4862
Hardware Probléma, Kérdés
  • Ramore
    #134
    Tudna valaki segíteni nekem abban, hogy az LG studioworks 520Si monitoromhoz beállítom, hogy 85 Hertz-en legyen, de folyton 60 Hertz-re visszaállítódik magától. Mit kellene tennem, hogy 85-ön maradjon?
  • Mike
    #133
    Én azt gondolom, amit Te, vagyis az ember nem a 3dmark miatt vesz gépet, hanem az alkalmazások miatt
  • Gerry
    #132
    Alaplap? Chipset driver? BIOS beállítások? 4x AGP?
  • inaki ramirez 1
    #131
    igen ebbol kiindulva én is egybol a testek után gamákkal probálkoztam de képzeld 1024-ben még a quake 3 is szaggat!!!!!!!!!:(
    ez igy nagyon gáz
  • Csaba
    #130
    Ahány gép, annyi szokás. De csak a 3dmarkban bénázik, vagy minden másban is? Pl. egy Mafia jól megy, vagy csak 5 fps-sel vánszorog? (mert akkor tényleg nem stimmel valami...)Mert ha a játékok mennek jól, akkor le kell szarni a 3dmarkot, mert az szerintem nem mutat ki semmit. Nálam sem azt mutatja, amit kellene, a tesztelt játékok lowban több, mint 150 fps-sel mennek, van, amelyik 210-zel, highban is 40 körüliek, tökéletesen mennek, erre az összpontszám meg ezekhez képest gyengének tűnik. Ez csak teszt, ha a játékok vagy más 3d-s csodák jól mennek, akkor sutba kell dobni az egész tesztelősdit.:-)
    Mellékesen, én is pont ugyanilyen kártyát vettem a geforce 2 mx400-asom helyett, de nekem egy csoda az egész.:-)) Király kártya! Pedig csak sdramom van, igaz, abból legalább 512 mega..., de megy minden, mint a karikacsapás.
  • inaki ramirez 1
    #129
    i
    kéne 1 kis help! vettem 1 gf4 4200/abit siluro/video kártyát,beletettem az alaplapba /asus a7n-266c/lemértuk a kártya sebeséggét és iszonyi gyenge eredmények jottek ki.háát gondoltuk lehet hofgy a kártya rossz.elvittuk 2 ismeroshoz kiprobálni és mind a 2 hejen normálisan száguldott.hazahoztam driver csere,win98 ujra install majd win xp ujra install és ezek sem sgitettek ,tul képpen hozta 1 tnt 2 es eredményit azt annyi..
    csak nálam nem megy.....:(
    mi lehet a hiba?alaplap?memoria?

    koszi!!!
  • popei
    #128
    Sajnos nem. /egy árva CD sem volt a dobozában/
    Már megnéztem a Xilinx.com-on is, de ott egy driver sem volt.
  • Borg
    #127
    Nem adtak hozzá semmit?
  • popei
    #126
    Lenne egy olyan kérdésem, hogy a minap
    vettem egy XILINX Spartan XC2S100-as FireWiret,
    s nem tudom feltelepíteni, mert nem találok hozzá
    sehol se drivert (még a Drivers.hu-n sem!)
    Hol találok hozzá drivert?
  • orion
    #125
    nemtud vki olyan leírást adni sb live 5.1 kártyához, hogy be tudjam kötni a házam elején a fejhallgatót és a mikrofont? nem 3.5mm -es jack dugós a ház, hanem pin csatis, mint pl az usb kivezetés. megköszönném
  • Gerry
    #124
    Mostmár tudod, és ebből asszem kiderül az is, hogy melyik gyártóhoz húz a szívem... Egyébként van egy Celeronom is, tehát semmi bajom az Intellel, csak az, hogy egy AMD-vel azonos teljesítményű Intel proci sokkal drágább, mint amennyit én kiadnék érte!
  • Gerry
    #122
    20e-hez az A7V8X van a legközelebb, de a 20e-s kategória már inkább a "gagyi" kategória, ha bővíteni akarsz későőb, inkább szánj rá 30e ft-ot, és vegyél egy ALAPLAPOT, és ne valami vackot...
  • Gerry
    #120
    Én ezeket az alaplapokat javasolom, nézd meg őket, és dönts: CHAINTECH Zenith 7NJS, vagy Apogee 7NJL1, ASUS A7N8X, vagy A7V8X...
  • Gerry
    #119
    A config az mx kivételével ok, alaplapok közül ízlésedre bízom ASUS, ABIT, CHAINTECH, MSI, én az ASUS-t és a CHAINTECH-et javaslom, mindenképpen nFORCE2 vagy VIA KT400-as chipsettel, SiS-est semmiképpen ne vegyél, ha nforce-os alaplapot veszel, akkor 2*256 MB ramot vegyél, mert akkor gyorsabban kezeli a chipset, mint az 1 modult!
  • Gerry
    #117
    Athlon XP, min. 2000+, de 2100+ ami a legjobb ár/teljesítmény arányban!
  • hen-tes
    #116
    izé
    ha esetleg amd-t vennék meg
    akkor milyet ? mer játékra melyik fajta jó ?
  • Borg
    #115
    Milyen játékok közben?
    Milyen driverrel?
    Mi van még a gépben? ALaplap, táp, monitor stb?
  • krob
    #113
    Sajna RAID nuku!
    ...azért köszi
  • hen-tes
    #112
    de az amd nem bővithető , nem ?
    mer az gáz !
  • Gerry
    #111
    Ha teljesen ugyanolyan a 2 maxtor, akkor érdemes lenne őket RAID 0-ba fűzni, persze csak ha van RAID vezérlőd, mivel RAID 0-ban jelentősen megnövekszik a HDD-k sebessége, mivel egyszerre tudja használni mindkettőt a gép!
  • [Walaki]D`Lair
    #110
    8PE667 Rox....Ultrát láttad már?
  • krob
    #109
    Két teljesen ugyanolyan Maxtorom van.
    Köszi a segítséget, így fogom rakni.
    A slave HDD-re egy Linuxot terveztem, azon meg nem nagyon fogok játszani.
  • Gerry
    #108
    Pimary Master: HDD1
    Primary Slave HDD2 (ha kb egyforma gyorsak, akkor ez a legjobb megoldás)
    Secondary Master: CDRW, így nem lesz gond, hogy melyik HDD-ről írd CD-t, mert mindkettőről egyaránt biztonságos. (egyes CD írók ugyanis nem szeretnek olyan forrásból írni, amelyek velük azonos IDE csatornán vannak...)
  • Laalee
    #107
    egy ata100 as kabel boven eleg savszelt nyujt 2 vinyonak
  • krob
    #106
    Hali!
    Tanács kellene. Két wincsit + egy CD írót rakok a gépembe. Mi legyen a sorrend???
    primary master: egyik wincsi
    ...idáig oké, de ha a másikat mellé rakom, akkor az slave lesz, ami nem az igazi ugye. A másik lehetőség, hogy egyiket az író mellé rakom masternek, de akkor az csak ATA33-at fog tudni, hiszen egy IDE csatorna sebességét a leglassabb elem határozza meg.
    Szóval; melyik az ideális és egyáltalán jó-e az okfejtésem?
    Köszi
  • Gerry
    #105
    Flesh=Flash, bocsi...
  • Gerry
    #104
    ITT a flesh program!
  • DJ.
    #103
    Gigabyte 8pe667pro az motherboard
  • Gerry
    #102
    Leggyorsabb: XP 2000+ (1666MHz)
    Utána: XP 1900+ (1600MHz)
    Majd a két celeron, de azok harmat gyengék, mondhatni közük nincsen a p4-hez...
  • hen-tes
    #101
    XP 1900+ SocketA
    XP 2000+ SocketA
    Celeron 1800MHz+FAN S478
    Celeron 2000MHz+FAN S478

    ezek közül teljesitményre melyik jobb ?
    as a 2 smd, azok hány mhz-esek ?
  • Gerry
    #100
    A másik topicban válaszoltam...
  • zakika
    #99
    lehet hogy valaki tud segiteni...
    vegre osszeszedtem mident egy igenytelen haizmozihoz szamitogepen. amikor kiprobaltam nagy volt a csalodas - az 5.1 hagbol nem lehet hallani a beszedet, olyan mint ha csak az soround menne. kofigom C-media hangkartya (itt lesz a gond valami uj driver kell vagy micsoda?), Sony DVD DDU1612, Creative 5.1. harombemetes hangfalak

    segitsen valaki ha tud
  • Gerry
    #98
    Milyen bios-hoz (Award, Ami, stb... ?) is kéne, bocsi, de elfelejtettem...
  • DJ.
    #97
    Na mi van Gerry tudsz akkor valahol flash a bios update-hez??
  • Gerry
    #96
    Mer' balfékek, és még finoman fejeztem ki magam...
  • Borg
    #95
    szivesen.. egyébként nemtom miért vették le a hivatalos oldalról..
  • Gerry
    #94
    Huhh, ez végre elindult szépen lefelé... Már találtam én is egy pár linket, de vagy döglött volt, vagy pedig 2-2,5k-val jött, márpedig ha onnan kéne leszednem, akkor reggelig is itt ülhetnék, a Te linkedről meg jö stabil 50k-val...

    Hálás köszönetem!
  • Borg
    #93
    Nna, csak megvan: http://www.drivers.hu/drv_dwnload.php?id=5767 :)
  • Gerry
    #92
    Lehet, hogy én vagyok a vak, de itt csak ezeket látom:
    Sound Blaster Live! DriverPack - PlayCenter 3 17/07/2002
    Vienna Soundfont Studio Version 2.3 08/10/2001
    Playcenter version 1.55 for Windows 9X, NT4.0 & 2000 13/07/2000

    Na most ezek között nincsen LiveWare...
  • Gerry
    #91
    Ez egész jól hangzik!
    Köszi!