89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #48736
    50 dodó lesz a billentyűzet.
  • EmThor
    #48735
    na, jön mindenhova időben a ME
  • NEXUS6
    #48734
    Nem rossz!;)
  • Sippie
    #48733
    speciel láttam egy youtube videót, ahol gt5p-t MOMO-val játsza a srác
  • Csabesz100
    #48732
    Lehet. Mindegy, megvolt még az eredeti mkv fájl és az mkv2vob-ot beállítottam 4gb-re és így jó lett. Mondjuk ettől függetlenül kellene egy progi, ami fel tudja darabolni, mert van olyan vob fájl-om, aminek már nincs meg az eredetije. Köszi a segítséget. Ja, felvettelek a baráti listára.
  • Foxhound1980
    #48731
    Pure PS3 gameplay
  • greyfox
    #48730
    Attól függ mire gondolsz..
    Mindkét platformon vannak 1080p-s játékok, de nagyon ritkák. A
    legtöbb játék 720p-ben renedrelődik mind2 platformon.
    A legtöbb játékot a ps3 720p-re méretezi, és küldi a megjelenítőre és utána a tv-d méretez.
    A box minden játék esetében ad lehetőséget, hogy a 720p-ben számolt játék képét egyből 1080p/i-re skálázza a megjelenítő részére, egy chip segítségével, hardveresen. Így a készüléknek nem kell skálázni, ergo nem mosódik annyira a kép.
  • predator0
    #48729
    Logitech oldalán nem írja, hogy kompatibilis Playstation 3-al, ezért több mint valószínű, hogy nem fog menni vele.
  • predator0
    #48728
    Nem biztos, hogy veled van a baj, rákerestem ilyen darabolókra és vobhoz csak ezt találtam.
  • Csabesz100
    #48727
    Valami már megint nem oké! :-) Ennyire béna nem lehetek! Nem akarja megcsinálni. :-( Pedig szerintem mindent jól csináltam! Tudnál segíteni?
  • galbi
    #48726
    Van egy MOMO racing USB-s játékvezérlőm amit jelenleg PC-hez használok , elképzelhető hogy teljes mértékben működni fog PS3-al is ?
  • predator0
    #48725
    Próbáld ki ezt.
  • Csabesz100
    #48724
    Egy 6,4Gb-s vob fájlt mivel tudnék úgy szétvágni, hogy egy 8gb-s pendrive-ra fel tudjam másolni? Ha jól tudom max. 4gb-s fájlt lehet rátenni, mivel FAT32-es.
  • Jimanszky
    #48723
    THX Kolléga.Igen,ezek a neked való játékok,Wild!!!
  • zozo2001hu
    #48722
    2.3GB-ot szedett le a konzolom az USA store-ból, kicsomagolva 3.1GB asszem kb.
  • predator0
    #48721
    Találtam is egy listát:
    Army of Two, Conflict: Denied Ops, Haze, Rainbow Six: Vegas 1-2, Time Crisis 4, Dynasty Warriors 6, Kane & Lynch: Dead Men.
  • Jimanszky
    #48720
    Army of two se rossz móka,meg Haze se.
  • predator0
    #48719
    Resident Evil 5 asszem online co-op lesz. Talán a Resistance: Fall of Man-be van sima.
  • Wild007
    #48718
    Köszi az eddigi kommenteket. Olyan stílusu game érdekel amivel lehet ketten játszani (kivétel a fifa stílusuak) , más stílus irány... jöhet bármi főleg faterral meg öcsémmel gamelnénk együtt, ezért szóbajött a Little Big Planet a Resident Evil 5 ( csak a resinél nem tom hogy lehet e ketten nyomni). Szóval ezen dilemmázunk és jó lenne ha adnátok valami jó ötletet. Üdv
  • waspika
    #48717
    Hány giga??Ha szabad kérdeznem.
  • Jimanszky
    #48716
    Van egy Sony Ericsson HBH-PV702-esem eladó,kitűnő Ps3-hoz,tökéletesen müködik semmi baja.Írj,ha érdekel!
  • predator0
    #48715
    Azt nem tudom, hogy mindegyikkel kompatibilis-e, de ezekkel biztos :)
  • Jimanszky
    #48714
    Hello!Ha szereted a Tomb Raider szerű játékot,akkor az Uncharted-et mindenképp szerezd be!!Platinumban lehet kapni,de ha nem jön be a sárgás doboz,akkor vegyél MM-ben simát/ha jól tudom ott is van 7k-ért,nem mindegyikben/vagy jatekaim.hu-n árulják ugyanennyi környékén.Írd meg milyen fajta gémeket szeretsz és segítünk választani
  • marcinger
    #48713
    Régebben olvastam, hogy mindenféle bluetooth headset kompatibilis a ps3-al. Ebből igaz valami?
  • Super DANTE
    #48712
    A Sony úgy tűnik, hogy a jövőben az MMO-kat kívánja meghonosítani konzolokon, legalábbis PS3-on, az SOE-től érkezik a The Agency, a DC Universe Online és a FreeRealms, illetve akár a Home is ide sorolható.
  • tarti19
    #48711
    még nem... LEginkább vegyél 2 használt játékot :) Netán 2 platinumot és amjdnem 1 új játék árából van 2 játékod:)
    MIlyen stílusú játékok érdekelnek?

  • daneelolivaw
    #48710
    star wars: the force unleashed hamarosan megjelenik,én most arra spórolok :P
  • Wild007
    #48709
    Helló mindenki, kb most állok ismét az elött hogy vegyek egy game-t ps-re. Ti mit ajánlanátok ami már megjelent, vagy legalábbis 2-3 héten belül megjelenik? Meg azt kérdezném hogy a Little Big Planet már megjelent???
  • predator0
    #48708
    Tudja.
  • Denes888
    #48707
    Hello! Az lenne a kérdésem, hogy a PS3 tudja az 1080Pt, vagy ez is csak méretez mint az X360?
  • brodix
    #48706
    ja,és még annyi,hogy ettől függetlenül nekem szimpatikusabb az űberkonzol
  • brodix
    #48705
    hello.
    platinumshop tudtommal a legolcsóbb,és az egyik legjobb hely.
    nagyjából amiket láttam uberkonzolon játékok 1k-val kevesebb a platinumon.
  • HAF Rigel
    #48704
    Elő mindent lehet rendelni, kérdés mikor lesz . Ha jól tudom magyar lesz így biztos hogy mindenhol ezt a verziót fogják adni .
  • predator0
    #48703
    Azt írták nekem levélben és az oldalon is úgy szerepel, hogy az lesz.
  • tarti19
    #48702
    13K
    Csak nem tudom , hogy ez már szinkronos lesz-e?
    amúgy mindehol 90-94k között van az új ps3, amiben már kíváncsian várom milyen bd olvasó van:)
    látom szinkronosan:)

  • predator0
    #48701
    Mi a normális ár? :) Überen kívül én még máshol nem láttam.
  • tarti19
    #48700
    fifa 09-t normális áron hol lehet előrendelni Mgyarországon?
  • zozo2001hu
    #48699
    Ratchet Quest for Booty végigjátszva, nagyon karaj dolgok vannak benne, a fény/árnyékjátékos résznél teljesen oda voltam. :) Sajnos nem túl hosszú a játékmenet (kb. 5 óra volt nyugisan), de hát 15 dollárért ez van, űrkitöltés volt ez a rész mivel a lemezes teljes folytatás 2009 őszén lesz csak sajnos! :(

    Ratchet rajongóknak kötelező azonban letölteni szvsz!
  • nVidia1
    #48698
    értem köszi
    akkor csak nem hagyták ki a rezgést :)
  • tarti19
    #48697
    92K ??? az nagyon baráti