89387
PlayStation3
  • 0ckH4M
    #48696
    Nincs még senkinek sem ilyenje, mert még nem kapható csak jövőhéttől. Nekem lesz ilyenem ha minden igaz ^^ Annyi a különbség a 40 gigás meg a 80 gigás között, hogy a 80-asban nagyobb a vinyó, és rezgős kontroller van a csomagban.
  • nVidia1
    #48695
    sziasztok
    ez a 80gigás ps3 jó? van más valakinek ilyenje?
    miben különbözik a többitől?
    80gb ps3
  • Jimanszky
    #48694
    Jaj de szépet rajzoltál:)Tejfogaid megvannak még:DD?Magyar fejlesztéssel és mindig a magyarok győznének:).Azért nagyon komoly ez az Eyepet.Kivetíti az asztalra,vagy asztalostul bent vagyunk a tv-ben?:D
  • EmThor
    #48693
  • EmThor
    #48692
    magyar fejlesztéssel :D
  • Jimanszky
    #48691
    Jah,nagyon duuurva!!!Ezért kéne egy vízilabdás játék
  • Chris Lowe
    #48690
    KÁSÁSÉK ÚJRA OLIMPIAI BAJNOKOK!!!
  • zozo2001hu
    #48689
    Egy kis szösszenet tőlem, little big planet pályatervezés:

    http://csekkold.hu/index.php/gejm/35-ps3/335-little-big-planet-palyatervezes
  • Jimanszky
    #48688
    Az jó lenne,mester;))
    Fox:Nem jön be a KZ2 gémpléjes video
    Ja és aranyérmes zsinórban harmadszor az Olimpián a Magyar Vízilabda Válogatott!!!!!!
  • predator0
    #48687
    Arról szólnak, hogy akkor már szar, nem is kell, a szokásos... :)
  • HUNMarcus
    #48686
    magyar fordítást plíz
  • tarti19
    #48685
    az nem csak jó hanem nagyon baba:) gamer 365-ön ninja gaiden 2 mögé rakták:D Szánalom:)
  • Foxhound1980
    #48684
    So-so. A GG sem állt még ott a helyzet magaslatán, legalábbis fele ennyi apparátussal rendelkeztek mint ennél a projektnél de tény, hogy a PS2 is egy gyenge gép volt. Azért is maradt ki nem egy újgenerációs fps.
  • EmThor
    #48683
    őszintén szólva fogalmam nincs, de GAF-on ezt is pedzegették. mondtam csak tipp. vagy egy zsák pénz. tényleg nem tudom.
  • Istencsászár
    #48682
    "erős tippem az xboyon és pécén jelenlevő kalózkodás."

    annak tükrében hogy xboxra feltehetőleg többet adnának el belőle?
  • EmThor
    #48681
    igen, időleges exkluzív a Mirror's Edge.

    erős tippem az xboyon és pécén jelenlevő kalózkodás.

    pár hozzászólás :)

    [spoiler]
    I wanted this game 2 months ago. The more videos I see of it, the more boring it looks. PS3 could have it forever for all I care...


    If that's true I won't even buy it when it does come to 360.


    I'm so glad it was turned into a timed exclusive for PS3. I wouldn't have been able to buy it because of all the games thats coming out this year.


    I doubt this news is real. Im sure that this game will release on both the 360 and PS3 when it comes out. If anything, Im sure the game will be a 360 timed exclusive instead of being a PS3 exclusive.


    And for those of you that, for whatever reason, actually care about this game, the PS3 version will be the beta for the 360 and PC versions. And with so many other games (and in my opinion, BETTER games) coming out on 360 this year, that sounds like a win to me.
  • EmThor
    #48680
    elég jó ez a dark sector, chapter 5-öt kezdtem kb 5-6 óra game után, a játék felénél tartok
  • Alien!
    #48679
    ahogy mozog a dropship úgy változik a katonák súlypontja.....igazából attól lett teljesen egyedi,hogy nagyon dinamikus minden mozgás,és persze meg se reccen,ezért tűnik jóval élethűbbnek mint bármi más.Érdemes megnézni,mondjuk a Far Cry 2 videókat,hiába fényképszerű a táj vmi mégis hiányzik....én gyanítom,hogy az első részt nem a GG baszta el,hanem a ps2 volt kevés.
  • Alien!
    #48678
    sajnos a minősége borzasztó....ahogy szokták mondani a Gamersyde-nak vannak a legjobb kamerái...:)
  • Foxhound1980
    #48677
    Most nézem, iszonyat, elképesztő az engine.
  • Foxhound1980
    #48676
    Maximum timed ex, bár azt is kizártnak tartom.
  • Alien!
    #48675
    pont most nézem....ez élőben mit fog ütni....pffff..a hang már most is nagyon kemény....2 dolog nem jön be: a piros hordók,vhogy nemillenek a képbe,lenne inkább vmi lőszeres láda vagy más,a másik pedig,hogy csípőből is könnyű célozni...Ezt a COD4-ben sokkal jobban megcsinálták....Ott eléggé pontatlan a fegyvered,ha nem célzol be...ezt sajnos a BF:BC-ben is elkúrták...pedig alap.
  • tarti19
    #48674
    ha LCD tv-d van akkor van eyg hd-ready tv-d? amin van legalább 1 hdmi port komponens bemenet
  • Super DANTE
    #48673
    Lehet, hogy a Mirror's Edge PS3 exkluzív lesz, mondjuk nem lenne meglepő annak tudatában, hogy a DICE kijelentette, hogy ez a fejlesztés fő platformja.
  • Foxhound1980
    #48672
    20 perc 720p cam KZ2 gameplay.
  • Jimanszky
    #48671
    Hát elmúlt egy újabb szülinap is:((Amúgy bejutottunk a döntőbe,de mégis szomorú vagyok.Áhh szar minden és BOCS AZ OFFÉRT:((Rigel!!Kurva szép a Ferrarid,nagy grat érte,jó az ízlésed
  • zadorjan
    #48670
    Most allnék ps3 vásárlás elött, de gond annyi, hogy nincs HDtv.
    Van egy LCD tévém s-video, meg pc kimenettel és egy 19"-es monitorom DVi kimenettel. Melyikre érdemesebb rákötni és hogyan ? Mert Faq-ban olvastam
    RGB kábelről vagy miről. Tud valaki segíteni ?
  • gazgoblin
    #48669
  • HAF Rigel
    #48668
    Sikerült megnyernem az egyik kedven Ferrarim
    Itt még pirosan , de egy kicsit már matricáztam rajta.

    És egy kis színezés után :)
  • Chris Lowe
    #48667
    Upsz, Papesznak ment.
  • Chris Lowe
    #48666
    Nem írtam, hogy szállítanak, de ha van uk-ben ismi(bár Téged nem érdekel az LBP), akkor megvehető. Ha nem lesz jobb ajánlat akkor én erre cuppanok rá. Kiderült az is, hogy mégis region free lesz a játék.

    Egyébként szvsz a legnagyobb játék lesz az utóbbi pár évet figyelembevéve. Abszolút kreatív, grafikai stílusa zseniális és emellé még párosul majdnem végtelen pálya.
    Szerintem ez a játék a tökéletes híd a casual és a hardcore gamer között.
  • HUNMarcus
    #48665
    ezt nem tudtam
  • Papesz
    #48664
    De ha nem szállítanak hozzánk, akkor hogy marad? (Mellesleg engem nem érdekel a LBP, csak a play.com-ra reagáltam.)
  • Foxhound1980
    #48663
    Teljesen mindegy, mivel Nariko nem kézzelfogható cucc hanem exkluzív DLC.
  • HUNMarcus
    #48662
    sztem még érdemes várni az előrendeléssel, hátha más honlapokon valami más kiegészítőt, figurát adnak hozzá, ha nem akkor marad ez
  • predator0
    #48661
    Ez attól függ, hogy a divx kodek milyen beállításokkal kódol.
  • Papesz
    #48660
    Csak szerintem nem szállítanak Magyarországra. Vagy igen?
  • HUNMarcus
    #48659
    ha az mkv videot átkonvertálom avi-ba majd arra ráteszem a feliratot így divx formátumú lesz, akkor mennyire számítsak képminőség romlásra????
  • Foxhound1980
    #48658
    KATT
  • daneelolivaw
    #48657
    üdv!
    gta 4hez lehet vhogyan szerezni metnést ps3ra? mert kétfajta befejezés van,és meg akarom nézni a másodikat :)