103
A fizikailag kemény szex kedvelőinek társalgója
  • ribiza
    #103
    az igen..........
  • bcrics
    #102
    bravo
  • davids80
    #101
    Sziasztok.Szerintem nagyon szexi a szoknya.Multkor a szomszédasszonyt lestem meg teregetés közben 45-48 körül lehet,de szép asszony,még összel történt,pont kinnt voltam a kertben,ő meg a teraszon teregetett,ami kb 1,5m-rel feljebb van,mint nekünk a kert szintje, a látvány magáért beszélt bugyi persze nem volt rajta,és a szőrös muffját láttam,harisnya volt rajta,combfixes,mintha csak direkt csinálná,mintha tudná hogy kukkolom,simán beláttam a szoknya alá, a magassarkú papucs csak fokozta az izgalmamat.Egyből magamhoz is nyúltam,annyira közel volt hozzám,hogy szinte meg is tudtam volna érinteni,és direkt felém hajlongott,gyönyörű puncija volt,ahhh
  • Balu san
    #100
  • Mars
    #99
    Beteg emberek...De tetszik...
  • [HUN]PAStheLoD
    #98
    az ilyeneknek tudom ajánlani az ütvefúrót .. baltát .. és az exkluzív ajánlatunkat : a csákányt .. mert az egyik fülén be a másikon ki , és mégis a fejében marad!
  • Balu san
    #97
    Milyen "férgekre" gondolsz? Ha elkezdenéd írtani őket, idővel arra lennél figyelmes, hogy javarészt a közismert embereket likvidálod. Hallottam olyan politikusról és olyan színészről, aki arra élvez, ha a szájába beletaposnak egy magassarkú cipővel.
  • phalanx
    #96
    tök mind1, hogy ártanak e másoknak vagy sem, az ilyen férgeket ki kéne írtani
  • ALCATELGOD
    #95
    Jah, Ha 1 farokra két csaj jut akkor a csajoknak szarabb helyzetük van, ha viszont egyenlőek vagyunk akkor.... hát akkor sem nagyon jó a nőnek, ha balfasz a pasi :-)))
  • Skill
    #94
    :D hát igen sajnos igy van...
    egyik nap msn en belbotlottam egyik haverom hugába...
    14 éves de töbnek néz ki! kértem küldjön magárol képet mert régen jártam arrafelé.küldött éz ezt a mondatot irta mellé: aztán nem rosza haszálni! Kérdeztem hogy mi nála a rossz meg hogy honnan tudja hogy rossz?! Ügyesen kitért a válaszok elöl! :/

    tessék használni a képzeleted! ;)
  • FREAK
    #93
    ezt újrafogalmaznád a kedvünkért?
  • ALCATELGOD
    #92
    Ha egy borik VS. 1 Virágágyás van akkor úgy egyszerű, de a hát P. van akkor marakodnak a broki után, és az férinak jó, de a nőnknek szerintem még kevesebb orgi jut :-(
  • kritikuss
    #91
    ....ha érdekel kattints ide....
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1094876004
  • magus
    #90
    14 ev alatt az ember buntetendo utna csak fiatalkoru
  • FREAK
    #89
    nem tudom, kitől tanultad azt a szót, hogy "önszadista", de üzenem az illetőnek, hogy ezt mazochistának hívják, és az egyetlen apró akadálya annak, hogy egy mazochista másokon "próbálja ki" a kínzásokat az, hogy ő arra gerjed, ha mások kínozzák őt

    rossz helyen keresed a mumusokat, az önkínzók tökéletesen boldogok, ha a saját testükbe éles fémtárgyakat dughatnak, ha potenciális sorozatgyilkosok után kutatsz, ajánlom figyelmedbe a hajszolt életvitelű, szexuálisan kielégítetlen, esetleg karrierista férfiakat, akik a munkájuknak köszönhetően olyan szinten eltávolodtak az intim társadalmi érintkezés tudományától, hogy csak erőszakkal juthatnak pinához (vagy éppen faszhoz, mindegy már nekik)
  • steweee
    #88
    mondd csak, olvasási vagy értelmezési problémáid vannak az írott szöveggel. nem a szarimádókra mondtam hogy könnyen lesznek belőlük sorozatgyilkosok, hanem az önszadistákra. végül is miért ne próbálnák ki másokon is a válogatott kínzásokat, ha már magukat is csak ennyire becsülik. nézd meg a 77-es videólinkjeit, aztán ha nem szörnyülködtél el azon amit látsz, menj pszihiáterhez, talán még nem késő.
  • FREAK
    #87
    "simán lehet belőlük sorozatgyilkos, aki halálra kínozza áldozatait megölésük előtt"

    Szerintem egy ideig állj le a low-budget alsó-Hollywoodi filmek túladagolásával :)

    Miért kínozna bárkit halálra egy szarimádó?????
  • angello
    #86
    utálom a karácsonyt!
  • soldier
    #85
    bazmeg de undorito
    pff:D
  • Dynamic
    #84
    Ne legyél már ennyire szűk látókörű!
  • steweee
    #83
    megnézve a videókat, elképesztő hogy milyen aberrált, idióta, faszfej emberek vannak. az ilyen tehet egy szivességet az emberiségenk és magának, kösse fel magát, vagy égesse el, ha az akasztás túl snassz, kispolgári és fájdalommentes szerinte. ilyet normális ember nem csinál. ez tutira beteges, pszichiátriai eset. azt hittem az a csúcs, amikor láttam fotókat szarimádókról, akik festményként kirakták a szarukat a falra száradás után képkerekbe, vagy éppen pizzásdobozban tárolgatták, szaglászgatták stb.de ez felülmúlja simán.hogy dögölnének meg az ilyenek, szadizzák halálra magukat.nem az a baj hogy vki magával ilyet tesz (az is, én sajnálom őket vmilyen szinten, hogy ilyen betegek)hanem csak gondoljunk bele, aki magával ilyet tesz, az mire képes másokkal?simán lehet belőlük sorozatgyilkos, aki halálra kínozza áldozatait megölésük előtt
  • szando
    #82
    hat ha mondjuk 40 eves vagy es megdontesz egy 14 eves csajt azt de :DD
    amugy ha a csaj is benne van meg a srac is 14 ev utan az nem buntetheto...
  • Psziho Apu
    #81
    és 14 után mar nem büntetik?
  • Csipisz
    #80
    sziasztok!

    Már bocsi! Lehet én vagyok a hunyó, de nem igazán értem, hogy ezt a szűk látókört mire értitek!?

  • szando
    #79
    14-ig nemi eroszaknak szamit, persze csak akkor ha kiderul
  • Psziho Apu
    #78
    Sziasztok lenne 1 kérdésem.
    Nem tudom, hogy 14 vagy 16 éves kor után nem büntetnek ha sexuális kapcsolatot létesítesz 1 ilyen korú lánnyal
  • Dynamic
    #77
    Pont ide illik két link egy másik topikból.A nem szűk látókörű emberek biztos kitörő örömmel fogják fogadni:
    1.
    2.
  • Dynamic
    #76
    Ja, szűk látókör.Bevállalom, hogy bizonyos dolgok nem izgatnak fel, istenem.De azért nem baj ha nem érzem magam a társadalom selejtjének?Ha valakit az izgat fel, hogy véresre szúrkálja a péniszét, tegye.Akkor lettem volna faszagyerek ha azt mondom, ez igen ez nagyon zsír ezt ki kell próbálnom??
  • FREAK
    #75
    próbáld ki, hátha meglepődsz

    szűk látókör suxx, de jó, hogy nem ilyen vagyok
  • Csipisz
    #74
    Sziasztok!

    No igen! Számomra is elég hihetetlenek voltak ezek a dolgk:)
    Hisz még csak 19 éves vagyok és én is csak mostanában tapasztalom ezeket a dolgokat! Amúgy Hajdú - Bihar - megyei vagyok! De biztos, hogy máshol megvannak ezek a dolgok csak nem beszélnek róla! Főleg a nagyobb városokban! De már büntetik is a prostikat is + azt is aki kuncsaft! Szóval csak óvatosan:)

    Sziasztok!
  • szando
    #73
    es mindez hol van? mert eleg nehezen hiheto szamomra...

    tudom mi aza shemale, csak aszittem annak a roviditese az s/m

    Pas: haat, nemtom, tizedikben en mar beszelgettem szexrol osztalytarsnoimmel, es nalunk ez teljesen normalis. most miert? tok termeszetes dolog... nem akarok leszolni senkit, de szuzen en is olyan nagy misztikumnak tartottam az egeszet... aztan rajottem h semmi extra nincs benne, azon kivul persze hogy kiba jo dolog :DDD a csajoknak is, csak vhogy azt nevelik belejuk hogy a szexrol beszelni rossz, megmutatni amid van rossz, stb. de ez egy ido utan elmulik bennuk amint rajonnek hogy nem igy vannak a dolgok.
    csakhat a szulo felti a kislanyat, es ezert inkabb valotlan dolgokat nevel bele...
    na mind1, nekem se tetszik, de ez van...
  • Csipisz
    #72
    Sziasztok!

    Ahol én lakom ott teljes mértékben nyiltan megy az egész! Ezt úgy értem, hogy aki kurva arról tudja mindenki, hogy az és már vannak is állandó partnerei! S tudni kell róluk, hogy nem csak 16-17 éve csajokról van szó! Ezt onnan tudom, hogy mint írtam ezek a dolgok nálunk nyilt titkok! És az egésznek a fej egy bizonyos idősebb emberke, aki futtat is lányokat, kortól, bőrszíntől , bármitől függetlenül! Ezért fizetést is ad! Ezt meg onnan tudom, hogy volt osztálytárs nőm is dolgozott nála! Jó mi? És a harmadik, hogy ahol lakom ott nagyon sok csoport alakult ki: Rockerek, Metal, Disco, motoros..., mondhatni minden stílus és minden csoportnak meg van a maga kurvája/kurvájaik! De sosincs balhé és ez szinte már nem is szégyenletes dolog nálunk! Nálunk a kurva nem csak kurva, hanem barát is! Van aki hivatásosan csinálja van aki egyszerűen szereti, ha kufircolják! Sőt még meleg (buzi)banda is van nálunk! De nem mondanád meg róluk annyira helyesek és nem látszik rajtuk!

    Hú! Jó sokat írtam! Bocsi:)
    Sziasztok!
  • Adam5
    #71
    Hő, Sajtos bagett evésközben fotoztad őket? Ejnye bejnye
  • The Garrett
    #70
    nemtudom én semmi izgatót nemtaláltam benne. Ellenben szénné röhögtem magam. :D
  • ÁjjLe BoBBi
    #69
    ez de lol :DDD
  • Dynamic
    #68
    Azért ezek a szexfilmkészítők amikor eleresztik a fantáziájukat néha kissé túlzásokba esnek.Most ez hülye kérdés, de ennek mi értelme?Ilyen erővel az is izgató lehet, hogy akció közben tojásos nokedlit hajigálok a falra.
  • The Garrett
    #67
    hja igen és... vannak még beteg emberek
  • The Garrett
    #66
    Az e-mailel jött, egy NE NYISD MEG HA JÓTAKARSZ feliratú borítékban.
    nemakartam jót, megnyitottam :D


    szigprúan ontopik: :D18?++++++!
  • Jhon Balu
    #65
    szerintem hüjeség. azt esetleg az ágyba tudod meg hogy csinálja-e v nem mert ha jo vagy magátol rábukik.
  • CoolStuff
    #64
    Láccik rajtuk!:D