64011
Ez az általános segélykérő topic, itt tedd fel az olyan kérdéseket, amelyekre néhány mondatos válasz valószínűleg elegendő lesz, ne nyiss új topicot emiatt.

A felesleges új topicok nyitása (és az oda beírt idióta reakciók) mind büntetőpontokkal lesznek jutalmazva (a reakciók súlyosabban).
  • Borg
    #53
    Ezekszerint azt leszedték már, pedig én még onnan töltöttem le...
  • bucsaba
    #52
    http://fosi.da.ru nem lehet letölteni a partition magicet visit van.
  • Borg
    #50
    Hát ha te mondod:)

    amúgy http://fosi.da.ru
  • bucsaba
    #49
    senki nem tud partition magicet.
  • bucsaba
    #48
    problémám a következö partition magic kellene de nem demo:elölre is köszönöm
  • Gerry
    #46
    Szét kell szedni, ki kell tisztítani, akár vizzel is ki lehet, csak utána ki kell jól szárítani (pl hajszárító...)és a venti tengelyére, meg a csapágyra némi kis szilikonolajat fújni (barkácsdboltokban lehet kapni spray-t), majd összerakni, és jó időre ismét megoldódik a zaj és fordulatszám probléma.

    Egyébként, én a vadiúj kártyáimon (többnyire inno, jelenleg GF4Ti4200/128/TV+DVI) is elvégzem az eljárást, a tisztogatás kivételével, és kb 10-15%-kal jobban pörög a venti, ja és ugyanez igaz a CPU hűtőkre is.
    Ám arra vigyázni kell, hogy hogyan szeded szét, és rakod össze, mert ha valamit rosszul csinálsz, megszorul/kilazul egy alkatrész, akkor többet rontasz a dolgon, mint javítasz...
  • bazsi123
    #45
    srácok, van egy inno3d gf3ti200-as vga-m, kezd bedögleni a ventilátora. persze az inno3d szokása szerint semmilyen más ventillátort nem lehet ráapplikálni, csak olyat, amilyet ő erre a célra szánt.

    azt kérdezném, hogy lehet-e beszerezni mondjuk Magyarországon és nem külhonban inno3d vga-hoz ventillátort. vagy tud-e mondani vki egy alternatív megoldást.

    egyébként az a gondja, hogy a csapágy kissé meglazult, amiatt ha megpörgetem, persze offline állapotban, zörög.

    köszi!
  • Pheel
    #41
    SP1 előtt jött ki a hiba, ha nem lett volna egyértelmű. Amúgy erős a gyanúm, hogy a Kazaa vagy a Kazaa Lite okozta. :(
  • Borg
    #40
    Érdekes nekem semmi ilyen gond nincs.

    Bár én az SP1et nem úgy raktam rá, hanem eleve SP1es corp XPt installtam fel.
  • Pheel
    #39
    Ugyanez történt nálam is. Feltettem az SP1-et, de akkor sem voltak ikonok a tálcán és nem működött semmi, csak a hálózat ablaka már megnyílik és vannak ikonok. De a tulajdonságok nem működnek. Azóta IE-vel kapcsolódok, az be tud tárcsázni. Disconn meg lényegtelen, lévén ADSL.

    Lényeg a lényeg, nem tudom miért van, de kétségkívül idegesítő.
  • barret
    #36
    igen,a kártya tudja a 85 hz-et.de csak akkor ha a monitor is.
  • [Walaki]D`Lair
    #32
    Gef3 powah :DDD FASZOM fog Gef FX-et venni...minek???
  • Pheel
    #30
    Lényegtelen. Rossz nem lesz tőle, de nem veszel észre gyorsulást, akkor meg minek erőlködni? :-)
  • Pheel
    #28
    Ez nem lenézés. Gef2MX-em van 2x-es AGP-vel és mint látod én is élek. :)
  • Borg
    #27
    Nem hinném hogy lenézés volt, de való igaz, hogy egy MX sebességén semmit sem dob a 4x AGP.
  • Pheel
    #25
    Mégis minek neked 4x-es AGP? Azt hiszed gyorsabb lesz tőle egy GTS vagy egy MX? Hát nem...
  • Pheel
    #24
    Esetleg földrengés :)
  • Borg
    #22
    Vibrátor...
  • Pheel
    #21
    Tedd messzebb a telefonod/hangfalaidat/tévédet a monitorodtól. Mikrosütő, ilyesmi...
  • akyno
    #19
    Az alaplapom "Compaq Deskpro EP/SB Series", amin egy Intel Pentium II, 400Mhz-es proci van.
    Ahhoz kérnék segítséget, hogy mi az a maximális teljesítményü processzor, amit még elbír ez az alaplap.
    Köszi a segítséget.
  • Pheel
    #17
    Reinstall.
  • Borg
    #15
    A master és a slave beállitások úgy érdekesek, hogy melyik van kábelvégen(master) és melyik kábelközépen(slave).
    Valamint van hogy egyes driveok nem tűrik meg egymást egy kábelen...

    A HDD van a primary masteren gondolom, nem? Az masternek van jumperolva?
  • Borg
    #10
    Most te úgy gondolod, hogy ebből a felsorolásból látjuk, hogy melyiket jumperoltad rosszul?
  • R@in
    #8
    http://www.borda.ca/images/smilies/40__s.gif
  • R@in
    #7
    :beer:
  • Jacek
    #6
    juj:D
  • JHetfield
    #5
    szerencsed, hogy nem rantott magaval mindent:]
  • I.C.ram
    #4
    Na kiderült, hogy a táp sült ki, szerencsére volt "raktáron" egy 400 wattos, és mostmár minden ok.
  • JHetfield
    #3
    Lehet valamely resze meglazult a geped belsejebe... csekk memoria,kabelek,kartyak... erdemes ilyenkor mindent kiszedni es fontossagi sorrendbe bepakolni vissza a cuccokat... persze eszkozonkent teszt, hogy kideruljon mi okozza a problemat:]
  • I.C.ram
    #1
    Tehát van most egy új gépem, teljesen jól ment ADDIG AMÍG be nem raktam a hálozati kártyát (ami már használva volt a régi gépemen, és teljesen jól ment), és azóta csak a ventillátorok pörögnek semmi más! :( Mi lehet a baj? Se a monitor, se a bill, se az egér nem kap jelet. :(