne ami a fórum háttere is. de azt csak mi bárányimádók ismernénk és az lenne a zigazi!!!!!
    ;D
  • Istencsászár
    #47225
    1080p + AA ha kell a következő gen alapkövetelménye lesz... kár most ezzel foglalkozni. 720P+AA stabil frém semmi más, semmi több nemkell, mindem más csak gányolás... valós 1080p csak ilyen vájpautoknál lehet, ami isten tudja hol késik, mivel nem egy nagy cucc teknóban.
  • Alien!
    #47224
    evvel egyetértek,a kevésbé bonyolult látványvilágú játékok lehetnek 1080p-sek ps3-on...Wipeout HD pl...Waredevilre kiváncsi leszek,ott nagy ígéretek vannak...De pl a PS3 "benchmark játéka" a Killzone 2 sem lesz fullhd,max felskálázott,pedig amögött áll anyagi és technológiai háttér is rendesen..de jópár játék rámutatott,hogy alacsonyabb felbontással is lehet szép dolgokat csinálni(mgs4,cod4),és valszeg a KZ2-őnél sem lesz ez másként.
  • Alien!
    #47223
    láttam...ugyanis azt cseréltem le. kb 7-8 hónap volt egy hdready,aztán jött a fullhd...egyből kijöttek a különbségek.első ránézésre.
  • Nexxuss
    #47222
    HD anyagról beszélünk természetesen. 720p meg 1080p-s Blu-ray esetén halál az LCD.
  • Jimanszky
    #47221
    Láttad már ugyanazt 40"-os HD ready-n?Nem sok különbség van.Talán azért 40 coll-tól van értelme,de 37"-nál még felesleges.
  • Alien!
    #47220
    Jim! te ezt mind olvastad?..:) azé szívesen leültetnélek egy 40"-os fullhd elé,hogy lásd a "nemsok értelmét"....:)
  • ztahity
    #47219
    áá na most valami kódot kaptam e-mail-ben. eddig valamiért nem külték el. Köszi
  • HAF Rigel
    #47218
    A regis koddal ha jol emlékszem a profilomhoz rendeltem a Bf:Bc
  • ztahity
    #47217
    igen köszi ez meg van, csak nem tudom hogy kell
  • ztahity
    #47216
    bocs de nem értem
  • HAF Rigel
    #47215
    BF unlock oldal
  • ztahity
    #47214
    Tehát a hints kód és a regisztrációs kód lényegében semmire sem jó?
  • ztahity
    #47213
    ha segítetek nekem gyártok :)
  • HAF Rigel
    #47212
    felmentem az Ea oldalra , ott volt már egy profilom , és Bf:Bc oldalon regisztráltam az accot . A gold fegyverek meg egyből unlockolva voltak . Azokkal nem kellet semmi csinálni . A Newsletteres , a régi BF ért járó , és a dobozon lévő kodosért kaptam . A demosat és az előfizusat bebuktam
  • Petyus_
    #47211
    ROTFLMAO! :D Tényleg alapvető lenne egy ilyen logó a sok bárányimádónak. :D
  • Foxhound1980
    #47210
    ÁÁÁ g.ci photshop mágusok gyártsanak baris PS3 bannert PLZ!!!! :DDD
  • ztahity
    #47209
    nincs meg senkinek a Battlefield: Bad Company Gold Edition? A fegyverekhez szeretnék hozzájutni, amit adnak "ingyen" hozzá. Légyszi segítsen valaki!
  • HAF Rigel
    #47208
    Jó ez a kép , nem lehet logot csinálni belőle , és kirakni ide . A barira rárakni valami Sony logot + a farára egy made in Magyar Posta logot :) :) . Ésha valakinek pont a baris logo jönne be akkor doban a forumba egy imát , így járnák kedvében a nagy Bariposta istennek .

    Ja és a hold képét lecserélni valami zöldre , csak hogy a sok trágya ( azaz mi) a bari istenhez imátkozik , akit meg a M$ és a Posta sponzorál .
  • Jimanszky
    #47207
  • ztahity
    #47206
    Hello mindenki! Nagyon szépen kérek mindenkit, aki tudja, hogy hogyan tudom a Battlefield: Bad Company gold edition-höz kapott kódokat használni, mert már próbáltam mindenfelé regelni de unlock kódot a fegyókhoz ill. csalást sehol sem kaptam! Légyszives segítsetek! Már nagyon kivagyok tőle.
  • NEXUS6
    #47205
    Találtam hozzá logo-t is!