89328
PlayStation3
  • Sippie #89328
    Igen, kifejezetten PS3-hoz kéne. Starter packot kb sehol nem találok újonnan, úgyhogy külön nézek majd PS Eye-t, meg kontrollert akkor ez alapján.
    Köszönöm a válaszokat!
  • arty #89327
    dede, ráadásul már kétféle is van (micro és mini usb-n át tölthető, ill. más a modellszám is)

arra nagyon figyelj, hogy az új, microusb-s, nagyobb akkus (1350->1900mAh) CSAK ps4-en működik (tudtommal) - ennek modellszáma: CECH-ZCM2J
    tehát ha kimondottan ps3-ra vennéd, akkor ezt NE :)

• toza #89326
    de igen .ps3/ps4/psvr .
  • Sippie #89325
    Move-ot már nem kapni sehol újonnan?
  • arty #89324
    igen, 1-2 hetente van akcio és sokszor tényleg brutál jók az árak!

(ha tervezel ps4-et, akkor azért amiből van remaster, szerintem várd be arra... már persze, ha belátható időn belül terveznéd! pl egy uncharted trilógia ott se drágább, cserébe 1080p és 60fps, ami elég kellemes az érzékszerveknek :) )
  • Probatbicol #89323
    Köszi hogy szóltál, a Dark Souls II-t meg is vettem.
  • Probatbicol #89322
    Én igen, mondjuk eleve későn lett ps3-am, de most annyi akció van a játékokra folyamatosan, hogy szinte ár/érték arányban a legjobb vételek manapság. Uncharted-ek, Resident Evilek, God of war-ok stb. 2000 Ft körül vagy inkább alatt. Csak időm is lenne játszani....
  • arty #89321
    Big in japan sale (HU)

SOULCALIBUR™II HD ONLINE - 609ft
    SOULCALIBUR™V - 890ft
    Ultra Street Fighter IV - 1529ft
    stb

https://store.playstation.com/#!/en-hu/big-in-japan/cid=STORE-MSF75508-BINJ2017PS3?et_cid=em_307918&et_rid=17969304&Linkid=WSNL1-B-050717-CE-STR-WES&emcid=em-st-111241

vásárolgat, játszogat még bárki ps3on rajtam kívül? :D
    Utoljára szerkesztette: arty, 2017.07.05. 22:42:51
  • El Gigante #89320
    Ezt nem tudtam kösz!
  • Seth #89319
    Az a PS2 visszafelé kompatibilitás mizéria volt. Az első szériás PS3 vitte őket, később ezt direkt kivették. PS1 lemezeket viszi minden probléma nélkül
  • El Gigante #89318
    Nem csak a első ps3(Fat) viszi?
  • n000rbi #89317
    Feltételezve, hogy a gép és a lemez régiója egyezik ;)
  • Seth #89316
    Igen, siman viszi
  • Gabe18 #89315
    Üdv!

Lenne egy amatőr kérdésem, mert a munkahelyen az éjszakai műszakban kisebb vita bontakozott ki közöttünk az alábbi témában.

Egy teljesen legális, tehát mindenféle custom firmware meg egyéb okosságtól mentes PS3-ba ha berakok egy régi PSX/PSone lemezt, az képes azt lejátszani vagy sem?

Egy egyszavas válasz elég lesz valaki hozzáértőtől. Köszi.
  • Ingy2 #89314
    Tárgytalan, kiderült 2 sarokra tőlem lévő számtech boltba szoktak konzolokat is javítani, oda leadva.
  • Ingy2 #89313
    Sziasztok, sajnos megmurdelt a PS3-am (Superslim). Se kép se hang (se piros led). Tud valaki normális szervízet Bp.-n belül?
    Előre is köszönöm!
    :)
  • arty #89312
    nekem is sikerült, épp tegnap :)
  • darkSectorxxx #89311
    Hát én nem tudom mi a fene van.
  • Probatbicol #89310
    Én 24-én vásároltam paypallal minden gond nélkül az Uncharted 2-3-at.
  • darkSectorxxx #89309
    Döbbenetes hogy magyar profillal, magyar store-ba weboldalon nem lehet fizetni sem kártyával, sem paypal-al....
    Meg akartam venni a ps3-ra Crash1-2-őt és nem engedi, pedig müködik mindkettő, de ps4-en is szar volt néha....az agyam eldobom.
  • darkSectorxxx #89308
    Zsír!
    Gratula, jó játékot! :)
  • El Gigante #89307
    ez így 7 ezer, de a többi nem érdekel:)
  • darkSectorxxx #89306
    Lasszófasz az mennyi? :D
  • El Gigante #89305
    Last of us meg Godzila:)
  • darkSectorxxx #89304
    Ja de Fifán kívül más jó nem volt? :)
  • El Gigante #89303
    Poén, hogy konzolon a black friday menübe sem enged belépni, nem elérhető tartalom! Szóval beírogattam a keresőbe amik érdekelnek, onnan vettem meg! Fifa is 2000ft-árt volt ott!
  • darkSectorxxx #89302
    Ez fura, bár nem lep meg mégsem annyira néha elég borzasztóan tud vislekedni ez a rendszer....
  • El Gigante #89301
    Nem megy, nem fogadja el a kártyám semmilyen módon... Pedig erről vásároltam mindig, ráadásul csak magyar store-ban!
  • darkSectorxxx #89300
    Pedig müködni kell...vagy tegyél egy probát:
    lépj be a profilodba....
    ott fent menj az account management-re vagy order details és átugrik a sony account menedzsment oldalára, ott bemész hogy wallet vagy payment ....és simán töröld ki a bankkártyád adatait, minden profilból....

És abba az egy magyarba írd be amibe a fifa-t akarod venni....magyar profillal lehet csak, US accounthoz kizárólag feltöltőkari megy....

illetve ha nem megy akkor csináld amit én gyors csinálj egy PAYPAL-t, a kártydat társítod, és ennyi! Ezzel vásároltam én is.
  • El Gigante #89299
    Áhh ez a nyomorult psn az írja nem érvényes a bankkártyám, pedig minden játékomat erről vettem??!? Ha újra megadom az adatokat siman csinal próbavásárlást! De mikor fizetnék azt írja nem érvényes, pedig a Last of Us és a Godzilla mellé siman beférne ez is! Trágya sony...
  • darkSectorxxx #89298
    Mivel nekem kicsit körülményesnek tűnik a biztonság kedvéért leírom inkább, hogy másnak egyszerűen menjen!

Fifa 17 Super Deluxe Edition megvásárlás:

- jelentkezz be magyar profillal a neten.
    - másold be a linket:
    https://store.playstation.com/#!/en-hu/games/ea-sports-fifa-17-super-deluxe-edition/cid=EP0006-NPEB02408_00-FIFA17SUPDLXPLED?et_cid=em_283476&et_rid=17969304&Linkid=BFRI3-B-251116-CE-STR-WES&emcid=em-st-94418
    - vedd meg
    - legyen aktív a profilod a ps3-on (párosítani kell): LÁSD LEGUTOLSÓ SORBAN A VÉGÉN.....
    - weben a jobb felső sarokban a PSID-dre rányomsz -> download list
    - itt a Fifa 17 Super Deluxe Edition mellett van a gomb DOWNLOAD TO YOUR PS3......(ITT alatta van ey link ha a profilod nincsen egy ps3-al sem párosítva!!!!)
  • darkSectorxxx #89297
    Annyi, hogy a rendszer nem listázza ki a "fifa" szóra keresve.....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.24. 16:57:49
  • darkSectorxxx #89296
    Elnézést kérek!
    Kiderült a probléma, előtte magyar profillal be kell jelentkezni!
    Működik!
    Köszönöm. :)

Fifa 17 Super Deluxe Edition!!! 93% OFF, és meg lehet vásárolni, unokaöcsém meg Sógorom kiugrik majd a bőréből ha ez télleg le is lehet majd tölteni a store-ból. :D

Még valami Lego Jurassic World elírás?
  • darkSectorxxx #89295
    Már nem elérhető
  • arty #89294
    Fifa 17 Deluxe - 2k

valszeg félreárazás!
  • kutyakiki81 #89293
    szomorú....
  • darkSectorxxx #89292
    Srácok miért nem lehet sehol fizetni paypal-al? :D

se us se hu nem engedi.....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.30. 17:19:02
  • darkSectorxxx #89291
    Fasza, csak mert sógoromék kint élnek németbe, akkor ha ilyen van inkább itt megveszem nekik. :)
    Köszönöm az infót.
  • arty #89290
    szerintem csak itthoni! UK-ból rendelve én bele is futottam ilyenbe, asszem a '12-nél :(
  • darkSectorxxx #89289
    Srácok a FIFA (PS3) játékok csak itthoni változatokban van magyar szinkron?
    vagy tartalmazza a külföldi példány is?