89387
PlayStation3
  • predator0
    #49216
    Mi ez, űrállomás? :D
  • EmThor
    #49215
    kéne

  • NEXUS6
    #49214
    Pláne!;Ð
  • EmThor
    #49213
    helyes!

    lesz sima, lesz 45 fontért GAME exkluzív (fémdoboz meg tippfüzet + szobor? ez mind tipp), meg lesz az 50 fontos uzsidoboz... asszem fog kelleni. meg littlebig planet is. meg dead space + dead space downfall blu-ray (18 font, de HMV-s csomagot is lehet lopnak :( ), meg resistance 2, meg motorstorm 2, meg guitar hero 4, meg... :D

    HMV-n adnak előrendelőknek 48 oldalas tippfüzetet.
  • predator0
    #49212
    Nem Cindy Crawford-ot akartál írni??? :)
  • Foxhound1980
    #49211
    Első napon megrendeltem ahogy lehetett :D Kötelező
  • NEXUS6
    #49210
    Nagyon jó játék, de van 1-2 idegesítő hibája. Olyan mint Dzsúlia Roberc bibircsókja, van akinek bejön, de ha a csajjal élsz egy idő után csak azt látod.;)
  • tarti19
    #49209
    nem szeretik a jó történetű játékokat:P
    Amúgy élveni kell:P nem csak átrohanni a pályán:)
  • Wild007
    #49208
    Helló all. Nah megvolt a game vásárlás... már nagyon rég óta meg akartam szerezni és kötelező darabnak éreztem a COD 4-et. Hát nekem nagyon bejött főleg a multi:D Amúgy mért van az, hogy a játékaim.hu-n annyi MGS 4 van eladó?? Rövid? Vagy uncsi?? Vagy mi?
  • predator0
    #49207
    Király, nekem is kell majd ilyen uzsis doboz :)
  • EmThor
    #49206
    hmv.com-on lesz egyedül Dead Space: Downfall Blu-Ray-en is, utána nézek magyarok mit írnak róla, de elvileg 2.50 font a szállítás ide
  • predator0
    #49205
    Köszi.
  • EmThor
    #49204
    USA store-hoz -> megjött az új visa electron kártyám, a régi lejárt.

    újat aktiváltam, este átírom kártyaszámot PSN-en, csak asszem vásárolni is kell, hogy kiderüljön h jó, lóvé meg most nincs rajta. jövő héten kiderül.

    viszont a régi kártyám is él még, gondolom kiveszik a rendszerből, vagy szept. végéig, az eredeti lejáratig.

    soniq írta gamer365-ön, hogy új kártyája nem volt jó, régi lejártat visszaírta és OK... ?!
  • EmThor
    #49203
    ez a Fallout 3 bebüntet mindent :) még lehet a Dead Space elé ugrik az előrendelői listámon :)

    50 font, GAME
  • zottyantas
    #49202
    Megy a vásárlás azzal a kértyával Usa-ból és Uk-ból is.
  • cloud.strife
    #49201
    SC boltok
  • cloud.strife
    #49200
    Űbergagyi a graf.
  • HAF Rigel
    #49199
    nem tudom pro streetet még nem láttam , de nem is egy kategoria , az egyik Arcade , a másik félszimulátor .
    Ami viszont nem tezsik benne az az AI , néha nagyon sután játszik , és az elsővel szerintem egy kicsit csal , Nagyon meg tud logni ha hátulról indulok , máskor meg simán úlolérem . Előzésnél is néha nagyon védi a belső ívet , és kulsön elmegyek mellete . Ja és egyszer egyszer meg is akad egy fél sec re.
  • NEXUS6
    #49198
    Szerintem általános, a GTA-nal 1-2 dolgot az opciók között kikapcsolva valamelyest lehet javítani a helyzeten.
  • Tibor
    #49197
    Hangok hasonlítanak, vagy eléthűek, borzongóak?
    Nem olyan, mint a Pro Street-ben, ugye?
  • Foxhound1980
    #49196
    Fallout3 direkt feed gémpléjek
  • Tibor
    #49195
    Movietyme
    Sendit
    HMV
    Ezeken érdemes szétnézni, főleg Blu-ray ügyben.
  • HAF Rigel
    #49194
    Nem tudom , egy kibövitett demot , egy kész programhoz hasonlitani . Háát ha csak a grafikot nézzük akkor gt5p elöbb van bár én szépnek tartom a FC is .
    Hangok szerintem mind a 2 játékban rendben vannak .
    Auto mozgása , na ez érdekes , mert pl amig a Gt5pben nem mész neki a falnak addig jó a fizika , de azért utána mulatságos dolgokat müvel a REAL szimulátór. FC ben én azt vettem észre hogyaminek a modellezésére nagy hangsúlyt fektettek az a gép egyensúlya , Kerékvetőkön nem mindegy mennyire agresszíven hajtasz rá , mert ha nagyon akkor át mész rajta , de utána amig be nem tapad a kerék , addig csak a TC halk berregését hallod .
    Ami még jó volt a programban az hogy a többi autó pálya kilckolásához játszanod kell . Így játszottam végig a Olasz, Az EU ( MOST LESZ A HÉTVÉGÉN A RINGEN IS ILYEN VERSENY ) ÉS AZ USA Challengket is .
    Ezután vannak még trophik és az arcade rész is . szóval van benne tartalom . Nem úgy mint a gt5pben .
  • Nexxuss
    #49193
    én CSAK amiatt vettem.
  • gazgoblin
    #49192
    hat ez tuti nem normalis dolog...en legalabbis semmi ilyesmit nem tapasztaltam
  • Starfighter
    #49191
    Hi! Nemrég vettem egy 60 gigás PS3-at használtan , kaptam hozzá GTA 4-et, azt szeretném kérdezni, hogy normális hogy néha nagyon beszaggat, pl mikor üldöz egy rakás zsaru és ütközök, mert akkor kegyetlenül belassul 4-5 fps. Meg észrevettem ezt pl a Darkness demójába is, ott minden ok, egészen a temetős részig, ahhol megint csak sztem max 10 fps. Más játékokban eddig nem tapasztaltam ilyet, csak szeretném tudni hogy ez általános probléma vagy az én gépemmel van vmi.
  • Super DANTE
    #49190
    Tartalmilag és technikailag egyértelműen a GT, még ha csak egy előzetes verzió is, viszont a Ferrari Challange is rendben van, rosszat nem lehet rá mondani.
  • brodix
    #49189
    egyébként sztetek melyik a jobb game?
    GT5?
    vagy Ferrari Challenge?
  • predator0
    #49188
    Hol? :)
  • HAF Rigel
    #49187
    Miért miben csalodtál ?
  • ballor
    #49186
    Az elején úgy gondoltam, hogy majd veszek egy rakás filmet. De 8-9-ért nem fogok. A net tele van 720p/1080p anyagokkal. Persze lenne egy-kettő, amit szívesen megvennék: Planet Earth, LOTR. Egyelőre ennyi jut eszembe.

    3-4eFt körül másabb lenne a dolog.
  • cloud.strife
    #49185
    Nekem nagy csalódás ez a Ferrari gamma... :(
  • cloud.strife
    #49184
    Hamarosan 2 fizet 3-at kap akció lesz BD filmekből.
  • Smithie
    #49183
    Eeecsém!

    Húú de szép kis paci!;)
  • HAF Rigel
    #49182
    Igen játszok vele nemrégen unlockoltam ez az szép autót :) :) :)



    Mi érdekel a játékkal kapcsolatban ?
  • HAF Rigel
    #49181
    Most akkor honnan tudsz vásárolni ? Mert én az USA ból tudok egy Visa kártyával , de angol storon nem tudok , mert lakcím ellenőrzés van .
  • HTB
    #49180
    miért fostalicska?
    én kb most rendeltem meg és tűkön ülve várom
  • brodix
    #49179
    hello!űbekonzolon jó áron lehet venni magyarul,bár nem sok van.
    platinumshop-on is vannak jó áron,és egész sok van ott.
  • deep
    #49178
    DanielT már alkotott erre is alternatívát:)
    Tudod, kérd meg a nagyfatert, hogy biciklisgatyában, folyamatosan bagózva, részegen kússzon-másszon a nappaliban. Az élmény garantáltan ugyanaz:D
  • gazgoblin
    #49177
    jo taktika...

    csak addig min nyomjam az mgs4-et?