27
  • Bonewerkz
    #27
    nem halasztthatjak le szerintem a netet... mert ha kinyirjak az elso szervereket, egyre tobb masik szerver lesz, ami a sajat jovoltukbol elerhetetlenne valik szamukra, igy legfeljebb annyi tortenhet, hogy ideiglenesen kulonallo reszekre szakad a halo... szerintem
  • Bonewerkz
    #26
    kina azert nem lesz az amcsik elott, mert ha az amcsik negyisten kiemelik pekinget a kozepebol..(letert a palyajarol az atommeghaktasu mu-hod! hoppsz, bocsi, oszinte reszvetunk a kinai nepe, mondgya a Gyors W. Busz, es kozben az 51-es ovezetben a telavivi zart lancu tv-t nezi... szevasz... >:)) )
  • Ozzy
    #22
    Mármint az USA meg a multik pusztuljanak, ha esetleg nem volt világos!
  • Ozzy
    #21
    Ha valakinek van félnivalója az ilyen támadásoktól, akkor a geci multicégeknek, meg az USA-nak. Pusztuljanak!!!
  • [HUN]PAStheLoD
    #20
    Elég nagy hülyeség ez a CyberTerroritmus! Meg a "félünk a hackertől" dolog is uncsi. Kihúzom a telcsikábelt azt hekkeljé :))ha tucc!! A fontos adatokat személyesen kell elvinni (attól fonotos hogy kiemelt figyelmet érdemel, és az ártatlan orosz hacker nem figyeli az amcsi love chateket csak a sec. vonalakat ha van esze...)

    U.I.: I fear Pistike :P
  • Tompi
    #19
    Ekkora baromsagot!
    Ez tenyleg bulvarlap (USA style) szintu panikkeltes!

    Javitsatok ki ha tevedek, de en ugy tanultam (es tanitottam :), hogy az Internet oset eloszor a katonasag hasznalta. Es direkt ugy lett kitlalva, hogy ha egy tamadas (szoftveres, vagy fizikai akar atom!) eseten nehany kozpont kiesese meg nem veszes. Erre valo a pokhalo architektura. Nehany nagyon nagy kozpont kiesese eseten annyi lesz a gondd, hogy az amcsi hulyegyerek a DivX filmjet nem 128kbps-el szedi majd le, hanem 64-el... Talan a BigBrader is belassul.
    A nagyon fontos adatok mindd berelt vonalon mennek, aminek szinte semmi koze az Internethez...

    Mi lesz a kovetkezo cikk? Pistike egy forrasztopakaval, meg 1 Videoton TV computerrel megfenyegette a vilagot, hogy gyilkos robotok szazait szabaditja a szanto-veto parasztokra? Ugyanmar!
  • Troll
    #17
    Próbálják beépíteni a terrorizmust a köztudatba, mint a legfőbb gonoszt. Most már a neten is. Na gratulálok :-/
    Először voltak a hős partizánok, aztán lettek a gerillák, végül ledegradálódtak terroristába.
    Aztán jön a mindenféle kis loncsoshajú, 60 kilós szemüveges "kiberterrorista" :-) Csak hogy legyen kiktől rettegnünk, hogy elveszik a mindennapi betevő netünket.
    Köcsög multik keltik a feszültséget. Csak nem vaj van a fülük mögött, hogy így paráznak?
  • Blackman
    #16
    Azért van alapja a dolognak pl. gondoljunk a nemrég elkövetett DoS támadásokra a DNS szerverek ellen.. ez még csak gyenge próbálkozások voltak.. de ha figyelembe vesszük, hogy hogyan fejlődik az internet sebessége, akkor legközelebb egy ilyen támadás sokkal súlyosabb is lehet...
  • G@b0r
    #14
    az tuti! St gépét 2* ki tudom lőni, akkor egy ilyen kis világ méretű net kilövés semmiség nekem :)
  • G@b0r
    #11
    én nagyon nem értek ehhez, de érdekelne hogyan lehet leállítani napokra a netet! Ilyet tényleg meg lehet csinálni?
  • Yfel
    #10
    bocs lassú volt, úgyhogy kétszer küldtem
  • Yfel
    #9
    ok és ha leáll a net egy két napra akkor mi van?

    Én nem fogok belehalni, az idegbetegséget meg meghagyom az amazonnak meg az ebaynek

    az az igazság, hogy ilyesmivel csak max kényelmetlenséget lehet elérni, igazi problémát nem fognak okozni (ha egyáltalán le tudják állítani a netet amit erősen kétlek)

    Nem kéne ilyen bulvárlap szintű baromságokkal előállni. Ha nincs miről írni, akkor legalább ilyenekkel ne álljatok elő.
  • Yfel
    #8
    ok és ha leáll a net egy két napra akkor mi van?

    Én nem fogok belehalni, az idegbetegséget meg meghagyom az amazonnak meg az ebaynek

    az az igazság, hogy ilyesmivel csak max kényelmetlenséget lehet elérni, igazi problémát nem fognak okozni (ha egyáltalán le tudják állítani a netet amit erősen kétlek)

    Nem kéne ilyen bulvárlap szintű baromságokkal előállni. Ha nincs miről írni, akkor legalább baromságokkal ne álljatok elő.
  • The Garrett
    #3
    Na még fogják majd ezt is az arabokra :P
  • pilóta
    #2
    És kik?
    Merthogy jelenleg csak az amerikaiak tudnak műholdakat puffantani. Gondolom nem hiszed, hogy a sajátjaikat puffantanák?