14417
  • Punkerwork
    #138
    a V-s aszem 94k nálunk.
  • grebber
    #137
    Az csak annyival jobb hogy 19-es és 8ms-os ,na mindegy azért megkérdezem mennyi lenne ez sulinettel ha van egyátalán nála.
  • Punkerwork
    #136
    ja azt hittem valam i csempészett buli, ha sulinet akkor 913N
  • grebber
    #135
    LOL elirtam egy tizessel 37k végülis mert sulinetbe veszem 75000-ért de mint tudjuk fele visszajön.
  • Punkerwork
    #134
    47k? annyit simán :)
  • grebber
    #133
    DVI egyátalán nem számit mivel én szemmel nem vettem észre különbséget kicsi?? 15 ösöm van most havernál elélveztem mikor megláttam az ő 17" TFT-jét.
    Tehát részemről ennyi 710N 47000-et megér.
  • pauly
    #132
    De gondolom neki a 17"-os elég,amúgy meg ahogy néztem egy jó 19"-os nettó 90 körük kezdődik.de inkább felette.
    Egyébként én 17"-ost használok, játékra,meg melóra is,és ugyanúgy meglehet vele mindent csinálni.
  • Punkerwork
    #131
    számlázni netezni jó, de ha már veszek akkor min 19-eset.
  • pauly
    #130
    Mi az hogy kicsi?
    Munkához nem kicsi akkor?
  • Punkerwork
    #129
    #127 + kicsi
  • grebber
    #128
    Indoklást is mondanál?
  • Punker
    #127
    1 jó ok az összes normális új VGA csak DVI-vel jön ki.
  • Punker
    #126
    710N-t használok melóközben, soh anem vennék itthonra, az a monitor munkára való.
  • grebber
    #125
    Miért éri meg csak jó okot mondj még meggyőzhetsz?! :D
  • Laalee
    #124
    pedig hidd el megéri, persze nem kevés pénz az a +10K de jo esetben nem 1 évre veszel monitort.
  • grebber
    #123
    Na Samsung 710N-et veszel eldöntöttem.710T-is lett volna az DVI-os de 10-ezret nem ér meg nekem a DVI.

    Szerintem nem rossz ez a 710N ,Viewing Angle 160°(H) / 160°(V) , Contrast Ratio 600:1 ,Brightness 300 cd/m2 , 12ms.
  • Pontius #122
    Ezt csak USA/Kanadában forgalmazzák... :)
  • grebber
    #121
    Samsung SyncMaster 730B TFT-t mennyiért lehet venni mert nagyon sok helyen néztem de sehol sem találtam :( ?
  • Pontius #120
    Amúgy akikkel eddig PH! fórumban beszéltem nagyrészük azt mondta, hogy nyugodtan lehet venni D-SUB-os TFT-t mivel az újabb VGA kártyák már D-SUB-on is kiválló minőségben le tudják adni a jelet a monitor fel.
  • grebber
    #119
    "Kell-e nekem DVI?" Hát nagyon ugy tünik hogy különbséget nem vettem észre szemmel tehát nemhinném hogy nagyon kéne, de ez még változhat.
  • Pontius #118
    Nézz körül ITT
    Végfelhasználói árlistát nézd!
    VE710b:
    17" LCD monitor, 8 ms válaszidő, 1280x1024 max felbontás, 500:1 kontrasztarány, 300 cd/m2 fényerő, 30-80kHz vízszintes frissítés, 16.2m szín, TCO'99, felhajtható talp, UltraBrite, Autotune, 170o/170o látószög, fekete
    64.900,-

    Bár én még mindig a Samsung 913N-et ajánlanám sulinetben. Forgalmazótól függően 90-95e ft-ért lehet egy 19"-os 8ms-es tft-d aminek ugyebár a fele vételára jövő év áprilisában visszajön, szóval lényegében 40-45e ft-ből lenne egy minden igényt kielégítő monitorod. Ha ez melett gondolkozol akkor csak 1 kérdés marad: Kell-e neked DVI...?
  • grebber
    #117
    Erősen analog felé huz a mérleg hacsak nem kapok olcson sulinetbe Samsung 710T-t.
  • grebber
    #116
    Pont ez az mindegyik amit kinéztem és nekem jó lenne analog :(
  • czky
    #115
    De létezik olyan kábel, csak ritka és drága!
  • czky
    #113
    Szinte minden videokártyához adnak vga-dvi átalakítót. Így rá is kötheted a dvi-re, de a világon semmi értelme nem lesz. Nem lesz jobb a kép, ha esetleg erre gondoltál. Inkább vegyél dvi-s tft-t!
  • grebber
    #112
    Lehet hogy láma kérdés meg az is biztos hogy leégetem magam de nem baj ilyenekből tanul az meber.
    Ha veszek én TFT-t amin analog kimenet van azt nem lehet áttalakitani mármint a kábel végét hogy VGA-ra a digitális kimenetre tudjam tenni?
  • izb
    #111
    Ezt a buta cikket olvassátok el.Olyan indexesre sikeredett.
    lcd,crt,és plazma összehasonlító teszt retek klub alatt.
    Győztes a crt.he he
    Elavult közvetítési mód alatt jóhogy a crt a legjobb a maga 640x480 felbontásával.
    Teszt
  • grebber
    #110
    Mint az atom, meg filmet nézek és netezek.
  • Pontius #109
    álltalában mit csinálsz gépeden?
    sokat játszol?
  • Pontius #108
    hehe, köszi
  • Laalee
    #107
    off: TTDnek van wines verziója csomo extrával openttd.com
  • grebber
    #106
    Simán veszek majd ,csak még nézelödök meg tesztelem haveroknál.
  • Punkerwork
    #105
    akkor ne vegyél TFT-t.....
  • grebber
    #104
    Jó csak irtam mert nekem TFT-be már a 80ezer is sok.
  • Pontius #103
    120? :) Lessz az 200 is vagy több
    Amúgy tényleg jó, szinte tökéletes... :)
  • Pontius #102
    nálam sem kell nyomkodni. :)) Eddig összvissz 1 játéknál kelett: Transport Tycoon (9 éves játék...)
    Aszem 640*480-ban fut és hát windóz elcsúsztatta képet :)
  • grebber
    #101
    Ez a monitor amit linkeltél igen jónak tünik be is rántanám csakhát szerintem 120ezer alatt nem lesz kapható annyit meg nem adok ki érte.
  • czky
    #100
    Én azt a helyedben nem venném meg. 350-es kontrasztarány az pocsék. (Kontrasztarány: minél nagyobb, anál nagyobb a fehér és fekete szín közötti különbség)
    Inkább ezt: Acer AL 1715s 17" LCD 8ms vedd meg! Ennek már jó a kontrasztaránya és csak pár ezerrel drágább.
  • Slipy
    #99
    Hy!!

    Acer AL 1714MS TFT monitort szeretnék venni de nem tudom, hogy milyen lesz a képminőség... Azt írják, hogy gyenge a kontrasztja. Ez mit takar??

    Előre is köszi
  • Laalee
    #98
    én meg dvi-n használom ott még az auto gombot sem kell nyomkodni