89387
PlayStation3
  • balljuggler
    #49296
  • tarti19
    #49295
    elkövetkező 5 évben itt maradok:P Addig emg ugye tudjuk:P elektronika:P
    nagyon tetszettek a tesztek:P bár látom mind a 2 nagyon jó nekem talán a Velodyne tesztje jött be jobban:)
    Szerintem:P most nagyon meghoztad a kedvem:P
  • Alien!
    #49294
    a sub nagyon érzékeny az elhelyezésre,ha rossz az elosztás,sose fogod kihajtani,úgy vegyél subot,hogyha mész nagyobb szobába/lakásba akkor ne váljon kevéssé....1x kell megvenni...énegy yamaha 515-öst hajtok,a kevésbé jó elrendezésnek köszönhetően sose szólta még ki magát.
  • tarti19
    #49293
    Rávetem magam:P
    Na nem tűnnek roszznak, cska kérdés emgéri-e az 25k plusz esetleg...
    Bár részletes infót sajnos nem találtam egyikről sem ... sugárzási irány lefelé jobb lenne mint előre, de nem számít annyit, mint pl.: a megfelelő fekvencia tartományok helyes karakterisztikája... Mert esetleg 24Hz "szebb" mint a 30Hz, csak ugye itt állóhullámok , torzulások is keletkezhetnek akár... Bár mondom 45m3-es szobába úgy tudom mindegy mit raksz be...:P állítólag
  • Alien!
    #49292
    polkaudio teszt

    Velodyne
  • Alien!
    #49291
    szóval ha 60-70 körül nézed érdemes megnézni a Velodyne és Polkaudio subokat...A velodyne-ról ódákat zengenek,minap az egyik haverom vett egy cht-8-at(ha meghallgattam, megosztom a tapasztalataimat)..A Polkaudionak meg nagyonjó ár/érték aránya van....
  • cloud.strife
    #49290
    Mijaráknak írjam oda, itt is itt van a lábjegyzetembe ember!!! :D
  • tarti19
    #49289
    Okés:)
    Adott egy aktív bass reflexes sub... Ez majd egy már meglévő AV erősítőre és egy hangsugárzó rendszerhez csatlakozna.
    Na már most egy 45m3-es szobához elvileg nem kell izmos mélyláda, de mivel ez nagyon sokat tud dobni az "érzésen" így az akérdés, hogy 25-30cm-es közül 60-70K közt mire figyeljek oda... Tudom kipróbálás, de ezt msto sajnos ki kell hagynom, bár mágneses árnyékolás szerintem minden ilyen kategóriás subon már van, alsó és felső határfreki... Ez már azért kérdéses láttam Sony SA-WM500-as subot ami 24Hz-t tud lefelé, 30cm-es , felső állíthatóság frekiben 50 - 170 Hz között zörög, és a sugárzási irány előre. Telejsítménybe 150W.
    Esetleg mit tudnál hozzáfűzni vagy jobbat ajánlani:P

    Cloud asszem sg és smile volt ott :P
  • Alien!
    #49288
    kérdezz...hátha..:)
  • Foxhound1980
    #49287
    Csütörtök óta...:)
  • zozo2001hu
    #49286
    Soulcalibur IV demo az USA store-ról szedhető!
  • tarti19
    #49285
    Ez maradjon az én titkom:P de ez ötlet pazar:P
    MotorStorm: Pacific Rift, Resistance 2, LittleBigPlanet, Valkyria Chronicles
    Talán ez a 4 érdekel, bár rpg-t idegen nyelven borzasztóan utálok:( mert híve vagyok az anyanyelvemnek:P
    Resi2-t és a LBP-t biztosan megveszem a fifa 09 mellé:P

    Esetleg nincs köztetek olyan vagy ismerősötök aki házi-mozi berkekben járatos? ELsősorban Sub témában

  • HAF Rigel
    #49284
    mikor indul a béta ?
  • Jimanszky
    #49283
    Oké zozo,majd felveszlek!!Köszi
  • Jimanszky
    #49282
    Áh,nem nekem való,pedig úgy játszanék vele.Foci se megy amcsifoci se,csak nézni szeretem:).De elég jó lett.Amúgy meg nyomkodtam mindent,ki is kaptam 4-0-ra:D
  • EmThor
    #49281
    fl0wer jön idén
  • Foxhound1980
    #49280
  • Papesz
    #49279
    Tudod irányítani az NHL 09-et? Én belebuktam.
  • Super DANTE
    #49278
    MotorStorm: Pacific Rift, Resistance 2, LittleBigPlanet, Valkyria Chronicles, SOCOM: Confrontation, SingStar Vol. 2. és a Buzz! Quiz TV, NBA 09 the inside.

    Illetve amik csak PSN-en lesznek: PAIN: Amusement Park, WipEout HD, GTI Club+, Savage Moon (flower idén még megjelenik?)
  • zozo2001hu
    #49277
    Bejelöltem pár kedves fórumtagot a PSN-es friendlistámban ha nem probléma, engem is nyugodtan bejelölhet aki akar. :)
  • EmThor
    #49276
    amiatt aggódok, hogy EU netes webshopokban nem látom még se a Siren-t, se a Ratchet-et
  • Foxhound1980
    #49275
    Még jó...2 ?ve már mutattak belöle mozgóképet.
  • EmThor
    #49274
    a többit meg kiíod dvd-re és tolod boxon, nem?
  • tarti19
    #49273
    Ilyenkor esek nagy dilemmába:)
    NA majd a ps3-as exekre koncentrálok:P Arra az 5-re idén vagy 7-re?:D
  • EmThor
    #49272
    számolgattam, 19 ropira jön ki a dead space a GAME-ről és a blu-ray dead space downfall a HMV-ről.

    első 50 előrendelő 576-tól dead space-re kap filmet. 17k
  • Super DANTE
    #49271
    Az idei TGS-en kint lesz a Level-5 által fejlesztett White Knight Chronicles JRPG!
  • EmThor
    #49270
    qore-nak hála, én megyek a resistance 2 multi bétára, éves qore előfizunak hála előbb mint mások :)

    I'm in :D

  • EmThor
    #49269
    Resistance 2 CE

    $80
    * Resistance 2 video game and Bonus DVD with Behind the Scenes video, video commentary by Insomniac Games, and "Twisted History" chronology video.
    * Exclusive in-game HVAP Wraith multiplayer skin
    * Sneak peek at the upcoming Resistance novel, "Resistance: The Gathering Storm"
    * Exclusive 5.5" Chimera Hybrid action figure with Bullseye weapon
    * Double-sided Resistance art book covering a war-torn America from two unique perspectives.

    és külön a novella
  • Jimanszky
    #49268
    Bazz de legalább az elején írnád oda h szevasz Cloud vagyok!!Olyat nem veszek fel cimbi,aki még azt se képes odaírni,hogy kicsoda.Remélem nincs harag!!Peace!!

    NHL 09 is nagyon király!!!Elkezdtem ismét Formula 1-ezni!!Hülye az aki 5-6k-ért eladja!!SZVSZ többet ér,az igaz,hogy régi,de akkor is!!
  • Győri Devi
    #49267
    semmit :)
  • cloud.strife
    #49266
    Hát te meg mit LOL-ozol itten-e?
  • mikuc
    #49265
    Szia!Én viszont bejelöltelek. :-)
  • tarti19
    #49264
    Nyaljuk a fagylaltot a mézesmadzag rég elfogyott :)
    Cloud visszaigazoltam:)
    Itt van 20 játék vegyesen és nincs kedvem gémelni:( Basszus van velem valami...
  • EmThor
    #49263
    aki mindig gt5-özik
  • Nexxuss
    #49262
    nem is ismerlek. Kivagyte?!
  • Győri Devi
    #49261
    lol
  • Smuge
    #49260
    köszi
  • predator0
    #49259
    Ehhh... átfutási időről még nem hallottál? :D
  • cloud.strife
    #49258
    Bejelöltem pár emberkét itt a topicról PSN-en, 4-en b@sztak elfogadni. Mindenki nézzen magába, de legalábbis a PSN-nnyére és azonnal elfogadni... :D
  • EmThor
    #49257
    thx akkor szopás, gamer365-ön mondták régi kártya adataival megy tovább a vásárlás!

    az az érdekes, hogy aktiváltam új kártyámat és még a régivel is pl. le tudom otp oldalán csekkolni az egyenlegemet! WTF... vagy 09.30-ig lesz jó a régi kártya, az új aktiválása nem írja felül a régit? na mind1